CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
30. čer 2012

@fori aha, tak já bych volala už v pondělí 😎 tak počkám, doufám, že bude sílit, ta dnešní je stejná jako včerejší, ale je pravda, že jsem toho večer hodně vypila. Pořád mám strach, ať ms nedorazí, minulý cyklus jsem měla 36DC a dnes jsem 35DC, díky a hezký večer 😉

streghina
1. črc 2012

@mooncaa
@fori
@kvetinka84

Ahoj holky, tak dávám foto s dalšími testy, čárky jsou o maličko silnější, ale poslední 3 dny úplně stejné. Tak mi nezbývá než čekat. 😉

zavoralova
1. črc 2012

@streghina Gratuluji k testíku,já jsem si ho měla dělat už v pátek,ale neměla jsem odvahu,dnes jsem už musela a negativní,ani náznak tam není.. ☹

fori
1. črc 2012

@streghina no vypadají dobře.. já je taky neměla extra výrazný... tak blahopřeju.... 🙂

fori
1. črc 2012

@streghina tak pokud budeš zítra 36 DC tak to už tam zavolej,, já myslela že jsi míň... 🙂

hanicinka
1. črc 2012

taky blahopřeji určitě to vyjde 🙂 Já chci takýýý 😀

streghina
1. črc 2012

😉 @zavoralova děkuji, to mi je líto a kolikátý DPO jsi? Mně taky sílí pomalu, určitě nám všem zbývajícím tenhle rok přinese štěstí

streghina
1. črc 2012

@hanicinka děkuji, taky co jsem se načekala, tenhle měsíc jsem vypla a řekla, že IVF v září to jistí a možná to půjde i bez něho 😉

streghina
1. črc 2012

@fori moooc děkuji, to jsem ráda, že to taky vidíš a jsi byla na tom podobně s výrazností čárky. No, ty moje cykly jsou divný, ale obvykle 33-34DC a minule byl právě 36DC, takže vlastně nemám zpoždění

fori
1. črc 2012

@streghina no uvidíš... testuj dál... ale asi teda do caru bych zavolala až budeš mít trochu zpoždění... asi fakt počkej až ty čárky budou silnější.... a ty jsi po IVF?? ted u v tom mám fakt guláš ☹ promin 🙂

streghina
1. črc 2012

@fori ok, IVF jsme měli dohodnuté na září, naposledy jsem si to domluvila s Řezábkem a ejhle 😉 prostě to byla psychika, i ta moje švagrová porodila a všichni se točí kolem ní a já mám klid 😉

lenickan
1. črc 2012

ahoj mám dotaz měla jste zde některá stimulaci na IUI? Jde mi o stimulaci injekcemi Fostimon/Menopur.
Kolikátý den jste začínali píchat? Kdy byl první kontrolní UTZ a na jaké velikosti folikulů jste píchali pregnyl?
Moc by mi to pomohlo🙂

fori
1. črc 2012

@streghina tak to jo.. to je dobře... že to tak dopadlo... 🙂

fori
1. črc 2012

@lenickan j měla Fostimon jen při IVF. při IUI jen Clostík.

lenickan
2. črc 2012

@fori ten na mne nezabíral

fori
2. črc 2012

@lenickan no mě moc taky ne ☹ ale jsme šli do IVF...

lenickan
2. črc 2012

@fori No to já nechci, když vím že to jde přirozeně🙂 ani IUI nechci, pouze stimulku.... posledně to tak klaplo jen si nepamatuji ten protokol:(

kvetinka84
2. črc 2012

@streghina Myslím, že to vypadá moooc nadějně 😉 Hlavně se doporučuje testovat ob den, kde by mělo být to zesílení čárky lépe vidět než když se testuje každý den. Ale jsou tam naprosto jednoznačně 😀

kvetinka84
2. črc 2012

@zavoralova To mě mrzí, moc dobře vím, jaké je to zklamání. Tím víc si toho našeho pokladu v bříšku vážím

fori
2. črc 2012

@lenickan no já nevím jestli dělají stimulaci když nechceš IUI a IVF, protože ti tam hrozí vícečetné těhotenství..... nevím no..... já měla jednou po Clostíku dozrálé 2 vajíčka a už se mě ptali, jestli opravdu chci IUI, že teda hrozí dvojčata... nejlepší je tam jít a zeptat.... ale já osobně myslím, že toto nedělají.... nevím no.....

lenickan
2. črc 2012

@fori dělají🙂 vždyt IUI je uplně to samý jako když by ses snažila doma.... (jsou-li spermie OK, hlen OK apod.)
Já to takhle měla před prvním těhu, stimulace fostimon, pregnyl a snažení doma... dozrálé byly dva folikuly...
Pochopitelně kontrolují před pregnylem na UTZ kolik je tam folikulů... kdyby bylo více jak 2 tka by byl zákaz snažení ale ani IUI by nedělali... Mne šlo jen o to, kolik dní se to píchá a na kolika mm dali pregnyl, já už si to nepamatuji

fori
2. črc 2012

@lenickan jo jo chápu to přesně jak to píšeš... jen nevím jestli ti udělají pouze tu stimulku... předtím jsi byla kde??

lenickan
2. črc 2012

@fori u Apoli, no to se pak řeší tak, že manžel bohužel odjede na služebku nebo člověka skolí nemoc... hodně holek to tak udělalo:( je to blbý, ale jinak s nima není řeč🙂
Já mám právě léky na jednu stimulku doma, takže bych to chtěla zkusit bez CAR, jen pod kontrolou Dr. aspon by mne nikdo netlačil do IUI... já mám problém s ovulací, jinak jsem Ok

fori
2. črc 2012

@lenickan joo tahle... no to už ti rozumím.... ale budeš teda hlídaná ultrazvukem?? a stejně to ti řekne jen lékař podle ult. kdy začít píchat a kolik.. já píchala 12 dní 3 balení denně.... a nakonec jsem měla 8 vajec. a ty jsi teda předtím měla jen stimulku ale otěhotněla jsi přirozeně jo? to se vám to musí skoro podařit na poprvé ne? a kolik čeho máš doma?

lenickan
2. črc 2012

@fori já píchala jedno balení tedy 75 jednotek denně a tuším že to bylo 8 dní... 6. den píchání byl utz pak jsem 2x píchala opět utz a pak pregnyl a snažení doma...
No ono se nám zadařilo až ten následující měsíc, kdy jsem byla bez stimulky, ale dr. říkala, že zpravidla folikuly ještě narostou odrazem - tělo je nabuzené z té stimulky před měsícem...
takže tak...
🙂
Jasné, že bez utz bych do toho nešla🙂 vidím to tak na 2 ideálně 3 UTZ

lenickan
2. črc 2012

@fori mám menopur tak na dvě - 3 stimulky... ale uvidím zda do toho půjdu...
druhé těhu se podařilo přirozeně bez ničeho ale skončilo špatně - MA v 10tt takže nic moc...
uvidím nechám to ještě tak cca 3-4 měsíce být zda se zadaří normálně a pak bych zkusila tu stimulaci

streghina
2. črc 2012

@kvetinka84 díky, tak zkusím testnout zítra, dnes jsem vynechala, jsem zvědavá 😉

fori
2. črc 2012

@lenickan no tak když už jsi to jednou takto absolvovala tak by to mělo být v pohodě ne? jinak vím, že stimulka působí i další měsíc... je to logické... no tak jsem zvědavá... pak se ozvi, jak jsi dopadla. 🙂

lenickan
2. črc 2012

@fori no ozvu🙂
od kolikáté dne jsi začala smilulací?

fori
2. črc 2012

@lenickan no já měla dlouhý protokol... tzn. že 27dc jsem dostala nějákou injekci.... a potom jsem čekala na ms.... a začla jsem jakoby stimulovat až 7dc.... (Fosttimonem - 3 balení denně) je to trošku složitejší..... normálka při krátkém protokolu stimuluješ od 2-3dc.