CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zubajda
23. led 2009

jasmin... tak ti preju, at to preleceni rychle ubehne... at uz muzete do IVF... 🙂...

len
23. led 2009

Jasmino, se divím, že na tu štítku přišli až teď... Já se s tím "léčím" už deset let, Letrox beru denně, teď jsem na dávce 150 😝

aknyt
23. led 2009

Zdravím, jsem zpátky ze služebky 🙂

Jak psala nitenka, po několika hodinách zkoušení se mi podařilo dovolat do čajovny a zamluvit to. Tak se budu na vás v úterý těšit!!!

Jasmin, držím palečky, ať se ta štítka brzy upraví a můžeš jít do akce ☹

len
23. led 2009

Paráda, Aknyt, už se těším 🙂
Jinak teda nevím, co konkrétně má se ŠŽ Jasmina, ale já mám hypotyreózu a to se léčit nedá. Tělo se dá hormonálně oblbnout, aby se chovalo jak zdravý, ale ty hormony budu brát nadosmrti...

jasmina309
23. led 2009

Len, panejo, to jsem nevěděla!
Je to na hlavu fakt.
V papíru je toto-byla prokázána mutace v heterozygotní konstituci (677 C a znaménko je větší než T. Promin, to znaménko mi fakt nešlo...
A to teda si klidně otěhu i s tímto rizikem? Já myslela, že se to musí nejprve ustálit ta hladina, no vidíš, sem nováček

len
23. led 2009

Jasmino, já nevím, jestli mám nějakou mutaci (výsledky z genetiky budou až za týden), ale na té štítce mám nějaký neléčitelný zánět, který způsobuje, že špatně funguje. Kompenzuju to tím, že tělu dodávám takové množství hormonů, o kolik míň jich ta nemocná štítka vyrobí. Takže v podstatě jsem plně kompenzovaná, léků mám správné množství a tělo se chová jako zdravé. Ale nikdy nebudu smět vysadit, protože pak by to šlo všecko do háje...

lenickan
23. led 2009

Holky včera jsem byla také na mojžíšce... postupně mne uvolnuje ještě zbývá pánev a kostrč...
něla jsem hodně zablokovaná žebra a krk... je to strašně příjemné skoro jako masáž🙂
Taky jsem včera dostala asi 6 cviků, 3 dýchací 3 mojžíšky... tak cvičím... aspon pozitivní bude to, že budu mít pevná hýždě co? A pupíček asi taky🙂

len
23. led 2009

Jasně, Leni, pěkněj zadek a plochý bříško 😎
Jsem si taky říkala, jaký je to příjemný, dokud se mi nezačala rejpat v žebrech 😀

lenickan
23. led 2009

no mne teda pekelně bolel i krk, dělala mi ho na 2x...
uvidíme co mne čeká dál, ale docela mne to baví tam chodit🙂

saralinda
autor
23. led 2009

Marcell - v úterý na tebe budu myslet. Dopadne to dobře.

Jinak holky, nám se to všechno nějako sere. Si říkáme, že nám to IVFko fakt musí vyjít. Máme přebírat byt (dokončený develiporský projekt) a zrovna v našem bytě praskĺo topení, takže se to samozřejmě protahuje a to už jsme dali výpověď z nájmu, takž ena konci února bychom měli vypadnout. Dotoho dostal přítel výpověď v práci. jj, krize je krize. Chtěli by si ho tam nechat, ale nejsou peníze. Slíbili mu odstupné (tedy hlavně je to ze zákona jejich povinnost), tak doufám, že na to mít peníze ještě budou a že si brzy najde něco jiného. Včera navíc umřel přítelův strejda, takže mezi stimulací povalíme na pohřeb. No, takže už se toho pokazilo docela dost, ne? To by nám to IVFko mohlo vyjit, co? 😀
Jinak 2 dny stimulace už mám za sebou. Zatím vše OK (jen když mám skrčené nohy tak cítím vaječník, ale to jsem mívala občas i dříve). Dneska večer mi přítel píchne 3. injekci.

Přeji krásný víkend, i když počasí nevypadá nic moc.

nitenka
23. led 2009

Nitěnka 3 den po KET-ahojky holky jdu vás jen pozdravit.. Můj přítel je marod tak kolem něj běhám a k tomu mám zatuhlej krk a rýmu,ale jinak jsem ok.zítra se tu za váma zastavim na pokec a přečíst .-) jinak u mě nic zatím jsem v klidu třetí den se nedá ani nic poznat ten stres začne tak 7 den .-) tak užívam klid 🙂 jen prdim jak slon,ale to bude asi česnečkou 🙂 😀

saralinda
autor
23. led 2009

Nitenka, super, ze se citis dobre. Myslim na tebe. To dopadne.

amallie
23. led 2009

saralinda: pane jo, kočko, držím palce, v tý smůle určitě miminko vyjde, na oplátku za ten zbytek!!!!!! Drž se 😉

amallie
23. led 2009

jasmino: určo se povede i s tou štítkou!!!! Na to je hora léků, nic novýho, neboj 😉

aknyt
24. led 2009

Nitenko, tak jsem tě úspěšně minula ☹ Samozřejmě držím palečky, ať se aspoň jeden drobek chytne!!! Jak se jmenují ty náplasti, co ti dali?

larri
24. led 2009

saro,tak to mne mrzi co vas potkalo,ver,ze ted uz bude lip.

jasminko,urcite to nejak pujde,znam hodne holek co maji problem se stitnou zlazou.Je pravda,ze zadnou co mela problem otehotnet.

len,prosim te,kdyz mi po laparce zjistili,ze mam oba vejcovody nepruchozi,tak mi pak doktorka rekla,ze jedine cim mne muze ujistit,ze ted mam jistotu,ze nemuzu mit mimodelozni tehotenstvi.Je to pravda?

aknyt
24. led 2009

larri, pokud nebudeš mít velmi vzácné mimoděložní na čípku a nebo v rohu děložním (u ústí vejcovodu), tak bys ho mít neměla.

larri
24. led 2009

aknyt,diky moc.neumela jsem to vysvetlit jedne holcine na jine diskuzi.

aknyt
24. led 2009

z toho si nic nedělej, většina lidí nedokáže pochopit ani to, že může být mimoň i po IVF 😉 Ptalo se mě na to minimálně 5 lidí, jak je to možné...

len
24. led 2009

Larri, asi jde i o to, kde jsou neprůchozí... Protože čistě teoreticky můžou být neprůchozí někde v půlce a vajíčko by se mohlo "vrátit" jenom kousek a usadit se někde u dělohy... Ale předpokládám, že když ti dr. řekla, že v tvém případě to není možné, tak to opravdu není možné. Tak aspoň nějaké štěstí v neštěstí 😒

larri
24. led 2009

bylo mi to vysvetleno,ze mi tam zkouseli dat nejakou tekutinu a ta taky vubec neprosla.budu jim verit,protoze oni vi nejlip co mi tam delali,ne?

aknyt,dekuji a cas 16.00 plati?

aknyt
24. led 2009

jééé, já zapomněla napsat čas. Rezervaci máme na dobu 16-19 hodin, ale asi by nevadilo přijít dřív a nebo zůstat déle 😉

len
24. led 2009

Larri, tak to jsou asi ucpaný hned na začátku, to je mimoděložní téměř vyloučený...

Aknyt, já to vidím tak na 17:15, jestli v práci nebude nějaký haló, abych tam musela zkejsnout dýl.

aknyt
24. led 2009

len, tak dorazíš až to půjde... Počítám, že tam budu o trochu dřív, tak od 15:30, pokud se nic nezvrtne. Jdu totiž na 14 hodinu do CARu a protože si budu muset vzít z práce volno, tak už se nebudu vracet.

nitenka
25. led 2009

nitěnka 5 den po KET= zdravím všechny holčiny omlouvám se,že si nepamatuji ještě vaše jména,ale to doženu takže děkuji všem za držení palečků.. Včera jsem měla nervy přepadla mě unava a teplota 37,5 ale dnes je vše ok a žádná chřipka se nehlásí tak nevím ,doufám že se zase mé tělo nebrání emryjkům mám vysokou imuniru. Včera mě aknyt uklidnila,že to může být i od mimi tak uvidime zatím fakt nic nepoznám jsem stále na hormonech Ale Aknyt dneska mi kafčo chutná jak monožky tak bud jsem si to vsugerovala nebo nevím fakt fusky 🙂 😀

aknyt
25. led 2009

Nitenko, paráda - teda myslím ty fusky 😉 a samozřejmě i to, že se nerozvinula chřipka!!! Držím palečky, ať se to dobře vyvíjí. Sice to přeju každé, ať se zadaří, ale tobě zvlášť, máš toho za sebou už dost a dost.

marcelli
25. led 2009

LARRI:já mám jen jeden vejcovod a po laparce zjistili,že je neprůchodnej a ještě přirostlej ke stěně.Ale u Apo mi
řekli,že mi ho radši měli vzít,protože mi hrozí mimoděložní těhotenství.Taky mě to překvapilo,když je v takovém stavu,ale prej se to fakt může stát.IVF mě čeká tento týden ve čtvrtek,tak se budu modlit,aby všechno bylo O.K pak ti dám vědět 😉

saralinda
autor
25. led 2009

Ahojky, tak 4 injekce už jsou ve mě a měli jste pravdu, každá další víc a víc tlačí při vtlačování tekutiny do zadku. Ale zatím pohoda.

marcelli
25. led 2009

SARALINDA:ahojky Sari,mě dneska čeká HURÁÁ poslední veliká injekce PREGNYL,píchá mi je moje dcerunka,je ve třeťáku na zdrávce a supr.Ale už se těším na to hlavní IVF,ty injekce jsou dlouhý(jen týden 😀 )mám krátký protokol,tak vydrž!!! 😉

larri
25. led 2009

MRCELLI,diky za odpoved a jsem v soku z veku tve dcery.Ikdyz mne je 35,TAKZE KDYBYCH ZACALA BRZY TAK BYCH MELA TAKY PUBERTAKA.ty na to kaficko s nami asi nepujdes,kdyz nejsi z prahy,ze?

Saro,ty jsi sikulka,tak vydrz,ja budu trpet asi za 14dni.