• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
@mufinka26 no a co test??není pozitivní?? tak moc bych ti to přálaaa :slight_smile:
18. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori dneska sem už netestovala, nechám to už na tu krev
18. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 takto jo, a tam jdeš zítra ju??
18. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori jdu tam ve středu to budu 16.den po ET..určitě dám vědět jak sem dopadla, ale do tý doby nevím jestly na koníka půjdu, potřebuji se dát trošku dokupy
18. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, chtěla jsem se zeptat, jestli v CARu ještě berou... Potřebovala bych se objednat, tak jen jestli nevíte, jak to tam teď je?! Díky Katka :slight_smile:
19. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 Ahoj zavolej si tam a oni ti reknou jestli te vemou nebo ne.Ale myslim ze te vemou :slight_smile:
19. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahojky uz mam konecne vymalovano hura :slight_smile: chci se zeptat nevite jestli jsou tyhle injekce dobry:Menopur,Orgalutran.A jeste mam otazku,mam tuv ceniku zakrouzkovany Kryokonzervace embryi uchovani po dobu 1 roku-2800kc a Rozmrazeni embryi a prenos do delohy-3000kc to budu platit oboji nebo jen 2800kc a potom nekdy tech 3000kc?
19. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz zaplatíš těch 2800kč, ty 3000kč se platí až půjdeš na ten KET jak sem byla ted já, ale k tomu ani nemusí dojít, pokud ti vyjde ET :slight_smile:
19. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Aha ja se doma hadala ze to zaplatime vsechno,a muj ne jen kdyz se ti to nepovede tak potom :grinning: je to zas bude na koni :grinning: dnes sem to dostala tak zitra jedeme do Prahy jsme zvedava jestli mi ta cysta praskla.jinak jak sem psala otech injekcich mela si je taky?
19. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz menopur sem pak měla taky :slight_smile: myslím, že jsou to dobrý hormony, jinak by je ani nepsaly :slight_smile: :slight_smile: já ted čekám na mrchu a od příští mrchy\ budu zase stymulovat na toho našeho posledního mrazáčka :grinning: takže začátkem listopadu jdu do toho znovu :grinning:
19. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Moc ti to preju aby ti to konecne vyslo.
19. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :wink: @mirunka_cz moc děkuji, věřím, že to jednou vyjde :grinning: ale už aby to bylo :slight_smile: :wink:
19. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, včera v caru frmol jak blázen, to jsem tedy nečekala, plno holek tam bylo. já byla za minutu venku. měli jsme včera špatný spermiogram pouze 5 mil. ale postk. test je o.k. - tak jsem ráda. Co vy?? nějáké novinky??
20. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s úspěšností ivf když nebyl nalezen žádný problém.Jsem v květnu po zavedení jednoho embrya a teď mám jít na druhé.Předem děkuji za odpověď :wink:
20. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jollynys ahojky, já sem byla taky v květnu na zavedení a ted podstupuji KETíky, myslím, že Apolinář má veliokou úspěšnost, co sem takhle četla recenze :wink:
20. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsem byla vcera u doktora a dopadlo to ok :slight_smile: cysta uz neni,a dostala jsem prvni injekce dalsi navsteva ultrazvuku v pondeli.Jinak jak jsem psala otom ceniku kolik budu platit tak jsem neplatila ani korunu za injekce nechapu to kdyz sem to mela zaskrtle :fearful:
21. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz tak vidíš, vše je super ne?? držím palce
21. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj i když si je měla zaškrtlé tak máš nějaké hrazené pojištovnou když ti budou málo zabírat tak ti přidají a ty už budeš doplácet.Ale držím palce
21. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vam :slight_smile:
21. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci se zeptat co jsou to ty ketíky?Dík :slight_smile:
21. zář 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jollynys Ket ti dělají ze zamražených embrijí, které ti zbyly po OPU :slight_smile: takže bobana pěkně rozmrazí a zavedou :slight_smile:
21. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz to je skvělá zpráva, já jdu zítra na krev, mrcha ještě nedorazila, což je divný :unamused: takže potřebujou mít ten negatyvní výsledek potvrzený i z krve. ale pozityvum, nejspíš bude KET následovat již v říjnu :grinning:
21. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 uz jsi to mela dostat?
21. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá.Kéž by to vyšlo :slight_smile:
21. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz no právě, že mela, jelikož sem prášky už vysadila :unamused: tak sem si je dneska zase vzala, kdyby náhodou :sweat_smile:
21. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 treba jsi tehotna :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz no nevím holka, moudřejší budeme v pátek odpoledne :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Jak jsi dopadla porad na to myslim?
23. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat,manzel mi picha injekce do zadku a obcas se mu udelaj bublinky docela mam strach. :unamused: myslite ze to vadi?
23. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz myslím, že to neva, já když chodila na injekce do apolináře, tak se jim tam bublinky občas taky udělaly :wink: Jinak já se dozvím výsledky z krve až za hodinku, nejdelší hodina jakou sem zažila :confounded: sem nějaká nervozní, ikdyž vím, že těhule nejsem
23. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek