CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
20. únor 2013

@mavo no oni jí právě nedávaji že jestli se to prej stane a povede tak i vpáci .... jen já měla hodně vajíček a velké vaječníky a bylo mě šoufl .... a asi taky duležité a to nejvíc kde pracuješ v kanclu asi neni co řešit když ti je fajn jen já sem dělník a tahám věci a mačkám si břicho cv sedě tak já bych to nedala......

ifus
20. únor 2013

@japro Jinak..kamarádka mi teď píše,že taky po et párkrát spinila..no a teď už je v 5.měsíci:)

japro
20. únor 2013

@ifus 😉 ty jsi zlatá no nic asi nebudu frajerka a zajdu pro test zatím venku nic neni to jen při tom zavádění.....

ifus
20. únor 2013

@japro Jooo,skoč!!!!!

mavo
20. únor 2013

@japro já jsem taky nedočkavá za tebe! 🙂)

holanci
20. únor 2013

@ifus Tak to je dobře, že máš k tomu takový postoj 🙂 asi to tak mělo být... Další se určitě zadaří 😵

ifus
20. únor 2013

@holanci No příští cyklus je můj,to je jasný🙂)) no ja musím mít k tomu takovej postoj,ptze by se při každým dalším zklamání člověk zbláznil🙂

mavo
20. únor 2013

@ifus Tak ti dají určitě už i víc hormonů, než jen jednu ampuli, aby jsi líp stimulovala... je dobré, že se z chyb dá poučit... a je ale blbý, že se to jako pokus počítá i bez ET. Kamarádka chodila na IVF, nějak akorát když se to přehazovali z 3 pokusu na 4 a té se přestala embrijka vyvíjet a řekli, že se to jako pokus nepočítá...

ifus
20. únor 2013

@mavo Ja měla 2 ampule 7 dní a pak 3 ampule tři dny..ale pořád asi na moje vajecniky málo🙂))

mavo
20. únor 2013

@ifus jaj... já myslela že jsi měla jen jednu... a máš nějaký zdravotní problém? To je hrozný, jak to na každýho působí úplně jinak! :-/

ifus
20. únor 2013

@mavo Tak oni říkali,že 1.ivf je víceméně zkušební,ptze slwdujou,jak tělo reaguje...a v příštím cyklu se pro lékům vyvarujou..Jj,mám celkem rozsáhlou endometriozu

ifus
20. únor 2013

@ifus teda problémům tam mělo být🙂))

japro
20. únor 2013

@mavo jj pokus i když nedojde k ET se počítá .....já měla už jeden bez ET a tento mě je počítán jak druhej....

ifus
20. únor 2013

@japro Už máš test??🙂)

japro
20. únor 2013

@ifus 😀 ne ne se pujdu oblékat teprve neboj se až pak budu tu napíšu hned ..... vycházky mám od 10h ..

ifus
20. únor 2013

@japro Ty jsi fakt poctivka..i s tema vychazkama🙂) tak pak prodej info,jsem jak na těmi🙂

japro
20. únor 2013

@ifus jj jsem to jsem celá já 😀 i já jsem na trní neboj 😉 a jak se řiká s poctivostí nejdál dojdeš...... ne ne není to tak 😀 😀 jsem taková i ten muj tak to je paráda 🙂

petulak1988
20. únor 2013

@ifus jejda tak to me moc mrzi...ale mas pravdu ze lepsi ted nez kdyby se prestal vyvijet v brisku....tak budeme cekat spolu na dalsi pokus... 🙂

petulak1988
20. únor 2013

@japro jeee tak to jsem nedockava....tesim se na dobre zpravicky...protoze lehce spinit muzes i z toho jak se mimisek zavrtava

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 To budem,ale ty půjdeš na řadu o něco dřív🙂

petulak1988
20. únor 2013

@ifus no uvidime treba ne u me hlavne nejdriv budou stimulovat sliznici a nevim jestli hned ted cyklus jak jsem psala nebo jestli nejdriv ji budou kontrolovat bez stimulace jen na ultrazvuku a pak dalsi cyklus kdyztak stimulovat 🙂

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 Ahaaa,no to by bylo fajn,kdyby to vyšlo stejně🙂 ale jako zase čím dřív,tím líp🙂

petulak1988
20. únor 2013

@ifus no to mas pravdu ... 🙂 verim ze napodruhe ti to vyjde.....🙂 to prvni je ve vetsine pripadu zkusebni 🙂 a nekdo ma hodne stesticka a vyjde mu to hned 🙂 no snad budou i mí sněhuláčkové uspesny a dostatecne silní 🙂....
Ted jsem hodne zvedava na @japro.....cekam tu jak na trni

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 taky věřím,že ti to vyjde🙂 taky tu čekám..se někde loudaaa🙂))

petulak1988
20. únor 2013

@ifus uz jsem jak na trni... 🙂 verim ze ji to vyslo 🙂 musi.... spineni muze byt i znameni dobre 🙂

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 Teda tyyy to trvaaaa

petulak1988
20. únor 2013

@ifus taky uz jsi nervozni ..?🙂 bud se nekde zapovidala venku nebo si opravdu dava na cas 🙂 chjo ..

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 2 hodiny je někde v hájí a my se tu klepeme nervozitou🙂))))

petulak1988
20. únor 2013

@ifus jj to mas pravdu ja myslela ze prijde hned...ale treba se vzpamatovava a uziva si dvou carek.. 🙂 to bych se ji ani nedivila 🙂

ifus
20. únor 2013

@petulak1988 joo a obvolava celou rodinu🙂))