• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
@mufinka26 Moc drzim palecky :slight_smile:
23. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz tak holka je to negativní, takže v říjnu jdu na další KET :slight_smile: a pokud ani ten nevyjde, jde se do 2.IVF
23. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 To me moc mrzi,ale verim ze uz ted to vyjde.Musi preci.
23. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz v to moc věřím taky, jinak bych se do dalšího pokusu nepouštěla :grinning: já věřím, vždy do poslední chvíle :grinning: tak budem mít letní miminko :grinning: :grinning:
23. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýý mám radost, ráno dorazila mrška, sice teda sem myslela, že bolestí v práci asi umřu, ale dala sem si brufen a je my hej :grinning: :grinning: :grinning: v pondělí budu volat do CARu a objednám se na UZ 12.DC :grinning: :grinning: holky já jenom doufám, že bude sliznice zcela v pořádku a 12.10 bude proveden náš poslední KET z 1.IVF :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás tu holky! :slight_smile:
Prominte, že vám sem lezu, ale sem tu staronová :sunglasses: . U Apoli sem po 4 IVF (neúspěšných ) přestala věřit "na zázraky" .Snažilka sem od roku 2003 a v Car od roku 2009.Nějak mě popíchla kamarádka a už se opět myšlenkou na mimi zabívám :slight_smile: . V duchu sem ten boj nikdy nevzdala, jen mě brzděj finance :angry: .
Nevíte prosím některá, kolik stojí IVF teď? OPU+transfer?Měla sem vždy vysoké dávky léků, takže asi bych dost doplácela. Jen nemám představu, kolik by to asi přišlo peněz?
Všem co sem dočetla přeju mocinky štěstí! :slight_smile:
24. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmina309 ahojky staronová snažilko :grinning: :grinning: o pár stránek dál by měl být ceník :grinning: jinak takhle z hlavy nevím,a le jako samoplátce by tě to mělo vyjít něco kolem 25000kč? ale opravdu si nejsem jistá. Jinak držím palečky do dalšího boje :grinning:
24. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
O můj bože, děkuji ti Martinko26 :grinning: . Jsem nějak vypadla :sunglasses: ze cviku :grinning:
24. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmina309 neni zač :grinning: jinak jestly tohle bude tvojě čtvrté IVF? já že některé pojištovny mají to, že si zažádáš o spoluúčast a něco proplatí :grinning:
24. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 No vidíš, sem zapoměla i na tuto variantu :rolling_eyes: . Ale já ti nevím (už si to nějak nepamatuju :confused: )Takže nevím, zda se počítá IVF cyklus, kde nedošlo k transferu?Teď by mě čekalo IVF číslo 5. :slight_smile:
A děkuju :slight_smile:
24. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmina309 pokud nedošlo k transféru tak se to myslím nepočítá, ale být tebou tak to zkusím, za zeptání na své pojištovně nic nedáš :grinning:
24. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 To máš pravdu :slight_smile: .Na pojišťovně se dovím podrobnosti. :wink: 22500 kč stojí IVF+ pravděpodobně Fostimon atd atd. Hm, že by ze mě po dvouleté pauze byla také bojovnice STARONOVÁ :grinning:
24. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám mufinko26 , že máš před říjnovým Ketíkem? Panejo, tos měla úrodu. Tak ted už jen to štěstí a držím palečky! :slight_smile:
24. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmina309 úrodička byla dobrá a necháváme zavádě po jednom :slight_smile: koukám ty už máš doma pěkně velkou slečnu :wink: to by určitě chtělo ještě pěkně miminko :grinning: od května my přijde, že nic jinýho neděláme, jenom stymulujem a vkládáme embryjka :grinning: pokud se nám to nepovede ani ted v říjnu tak si dáme pauzu a od ledna začneme znova :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak 5.10 mě čeká UZ, jestly je sliznice v pořádku a pěkně vyrostlá, no a pokud bude vše OK tak 11.10 KET :grinning:
A jak ste na tom vy snažilky??
26. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak já jsem 7 dní po 3IUI, trochu mě bolí prsa a jinak nic..... :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori jé tak to držím palečky, aby to vyšlo :grinning: já zase stříhám metr do dalšího ET :grinning: už jenom 14.dní :grinning:
26. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 kolikátý KET už máš?? aspon 3 vid?? jinak já si naděje fakt nedělám...... :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori ted půjdeme na 3 KET :grinning: musíš věřit holka, já taky věřila, až do krve :grinning: liju do sebe kontryhel :grinning: a dlabu ty moje modré pilulčičky estrofem :grinning: :grinning: :grinning: takže věřím, že sliznice bude dobrá :grinning:
26. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky uz sem tu dlouho nebyla,porad jen makame a makame.Jinak ve stredu jdu na punkci :slight_smile: docela se bojim.Nevite za jak dlouho mi daj miminka do briska?
26. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz ahojky pokud jdeš ve středu tak v pátek by ti je mohly dát do bříška :slight_smile:
26. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz držííím palečky :grinning:
26. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz nemáš vůbec zač :grinning: já si dneska udělala radost, konečně my dorazily hadříky na mě :grinning: osm let sem si na sebe nic nekoupila, tak sem si to ted vynahradila :grinning:
26. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Tak je super :slight_smile: Marti ja uz mam strach ted je mi spatne a na zvraceni :unamused: vim ze to nic neni jen te uspej ale ja nikdy nebyla a jsem takova posera :unamused: ach jo,a to smim rano ani kourit budu na nervi a jeste si nebudu moc zapalit :fearful:
27. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi co sem to napsala za blabol :grinning: rano ani kourit nebudu moc.
27. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetse se chci zeptat brali jste si sebou svacu? :grinning:
27. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz tu si vem určitě, jinka budeš mít hladíka, dokonce nám to pani doktorka říkala at si vezmu svačinu :grinning: dvě hodinky po OPU se budeš moct najíst a ničeho se neboj :grinning: ty to zvládneš na jedničku :grinning:
27. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Dekuji za podporu :slight_smile:
27. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz od toho tu jsem :grinning:
27. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek