CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
20. únor 2013

ahoj tak sem si koupila v lekarně dr.max těhotenskej test citlivost 10 ..... holky nic je tam jen jedna čárka po druhé ani žádnej náznak

japro
20. únor 2013

@ifus tak budem pokračovat společně.....

ifus
20. únor 2013

@japro Neeeeeee ☹

martinka87
20. únor 2013

@ifus to je mi moc lito!!!!! ☹ ☹ druhy cyklus je Tvuj!!!!! 😉 taky nam vysel!! 😉

martinka87
20. únor 2013

@japro ach jo ☹ ☹ ☹ to me moooooooc mrzi!!!!!!! ☹

ifus
20. únor 2013

@japro Neboooj,příště nám to vyjde..začneme stejně a o to víc se budeme podporovat...:*

petulak1988
20. únor 2013

@japro ach jo uz jsem tak doufala ....tak druhy cyklus je nas i s @ifus 🙂 musime tomu verit 🙂
@martinka87 tobe take vysel az druhy ale asi zase ET vid???Snad ma i muj KET nejakou nadeji

japro
20. únor 2013

jj hlavu vzhuru a pujdem dál .....🙂

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 to víš,že má..vzdycky je naděje🙂
@japro kdy jdeš na konzultaci?🙂

petulak1988
20. únor 2013

@japro jj musime myslet pozitivne..🙂 urcite to vyjde napodruhe musi...

petulak1988
20. únor 2013

@ifus no ja vim rikala mi ze zamrzaili jen ty nejsilnejsi tak snad vse zvladnou .. 🙂 to vis ze mam strach ale snad to bude v poradku..

martinka87
20. únor 2013

@petulak1988 jj, vyslo az druhe IVF... Ale ja zadne mrazacky z prvniho nemela 😉

petulak1988
20. únor 2013

@martinka87 ja se bojim ze nebudou dostatecne silni ,vis jak to myslim...museli prezit zamrazeni a pak rozmrazeni....chjo

mavo
20. únor 2013

@japro to mě mrzí, tak další pokus to jistí!! Budu držet pěsti!

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 Asi je to pro ne trochu šok,ale proto zamrazili ty nejsilnější,ty se s tím poperou,uvidíš🙂

martinka87
20. únor 2013

@petulak1988 proto kdyz prezijou tohle vsechno a budou se dobre vyvijet, tak uz zvladnou se i zakousnout do maminky!! 😉 😉

japro
20. únor 2013

jj děkuji Všem jj určo mám ještě dva pokusy tak si budu držet palečky a samo že Vám taky 🙂

petulak1988
20. únor 2013

@martinka87 no snad mas pravdu 🙂 hlavne aby se opravdu uz zakousl... 🙂
@ifus dekuji jsi zlaticko ...🙂 tak se musime podporovat navzajem .-)

mooncaa
20. únor 2013

Ahoj, mám u sebe jednoho bobíška a teď musím jen doufat. Z 6 krásně oplodněných 4 to už vzdali. Jeden velmi dobré kvality - toho mám u sebe a ještě jeden bojuje, ale pomaleji, takže zatím na mrazení není a uvidí se. Mám si zavolat v pátek. No, ze zkušenosti vím, že to vzdá. To jsem měla minule, jeden byl touto dobou na mrazení a na druhého se čekalo a ten to nakonec vzdal. Kdyby to teď vyšlo, tak mi to nevadí, ale když se nezadaří, tak ani na KET nebude. A já s tím KETem počítala, když byla taková krásná úroda. Jsem z toho přešlá a bojim se bojim.

@ifus @japro @petulak1988 Holky, moc Mě mrzí, že u Vás nic, tak snad další pokus bude ten správnej.
Mám pocit, že se tady poslední dobou nějak nedaří. U Consti taky to vlastně nevyšlo.

petulak1988
20. únor 2013

@mooncaa neboj kdyz byl tak silnej musi se zavrtat... jeste nehazej flintu do zita ani s KETem uvidis co ti reknou....no ja jdu na KET asi pocatkem dubna kdyz to vyjde nebo aspon stimulka uz by mohla byt.. -)

martinka87
20. únor 2013

@mooncaa urcite se malinkatej bobisek zavrta!!!!!! Drzim moc palce!!! Chces ten Utros? 😉

mooncaa
20. únor 2013

@martinka87 Asi jo, dík, teda abych to nezakřikla, tak po pozitivním testu.

martinka87
20. únor 2013

@mooncaa oukej!!!!! 😉 😉 je mi jasny, ze testujes za 8. dni, to uz budu v praci a poslu!!! 😉 😉

ifus
20. únor 2013

@mooncaa Tyyy jo,teď jsou nějaký zvláštní měsíce,že neni nic na zmrazení...ale aspoň máš jednoho sukala u sebe v bříšku🙂 holky,co s námi byly na opu tam dnes byly taky? a co jinak včerejšek,jak jsi to zvládla?

mavo
20. únor 2013

@mooncaa Držím pěsti ať se chytí! Čekala jsem alespoň od tebe dobré zprávy, takhle mám z toho pátky obavy... v pondělí jsem byla naladěná, jak mám krásné folikuly a čím víc se pátek blíží tím víc se bojím a jsem pesimistická....

japro
20. únor 2013

@mooncaa ahoj jj to jsou věci no podívej na mou urodu 17 dobrejch embryek a na konec nic a žádnej neni v maráčku ☹ ale tak příště to bude lepší .... 🙂 jinak ti držím moooooc palečky at se zakousne cvrček jeden 🙂

japro
20. únor 2013

@ifus no v pátek si udělám ještě pro jistou testík a pak zavolám do Prahy sem zvědavá na kdy mi objednají ........

ifus
20. únor 2013

@japro Jj,určitě udělej a nebo si zajdu na krev..co jsem tak četla,tak testy až tak jistý nejsou..🙂

ifus
20. únor 2013

@ifus mělo tam být silaka🙂))) píšu z mobilu,to je děs🙂)))

mooncaa
20. únor 2013

@ifus No je to divný, že nikdo nic. Už by to chtělo prolomit tu statistiku, takže je to na @mavo.
Holky, co byly s náma na OPU tam nebyly, byla tam jedna úplně neznámá. Myslím, že holky měly jít v úterý jako původně já.

Včerejšek jsem nějak zvládla, bylo to těžké, ale bylo se potřeba pořádně vyřvat na pohřbu. Dnes je to lepší, ale stejně tomu stále nemohu uvěřit. Vyskakuje mi pořád scéna z Pelíšků, jak tam ta holka zaleze do skříně mezi oblečení její zemřelé maminky. Ale jak tak přemýtám v hlavě, táta byl na vrcholu svých sil, hodně toho v životě dokázal, žil intezivně a zůslalo po něm spousta udělané práce. Na pohřbu měl strašně moc lidí, studenti mu u rakve stáli čestnou stráž. Táta totiž byl 20 let ředitelem rybářské školy (před 2,5 rokem dobrovolně skončil - odešel do důchodu a těch 2,5 roku tam několik dní v týdnu ještě učil). A bál se toho, že by někdy v budoucnu měl skončit třeba jako nemohoucí stařeček.