CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zubajda
21. led 2009

amall.. děkuju moc.. tak to se uvidíme příští týden ??.. super.... já měla dufík jen jeden cyklus a poslední den jsem se svíjela bolestí na zemi.. to bylo šílený... jsem myslela, že z toho pojedu na pohotovost.. tak už ho nechci ani vidět, ale samozřejmě na každého to má jiný vliv.. je fajn, že ti po něm nic není... jen ti pomůže... 🙂

len
21. led 2009

Amalie, je důležitý tam jít před ovu, čili kdyby byla ovu 11.DC, tak 12.DC už je pozdě. Na druhou stranu 9.DC už by tam mělo být vidět, kolik folikulů roste a mělo by se dát +- odhadnout, kdy ovu bude 😉 Já byla jednou na utz den po ovu (ovulovala jsem nečekaně 7.DC) a ten utz byl na houby, nic moc se z něj nedalo vyčíst 😉

zubajda
21. led 2009

jj, já jsem také pro jít tam dřív než později... pak se dá, jak píše len, přibližně vypočítat, jak budou folíky velike a kdy priblizne ta ovu probehne...

amallie
21. led 2009

zubaj: jo, uvidíme 😉

mně duphaston nepomáhá, ale rozhodně neubližuje, prostě po něm akorát dostanu MS.

Len: aha, no, tak to jsem zvědavá, jak to udělám já, protože já už si domluvila v práci volno na 12DC-pondělí, pokud dostanu MS podle plánu do 4 dnů po vysazení P. Jestli dřív, tak to bude neděle a ještě dřív bych zas nemohla kvůli práci. Sakra, to je teda patálie s těma vejcema 😠

Zubaj: kdy máš testivat ti řekli? Necejtila si u toho nic?

zubajda
21. led 2009

amall.... no mám prý testit tak za 14 dní... uvidím.. vůbec nic jsem necítila, jen takový malý tlak, jako při gyn.prohlídce.. nic hrozného...
a docela mě uklidnila... ji říkám té doktorce, že u sebe nepozoruju ten plodný hlen a ona na to.. no, ale já ho teď pozoruju 😀.... prostě každá jsme jiná... nebudu se už tak pozorovat,... nechávám to koňovi 😀...

amallie
21. led 2009

jééé, tak to je fajn, že to proběhlo takhle v pohodě, to se aspoň nebudu bát, kdyby mě taky poslali 😉

představ si ale, že moje kamarádka byla na ivf v gennetu, testila po 14 dnech a nic, tak šla do práce, jenže nedostala MS, tak testila zas a nic, tak tam volala a oni, že teda nic, když za tři týdny se jí zdálo, že jí zalejzá pupík, šla na gyndu a na UTZ nic, na testu nic a pak jí teda nabrali krev a bylo tam zvýšené HCG. A teď je už ve 13tt!!!! A to prosím, po 10 letech práce na mimi

zubajda
21. led 2009

amal... ty blaaahoooo... no jo no... kdybychom byly kazda stejna, tak by to bylo mnohem jednodussi.. ale ted je to o to vic napinavejsi.. 🙂

amallie
21. led 2009

🙂 moc jí to přeju, ale já bych ráda teda, aby to u mě nebylo deset let

jasmina309
21. led 2009

No a k tomu Utroši, mě se po něm chtělo pořád spát. Měla sem 2-2-2. Když sem ho dobrala (asi po 14 dnech), tak sem najednou začla špinit a tak dále a bylo najednou po snu o miminku 😒

jasmina309
21. led 2009

Amalie, tak to teda skládám poklonu kamarádce, přeju jí pohodové těhu 🙂
Zázraky se dějí
🙂

nitenka
21. led 2009

ahojky holky tak hlásím že včera KET proběhl v pohodě oplodnil mě 5ežáběk a byl i milej.. měla jsem 2 5 dení emryjka morulky a obě se podařilo rozmrazit a prý jsou hezký tak uvidíme..je to můj 5 transfér tak kéž by to už klaplo. všechny zdravím a přeji hezký večer 😀

saralinda
autor
21. led 2009

Ahojky holky, tak mám první injekci Fostimonu v sobě. Byl to docela obřad. Přítel ulamoval skleněné vršky rozpouštědel, já to nabírala stríkačkou a vstříkávala do lahvičky s práškem. Krásně se to rozpustilo. Tak sjme to udělali se všemi třemi dávkami. Pak jsme si ještě jednou přeříkali teorii píchání injekce 😀 Ty jsme pak nabrali do 1 (nové) injekční stříkačky. Pak jsme si ještě jednou přeříkali teorii píchání injekce 😀 Já si lehla, přítel mi vydesinfikovak kus hýždí a dle naučených instrukcí zabodl. Byl docela nervózní, ale moooc statečnej. Já, hňupka, se v tu chvíli, kdy zapíchl, začala hrozně smát a nešlo to zastavit. takže se mi klepal celý zadek a on se chudák snžil pomalu vpouštět látku do těla. No celé nám to zabralo skoro 20 minut 😀 Věřím, že sestřička by to měla během minutky.
Tak jsme to zvládly. Ani to nebolelo. Uvidíme, jak se budu cítit.

jasmina309
22. led 2009

Ahoj holky!
NITENKO- vzhledem k tomu, že je to tvůj 5 transfer, tak to opravdu palce nepouštím a pevně držím, atˇuž to konečně vyjde!

SARALINDO- tobě přeju málo bolesti při píchání a at ti uzraje co nejvíc (akorát) folíků.

Já hlásím, že sem si myslela, že po revizi mi konečně po letech chodí MS tak, jak má a ejhle... Dvakrát přišla po 28 dnech a včera nenápadně po 24 ☹( ☹ . A opět bolesti podbříšku, jako před pokusem v září, chjo

nitenka
22. led 2009

dobré ranko holky 🙂 včéra mi volala aknyt ohledně srazu 🙂 je na služební ceste a nevi zda se dostane na internet tak pry je čajovna zamluvena a vše platí.. tak se nedě 😀 ste ze tady dneska nebude kdyby neco pisnete me nebo len ohledne sraziku..tak hezky den všem 🙂

jasmina309
22. led 2009

Ještě k tý MS. mslím si teda, že je možný, že se snažím hubnout, jezdím obden na rotopedu kolem 15km a tím si myslím, že si krev rozproudím 🙂 , ale těřko říct, jsou to moje doměnky

nitenka
22. led 2009

ahojky jasminko díky 🙂 😉 trošku jsem nervozní,ale už jsem mazák tak tolik nenervuju jako ze začátku 🙂

nitenka
22. led 2009

mažu do práce večer na vás kouknu.. tak se držte a hezký den všem 🙂 papa

jasmina309
22. led 2009

NITENKO- to je fajn, já už sem to zkraje nebrala taky tak poprvé, ale čím víc se blížím poslednímu hrazenýmu pokusu, tím mám větší obyvy z toho , že to je naše poslední naděje mít mimi...
Ale tobě a Zubajdě ted fandím a pak bude v závěsu Saralinda 🙂

amallie
22. led 2009

nitenko
: tak to držím palce, áť se mimísci uchytí, opatruje se!!!

jasminko, docela jsem se pobavila u těch vašich injekcí, uvidíš, ze při přespříští dávce už to budete mít taky během minutky 😉

docela mě zarazila věta, že řežábek byl dokonce i milej, on jindy milej není? my k němu totiž jdeme 😖

lenickan
22. led 2009

amal: na řežábka ti dá nejlepší reference Len, je prý málomluvnej spíše přemýšlivej... ale at je jaký chce pro mne jsou důležité výsledky🙂 kecat můžu na zastávce

zubajda
22. led 2009

ahojky holčiny.. nitenko.. držím moc palečky... chci se zeptat, včera jsme se možná viděly, já tam čekala na IUI.. a nebyly jste tam náhodou čtyři na tom zákroku??? 🙂

larri
22. led 2009

Jasminko,nechci radit,protoze nemam postavu modelky.Diety jsou muj vecny problem,tak jsem si rekla,ze trochu zmenim jidelnicek.Stacilo mi ze zacatku vynechat prilohy a pecivo=to je pro mne trest,nemusim maso a salamy,ale cerstvy rohlicek po ranu.. 🙂 a piji jen neperlivou vodu.Tohle stacili,abych na sobe poznala zmeny.A hlavne miluji cokolady.Takze vidi
s,ze moje zivotosprava byla strasna.Pohybu mam v praci dost,ale jeste se premlouvam ke cviceni.

len
22. led 2009

Amal, moc úsměvů od něj nečekej... Je to příjemnej, tichej člověk, mluví hodně potichu, nebudé vést sáhodlouhé monology a dávat ti přehnané naděje. Na druhou stranu si můžeš být jistá, že všecko, co řekne, je pravda. Asi nečekej ani konkrétní návod, dá ti reálné zhodnocení situace a všech možností - přeber si to pak sama.
Jako příklad - kdysi jsem se ho ptala, jestli na IVF moc nespěcháme, když ho chceme podstoupit po 30 neúspěšných cyklech (nakonec to bylo 36). Jeho odpověď zněla - zdravý pár za tu dobu průměrně otěhotní 5x.
A teď si to přeber, jak chceš 😉
Jestli chceš mít trochu představu, tak vede poradnu pro neplodnost na www.porodnice.cz 🙂

amallie
22. led 2009

len: díky díky, tak to je něco pro mě!!! já právě potřebuju nějaký realistický lidi, protože náznaky nesnáším, pak tomu nerozumím

na porodnici jsem si ho rpávě našla a on mi poslal telefon, že máme určo přijít

larri: tak to se asi stravujeme teďka podobně 😉 já musím shodit, protože se nevejdu do uniformy a to je průser 😖

jasminko: 15 km je málo asi, na spinningu ujedeš za hodinu pohodové jízdy cca 30 km, borci samozřejmě více

len
22. led 2009

Holky, dostala jsem SMS od Kacatka. Je chudák pořád v nemocnici, zvrací a hubne, je na kapačkách, ale ona i oba prckové se statečně drží, už je 12.tt, tak snad to brzo přejde. Moc vás pozdravuje 🙂

saralinda
autor
22. led 2009

Jasminko, holky, moc díky za palečky. Budou ještě potřeba.

Len, pozdravuj Kacatko a at ji to brzy prejde. Hlavní je, že se jí mimísci drží. Jsou to šikulové.

larri
23. led 2009

Len,moc a moc pozdravuj kacatko,at se drzi a to nejhorsi vydrzi,jak se da.Aby ji co nejdriv pustili domu a mohla zacit pribirat.

Saro na tebe taky porad myslim,protoze jso o chvilku dal nez ja.Ale stejne myslim na vsechny...

Vcera jsem si byla pro vysledky z krve a nechapala jsem.Doktorka mela pro mne vypsany papir k operacnimu vysetreni.Vuuubec mne nezkontrolovala,ani tlak nezmerila,no nic.Uplne vsechno opsala z papiru,ktery jsem dostala v listopadu na laparku.A to jsem doma minule zjistila,ze tam mam uplne jinou vahu,teda tu,kterou jsem jim rekla pred 4lety pri registraci.Chodim na kontroly kvuli stitne zlazy=mam strumu,tak mi jenom kontroluji,jestli se nezvetsuje a ona mi napise=struma neni.Od listopadu mam porad kasel,nekdy slabsi a nekdy jako kdyz mate chytle prudusky.Minule mi brala krev,jestli tam nemam zanet a ted mi rekla,ze krev je dobra a co chci,kdyz je takove pocasi.Mam si na jare zajit kvuli alergii. No,koukala jsem jako blbec a doma mi ten muj vynadal,proc jsem ji neco nerekla.Pry mam velkou hubu,tak se divil,ze jsem byla potichu.

Nechapu,chodime na tolik vysetreni,aby zjistili v cem je problem a pak mne nejaka obvodacka odbude.

marcelli
23. led 2009

Ahojky v úterý mě čeká odběr vajíček,můžete mi napsat,za jak dlouho vás u Apolináře pustili?Nástup mám v 7.15 a prý pouští až ve 13hod.Díky za info 😉

len
23. led 2009

Marcel, tak nějak to bylo 🙂 Cca v poledne jsme se oblíkly a přišli si pro nás partneři, pak jsme ještě seděli před ordinací, kam si nás zvali a povídali nám, jak to dopadlo. Takže kolem té jedné jsme jeli domů. Ale počítej s tím, že jestli půjdeš na řadu mezi posledníma, můžou ti ty dvě tři hoďky ležení ještě připadat málo 😒 Já sice přišla už v 7:15, ale ze sálu mě odvezli až po desáté, bylo nás tam hodně...

marcelli
23. led 2009

LEN díky a můžeš mi ještě napsat jak se ten odběr vajíček provádí?