CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
26. led 2009

tuli,mne je 35 a taky cekam na prvni mimi.zitra v 16.00 udzoudyho,plati pro vsechny,ano 😉

tulipanekps
26. led 2009

larri, tak to jsme skoro stejně... zítra na 90% dorazím, už jsem psala aknyt do ip 🙂

tulipanekps
26. led 2009

jasmin, koukám, že máte doma stejnýho vykuka jako my... 😎 😎

tulipanekps
26. led 2009

marcelli, držím palce a zítra nám hoď zprávu, jaká si pipi 🙂

saralinda
autor
26. led 2009

Kacatko000 - super, to je dobře, že už jsi doma. Ať nabereš hodně sil a taky nějaké to kilo.
Marcelli - držím pěsti.

Jinak já jdu zítra k Řežábkovi na UTZ po 6 injekcích Fostimonu (po 225 jednotkách), tak vám pak dám vědět, co a jak.

Dnesk ajsem byla na kontrole po 3 měsících na endokrinologii a mám opět zvýšený prolaktin. Mela jsme ho zvýšený v září, pak mě vzali krev v říjnu a bylo to OK a teď za se dost vysoko. No, vzali mi dnes opět krev a zítra si mám volat o výsledek. Prý když bude vysoký, tak mi dají léky i ke stimulaci. A mluví taky o magnetické rezonanci, která je ale v počátku těhu vyloučená, takže fakt nevím. No, zítra budu moudřejší.
Nechápu to, nemám žádné příznaky zvýšeného prolaktinu (mám dokonce i docela krátké cykly a ovuluji) a i přesto je zvýšený. Mě ti doktoři nedají pokoj a vždycky si něco najdou. teď by mohli najít moje těhotenství 😀 To by bylo super a to bych brala. 🙂

tulipanekps
26. led 2009

kacatko, tak tvoje děti budou teda vyležený doslova. moc držím palce, hodně se opatruj a ať tě manža nosí na rukou doslova... až ti bude líp, tak o sobě zase dej vědět. držím ti moc palce, často o tobě mluvíme s lenkou car a obě ti moc fandíme a nejen my 2 z vítěznýho února = bývalé ivf říjen listopad. papa bojovnice! 😎

tulipanekps
26. led 2009

sari, tak to jsou taky stresy. možná kdyby se jim něco nelíbilo, tak by hodili všechny embria do mrazáku a tebe přeléčili. to navrhovali i mě, když jsem měla zvýšení protilátky a upalovala jsem na endokrinologii, bylo to ok, tak jsem na et byla, ale bez úspěchu. tak teď nás čeká to //, ostatní se vylučuje!!!

larri
26. led 2009

saro a ty prijdes zitra?

saralinda
autor
26. led 2009

Jj, určo příjdu. Moc se těším. Normálně dělám do půl šesté,a le budu se snažit zdrhnout dřív a dorazit z aváma co nejdříve.

tulipanekps
26. led 2009

holky, tak to bude zítra pořádný babinec... 😎 😎

aknyt
26. led 2009

Zdravím vás aspoň teď, dnešek jsem měla dost hektický, tak jsem jen sem tam nakoukla ☹
Ale zítra se na vás těším!!!!

len
27. led 2009

Holky, dají mi v té čajovně něco k jídlu? Nějakej kuskus nebo salát, jak to tak v čajovnách bývá? Já totiž budu mít určitě hlad 😉

aknyt
27. led 2009

len, to nevím, my tam nejedly... zkusím mrknout na web, jestli to tam nepíšou...

len
27. led 2009

Aknyt, díky, ale na web jsem koukala a nic tam není. Tak abych kdyžtak byla připravená a něco pojedla předtím, protože když mám hlad, jsem strašně protivná, to bych vám nepřála 😀

lenickan
27. led 2009

len: čokoláda v kapse to jistí🙂

len
27. led 2009

Jo, moje konzumace čokolády "na nervy" momentálně dosahuje velmi nezdravých rozměrů 😀

aknyt
27. led 2009

tak jsem to nenašla ☹ snad tam něco kjídlu bude

len
27. led 2009

Si pro jistotu přibalím do batohu aspoň musli tyčinku 😉 Ale zatím jsem nebyla v čajovně, kde by neměli aspoň nějaké oříšky nebo chalvu.

larri
27. led 2009

Len ja mam dneska volno,chces usmazit rizky?

Holky,muzu vzit fotak,nebude vam to vadit? nemeli jsme ho v provozu,proto nemam jeste fotky v albu,ale uz by mel byt funkcni.

Dneska jsem byla u apoli na prvni injekci a myslela na marcelku,ze tam nekde lezi.

lenkacar
27. led 2009

kačí psala mi to tuli ,že jsi z nemocnice doma,holka co to vyvádíš,ted už máš fakt 30kg i s postelí..přeju ti abys těch zbylých 5měs.přežila už v poho..

len
27. led 2009

Larri 😀 Si teď koupím něco k obědu a ve čtyři slupnu svačinku a snad mi tam něco dají, kdyžtak zaplním žaludek čajem a budu žbluňkat jak žába 😀

Foťák klidně vezmi, akorát já se budu trošku stranit, snažím se tu být trochu inkognito 😉

Já byla na revizi, když Kacatko čekala na transfer, psaly jsme si SMS 🙂

larri
27. led 2009

Holky,ja se tak tesim,az se uvidime a budeme na sebe koukat 😀 😀 😀 A hlavne jak se budeme oslovovat tema nepravyma jmenama.

Aknyt,ulozila jsem si tvoje cislo do mobilu,kdyby nahodou.Dneska jsem sla kolem cajovny,tak hledat to nebudu.Doufam,ze tam nebudu sedet sama 😕

kacatko000
27. led 2009

Holky všem moc moc děkuju, já doufám, že ted už to bude jen a jen lepší. Omlouvám se, že nedočítám, ale net si zapnu vždy jen na chviličku, musím hodně odpočívat. Až mi bude dobře, tak to napravím. Jinak všem které něco čeká přeji hodně štěstíčka a novým těhotným gratuluju a jinak posílám nějaké ty těhu bacily 😝 😝 😝 😝 😝

tulipanekps
28. led 2009

ahojky všem, dobrý ráno...

whoknows
28. led 2009

Ahoj holky,
takže radost vystřídal strach. Včera jsem byla u doktora s tím že jsem těhotná, že mám všechny těhu testy pozitivní...on mi udělal ultrazvuk a ejhle...V děloze nic nevidí (prý se to tam ale může objevit později) ale na vaječníku mám 4 cm cystu. Nebo se prý také může týkat o mimoděložní těhotentství. Dal mi lhůtu týden a potom mám přijít na kontrolu jestli se něco změnilo. Mám hrozný strach. Na netu jsem četla že cysta samotná nebezpečná být nemusí, ale když v děloze zatím nic není vidět?! Mám pocit, že to do příštího týdne nevydržím ☹

len
28. led 2009

Whoknows, víš, kolikátý den jsi po ovulaci? Nebo aspoň jak dlouho meškáš? Ono na ultrazvuku se může tečka objevit tak po týdnu meškání, při opožděné ovulaci klidně i později. Ale ten strach, achich, to já znám, po půldni radostí nad // jsem padla na dno a radovat už jsem se prostě nedokázala, moc dobře tě chápu 😔

aknyt
28. led 2009

whoknows, držím palečky, ať to není mimoň. Mně řekli, že do hCG 3000 IU by se mohlo embryjko v děloze objevit a pak už se to považuje za potvrzené mimoděl.

Holky, díky za srazík, moc ráda jsem se s vámi setkala 🙂

len
28. led 2009

Jinak zdravím všechny a děkuju za prima sraz 🙂

lenickan
28. led 2009

ahoj holky tak jak dopadl včerejší mejdan?🙂
Já si pěkně zacvičila na mojžíšce, dělali jsme kyčle a žebra... a příští úterý mne čeká ta kostrč:(

whoknows
28. led 2009

Meškám asi tak 5 dní. Doufám, že se do příštího týdne ještě něco objeví. ☹