CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

ifus
30. pro 2012

@foxmilka Ahoj, prvni navsteva je takova spise formalita, vyplnis par papiru, daj te do databaze a priradi ti cislo, pod kterym budete vedeni. Odeberou obema krev a udelaj ti prohlidku.. Pak pujde manzel na spermio, ktery jehotovy tak do dvou hodinek a pak uz si jen zavolas, jak to dopadlo nebo si tam pockas, to je vse🙂

petulak1988
30. pro 2012

@japro ahojky zdravim z hor...za injekci jsem neplatila vubec nic 🙂 no ja jsem taky stastna ze to u me skoncilo rozchodem ted jsem stastna a porad zamilovana

foxmilka
30. pro 2012

@ifus A z jakého důvodu jste vy v CAR, jestli se můžu zeptat? Já furt doufám, že manželův spermiogram dopadne líp, než předchozí, ale uvidíme.... 😖

japro
30. pro 2012

@petulak1988 tak sme na tom tedy stejně 🙂 máme se že se máme 😉 a co jak máš to v plánu s marodním?

mooncaa
30. pro 2012

Ahojky, jsem neměla teď čas moc přispívat. Ale mám novinky.
Jsem objednaná na 4.1. na konzultaci a ze setřičky po telefonu jsem vytáhla, že imunologie, toxoplazmóza a ještě něco je OK, ale cosi mám u cytomegalovirotik a trombofilních mutací, víc se dozvím na té konzultaci. Tak jsem zvědavá, co se bude dít. Chtěla jsem, co nejdříve začít stimulovat, zítra asi bude MS, tak pak od dalšího cyklu. Tak nevím jestli to půjde, jesti se nebude nějak IVF odkládat a co se mnou budou dělat.

japro
31. pro 2012

@mooncaa tak držím moooc palečky at vše vyjde co nej 🙂

japro
31. pro 2012

@petulak1988 ještě se zeptám jak to máš v plánu s nemocenskou? vím pořád to řeším ale před rokem a pul sem o to v 5 měsíci přišla a řikám si jestli za to nemohu já a práce ach jo tak mapuju jak to maji holky co jdou na umělé 🙂

martinka87
1. led 2013

@mooncaa Moni, tak super, drzim na 4. palce!!!! 😉 to prvni nevim co je, ale trombofilni kutaci MTHR mam taky... Ma to docela dost lidi a na to se ji kyselina listova, toto vse 😉 takze pohodka! Drzim palce, aby to druhe nebylo vazne! 😉
@japro v CARu Ti PN nedaji ☹ musi Ti ji dat treba Tvuj obvodak ci gyndar... Nebo s kym se proste domluvis... Ale v CARu to na PN neuhrajes, oni jsou zastanci normalni fyzicke zateze, takze pokud nestojis nekde 12 hodin ci podobnou praci, PN Ti nedoporuci...
A jakou praci jsi mela, ze se Ti stalo to strasny?? Omlouvam se, pokud nechces rikat, tak nerikej!!

japro
1. led 2013

@martinka87 no víš jem dělník mám sedavé zaměstnání a pokde velkiosti matrerálu odnášá´íš bedny co je udělané a děláme s lepidlem . Oni se mě při první náštěvě ptali jakou mám práci jako zátěž a tak , nevím zada se to tím předtím pokazilo ale myšlenka tam je :(

mooncaa
1. led 2013

@japro Tak to je hodně hnusné přijít o mimčo takto pozdě. Zjistilo se tehdy něco?

@martinka87 Dík, já doufám, že mi dají něco jiného než listovku, tu jsem totiž jedla a 2x se nepovedlo. Něco jsem googlila, a prý u někoho, či u nějakých mutací prý listovka nestačí, že se špatně vstřebává. Pak jsem četla něco o nějakých injekcích, ale prý se dávají až asi od 6tt, ale já o to přišla dřív. No, uvidíme, jsem objednaná zase k Jirsové, stejně nevím jakou přesně tu mutaci mám - to se teprve dozvím.
Docela o tom přemýšlím a po porodu šly ze mne šíleně velké sraženiny (velikost do 2 dlaní), pak ségra měla po operaci embolii, tak až budu vědět víc, tak jí musím varovat, jde za 1-2 měsíce zase na operaci.
A dostala jsem včera nebo dnes MS, dnes jasná krev, včera málo a hnědá. Tak doufám, že neplatí jak na Nový rok, tak po celý rok úplně doslova. A padá na mne nostalgie, před 3 lety jsem to měla podobně a začínala jsem akorát stimulovat.

martinka87
1. led 2013

@japro aha, tak to bude PN rozhodne lepsi!! 😉 to si urco vyrid, to bude jistejsi!
@mooncaa aha, no tak uvidis co Ti Dr. rekne, urco to nejak vyresi! 😉
Ty kraso, takove obrovske srazeniny? To je masakr ☹ ☹ ☹

japro
1. led 2013

@mooncaa jéé promin v pátém týdnu já se přepsala promin

mooncaa
1. led 2013

@japro Se stane, on to ořve člověk stejně.

martinka87
1. led 2013

@japro aha... Stejne je to smutny, ale asi "lepsi" nez v 5.mesici... Ale hrklo ve mne, jsem ted v 5.mesici....

petulak1988
1. led 2013

@japro dobry vecer...ja pujdu urcite na nemocenskou necham si ji dat hned po odberu vajicek dokud nebudu vedet jestli se to povedlo no a bud si ji pak prodlouzim nebo kdyz to nevyjde pujdu zpatky do prace...hodne na umelku doporucuji rizikovy tehu

petulak1988
1. led 2013

@martinka87 no ja jsem take delnice bud sedim nebo stojim 10hodin u lisu a nekdy nosim jen lehke plechy a nekdy ze je skoro neunesu..je to podle toho co se zrovna vyrabi takze ja jdu urcite na rizikovku

martinka87
2. led 2013

@petulak1988 jj, v tom pripade je to samozrejme lepsi byt na PN!!! U Apolinare fakt rizikovy nedoporucujou 😉

japro
2. led 2013

@martinka87 no je to ale zvláštní co ? oni to z vlastní kapsy neplatěji ;)

japro
2. led 2013

@petulak1988 jj taky si řikám dojdeš si k obvodáku a nebo na gyndu ? už si s nima domluvená?

martinka87
2. led 2013

@japro neplatej, to mas pravdu... Ale pokud to nepovazuji a naopak si mysli, ze kdyz jsi v normalnim pracovnik procesu, tak na to tolik nemyslis a psychika taky umi sve 😉 nevim... Nejak jsem to neresila... 😉 ldybych PN chtela, napsala mi ji obvodacka, ale ja o to nestala... Pri prvnim pokusu jsem byla doma a neklaplo to a po druhem jsem sla treti den do prace a jsem v 19tt 😉

nikohlava
3. led 2013

@mooncaa Jupí moc gratuluji a držím palčeky 🙂 Ať je vše v pořádku a hlásíš dvě 🙂

Holky držím Vám palce ať je vše ok. A ať brzy hlásíte // 🙂

petulak1988
3. led 2013

@japro ahojky pujdu na gyndu protoze ten mi rekl ze pokud otehotnenim pujdu hned na rizikovy...mela jsem casty zanety atd...a navic PCO syndrom a tak rekl ze on ho naopak doporucuje nesmim tahat v tehu prece nic tezkeho a to ja v praci delam

japro
3. led 2013

@petulak1988 jj chápu přesně tak to řekl i muj doktor asi se za ním zastavím a zeptám se 🙂 díky za psaní 😉

petulak1988
3. led 2013

@japro no nemas vubec za co i ja dekuji...ted se ucim tak na to ani moc nemyslim ale porad se trosicku bojim ze to nevyjde

japro
3. led 2013

@petulak1988 ale budem si držet palečky navzájem já tam dnes ráno volala mám dajít v pondělí na tu injekci 🙂

petulak1988
3. led 2013

@japro no ja doufam ze to do nedele dostanu abych mohla jit 10na ultrazvuk kvuli napsani stimulacnich injekci 🙂 tyy jo kez by to vyslo 🙂

japro
3. led 2013

@petulak1988 tak když to vezmeš podle toho že jdu ted v pondělí na tu injekci tak jak mě to tedy pak čeká mám v tom šílený chaoz 🙂

petulak1988
3. led 2013

@japro ja dostala injekci a rekli mi ze az to dostanu tak si mam vyplnovat takovy papir dojit si na predoperacni vysetreni a za 14po te injekci na kontrolni ultrazvuk a podle neho mi daji ty stimulacni injekce 🙂

japro
3. led 2013

@petulak1988 jj děkuji moc 🙂

petulak1988
3. led 2013

@japro nemas vubec za co musime se navzajem podporovat 🙂