• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
jinak asi budu nemocna leze name chripka uz od rana prskam :frowning2:
6. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz mohl by, ale podle toho jak máš starý embroušky, pokud mín jak čtyři dny tak ještě počkej, jinak známky chřipky, bývají dobré znamení, spousta těhulek to tak měla :slight_smile: ani já při Danielce nebyla vyjímkou
6. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj koukam ze tu reagujes jen ty :slight_smile: mela jsem je 2 dny stary.Ale boli me strasne prsa mam je tvrdy a natekly bricho taky porad jak kdyz jsem v 5 mesici.
7. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč někomu dávají 2 dny starý a někomu 4 dny starý?? podle toho jak se vyvíjejí?? musí je tam dát jen v určité fázi ne??
7. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori To nevim take sem si myslela ze davaji kazdemu stejne.
7. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori No u Apolináře je to tak, že dávají většinou po té 2denní kultivaci. Dýl ti je nechají vyvíjet, když do toho zasáhne víkend, nebo když se špatně vyvíjejí a nejsou si jistí...O tom rozhodne embryoložka. Jinak je mraží po ukončené 4denní kultivaci, aby si byli jistí, že mrazí jen ty kvalitní.

@mirunka_cz a ty jsi teď po stimulaci? Jestli jo, mohl by to být náběh na OHSS! To se prý zhoršuje, když se embrouš uchytí...
7. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak poslední možnost, kdy embrya zavést je v okomažiku, kdy je embryo v takovém stádiu, kdy se chce zahnízdit - to už v děloze být musí - obykle je to nejpozději 6. den
7. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz
@fori já mám čtyřdení, jelikož sme v tom měly ten víkend, ale zase to bylo lepší v tom, že máme zamražený opravdu hodně kvalitní embryjka :wink: Jinak holky pokud se nám nepovede tento KET tak mě čeká hysteroskopie. Pani doktorka se moc divyla, proč nám to nejde, když máme mimoušky tak kvalitní :frowning2: Když sem řekla v práci, že příští týden nastupuji na týden na nemocenskou tak my vedoucí oznámila, že se jí to nehodí, že by pro ní bylo lepší, kdyby mě tam neměla :angry: akorád mě rozhodila, pracuji zde 5let, naše stará pani vedoucí věděla, že jdu do IVF a hodně my fandila, jenže pak nám daly mladou a ta s náma vůbec nekomunikuje, její přístu je otřesný a přesto sem jí chtěla upozornit, aby si na čtyři mé pracovní dny vzala do práce třeba brigádníka. Náš pan směnový my pak řekl,. že sem jí to vůbec neměla říkat a rovnou sem tu neschopenku měla přinýst :frowning2: dostala mě do takovýho stresu, že sem normálně chtěla ten KET v úterý odvolat, ale pak sem si uvědomila, že nějaká pipina my cestu za miminkem neskazí.
7. říj 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prostě nechápu to, že někomu to dají jak píšete za dva dny a když je v tom víkend tak někomu za 4 dny, je jasné že po 4 dnech vědí o vývoji embryek více než po dvou dnech, tak proč všem nezavádějí rovnou třeba ty 4 denní, když bývají kvalitnější.a ta prodloužená kultivace se prý platí jo??jako kdo chce mít kvalitnější embryjka ta si musí prý připlatit, to se mi zdá nespravelivý teda pokud je to pravda. a chci se zeptat, logicky by měl těhu test být pozitivní dřív než u IUI ne?
7. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori u Apolináře je to tak, že po ET se doporučuje testovat 14-17. den já sem za to neplatila ani korunu navíc, ale asi kdyby v tom ten víkend nebyl asi by se platilo. Jinak ještě k tomu testování už sedmý den bývá na testu dušík :wink: pokud se to uchytilo :wink: ale taky hodně záleží na tom, že každá žena produkuje těhu hormon jinak a i ty léky co se berou výsledky trochu brzdí. :wink:
7. říj 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru
@verru Jsem dnes 9 den po stimulaci.
8. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 A dobre si udelala !!Ja na mou povahu bych ji asi dost vynadala.
8. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz když sem to večer řekla manželovi, tak byl vzteky bez sebe, jak si to vůbec může dovolit :angry: já sem zas taková že držím pusu a pak se tím sama užírám, ale tentokrát to muselo ven.... a co ty jak se máš? už budeš pomalu tetstíkovat vid? :wink:
8. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori U Apolináře si ani připlatit za prodlouženou kultivaci nemůžeš. Prostě ji buď potřebuješ nebo ne - o tom rozhoduje jen embryoložka. Ono neplatí, že 4 denní jsou lepší. Někdy jim je prostě líp v bříšku než někde ve zkumavce. Proto je dávají hned po dvou dnech. U Apolináře jsou fakt borci a nedělali by něco, co nemá důvod (jen kvůli prachům)
8. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verru tak díky za info.... stejně nám nezbývá nic, než jim věřit. a co ty?? jak postupujete?
8. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Uz jsem to nevydrzela a vcera jsem testla a nic :frowning2: porad si rikam ze je to brzo.Testnu az ve ctvrtek mam ale strach... :unamused:
8. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz neměj strach, uvidíš, kdy máš ofiko testovat? určitě je ještě moc brzy :wink: držím ti všechny palečky co mám :wink: :slight_smile:
8. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ve ctvrtek mam testovat :slight_smile: moc dekuji.
9. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz tak to na tebe budu ve čtvrtek moc myslet :wink: mě se to taky krátí, už v pondělí se dozvíme jestly bude ET nebo ne, tentokrát to beru v pohodě, prostě to bude bud a nebo... :slight_smile:
9. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka dekuji a take drzim palce :slight_smile:
9. říj 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem to nevydrzela a udelala si test vcera vecer a dnes rano a carka tam je ale slaba.Tak snad to nebude tim ultrogestanem :unamused:
10. říj 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz utrogestanem by to být nemělo ne?? ten ti těhu test neovlivní..... držím palce at ti to vyjde :slight_smile:
10. říj 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Jee tak to jsem rada :slight_smile: moc dekuji.
10. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufinka Ahoj tak jak jsi dopadla?
10. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz ahojky já to spletla jdu tam až dneska :sweat_smile: takže se to dozvím až tam přijedeme, jestly je bobísek OK a půjde pěkně do bříška :grinning:
11. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz utogestan ti neukáže // potichoučku gratuluji a at čárka pěkně sílí :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Aha tak at ti to dobre dopadne :slight_smile: sili a moc :sweat_smile:
11. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím jednoho broučka v bříšku :grinning: transfér byl tentokrát sice trošku bolestivý, pani doktorka my musela přes čípek stáhnout trochu dělohu, ale byla a sem moc štastná a mám z toho moc dobrý pocit :grinning: pak, když sem na UTZ viděla že je embryjko na svém místě, tak sem byla úplně dojatá :grinning: sice to byla jen malá tečka, ale byl to krásný pocit. Tentokrát to prostě musí vyjít :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz to je moc dobře, že sílí, moc gratuluju :grinning:
11. říj 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Moc ti to holka preji a urcite ti to vyjde :slight_smile: jinak dekuji.
11. říj 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek