CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
22. lis 2012

@evulatko Tak to by bylo super. Já uvidím, jestli mne budou chtít někam poslat, každopádně se na to zeptám.

evulatko
22. lis 2012

@mooncaa, oni by Te asi ani nikam neposilali, dr. Malickova tam chodila jedno odpoledne v tydnu, predpokladam, ze je to tak porad🙂 Drzim palce🙂)))

martinka87
23. lis 2012

Dobre ranko.... Tak po vcerejsim screeningu cekame ZDRAVE miminko!!!! 😉 😉

mooncaa
23. lis 2012

@martinka87 Super zpráva.

mooncaa
23. lis 2012

@nikohlava Niki, co ty?

nikohlava
23. lis 2012

@mooncaa Ahojík, dnes jsem byla u dr na gyndě se zaregistrovat, tak mě hned poslala na utz 🙂. Tak jsme našli krásnou dutinku a vypadá to, že je tam i druhá 🙂. A jak tobě se daří??

@martinka87 Moc gratuluji 🙂

mooncaa
23. lis 2012

@nikohlava Bomba, já si říkala, že ty čárky máš hodně silné než bývá zvykem.
Já už v pohodě, mám spoustu jiných starostí, v práci hodně práce před koncem roku, Vánoce se blíží, pak v lednu jedeme na hory a sháním vybavení. Do toho další návštěvy Dr. - mám přirozbité brýle, tak honím očaře, když už budu dělat nové brýle, tak bych potřebovala i silnější, rovnátka těch starších, takže do návštěvy CAR to uteče jako voda.

nikohlava
23. lis 2012

@mooncaa Děkuji moc jsi moc hodná 🙂. Tééédaa, tak toho máš opravdu požehnaně 🙂.. To než vše uděláš, zařídíš, užiješ hory, tak ani nebudeš vědět jak ale budeš mít u sebe další bojovníčky 🙂. Držím Ti pěstička a musím říci, že jsi opravdu statečná žena 🙂

martinka87
23. lis 2012

@mooncaa @nikohlava dekuji moc holky!!!! 😉 😉
@nikohlava no nekeeeee, dvojcatkaaaa 😉 😉 gratulujiiii!!!!

streghina
23. lis 2012

@martinka87 tak to gratuluji, to je krásná zpráva 😉

nikohlava
23. lis 2012

@martinka87 Děkuji moc uvidíme příští pátek 🙂 ... Hlavně když bude vše v pořádku a zdravé 🙂

martinka87
24. lis 2012

@streghina @nikohlava dekuji moc holky!!! 😉 😉

mooncaa
24. lis 2012

@martinka87 To už budeš brzy vědět, co čekáš. Necháš si to říci, nebo to necháš jako překvapení?

martinka87
24. lis 2012

@mooncaa nechame si to rict a moc se na to tesim 😉 dostali jsme od kolegyne takove krasne tapinky a ja jsem koupila ponozky a vse bile... A ja uz chci barvicky a nakupovat 😀

japro
25. lis 2012

jupííííííííííííí i já se přidávám ke gratulaci dvojčátka super zrovna včera sem s 2 letýma srtávila den nádhera 🙂

japro
25. lis 2012

ahoj tak ve čttvrtek jedm na ultrazvuk, pudem spolu zase obá bude tam paní Bláhová, holky chci se zeptat bude jen ultrazvuk nebo i se mnou prohodí pár slov jako co výsledky z krve a tak? a ještě jednu věc kdy se musí říct kolik chcem nechat zavést či jedno nebo dvě?

martinka87
25. lis 2012

@japro se mnou vzdycky prohodili par slov!! 😉 a co se tyce te druhe otazky, tak nas se ptali furt, pri zacatku stimulace, po OPU se ptaji stoprocentne a i pri transferu rikaji, ze transferuji jedno/dve emrya 😉 ale dulezite je to po OPU!!!!

nikohlava
25. lis 2012

Ahoj holky, tak jsem jela na pohotovost, dostavilo se špinění ☹.. Ale vše vypadá naprosto v pořádku. Jen co nechápu včera dr našla dutinku 1,6mm a dnes 5,4mm? Mám pocit, že včera našla jedno bobíška dnes druhého 🙂. Dále napsala děloha o něco zvětšená a na čípku hematom 2-3mm.. Jinak předepsali Ascorutin... A klidový režim a v út na hcg. Doufám, že vše bude v pořádku. MÁM MOC VELKÝ STRACH
Moje gynekoložka tvrdí, že opravdu vidí dvě dutinky i podle fotky a utz mi dělala jiná doktorka a včera jsem jí chytla na pohotovosti.

A co vy jak se máte?? A jak užíváte víkendu?

mooncaa
25. lis 2012

@nikohlava Držím palečky ať to je OK. Buď hlavně v klidu. Ono to může být cokoli, třeba hematom, já krvácela cca ve 12. týdnu a hodně a mimčo byla OK. Ale strach teda byl velký.

@japro Udělají UZ a pak rozeberou výsledky a naplánuje se, co dál. A na to kolik se ptají pořád.

nikohlava
25. lis 2012

@mooncaa Děkuji moc Mončo 🙂 . A jak se máš?? Prosím a co říkáš velikosti dutinky??

japro
25. lis 2012

@martinka87 díky opu? to jesm já ta co neumí ty zkratky 😉 jedno/dvě od včerejška se na tom pořád vařím.......

japro
25. lis 2012

@nikohlava tak fajn že je vše v pořádku držím moc palečky a opatruj se 🙂

nikohlava
25. lis 2012

@japro Děkuji moc a také ti držím moc palečky.. OPU - odběr vajíček 🙂

mooncaa
25. lis 2012

@nikohlava A nemáš to blbě napsané, nejdříve 1,6 mm a pak 5.4 mm je přeci větší. Nebo tam mělo být nejdříve cm a dutinka je menší. Jako měla by se dutinka zvětšoval, a ne zmenšovat. Ale taky to může vidět z jiného úhlu, může být jiný UZ, jiný Dr., všechno to to má vliv. Taky jak říkáš to může být ta druhá dutinka. Jedné známé zjistili dvojčata na UZ v 12. či 13. týdnu, před tím bylo vidět vždy jen jedno.
Jaké je to špinění, jak moc? A jakou má barvu? A špiníš s postupen času víc nebo míň? A jak se mění barva? Co břicho, bolí?

mooncaa
25. lis 2012

@japro My jsme se o tom množství vajíček už bavili. Zeptej se jich jak moc počet embryí zavedených ovlivní počet pokusů, co máš.

japro
25. lis 2012

to je jasné ne .... musela bych si nechat jedno abych pak ještě měla dvě......

nikohlava
25. lis 2012

@mooncaa Mončo jak píšeš v pátek byla dutinka 1,6mm a včera 5,4mm a mě to přijde jako velký skok víš?? Jinak už nešpiním pouze včera cca 3hodiny a bylo to hnědé ... Barva se neměnila a ani nezhoršovala... A břicho pobolívá sem tam ale ne nic velkého 🙂

mooncaa
25. lis 2012

@nikohlava Tak to bude dobré, ono to podle mne může být klidně skokem, jak jsem psala, klidně viděla dutinku z jiného úhlu a tak. Ono je to velikost dutinky, bobísek je menší, ten takto rychle neroste. A hnědé špinění taky nevadí, horší je jasná krev a zvyšující se intenzita. Ale klidový režim dodržuj.

@japro Tak to bych šla asi do jednoho. Zeptej se jich na názor, konečné rozhodnutí je na Tobě, ale je dobré mít víc informací, pak se můžeš lépe rozhodnout.

japro
25. lis 2012

@mooncaa jj to jo mám to v plánu ted na ten ultrazvuk jen nevím jestli budou mít čas si semnou povídat.....

nikohlava
25. lis 2012

@mooncaa Děkuji moc Mončo 🙂 trošku jsem klidnější .-)