CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
11. bře 2013

@streghina tak ted drzim pesticky....no snad neco vyzkousim...desne me boli hlava tak jsem si vzala prasek...ted jsem dorazila ze skoly...
@mooncaa jj to teda flaka mrcha jedna 🙂 tak snad to potom aspon dobre dopadne co ty jak se citis??

streghina
11. bře 2013

@petulak1988 jéé, ze školy, u mě je to tak dávno, asi 9 roků nazpátek, stačí mi kurzy ANJ 😉 mě bolela hlava v sobotu, asi to bude i tím počasím, jak se mění a kolikátý DC jsi?

petulak1988
11. bře 2013

@streghina no ja delam gympl byla jsem v puberte hloupa a odesla z obchodni akademie skoro ve tretim rocniku...jo jsem na pres prdel...tak jsem ted v prvaku dalkove na gymplu...no kurzy AJ bych potrebovala vubec mi nejde...shanim doucovani a nic..nebo hrozne drahe...jsem 34DC nevim kde je... chjo chjo na vyvolavacku nechci tak snad dorazi

streghina
11. bře 2013

@petulak1988 no, já mám taky obchodku a pak VŠ, táta chtěl furt gympl a já vzdorovala, protože teta má gympl a nakonec prodávala v trafice a pak byla v důchoďáku, takže gympl za mě teda ne, já chtěla jistotu a nějaké zaměření. Pro mě je na gymplu spousta předmětů, který mi nic neříkají 😉 no, hodiny ANJ jsou drahé, nám je naštěstí platí firma. Nezouvej, já minule 35DC, tak třeba zítra nebo pozítří 😉

petulak1988
12. bře 2013

@streghina ja jsem zatim na gymplu spokojena...ono v tyhle dobe uz mi prijde ze staci ze mas maturiru a pokud nejdes primo pracovat nekam zamerene jako sestra atd tak to neresi....no je to daleko kdyz to mujde udelala bych treba VOS ale nevim budu stastna pri praci a pak pri mimcu kdyz dam tu maturitu

petulak1988
12. bře 2013

@streghina no tak uz jsem vyzkousela sex ....dnes se budu stresovat se zubarem jdu na 13tou hodinu a tak uz muzu vyzkouset jen cviceni protoze cervene vino nepiju

streghina
12. bře 2013

@petulak1988 určitě, hlavně když budeš mít potom práci, která tě bude bavit, ono VŠ někdy neznamená všechno, ale to poznáš v praxi sama a budeš sama tápat, jak tohlo mohlo dostudovat 😉 tak uvidíš, já moc červené víno taky nepiju, spíš bílé anebo pivko. K zubaři jdu v dubnu, ale včera jsem dělala topinky z veky - recept od brášky a ulomila jsem si drátek, který mám nalepený zezadu na zubech, měla jsem rovnátka a tohle mám, aby se mi nerozjely zuby, tak příští týden ortodoncie 😉 ale véča byla super 😎 stálo to za to

petulak1988
12. bře 2013

@streghina dobry vecer...no ja nic moc zazitek,cistil mi kanalky...bez umrtveni fakt nic moc...za 14dni znova uz s injekci a dodelani snad....no ja dnes nastesti se donutila k vyluxovani a vyzehleni ale cviceni padlo...zitra se budu muset ucit matematiku nejak mi to neleze do hlavy...ja mam take radsi bile a pivko....🙂 to bychom si rozumely a udelala si mi chut na topinky... 🙂 jinak mrcha stale nikde

streghina
13. bře 2013

@petulak1988 tak už ... ? 😉 matiku jsem vždycky milovala a mám ráda, je to jedna z mojí činnosti v práci 😉 včera mm rozdělal vínko - ryzlink rýnský z vinařství Černý, to byla mňamka 😉

petulak1988
13. bře 2013

@streghina ne stale nic uz jsem pomalu zoufala nechci na vyvolavacku ☹ jeee a nevysvetlila bys mi neco?? 😀 v puberte to pro me byla jednoducha latka a dnes si s tim nevim rady .-( jak je tobe??My jsme zase vcera meli baileys ... mnam.. 🙂 to mame take radi

streghina
14. bře 2013

@petulak1988 no, učitelka bych asi dobrá nebyla, zato čeština - slohy to je u mě děs, ještě že to střední skončilo 😎 já se cítím úplně normálně, tak nevím co dál, zkusit taky IUI, oni pořád od toho zrazují, že to půjde normálně, příště jdu k Jirsový nebo Řezábkovi. Baileys je mňamka, taky máme doma, jeden, dva panáčky večer, úplně ideální. Už ať jsem těhotná nebo bude ze mě alkoholik 😉

mavo
14. bře 2013

@mooncaa Moni tak se ten cvrček pořád drží?

@japro co ty po tom IUI? Zatím vše vypadá ok?

Já dnes byla na UTZ u Řežábka, na IUI jdeme v pondělí... a na další cyklus naplánovaný dlouhý protokol na 2.IVF... tak to vyjde asi v květnu...? Nevíte, jak to chodí s dlouhým protokolem? Říkali mi, že si mám píchnout 22.DC a že tento to tedy nestíhám, kdybych náhodou byla těhotná... tak ten další... a taky mi Řežábek říkal, že jsme měli minule na to IUI jít, i když mi řekli, že je 0% šance... že když to bylo připravené, tak to tam měli fouknout 😀 Přesně takhle to řekl... a že oni nikdy na šance nekoukají, že se to prostě povést může...

mooncaa
14. bře 2013

@mavo Doufám, že se zatím drží. Testy už nesílí, jak čárka dosáhla síly kontrolní, tak teď kolísá. Doufám, že to jen jen tím, že silnější být nemůže a ne něčím jiným. Ale včera i dnes mi bylo docela blbě, tak doufám, že to jsou začínají těhu nevolnosti. Na UZ jdu příští týden ve středu.

@mavo To vypadá, že Řežábek je rozumný chlap, já bych to tam taky šoupla i když nebyla kvalita valná, neublíží to a případně pomůže. Tak budu držet palce ať to IUI zabere.

mavo
14. bře 2013

@mooncaa tak taky držím pěsti, aby na UZ bylo vše v pořádku!!!

petulak1988
15. bře 2013

@mooncaa ahojky tak to na tebe budu myslet urcite se prcek drzi 🙂
@mavo juu uz v pondeli.. 🙂 tak take drzim pesti
@streghina no ja mam cestinu rada 🙂 je pravda ze slohy a referaty trochu min ale pravopis a literka me bavi... ale matika vubec ☹ chjo chjo...no ja uz take potrebuji byt tehotna.. 😀 ach jo mrcha porad nikde....nevim uz jestli nemam volat na objednani na vyvolavacku

streghina
15. bře 2013

@petulak1988 já bych vydržela do 40DC, někdy jsem měla i 42DC

streghina
15. bře 2013

@mavo ahoj, můžu se zeptat, co máš za problém, že plánuješ IUI a popř. IVF? díky 😉

petulak1988
15. bře 2013

@streghina no jsem 38DC ach jo takhle jsem to nemela uz dlouho...navic mam asi zavislost na bananech 🙂 des...dneska uz jsem cvicila ale stale nic .. ☹

mavo
15. bře 2013

@streghina ahojda, já jsem úplně zdravá, možná neprůchodný levý vej. manžel má špatné spermie... ale na prvním IUI mu vyšly blbě a na IVF lépe.. tak při čekání na IVF jdeme zkusit IUI... přirozeně by nám to prý mohlo jít, ale tak za 3-4 roky.. říkal Řežábek a můžeme až do aleluja zkoušet IUI a nebo rovnou radikálně IVF.. tak jsme šli na první IUI, na první IVF a teď zase IUI... čekat 3-4 roky na první dítko se mi nechce... na druhé neřekne, ale nechci první "takhle pozdě"..

mavo
15. bře 2013

@petulak1988 prý do 40DC je to ok, potom už vyvolávačka...

petulak1988
15. bře 2013

@mavo no me se na ni moc nechce tak snad do pondelka dorazi ach jo ☹

japro
16. bře 2013

@mavo ahoj no mám se fajn jen neni moc čas na pc 🙂 u mě nic nového jen se čeká zda přijde mrška či ne 😉 jak u tebe?
@petulak1988 juuu teda to je sakra opoždění to je tak když na ní čekáme a pospícháme znám to ☹ držím palečky at brzo přijde....
@streghina ahoj jak se daří ?

no jinak holky jediná změna je u mě že si dávám jen kávu bez kofejnu a musím říct že se mě zlepšilo spaní hodně spím a lépe já měla před tím zlé spaní pořád vzhuru a brzo a tak ...... Přeji všem krásný víkend 🙂

streghina
16. bře 2013

@mavo no, zjišťuji, jak jsou na tom ostatní a co se dá dělat, já jsem prý taky zdravá a mm spg je jako pro dárce, takže žádný problém, ale snažíme se přes 2 roky, jednou teda ZT, ale už začínám být zoufalá, v CARu říkají, že stačí domácí snažení jen za podpory ovulace, protože některý cykly ovuluji a některé asi ne, ale stačí mi slabé hormony, v dubnu asi taky požádám o IUI a pak možná taky IVF, ať už mám tomu trápí konec, a o věku ani nemluvím, Kristova léta se blíží 😉
@petulak1988 to jo, já bych vydržela do středy, popř. pátku, u mě taky někdy dorazil 42DC, takže vydrž 😉
@japro u mě pořád stejné, folikul byl minulý pondělí 17mm, takže domácí snažení, ale týden po snažení nic moc necítím, tedy nějaké příznaky těhu, přemýšlím, co dál, domácí snažení mě přestává bavit, potřebuji nějaký posun, zvažuji IUI, i když mě zrazují nebo IVF? z toho mám trošku strach, asi jsem posera 😉

Holky přeji taky hezký víkend? Co si myslíme o cvičení po ovulce, např. step aerobik, bosu, mám nebo radši ne? Před 2 rokama jsem to přerušila, pak už jsem řekla, že když se nedaří, tak na to prdím a teď nevím, je to zápřah na tělo, to vím.

mavo
16. bře 2013

@streghina kamarádka je zdravá, její manžel taky, snažili se asi dva roky a na nic jim nepřišli, tak šli na IVF... první se nezdařilo a z dalšího mají doma zdravou krásnou holčičku... někdy se to prostě stává... já bych z domácího snažení a čekání už byla na palici, řekla bych si alespoň o to IUI...

streghina
16. bře 2013

@mavo asi jo, jen jsem potřebovala názor jiných, mně už z toho občas taky šibe, tak zkusím se jich zeptat v dubnu na to IUI, asi to musím začít řešit, ale nevíš, jak je to s placením, když mi nic není a chci na IVF? asi se bude platit víc, než kdybych byla nemocná a to IVF fakt potřebovala, viď? Kolik jsi platila za IVF a byla jsi na prvním u APO? 😉

mavo
16. bře 2013

@streghina ano, byla jsem u APO a IVF stálo nás jen 4tis... a kamarádka, co jí nic není a manželovi taky nic chodila do soukromého a platia stejně jako kdyby byla nemocná... takže by jsi měla platit stejně jako ostatní. Stálo nás to 4tis protože jsme měli jen 2 vajíčka na oplodnění a nic na zmražení.. a za léky asi jen 150kč protože jsme si vybrali ty bez doplatku.

streghina
16. bře 2013

@mavo tak to jde, viděla jsem to horší, vím, že ségra mojí kamarádky chodila do Sanusu a platila snad skoro 20tisíc ☹

martinka87
16. bře 2013

Ono fakt dela strasne moc statni/soukr. CAR ... V soukromym se clovek fakt nedoplati ☹

petulak1988
16. bře 2013

@streghina jj asi jeste tyden pockam chjo chjo.. ☹ no musim vyrdrzet nekde se toula... my dnes byli na vylete v Brne a v Telci...krasny vylet...jsem rada ze jsem takhle zamestnana a nemyslim na to...🙂 ted jsme prijeli bylo krasne.. 🙂 mam uzasneho chlapa..
@martinka87 ja chodila do pronatalu soukromy car a hodne jsem platilo a prislo mi ze jim vubec neslo o to aby jsem otehotnela ☹ des jsem u apolinare nadmiru spokojena..
@japro dekuji moc jsi zlata.. 🙂 tobe drzim palecky mooooc

martinka87
16. bře 2013

@petulak1988 to jsem moc rada a doufam, ze to brzo bude i uspesne ukoncene navstevovani Apolinare 😉
Jeeeeee, v Telci jsme casto, tam je to kraaaaasny 😉