CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
28. kvě 2013

@petulak1988 to je super a v čem je rychlejší ten krátký, já se v tom nevyznám, ale měla bych se už zajímat 😎

petulak1988
28. kvě 2013

@streghina stimulujes uz od 2dne nektere holky uz meli 15den transfer...

martinka87
28. kvě 2013

@petulak1988 tak super, to gratuluju !!!! 😉

petulak1988
28. kvě 2013

@martinka87 mooooc dekuji jsem fakt rada drz mi na zitra pesticky .-)

streghina
28. kvě 2013

@petulak1988 a dlouhý? ten jsi už měla, viď? taky držím pěsti, ať je utz ok 😉 dobrou

martinka87
28. kvě 2013

@petulak1988 budu, moc!!! 😉 ja jsem mela oba kratke a je to dobry, prave ze to ma i clovek vse rychle zasebou 😉

petulak1988
28. kvě 2013

@streghina nn budu ted mit kratky protokol...moc dekuji

petulak1988
28. kvě 2013

@martinka87 super moc se na to tesim..jdu do toho pozitivne naladena.. 🙂

petulak1988
28. kvě 2013

@streghina jooo aha dlouhy protokol ti uz cyklus predtim 22DC pichnou injekci na zastaveni ovulace... a pak podle ultrazvuku ja asi az skoro v pulce dalsiho cyklu zacinala stimulovat vajecniky...

martinka87
29. kvě 2013

@petulak1988 to je spravny pristup!!! 😉 😉
@streghina dlouhy protokol je zastaveni cyklu, takovy prechod a pak Te tema lekama nastimuluji.... Ale nevim jak presne to probiha, nikdy jsem to nemela....

petulak1988
29. kvě 2013

@martinka87 jj ...snad ponese ovoce 🙂 drz dnes vse co mas prosim ...

petulak1988
29. kvě 2013

@martinka87
@streghina
@mooncaa tak holky zmena rezabek doporucil dlouhy protokol kvuli mnozstvi vajicek ze kratky je vetsinou kdyz je u dlouheho vajicek malo...ale daji mi hodne malo jednotek puregonu ze kdyztak pridaji aby jsme se vyhnuli hyperstimulaku...takze dnes Uz na nem vse v poradku tak hned pichli injekci dipherelinu...nebo jak se to pise a 13 na uz a pak zacnu stimulovat

hhani
29. kvě 2013

holky máte tady někdo zkušenost s dr.Bláhovou od Apo?Mě přijde,že jsem snad jediná co k ní chodí.Chtěla bych znát váš názor na ni...děkuju 😉

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani ja musim za sebe rici ze snad s nikym od apolinare jsem nebyla nespokojena..jdes jsem byla u Polaskove a taky se mi to zdalo v poradku 🙂 tobe se nejak nezda??

petulak1988
29. kvě 2013

holky neprisla mi nemocenska nevite co s tim???

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 Polášková za mě naprosto nejlepší..ta nám naprosto sedla uplně ve všem,bohužel jsme jí měli jen jednou..no ta Bláhová je strašně zvláštní a nějak nevim co si o ní myslet a na co se kdy a jak zeptat..je taková,že nevíš co od ní čekat...měla jsem vždy jen jí a necítim se u ní nějak dobře...

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani tak se priste objednej k nekomu jinemu 🙂 to muzes rict ke komu chces a pokud v tom neni nejaky problem ze musis prijit v urcity den tak ti vyhovi.. 🙂 a ty jsi na tom ted jak???Ja zacala stimulovat dlouhy protokol na IVF

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 no zítra budu volat negativní test..jsem po prvním neuspěchu a mrazáčci žádný tak budu muset čekat do září na 2.pokus...Zkusim to...já chtěla jen vědět jestli někdo tady s ní nemá nějakou zkušenost,jestli nejsem jen nějak přecitlivělá 😀

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani asi jsem u ni nekdy byla ale moc si ji nevybavuji neni to takova na mikado hubena??? ja byla ted naposledy u Koryntovy a ted polaskovy

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 jj menší tmavovlasá,štíhlá a tak trochu delší mikádo..může ji být kolem 30-ti...já ji měla od začátku do konce..ale zase lepší než kdyby se u mě střídali

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani me to stridani moc nevadi a tak vim ktera to je bylo jsem u ni po hyperstimulaku kdyz me pousteli z nemocnice..a mas pravdu je nemaastna neslana tu moc nemusim

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 a tohle jsem našla..celkem hrůza 😒 http://www.toplekar.cz/lekari/1222662-blahova-k...
ale až taková mi zase nepřišla

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani ty jo tak to je husty... ☹ a jsou tam i jini??

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 jako od Apo?

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani jj od Apolinaře 🙂

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 zkus si je tam najít nevim.. nějak jsem to nezkoušela,ale jí jsem si vyhledala abych věděla 😉

streghina
29. kvě 2013

@petulak1988 tak super zprávy, já chci taky, to čekání je hrozný, už počítám jak mi to vychází s ms na podzim, asi polovina září, kdybych měla dlouhý, tak už začátek září 😉

streghina
29. kvě 2013

@hhani u Bláhový jsem byla několikrát loni, nějak to tak vyšlo, jednou mi řekla, že žádný folikuly nemám a nechala mě jít domů, když to viděl následující měsíc Řezábek, tak hned upravil hormony a vyšlo to, od té doby k ní radši nechodím, spíš řešila se sestřičkou víkend než moje problémy, za mě teda ne. A Poláškovou chválím byla jsem u ní na revizi, hrozně milá a šikovná 😉

petulak1988
29. kvě 2013

@streghina jj me Polaskova delala i tu punkci a je hlavne hrozne prijemna dnes se porad usmivala a tak..po punkci za mnou zasla i na jipku.. 🙂 jj jsem moc rada ze to slo tak rychle ....jen musim trochu uznat ze me mrzi dovolena....

hhani
29. kvě 2013

@streghina tak to moc děkuju za příspěvek..zítra se podle toho zařídim až tam budu volat..nechtěla jsem ji odepsat hned po prvnim nezdaru,ale představa,že to s ní budu řešit znova mě moc nepřidává..ještě jednou moc děkuju 🙂