CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
17. bře 2013

@martinka87 jj je to tam nadherne ja tam byla poprve..vy bydlite blizko??

martinka87
17. bře 2013

@petulak1988 nene, my bydlime u Prahy, ale manzelovo rodice tam bydli 😉

petulak1988
17. bře 2013

@martinka87 aha tak to jo..my taky u prahy v Radotine 🙂 no mam z toho silny zazitek...snad mas pravdu a bude to vitezny car a ja snad opravdu nekdy otehotnim.. 🙂 jinak mrcha porad nikde uz fakt nevim co udelat aby prisla

japro
17. bře 2013

@petulak1988 díky moc 🙂

martinka87
17. bře 2013

@petulak1988 urcite otehotnis a vse bude ok!!!! 😉 😉
No jo, Radotin, to uz je ale snad pomalu Praha, ne? 😉

streghina
17. bře 2013

@japro
@petulka1988
@martinka87 holky, jak trvá dlouho ten odběr vajíček, myslím tu narkózu, měla jsme akorát jednu při tý revizi, malinko jsem procitla, když mě dovezli na pokoj a pak se vzbudila po hodině, je to stejné? jsem "posránek", nemohli mi napíchnout kanylu, až na potřetí s dětskou jehlou a tlak mi vyjel na 180, pak mi klesal na 150, to jsem ještě slyšela z povzdálí, když jsem usínala. Sakra, je to boj 😒

japro
17. bře 2013

@streghina ahoj no už sem vnímala cestu na pokoj a tam pak už nespala ale jen sem byal omámená a na sálku to byla rychlovka 🙂

martinka87
17. bře 2013

@streghina je to cca 15 minut co spis... Ja se oboji probrala na sale, kdyz me prendavali na tu pojizdnou postel... 😉

petulak1988
17. bře 2013

@martinka87 jj je to uz praha 5 ale takovy okraj v prirode...mam blizoucko berounku les vsechno je tu pekne

martinka87
17. bře 2013

@petulak1988 jj, ja to tam trosku znam ... Mam odtama dva spoluzaky ze SS... 😉

petulak1988
17. bře 2013

@martinka87 jj me se tu moc libi ted jsme prijeli z pribrami od mych rodicu tatka ma v utery svatek tak jsme mu byli poprat...a za chvilku jedeme do kina..nejak se nam dnes nechce byt doma 🙂...jak ti je???

streghina
17. bře 2013

@japro
@martinka87 aha, tak to vypadá, že je to ještě slabší narkóza a pak vás musel někdo vyzvednout nebo jste mohly odejít samy, mě tenkrát musel po revizi vyzvednout mm, jinak by mě nepustili, to dělají asi na tom malém sálku v G3

petulak1988
17. bře 2013

@streghina ahojky musel me vyzvednout pritel...jdete pak jeste na konzultaci k dr ja byla u Rezabka...reknou ti kolik bylo vajicek a kdy si mas zavolat

japro
18. bře 2013

@streghina jj vždy tě musí někdo vyzvednout je jedno kdo .... 🙂

japro
18. bře 2013

Ahoj tak dnes sem 12 den po IUI a 25DC a mám takovej pocit bolení břicha jak když už to asi brzo dostanu ☹ ale na závěry je ještě brzo 😉

streghina
18. bře 2013

@japro muže to byt rozhazování dělohy, kdy chceš testovat, ja tenkrát 14dc a byla slabou linka čárka

petulak1988
18. bře 2013

@japro ahojky to je pravda ze to muze byt roztahovani delohy...co testik??ja to jeste nedostala...tak to nakonec asi vyjde na ty tri mesice 🙂

mooncaa
18. bře 2013

@japro To může být i hnízdění. Bolí Tě to jen dnes nebo i před tím? Co test, už bys testnout mohla. Držím palce.

@petulak1988 Teda ta si dává na čas, nebyla jsi nemocná? Já tehdy měla chřipku, ale že to může tak moc posunout ovulaci a MS jsem teda vůbec netušila.

japro
18. bře 2013

@petulak1988 teda to je fakt mazec to je dlouhá doba.....
@mooncaa nák asi až ted co se to chstá jako že to mám dostat... testovat se budu až když to nedostanu 🙂 a jak je tobě ? opatruj se 🙂

mavo
18. bře 2013

@japro to jsi mě moc nepotěšila, já už jsem doma z IUI... a stejně se bojím že nic.. je hrozný jak to ze mě stejně vytéká! :( Tak příští měsíc případně IVF?

japro
18. bře 2013

@mavo paráda držím moc palečky 🙂 myslíš jako u mě tak 2-3x IUI a pak vyšetření náké .... ale ještšě jsem to nedostala a nezoufej i první IUI se někomu povede 🙂 vytejká no vem si po sexu to taky tak je ale ty fofrníci se tam snažeji moooooc neboj se nic 🙂

mavo
18. bře 2013

@streghina Jj, narkóza trvá asi 15 min.. já se teda ale probrala až v posteli, když mě přikryli 🙂 A musí tě někdo vyzvednout, já se šla nahlásit, že už jdu pryč a doktorka se ptala, jestli tam někdo pro mě a tak jí říkám, že jo, že manžel venku a ona ať si prý pro mě dojde až k nim... jinak by mě fakt nepusili..

mavo
18. bře 2013

@japro obdivuju tě jak vydržíš netestovat 😀 Kdy asi tak není vidět hcg z pregnylu? Mohla bych testnout dřív než když nepřijde MS... ale nedělám si naděje, že by první IUI vyšlo...
Jo ty jdeš ještě tak na 2-3 IUI a až potom případně na IVF?

japro
18. bře 2013

@mavo no jo já sem stará poctivka 🙂 jj pak asi další pokus IVF ale to by se poznalo pak podle toho co by zjistili dál.....

japro
18. bře 2013

no holky když se to nepovede 2-3x tak pujdu na vyšetření pruchodnosti bez narkozy..... znáte to někdo? já na tom byla už jednou ale z narkouzou.......

mooncaa
18. bře 2013

@japro Včera jsem dost plašila, začala jsem večer špinit, takže jsem šla spát, že to buď přejde nebo se to rozjede. Fakt výborná noc. Ale už naštěstí nešpiním. Dala jsem si víc utrouše. Tak doufám, že bude vše v pořádku. Ve středu jdu na UZ.

@mavo Já testovala tak abych viděla jak Pregnyl klesá a pak věděla jestli už to je a nebo není pregnyl. Testovala jsem ob den a teď jsem měla čárku vždy, nejdřív slábla a pak sílila.

Holky držím Vám palce, ať je konec smůly.

mavo
18. bře 2013

@japro jako na průchodnost vejcovodů? Já byla u apo a dělali mi to normálně.. foukali mi tam vzduch.. akorát to chvíli tlačilo, ale pak to bylo ok a když sem vyšla z ordinace tak jsem si akorát vzala ibalgin, abych to kdyžtak zastavila, prý to potom bolí až pod klíční kost, jak chce ten plyn ven.. ale mě celý den nic nebylo..

japro
18. bře 2013

@mavo paráda já jen když by náhodou to sem ráda že to nebolí ..... jen mám psáno když tak že to je hned po menstruaci no já pak někdy i pád dní špiním no ale to se pak zeptám ted moc předbíhám 🙂

japro
18. bře 2013

@mooncaa děkujem za podporu .... to je dobře že už je to zase vše v pořádku a halvně se opatruj 🙂

martinka87
18. bře 2013

@mooncaa jejda ☹ nedes nas, miminko jedno a drz se!!!!!!
@petulak1988 no jo, to je ta Pribram tady 😀 😀 kazda tam nekoho zname/mame 😀
Ja se jinak mam faaaaaajn, mimous kope o stosest, takze nam nic nechybi, nastesti 😉 😉