CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

hhani
29. kvě 2013

@petulak1988 to je asi tak,že člověk by měl dát na první dojem..Bláhová mi nesedla a když jsme vyšli z ordinace od Poláškový tak přítel řiká :"Tahle byla tedy opravdu příjemná" a já měla ten samý pocit...

petulak1988
29. kvě 2013

@hhani jj je moc prijemna....hlane i pri te punkci mi moc pomohla ...byt tam blahova tak ji asi nedam....i tak nepredstavitelna bolest pro me nez odsali pres 1litr vody

streghina
29. kvě 2013

@hhani není zač, asi jsem tu psala o ní něco loni a teď opravdu, když to jde, tak chodím k Řezábkovi nebo Jirsové, taky jsem zažila Horákovou, ta mi přišla taky šikovná, bohužel Bláhovou už ne, Koryntová je zvláštní, mám z ní smíšené pocity, žádný soucit revize a hotovo, pregnyl není nutný a nic ti nevysvětlí, když jsem se ptala a tak byla rázná a Jirsová vše vysvětlila a byla milá, to asi vše 😉 jo, taky jsem byla minulý týden na utz u Rožníčkové a taky nic moc, ale jinak milá

streghina
29. kvě 2013

@petulak1988 jo, souhlasím, na mě byla Polášková před revizí hrozně milá, opravdu lidská, abych se nebála a pak na sále se znovu představila a uklidnila mě, sice mladá, ale šikovná 😉 nikdy jindy jsem jí neměla

hhani
29. kvě 2013

@streghina tak to moc díky..zitra písnu jak jsem pochodila a ke komu se mi podařilo objednat 😉

streghina
29. kvě 2013

@hhani jsem zvědavá, někdy se střídají za den až 4 doktoři, asi 2 ráno a 2 odpoledne, ale co vím, Jirsová je st a pá, Koryntová po, Řezábek asi út, Bláhová čt 😉

hhani
29. kvě 2013

@streghina děkuju..nechceš se připojit k nám na diskuzi,tady to nějak umírá a jsou tam i nějaký holčiny od Apo 😉 ..a je u nás zábava i přes negativní neuspěchy co ted byli..Jak ty jsi vlastně na tom?

streghina
29. kvě 2013

@hhani loni se mi po roce a půl podařilo otěhotnět přirozeně, už jsme řešili s Řezábkem IVF a povedlo se, ale ZT, tak mě nechali být, že se podaří a rok pryč a nic, takže teď jsem byla na kymoinsuflaci, genetice a imuno a čekám na výsledky a pak asi IVF v září, přes léto bohužel Apo nejede. A do jaké diskuze? 😉

hhani
29. kvě 2013

IVF květěn-červen2013..pár nás pujde potom do nové na září,bohužel 😒 Takže tvoje 1IVF nebo už máš nějaké za sebou?

petulak1988
30. kvě 2013

@streghina jj byla fajn 🙂 vcera jsem rekla priteli ze skoda ze prijdeme o dovolenou a on na me...takze mam objednane obytne auto zrusit?🙂 tak jsem zvedava.. 🙂 nevim jak to chce udelat jsem na neschopence....

streghina
30. kvě 2013

@hhani ano, moje první, tak já tam kouknu 😉

hhani
30. kvě 2013

@streghina a víš i proč se nedaří? Jak budeš stimulovat?léky,protokol atak ... 😉

petulak1988
30. kvě 2013

@streghina ty jo kez by nam to fakt vyslo...to by bylo tak nepredstavitelne krasny 🙂

streghina
30. kvě 2013

@hhani to je právě ten oříšek, důvod se furt neví, třeba se teď tím imunem nebo genetikou zjistí 😒

streghina
30. kvě 2013

@petulak1988 neboj, dovča bude, chlapi jsou v tom dost chytří, teda můj manžel obvykle taky překvapí, že se mi tomu ani nechce věřit. Takže dlouhý protokol? ten se začíná předešlý cyklus a pak se normálně po ms stimuluje dál? já jsem zvědavá na naše výsledky, ani nevíš jak 🙂

hhani
30. kvě 2013

@streghina tak to ti strašně moc přeju at se to zjistí..nejhorší je opravdu když člověk neví proč ☹..snad se to konečně dozvíte..

streghina
30. kvě 2013

@hhani to jo, taková bezradnost, proč to tak je, uvidíme co výsledky, jo, mně taky krev u Apo nebrali a utroš mi taky nedávali, říkali, že buď to mimčo zvládne nebo ne, prostě to tam tak chodí

petulak1988
30. kvě 2013

@streghina jj presne tak ja uz tu injekci dostala a po ms jdu na UZ a pak budu stimulovat puregonem

petulak1988
30. kvě 2013

@streghina dnes jsme resili tu dovcu a mozna udelame jen tady v cechach aby z toho nebyl maler.. 🙂 hlavne aby vyslo miminko

luca119
31. kvě 2013

Ahoj děvčata, včera jsem byla na transferu 2vajíček u MUDr. Poláškové. Byla hrozně milá a vše proběhlo v pořádku. Chci se zeptat zda jste běhěm 17 dní než budu testovat pocítily nějaké změny nebo náznak že je vše v pořádku nebo naopak? Vím, že je to asi brzy, ale nevím zda mám něco očekávat 🙂 Moc děkuji a všem držím palečky

hhani
31. kvě 2013

@luca119 Ahoj..Polášková je naprosto skvělá🙂..můžeš pocitovat a nemusíš..každá jsme jiná...Budeš asi pocitovat bolest prsou a bude trochu pobolívat podbřišek a můžeš mít také nafouklé bříško,ale když ani to nebude tak bud v klidu nemusíš mít vůbec nic z toho 🙂

petulak1988
31. kvě 2013

holky neni uz martinka v porodnici??Dlouho tu nebyla 🙂

petulak1988
31. kvě 2013

@hhani to mas pravdu ja mela vse z toho co rikas a stejne to nevyslo ☹

hhani
31. kvě 2013

@petulak1988 jj ... i já a nevyšlo to 😢 ale byli holčiny co neměli skoro nic a vyšlo..je to opravdu u každé jinak ...a kdy jdeš znova?

petulak1988
31. kvě 2013

@hhani ja uz jsem zacala stimulovat...dostala jsem injekci diphereline a 13cervna jdu na UZ a snad zacnu stimulaci puregonem 🙂 a ty?

hhani
31. kvě 2013

@petulak1988 nám to ted nevyšlo a na 2.pokus jdeme až v září,protože nám nezbyl žádný mrazáček ☹..,ale zatim to zvládáme celkem dobře akorát nemůžu vidět žádnou těhulku a miminko..jsem z toho psychicky vyřízená.. sama si strašně vyčítám,že jsme čekali tak dlouho..

petulak1988
31. kvě 2013

@hhani no my jsme sli po roce roce snazeni....ale uz mi obcas prijde jestli se vubec doskam...

hhani
31. kvě 2013

@petulak1988 mi po roce a půl jak mi řekl můj gynekolog,ale měli jsme chtít dřív..já doufám a věřim,že se to podaří,ale zároven mám strach,že ne..ale po 1 IVF to rozhodně vzdávat nebudu 😉

petulak1988
31. kvě 2013

@hhani jj ja mam za sebou IVF s jednim ET a jednim KET.....no ja jsem se jeste predtim snazila s byvalym pritelem

hhani
31. kvě 2013

@petulak1988 ..mě jen hrozně mrzí,že až v 35letech jsem zjistila neprůchodné vejcovody..takže nikdy možnost normálně otěhotnět nebyla..