CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
14. lis 2012

@nikohlava Za 2 dny zase testnu, ono to při testování druhý den není tolik vidět, že sílí.

nikohlava
14. lis 2012

@mooncaa Držím palečky. Určitě o bude v pořádku 🙂

nikohlava
14. lis 2012

Holky tak sna ještě lépe vidět 🙂

japro
14. lis 2012

@nikohlava paráda mooooc držím palečky

japro
14. lis 2012

@martinka87
@mavo
@holanci
@ifus
@mooncaa ahoj holky 🙂 tak už jsem doma z vejletíku, cesta fajn jen zima byli jsme tam brzo tak vše v pohodě našli a dali si kávu 🙂
paní doktorka a i sestra perfektní moc hodné odemě mají za 1* dostala sem své číslo 😀 karty 😉 dnrs to bylo jen tak o sepsání karty a vše co a jak bude.... ted druhý den až to dostanu pojedu na krev a 10 den se objednám k ním na kontrolu. Jinak budou vánoce tak se to pak přeposune na ten ledne aspon bude čas na všechcna vyšetření a tak vše je o prvním dojmu a ten byl naprosto užasnej 🙂 doufám že to tak zustane 🙂

mooncaa
14. lis 2012

@japro Dobrý dojem je hodně důležitej. Teď už to pojede jako po másle, pro mne bylo nejhorší čekání na 1. schůzku.

nikohlava
14. lis 2012

@japro děkuji moc 🙂 A držím pěsti ať jde vše jak má 🙂

nikohlava
14. lis 2012

@mooncaa Mám takový dotaz jak se teď počítá týden těhotenství?? 🙂 Děkuji moc

holanci
14. lis 2012

@japro Tak to je dobře, že máš dobrý dojem. To jsem ráda 😵

holanci
14. lis 2012

@japro a manžel také bude mít nějaké vyšetření?

ifus
14. lis 2012

@japro Tak supeeeer...my dneska taky uz mluvily o tom, co podniknem dal🙂 v prosinci me ceka inseminace a kdyz nevyjde, tak dalsi cyklus IVF 🙂

japro
14. lis 2012

@nikohlava
@mooncaa
@ifus děkuji no u nás inseminace nebude měla sem už dříve problémy tak že je to asi zbytečnej krok .....

ifus
14. lis 2012

@nikohlava gratulujiiii 🙂

ifus
14. lis 2012

@japro jj, ja vim, myslim si, ze jsi mi neco takovyho psala🙂 takze tim padem, az budes mit vse hotovy, co se tyce krve, tak dalsi cyklus uz bys mohla stimulovat🙂

japro
14. lis 2012

@ifus no nechá se to na leden pač o vánoce moc nedělají 😉 škandál 🙂

ifus
14. lis 2012

@japro haha, tak to budem mit stejne, kdyz mi inseminace nevyjde 😀 Oni tam nejsou treba gynekologove ani v lete :D Teda aspon ten muj a toj e teprve škandál 😀

mooncaa
14. lis 2012

@nikohlava Den kdy jsi byla na OPU, je 14. den těhotenství, takže pokud byla OPU ve čtvrtek, tak fiktivní MS vychází na pátek 2 týdny před OPU. Takže asi 19. října a tím pádem termín porodu 26. července. Tak snad jsem se neupočetla.

nikohlava
14. lis 2012

@mooncaa Dekuji ti moc 🙂 Jsi moc hodná 😉

japro
15. lis 2012

@ifus to jo je to bordel 😀

japro
15. lis 2012

Holky nedalo mi to spát 😉 pořebuji si ověřit když se třeba v pondělí odpoledne dostane menstruace počítá se to jako už že se to dostalo v uterý? tak to bejvalo a já se včera zapoměla zeptat předem moc děkuji a přeji všem krásný den 🙂

nikohlava
15. lis 2012

@japro Pokud se ti spustí menstruace do 18h, tak se to počítá ten den ale pokud déle, tak až následující 🙂 Myslím, že to tak je 🙂
I Tobě krásný den a Vám všem

nikohlava
15. lis 2012

@consti Ahojínek, tak jak se cítíš jsou nějaké změny??
@mooncaa Ahoky, tak jak se máme a jak to s tebou vypadá??
@martinka87 A co ty holka??

Holky přeji Vám všem krásný a úspěšný den 🙂 😉

consti
15. lis 2012

@nikohlava Ahojky těhulko 😵 ! No cítím se tak nějak pořád stejně. Sice nějaké příznaky vnímám, ale nedělám si s tím hlavu. Za dobu, co se snažíme, jsem měla snad všechny příznaky a nic z toho, takže směrodatný bude test 😉 . Ještě jsem ho nestihla koupit, tak dnes už musím 😕 . Pak budu u našich a na tom maloměstě si ho určitě kupovat nebudu. Tak vás budu i informovat později, ale stejně ty testy jsou zatím spíš jen pro mě, zatím je ještě brzy, spíš abych viděla ten Pregnyl a pokud tam zítra žádná čárka nebude, tak budu mít jistotu, že Pregnyl už v krvi není a pak budu testovat asi až tak v pondělí. Pokud tam bude, tak budu tetsovat každý den, abych měla jistotu jestli je ta čárka Pregnylová nebo těhu 😵 .

nikohlava
15. lis 2012

@consti Tak držím moc palečky 🙂. Vypadá to dobře 🙂 A kdy nám dáš vědět??

consti
15. lis 2012

@nikohlava No budu testovat od zítřka, ale budu u našich, tak se na net asi jen tak nedostanu. Musím se vidět se spoustozu kamarádek a tak 😀 😉 . Tak si myslím, že až tak v pondělí. Stejně, když bude na testu bílo, tak budu testovat pak až v pondělí 😉 .

nikohlava
15. lis 2012

@consti Tak budu držet moc pěsti a netrpělivě čekat 🙂.. Moc si užij víkend a ať vidíš krásné // 🙂.

consti
15. lis 2012

@nikohlava Díky moc, kéž by! No nějaká naděje je, ale nechci se na to zase až moc upínat, abych nebyla moc zklamaná 😅 😝 .

consti
15. lis 2012

@nikohlava A co ty? Máš nějaké příznaky?? 😉

martinka87
15. lis 2012

@nikohlava u nas zadna zmena, nastesti!!! 😉 😉 ted se tesim na ctvrtek za tyden na screening az zase uvidime miminecko 😉
@consti tak to jsem na Tebe fakt moc zvedava!!!! 😉 😉 drzim palce!!! 😉

consti
15. lis 2012

@martinka87 Děkuji, ale spíš se bojím, že čárečka nebude...No uvidíme 😉 .