CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
12. říj 2011

Ahoj holky,do ted jsem mela radost ze budu mit miminko.Ale cetla jsem na jedny strance ze se dela pozitivni test kdyz beres Ultrogestan ☹ ja vim ze mi tu pisete ze to nema vliv...ale jsem uplne zmatena ☹

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz to neni pravda, beru ho už moc let a nikdy my neukázal poz test, když si zavoláš do CARu tak ti to taky poví.

mirunka_cz
12. říj 2011

@mufinka26 Jee tak to sem rada 🙂 promin ze budu sprosta-to jsou tedy kravy co tam pisou takovy bolbosti!

mirunka_cz
12. říj 2011

blbosti uz pisu kraviny 🙂 ale moc se mi ulevilo uf.

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz víš co to je právě ono, klidně bud sprostá máš na to nárok, fakt se my ale nestalo, že by utrogestan udělal poz. test, a co ty? jak máš už silný čárečky? myslím na tebe 😀

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz budou fotečky testíků? sem zvědavá vid? 😉 😀 já se těším na testíkováníí

mirunka_cz
12. říj 2011

@mufinka26 Dam sem foto odpoledne protoze nemuzu najit kabel od fotaku 😀 rekla bych ze je dost silna vcera sem si delala naposledy oproti tamtech je dost silna 🙂

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz tak to je supéééééér, já mám takovou radost, tento měsíc to vychází většině holčinám, tak doufám, že tě brzy doženu 😀 😀 😀 😀

mirunka_cz
12. říj 2011

@mufinka26 Vazne 😀 budeme jen o 13 dni 😀 taky se moc tesim az mi napises ze je tam mas.Dnes mi je tak spatne to je hruza

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz no holka, to už začínají ty těhu nevolnosti 😉 jak já se na ně těším 😉 😀

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz jinak včera sem i koukala na fotky z porodnice u Apolináře, máme jasno už ze začátku, že tam budeme rodit.. už jenom kvůli tomu, že manžel tam dělá a bude moct být pořád semnou 😀 ted už jenom aby se nám na testíku objevyly // 😀

fori
12. říj 2011

@mirunka_cz moc ti gratuluji ....

fori
12. říj 2011

@mufinka26 a tobě přeju at už ti to konečně taky vyjde. pak tu zůstanu sama, protože sem už nikdo jiný nechodí 🙂

mufinka26
12. říj 2011

@fori neboj, já sem budu chodit a hlavně holka, taky budeš brzy těhulka 😀 uvidíme jak to u nás dopadne, jen doufáme v zázrak a moc tomu zlatíčku věříme 😀

fori
12. říj 2011

@mufinka26 no to jsi dobrá, já už IUI nevěřím ☹ možná klapne IVF, ale to bude jak říkám... možná v lednu. nějak jsem tomu všemu přestala věřit.

mufinka26
12. říj 2011

@fori nesmíš přestat věřit 😉 taky sem měla takový pocity, zvláště minule při druhým KETu, už když sem odcházela z CARu tak sem si říkala, že je to špatně a tentokrát, sem byla plná euforie, myslím, že to klapne. člověk musí mylset pozityvně 😉 nevzdávat se 😉

fori
12. říj 2011

@mufinka26 jooo to já všechno víím..... ale znáš to. 🙂 říkám si... nějak to prostě dopadne 😀

mufinka26
12. říj 2011

@fori správně 😀 😀 😀 😀 už by to chtělo pořádný zázrak vid? Abysme věděly, že to co děláme je k něčemu 😀 😀 😀 😀

mirunka_cz
12. říj 2011

@fori Dekuji ti verim ze ti to take brzo vyjde 🙂

mirunka_cz
12. říj 2011

@mufinka26 tfuj tfuj at se obevi 🙂 to se mas ja bych take radeji rodila u Apolinare.Jenze to neni mozny ☹ Vrim jim tam vic nez unas doktorum to se neda vubec srovnavat.Kazdymu rikam ze jsou skveli 🙂

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz no jo ty si vlastně psala, že to máš daleko vid?

mirunka_cz
12. říj 2011

@mufinka26 Az s Teplic ☹

mirunka_cz
12. říj 2011

Tak jsem dala foto test 🙂

mufinka26
12. říj 2011

@mirunka_cz koukala sem je úplně super // 😀 to je jasný a kdy tě čeká UZ v CARu? to už uvidíš nejspíš i srdíčko 😀 😀 😀

mirunka_cz
13. říj 2011

@mufinka26 Dnes tam budu volat 🙂

mirunka_cz
13. říj 2011

tak 21.10 jdu do Caru volala jsem tam a byli taky stastny 🙂

mufinka26
13. říj 2011

@mirunka_cz to je za chvíly, to je super 😀 😀

mirunka_cz
13. říj 2011

Mela sem dnes dopoledne strasny bolesti podbrisku ☹ jela jsem k doktorovi a on me nevzal ze nejsem jeho pacientka at jdu na ambulanci at si nezahravam ze to neni zadna sranda.Co by ste tomu rekli to jsou uzasny doktori v Teplicich!!Kazdymu vazne doporucuju!! 😠 😠 budu muset pockat do zitra na sveho lekare a to ma jen tehotny tak jsem zvedava jestli me vezme.

mufinka26
13. říj 2011

@mirunka_cz hele a neměla by si lepší kdyby tě chlap zavezl k Apolináři na pohotovost? Ty bolesti můžou být od toho, jak se tam mrnousek roztahuje a tím se ti zvětšuje děloha a natahují svaly, ale nic nepodcenovat, být tebou na nic nečekám a jedu, radši pětkrát zbytečně.. tohle platí v těhotenství jak zlato

mufinka26
14. říj 2011

@mirunka_cz ahojky zlatí, tak jak si dopadla? myslím na tebe sbad je vše OK 😉