CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa pritel si mysli ze kdyby bylo neco spatne ze zavolaji oni...ze me asi nechteji zbytecne nervovat tak nevim no

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Mě právě tehdy taky nic moc neřekli, chytla jsem nějakýho blbýho Dr., co mi chtěl KET zrušit, protože to vychází na sobotu, pak volal Řžábkovi, a ten že vůbec není problém, že on tu je tak ho může bez problémů provést. A ještě nejdřív mě ukecával na stimulavaný KET až v dalším cyklu, přitom jsem byla před tím domluvena se 2 Dr. že KET bude už ten cyklus, vše bylo úplně v pořádku. Takže nakonec jsem si ten KET musela doslova vydupat a vše pomalu zařídit sama - do té laborky jsem volala sama a domlouvala se s nimi.

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Uvidíš, ale pak se nelekni až budou volat sami, že je vše OK, že máš přijet.

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa no budu se snazit ale vynervovana jsem pekne mam tam jen dva tak mam strach ze to nevyjde :-/ no cela ja...ale vzdy kdyz uz to vypada pekne se neco zvrtne.. ☹ snad se bude dal vyvijet i po rozmrazeni..zamrazili pry jen ty nejsilnejsi .-)

maciatko248
30. dub 2013

@mavo vratis 😵 takze novorocne miminko 😵 to je krasne 😵
@petulak1988 nic sa neprihodi, zazraky sa deju a budu diat aj nadalej 😵 vsetko dobre dopadne

petulak1988
30. dub 2013

@maciatko248 no kez bys mela pravdu....myslis ze KET ma stejnou uspesnost jako ET ....chjo ...

maciatko248
30. dub 2013

@petulak1988 netuším, ale jedine čo môžeš spraviť je veriť že teraz to vyhráte 🙂

petulak1988
30. dub 2013

@maciatko248 to mas pravdu

mooncaa
30. dub 2013

@petulak1988 Slyšela jsem, že pokud se rozmrazí, tak ta úspěšnost je stejná. Jinak to bývá i tak, že někdo má úspěšnější KET-y, někdo zase ET-y. Já když jsem měla obavy, tak mi bylo naznačeno, že u Apolináře se jim rozmrazí přece všechno, to by se fakt muselo něco divného stát. No mám pocit, že v jiných Car holky řeší kolik se jim toho nerozmrazilo a za celou dobu, co čtu tuto dikusi jsem nezaznamenala, že by se u Apo něco nerozmrazilo.

petulak1988
30. dub 2013

@mooncaa dekuji moc si me povzbudila.. 🙂 hned myslim pozitivne....snad uz jsem prolomila tu smulu 🙂

streghina
1. kvě 2013

@mavo ahoj, gratuluji, to je super, tak ať je vše v pořádku 😉
@petulak1988 tak konečně, dnes ve 4 ráno jsem to dostala, pěkný bolesti, tak hned nurofen, utz mi vychází na pondělí 13., ale co když se objednám až na 15., chci k Jirsové a minule mi taky píchali pregnyl až 15dc

mavo
1. kvě 2013

@streghina Díky, taky doufám. Myslím, že když jsi teď měla dlouhý cyklus, tak by 15DC nevadil 😉

petulak1988
1. kvě 2013

@streghina tak super..ja mam ted pekny nerviky

streghina
1. kvě 2013

@mavo a kolikátý jsi týden? kdy jdeš na utz? neboj, musí to dopadnout, tak jak má 😉
@petulak a Peti, když máš KET? vše je ale v pořádku, ne? tak neboj 😉

petulak1988
1. kvě 2013

@streghina no mam ho v utery...bojim se rozmrazeni a tak no ...porad s necim nervy... jj jinak zatim vse tukam tukam v poradku a krasne se vyvijejici... 🙂 ale i tak se bojim

petulak1988
1. kvě 2013

@streghina co kdyz take potrebuji zkontrolovat imunologii ta je dulezita i na ivf ne??Tudiz na ket asi taky mam strach chjo

martinka87
1. kvě 2013

@mavo moooooc gratuluji!!!!! 😉 😉 to je bajo !!! 😉

mavo
2. kvě 2013

@streghina podle mě tak 4tt, ale vůbec nevím, snad nám řekne Řežábek víc příští pátek.
@martinka87 mám obrovskou radost, ale v klidu asi budu až budu prcka cítit 🙂

petulak1988
2. kvě 2013

@mavo moc ti drzim na pristi tyden palecky...🙂

streghina
2. kvě 2013

@petulak1988 tak to nevím, ale do žádných testů se jim moc nechce, nutit a nutit. Já volala na objednání, zatím obsazeno, tak nejdéle zítra 😉 zkusím se zeptat na ten pct test
@mavo jsem zvědavá, buď ráda, že jdeš k němu 😉

mooncaa
2. kvě 2013

@mavo Myslím, že budeš i víc. Já byla na UZ v 4tt+5 a nebyla vidět ani dutinka.

mavo
2. kvě 2013

@mooncaa Fakt? Tak uvidím, co nám řekne Řežábek.... taková bublinka tam vidět byla...

mavo
2. kvě 2013

@streghina sestřička právě říkala, kdy chci příští týden jít, tak sem jí říkala, že mi to je jedno.. a ona, vy jste byla u Dr. Řezníčkové.. a já, ne u Koryntové, ale normálně chodím k Dr. Jirsové nebo panu primáři... tak mě objednala k němu, že tam Jirsová ten příští týden není...

streghina
2. kvě 2013

@mavo já tam dneska volala asi 4x z toho 3x obsazeno a jednou mi to nikdo nebral, takže zítra znovu, naštěstí půjdu na utz až 15., takže to už tam snad zase bude 😉 právě jsem se vrátila z Mojžíšovky, přibyly další 3 cviky, tak uvidíme, tělo mi fyzioterapeutka zase protáhla, až se mi občas tajil dech 😉

streghina
2. kvě 2013

@sasanka033 jak jste se domlouvali na tom testu, pozval tě na určitý den? nebo jak? chci se jich na něj taky zeptat 😉 dík za info

sasanka033
2. kvě 2013

@streghina no musi to byt v dobe ovulace, jinak to nema smysl, pac jinak ten hlen ma i jinou konzistenci..v prubehu cyklu. takze jo, podle tvoji ovu. no a vecer pred nebo rano, proste odstup nekolik hodin od vysetreni, mate sex a pak to z tebe jen setrou a za par minut z laborky je vysledek.

petulak1988
3. kvě 2013

😕 😕

petulak1988
4. kvě 2013

holky odbocim ted od temamtu... neumely byste mi poradit co delat kdyz se vam zhnusi vase postava??mam 56KG a 162cm....mam osklivy bricho a stehna a hlavne diky hormonum se mi udelala uz pred lety celulitida....nikdy jsem to nejak nebrala a ted z toho zacinam mit dost mindrak ale zase se bojim nejak prehnane cvicit kdyz chci mimco....dr rikal ze to neni moc dobry...poradte

petulak1988
5. kvě 2013

@mavo Ahojky jak ti je?? 🙂

mavo
5. kvě 2013

@petulak1988 Ahojda, je mi trošku šoufl, ale ještě mě to neprohnalo 🙂 Spíš jen to nadýmání (krkání převažuje :-/ )
a co vyzkoušet tu Jillian? Já se po tom cítila líp, je to každý den něco, tak máš pravidelný pohyb a stejně to je tak na měsíc 😉