CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

danuskajjj
7. bře 2012

@jaruska111 aHOJKY, JAK U aPOLINÁŘE NEVÍM, ALE V pODOLÍ JE DĚLAJÍ. vYCHÁZÍ PRÝ, DLE OLEK, NA PÁR STOVEK,ALE TO BY SES MUSELA ASI ZEPTAT.

jaruska111
7. bře 2012

Dělají je všude kde i IVF, je to podobný akorát si nepícháš horomony ale odebírají tvoje vajíčka, které ovuluješ a máš je teda v pořádku 🙂)) V Pronatalu dělají NATIVY ale vyjdou okolo 16000kč a to mi přijde dost.

streghina
7. bře 2012

@ka_cenka87 ahoj, tak jsme první návštěvu zvládli, manželovi vzali krev, SPG už měl, mně píchli pregnyl, jsem 13DC a folík tam je jeden velký, pak mám žádanku na krev a další UTZ na průchodnost vejcovodů. Takže laparoskopie zatím počká a popř. půjdem na IUI. Pak jsem dostala další léky, podobné Clostilbegytu. Ale nějak mě to utahalo, tak si jdu dáchnout 😉 jinak je tam zmatek, jak to tam předělávají

mufinka26
7. bře 2012

@jaruska111 ahojky u Apoliáře nativ nedělají 😉

pniki
7. bře 2012

@kvetinka84 jj je to přes týden, jsem v pohodě. Ale strašně se bojim testit. Ale stejně to brzy zjistim, už mi dochází utrogestan a budu čekat menstruaci ☹

ka_cenka87
7. bře 2012

@streghina Tak to je fajn, docela ti to závidím. Já tam byla v úterý a byla tam nějaká divná doktorka, která byla fakt arogantní. A samozřejmě mi říkala, že bysme měli počkat a chránit se, prý by mohl být problém pokud se nám povede, tak by se mohla špatně vyvíjet placenta... A protože prý si máme ještě dávat bacha, tak mi ani neudělala ultrazvuk, takže nevím, jak na tom jsem. Ale už to nechci řešit a stejně jako doteď si nebudeme dávat bacha. Určitě nám to nevyjde jako doteď, takže tomu necháváme hooooodně volný průběh a přestáváme to řešit... 😎 😀

kvetinka84
8. bře 2012

@fori Pokud si dobře pamatuju, tak zítra UZ, že? Držím moc palečky, aby miminko bylo tam, kde má být a bylo vše v pořádku🙂

fori
8. bře 2012

@kvetinka84 díky. jo jo zítra... dám vám vědet. moc se těšíme.... 😀

kacula32
9. bře 2012

Mate nekdo zkušenosti s darovanym vajíčkem...jsem čekatelka na darované vajíčko u Apolinaře ...čekam už 2 roky a zadořilo se někomu otěhotnět s darovanym vajíčkem?dekuji za odpověd

streghina
10. bře 2012

@ka_cenka87 no, na doktorovi fakt záleží, jaký má přístup, někteří dokážou odradit a přitom by nás měli podporovat a dávat naději. Moje doktorka mi taky nikdy nedělala u clostilbegytu UTZ, jinak asi celkem 4 a to se říká, že bys měla být pod dohledem. No, jsem zvědavá na další návštěvu, teď jsem se taky celkem hodila do klidu. Jinak místo clostilbegytu jsem dostala Tamoxifen, prý se používá na léčení rakoviny prsu. Chudák tělo, to dostává zabrat ☹

Holky, nemáte někdo zkušenost s užíváním Tamoxifenu místo Clostilbegytu?

verru
10. bře 2012

@streghina Taky jsem brala Tamoxifen, ale nikdy ne Clostik, takže nedokážu posoudit. Ovulaci mi to posunulo asi na 11DC, pokaždé ale jen jedno vajíčko

pniki
10. bře 2012

holky měly jste prosím taky utrogestan po ET jen 15 dní?

evulatko
10. bře 2012

@kacula32, zkusenost nemam, ale sance na uspech s darovanym vajickem je hodne velka🙂 Drzim moc palce🙂)))

pniki
11. bře 2012

tak nic, test negativní ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kvetinka84
11. bře 2012

@pniki Jojo, taky jsem měla utrogestan na 15 dní po ET. Moc mě to mrzí 😢

fori
11. bře 2012

@pniki no to v pr...... ach jo.... mrzí mě to ☹ ☹ co dál?? půjdeš hned do dalšího IVF??

mufinka26
11. bře 2012

@pniki to mě moc mrzí ☹ oni u Apolináře ho dávají jenom na 15.dní, ale pak sem si musela pro další recept a brát ho do 12tt.

pniki
11. bře 2012

@fori chtěla jsem jít hned v červnu, ale domluvili jsme se s přítelem, že to necháme na srpen, pokud to budou dělat, jinak až v říjnu. Asi si necháme chvilku na zklidnění a odpočinutí od těch všech hormonů. Uvidim, co mi tam řeknou, až se s nima pojedu domluvit.

fori
11. bře 2012

@pniki fakt nebud smutnááááá...... já si říkala že pokud to nevyjde, začnu chodit cvičit ... jako na léto víš.. abych trochu zhubla a plánovali jsme dovolenou u jezera Lago di garda..... a chtěli jsme to zkusit znova po léte...... tak uvidíte no.....

sluune
12. bře 2012

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, nevite jak dlouho ma byt u apolinare zavrena laborator? neco jsem slysela, ze maji klasicky zavreno pres prazdniny, ale dneska jsem tam byla na UZ a pry maji take zavreno.

streghina
12. bře 2012

@sluune ahoj, nevím, ale je pravda, že mě poslali na krve na Karlovo náměstí, nevím, jestli to tak dělají normálně nebo je to tou přestavbou

sluune
13. bře 2012

@streghina jojo, na Karlak posilaji normalne, tam jsi sla kvuli hormonum ne? Akorat ja tam byla minule pondeli na Karlaku a hodinu jsem cekala, nez prijdu na radu. Bylo tam strasne narvano. tak mozna to zkus jit tam treba na devatou, jestli muzes. Ja prisla v osm a v devet jsem sla ven.

streghina
13. bře 2012

@sluune tak díky za info, já tam pojedu tak za 14dní taky kvůli hormonům a popř. infekcím. No, pojedeme z KH, takže tam stejně budu tak na tu 9. Jsou sestřičky v pohodě a kolik se zkumavek se bere? 😒 jsem trošku posera, i když imuno jsem zvládla taky 😉

martinka87
13. bře 2012

@streghina sestricky jsou ok nebo ja aspon mela stesti, jeste se mi omlouvala, ze me musi nabirat na dvakrat... 😀 na co ja jsem ale zvykla 😉

sluune
14. bře 2012

@streghina sestricka co jsem mela ja, byla zlata 😉 myslim, ze mi brala tri zkumavky? ale to nevim presne, ja jsem pak mela jeste dalsi odbery kvuli necemu jinymu, tak se mi to plete. Ale neboj, je to OK 😉

ver_fidorka
14. bře 2012

ahojky,
jsem tu na diskuzním foru dneska poprvé 🙂 všechny vás moc zdravím.
dneska máme za sebu první návštěvu u Apolináře, u MUDr.Mašaty. moc příjemnej i sestřičky, všechno vysvětlili. Přišli jsme z Teplic z PRONATALu, výsledky genetiky a spermiogramů, jsme už měli. Manžel má azoospermii, takže musíme použít dárce. pan doktor mě prohlédl, nabral krev, provedl ultrazvuk. Příští cyklus jedeme na profouknutí vejcovodů a pokud budou v pořádku a budou reagovat vaječníky (dostala jsem TAMOXIFEN), tak zkusíme první INSEMINACI
máte někdo zkušenosti s otěhotněním po inseminaci?
díky a pěkný večer

streghina
14. bře 2012

@sluune
@martinka87 ahoj holky, díky za uklidnění 😉 prostě to musím zvládnou, na imuno jsem zvládla 4 zkumavky, tak to snad bude dobrý

streghina
14. bře 2012

@ver_fidorka ahoj, vítej, my byli poprvé také před týdnem, dostala jsem též tamoxifen a pak MS půjdu na kymo, je to to samé, co budou dělat tobě? A pak máme popř. také v plánu inseminaci.

martinka87
14. bře 2012

@streghina jasnacka, to zvladnes.... 😉

barbika
14. bře 2012

@ver_fidorka Ahoj, tak já jsem si prošla 4xIUI a až ta čtvrtá byla úspěšná a teď už jsem ve 12tt. Takže určitě to chce pozitivní myšlení a ono to vyjde. Hlavně po prvním neúspěchu neházet flintu do žita 😉