• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
no co se růstu folíků týká tak v podstatě jo... a proto nasažují od 3. dne clostil aby se růst stimuloval... někde to dávají už od 2. dne... neboj amal Řežábek nám k mimi pomůže:slight_smile: sice poběžíme dál než ostatní co skočí hned do IVF ale ale...
28. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ty děláš účetnictví?
28. led 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já klidně poběžím, ivf ne ne ne :angry: uvidíme, co budu říkat za rok, ale doufám, že za rok už budu mít takovýhle břicho!!! nebo už rovnou mimi :wink:

koupím si tu knížku jeho asi

frčím do práce, leni, ať zítra ty folíky dopadnou a v po papa, budu ale až večer :wink:
28. led 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: účetnictví nedělám, ale vystudovala jsem finance na VŠE, spec. na daňovou problematiku :wink:
28. led 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu knížku mám už jsem jí přelouskala je to dobré:slight_smile:
Díky tak ahoj a v pondělí
28. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde najdu fotky srazíku? :grinning:
28. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nítěnko, něco mám v albu :slight_smile:
28. led 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky zdravím, dneska jsem měla nějaký povinnosti, takže jsem nebyla na netu až teď. srazík príma, vy taky :slight_smile: jen tý vody bylo trochu moc :confounded:

len, snad budeš inkognito - trochu jsi vidět v albu... :sunglasses:

ale jdu dočíst...
28. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitěnko, ty fotky jsou úžasný... silný zážitky, emoce a vzpomínky...
28. led 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Tulipanekps- fotky jsou hezký,ale včera to bylo fakt moc fajn musíme to zopáknout to už se budeme ui víc znát..jinak já jsem zase vtipálek :slight_smile: včera jsem taky fotila a dnes zjistila že ve fotaku nebyla karta..já si tak vynadala :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten večer ale strašně rychle utekl :slight_smile: :frowning2: ale musím říci,že všechny Apolenky jsou super ženský,každá z nás jiná jak vyzáží věkem tak povahou,ale právě proto bylo o čem kecat ..nejdůležitější pro mě bylo se i dozvědět,že Car Apolinář nám vyhovuje a jsme rádi,že jsme Apolenky od Apolináře :slight_smile: :grinning:
28. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulipanek- nejaké fotky má určitě ještě aknyt :slight_smile: tam budeš i ty :slight_smile:
28. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitěnko, tak aspoň nepraskla čočka... ně to neva, že nejsem na fotkách... příště to bude zase o něco lepší a zase budeme o krok dál...
28. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelli, tak jestli to bude šumachr, tak bude tutovej :grinning:
28. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hollky,omlouvam se,ale dneska jsem nemela doma pocitac,tak ted rychle pisu z prace. vuuubec nelituji,ze jsem vcera sla a jsem rada,ze jsem vas poznala.urcite se musime zase sejit.

marcelli gratuluji,akorat si nasadila vysokou latku,to budu mit co delat :slight_smile:

pa,zitra si vas doctu a hezky vecer
28. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitě, myslela jsem ty tvoje fotky s námořníkem :slight_smile: krásný a emotivní... :sunglasses:
28. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, tak jestli nejsi vydeptaná po včerejšku, tak je to ok :wink:
28. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu hrošit, teda ještě cvičit mojžíšovku, ale že se mi chce... tak brou brou
28. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, nic si z toho nedělej, já mám v jisté společnosti pověst totálně neschopnýho fotografa, protože 2x za sebou jsem měla ve foťáku vybitý baterie a potřetí v něm neměla kartičku :grinning: Jo a kdysi dávno jsem vyfotila 36tisnímkovej film a když jsem ho chtěla vyndat, zjistila jsem, že tam žádný film není :wink:

Jinak výsledky z genetiky, ač měly být, tak stále nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to neznamená nic špatnýho :unamused:

Tuli, já cvičím vždycky hned ráno, ale udělala jsem malej ústupek - cvičím v sobotu až večer a pak v pondělí ráno, neděli vynechávám :wink:
29. led 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem ostuda, ale fotky jsem ještě neumístila - tuli, u mě na fotce jsi, takže tě umístím, až bude více času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sice jsem to už stáhla do počítače, ale protože si odhadce na byt vyžádal fotky bytu, tak jsem měla dost starostí s focením bytu a zmenšováním, aby to prolezlo mailem. Obzvlášť noční fotka paneláku byl oříšek, nemáme kolem pouliční lampy :grinning:
29. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

len, fotografka jsi fakt na jedničku :grinning: teď prásknu manžovu maminku, která jela po revoluci do francie, to víš, velký zážitek a tak fotila a fotila... a když nechali vyvolat film, tak tam bylo něco divnýho, ne to krásný, co celou dobu fotila. tak se jí můj manža ptal, co jako dělala a jak a ona měla při focení celou dobu otočený foťák... takže v hledáčku to bylo nějaký rozmazaný a ona si celou dobu fotila xicht nalepený na foťák.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ručo ne, jen si dávají na čas. stejně co mám zjištěný z ostatních carů, někde trvá genetika i 2 měsíce...

tak já jsem zredukovala některý cviky z 20 na 10, protože mě už začínají bolet vaječníky, tak abych jako trochu cvičila, ale abych to nepřeháněla :wink:
29. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, já před OPU taky redukovala a po OPU už cvičila jenom kočičky.

S tou genetikou mě štve, že mi slíbili, že určitě bude dneska :unamused:

Jo a to focení, taky přidám historku - moje máma byla na měsíc studijně v Anglii, táta jí nabalil totálně blbuvzdorný digifoťák. A už druhý den volá, že je to na nic, že to nefotí a hned se tomu vybijou baterky. No a když přijela, táta zjistil, že nějakým záhadným způsobem to přepla na video, takže pokaždý, když chtěla něco vyfotit, začalo to nahrávat včetně zvuku. Takže máme asi padesát videí ve stylu - nejdřív něco pěknýho (na co mířila), pak pár sprostých slov, že to zase nefotí, a pak už jen deset minut pohledu na zem a chůze, jak ho nesla v ruce. Nakonec opět zamíření na něco pěkného, co chtěla cvaknout, čímž to nahrávání vypnula :grinning:
29. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, len, tak tvoje maminka je taky qalitní fotografka, aspoň víš, po kom máš ty kvalitní geny :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, doufám, že po tatínkovi (vášnivý fotograf, fotil i svatby), protože když už se to nakonec povede, tak mám fotky docela slušný :grinning: Vidělas naše fotky z Islandu? :slight_smile:
29. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,tak jsem si vas konecne docetla.Pribehla jsem z apoli po injekci,rychle precist a bezim do prace.No neni lepsi jit na ten caj,nez si jenom psat?

Jinak dneska jsem ze sestrickou resila tu kafi a podle vseho by to mela byt ta,o ktere jste mluvily,ale zda se jim to divne.

Jinak mi vcera po injekci nebylo dvakrat dobre,byla mi zima,chtelo se mi spat,zvracet a hrozne hlava bolela.Dneska je uz lip,mam volny vikend,tak to musim vydrzet.Holky,mam problemy na zachod,coz u mne vubec nebyva a boli mne prsa.Prsa mne boli vzdycky u MS a den predtim mam strach sundat podprsenku a ted to mam stejne.To delaji ty hormony asi ne?

Jo a tuli ta fotka co jsem solo je primo vystavni.Hned kdyz jsem ji videla,tak jsem rekla s jidlem dost,ale ja ted na rychlo snedla dva chlebicky :frowning2:

Doufam,ze na ten srazik priste nas bude vic. :wink:
29. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, Larri, koukám, že to prožíváš podobně jak já :confounded: Pro mě taky stimulace nebyla procházka růžovým sadem, no tak hlavně přeju, ať je líp! :slight_smile:
29. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len,vis co je nespravedlive? Nekteri deti nechteji a dite se jim povede po krasnem,romantickem milovani a my tady bolehlav,zvraceni a nevim co vsechno.A to te jeste u odberu uspi :slight_smile:
29. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále, celej svět je nespravedlivej... jsem ráda, že žiju v zemi, kde je IVF vůbec legální, kde mají špičkový vybavení a ještě na to stát štědře přispívá :wink: A za to uspání jsem taky nakonec ráda, v některých zemích to dělají jenom při lokálním znecitlivění :zipper_mouth:
29. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přeji hezký den :slight_smile: len tak to je hezký chudák mamka :slight_smile: :grinning:
29. led 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitenka 9 den po KET- tak holky dneska první změna nevím zda k dobrému nebo špatnému,beru Extrahexal a po nem prý me nedostanu dokud ho nevysadim ..dneska jsem 24 den cyklu a mám od rana křeče jako den před ME taj jsem trochu nervozní ,ale testík bude až zítra
29. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek