• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Ahoj holky,do ted jsem mela radost ze budu mit miminko.Ale cetla jsem na jedny strance ze se dela pozitivni test kdyz beres Ultrogestan :frowning2: ja vim ze mi tu pisete ze to nema vliv...ale jsem uplne zmatena :frowning2:
12. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz to neni pravda, beru ho už moc let a nikdy my neukázal poz test, když si zavoláš do CARu tak ti to taky poví.
12. říj 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Jee tak to sem rada :slight_smile: promin ze budu sprosta-to jsou tedy kravy co tam pisou takovy bolbosti!
12. říj 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbosti uz pisu kraviny :slight_smile: ale moc se mi ulevilo uf.
12. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz víš co to je právě ono, klidně bud sprostá máš na to nárok, fakt se my ale nestalo, že by utrogestan udělal poz. test, a co ty? jak máš už silný čárečky? myslím na tebe :grinning:
12. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz budou fotečky testíků? sem zvědavá vid? :wink: :grinning: já se těším na testíkováníí
12. říj 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Dam sem foto odpoledne protoze nemuzu najit kabel od fotaku :grinning: rekla bych ze je dost silna vcera sem si delala naposledy oproti tamtech je dost silna :slight_smile:
12. říj 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz tak to je supéééééér, já mám takovou radost, tento měsíc to vychází většině holčinám, tak doufám, že tě brzy doženu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Vazne :grinning: budeme jen o 13 dni :grinning: taky se moc tesim az mi napises ze je tam mas.Dnes mi je tak spatne to je hruza
12. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz no holka, to už začínají ty těhu nevolnosti :wink: jak já se na ně těším :wink: :grinning:
12. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz jinak včera sem i koukala na fotky z porodnice u Apolináře, máme jasno už ze začátku, že tam budeme rodit.. už jenom kvůli tomu, že manžel tam dělá a bude moct být pořád semnou :grinning: ted už jenom aby se nám na testíku objevyly // :grinning:
12. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz moc ti gratuluji ....
12. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 a tobě přeju at už ti to konečně taky vyjde. pak tu zůstanu sama, protože sem už nikdo jiný nechodí :slight_smile:
12. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori neboj, já sem budu chodit a hlavně holka, taky budeš brzy těhulka :grinning: uvidíme jak to u nás dopadne, jen doufáme v zázrak a moc tomu zlatíčku věříme :grinning:
12. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no to jsi dobrá, já už IUI nevěřím :frowning2: možná klapne IVF, ale to bude jak říkám... možná v lednu. nějak jsem tomu všemu přestala věřit.
12. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori nesmíš přestat věřit :wink: taky sem měla takový pocity, zvláště minule při druhým KETu, už když sem odcházela z CARu tak sem si říkala, že je to špatně a tentokrát, sem byla plná euforie, myslím, že to klapne. člověk musí mylset pozityvně :wink: nevzdávat se :wink:
12. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jooo to já všechno víím..... ale znáš to. :slight_smile: říkám si... nějak to prostě dopadne :grinning:
12. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori správně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už by to chtělo pořádný zázrak vid? Abysme věděly, že to co děláme je k něčemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Dekuji ti verim ze ti to take brzo vyjde :slight_smile:
12. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tfuj tfuj at se obevi :slight_smile: to se mas ja bych take radeji rodila u Apolinare.Jenze to neni mozny :frowning2: Vrim jim tam vic nez unas doktorum to se neda vubec srovnavat.Kazdymu rikam ze jsou skveli :slight_smile:
12. říj 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz no jo ty si vlastně psala, že to máš daleko vid?
12. říj 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Az s Teplic :frowning2:
12. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala foto test :slight_smile:
12. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz koukala sem je úplně super // :grinning: to je jasný a kdy tě čeká UZ v CARu? to už uvidíš nejspíš i srdíčko :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Dnes tam budu volat :slight_smile:
13. říj 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 21.10 jdu do Caru volala jsem tam a byli taky stastny :slight_smile:
13. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunka_cz to je za chvíly, to je super :grinning: :grinning:
13. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela sem dnes dopoledne strasny bolesti podbrisku :frowning2: jela jsem k doktorovi a on me nevzal ze nejsem jeho pacientka at jdu na ambulanci at si nezahravam ze to neni zadna sranda.Co by ste tomu rekli to jsou uzasny doktori v Teplicich!!Kazdymu vazne doporucuju!! :angry: :angry: budu muset pockat do zitra na sveho lekare a to ma jen tehotny tak jsem zvedava jestli me vezme.
13. říj 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz hele a neměla by si lepší kdyby tě chlap zavezl k Apolináři na pohotovost? Ty bolesti můžou být od toho, jak se tam mrnousek roztahuje a tím se ti zvětšuje děloha a natahují svaly, ale nic nepodcenovat, být tebou na nic nečekám a jedu, radši pětkrát zbytečně.. tohle platí v těhotenství jak zlato
13. říj 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunka_cz ahojky zlatí, tak jak si dopadla? myslím na tebe sbad je vše OK :wink:
14. říj 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek