CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

streghina
25. čer 2013

@petulak1988 Peti, určitě volej, radši ať jsi pod dohledem, radši se 10x zeptat, než něco zanedbat 😉 držím pěsti

petulak1988
25. čer 2013

nic moc bojim se porad no asi jsem vcera spatne slysela ale meli jsme jen 5 vajicek a z toho do dneska se vyviji spravne jen tri…a ve ctvrtek by mel byt transfer…to je ctvrty nebo paty den kdyz je vcera oplodnovali??Bojim se ze to nezvladnou…d

holanci
25. čer 2013

@petulak1988 3 se vyvíjejí, to budou silní bojovníčci, věř jim 😉

monyna83
25. čer 2013

@petulak1988 Moc na Tebe myslím, určitě to vyjde 🙂

petulak1988
25. čer 2013

@holanci snad mas pravdu ale bojim se porad me dost boli levy vajecnik

petulak1988
25. čer 2013

@monyna83 dekuji moc

mavo
25. čer 2013

@petulak1988 To bude dobrý! Ty tři jsou siláci a doženou to hezky k cíli!!! Držím všechno co mám!

petulak1988
25. čer 2013

@mavo jsi zlata moc dekuji

streghina
25. čer 2013

@petulak1988 neboj, i tak je to dost, kamarádka měla nativní, 2 vajíčka a chytla se obe, tak dobrou ,-)

kvetinka84
25. čer 2013

@petulak1988 Mysli pozitivně, já měla jen 2 vajíčka, do druhého dne se jedno přestalo vyvíjet. Smířila jsem se s tím, že trasfer nebude. Ale to jedno embryjko přežilo PK a dneska mi vedle v postýlce spinká nádherný klouček🙂 Držím palce

petulak1988
26. čer 2013

@streghina
@kvetinka84 dekuji vam moc holky...no porad mam nerviky ale neovlivnim to ☹

holanci
26. čer 2013

@streghina Tak Řežábek říkal, že manžel má hraniční spermiogram a příčinou může být to, že spermie nemají sílu se s vajíčkem spojit, takže pak udělají polovinu ICSI a polovinu zkusí samovolně, aby viděli, zda se vůbec samy jsou schopny oplodnit. Jinak jsem vyfasovala léky 🙂 Mám léky bez doplatku a dostala jsem nějakou novinku - Elonva, píchne se 2DC a působí 7 dní, že si nemusím píchat každý den, takže to je paráda, z toho jsem úplně nadšená 🙂 Dnes jsem 25DC a jsme domluveni tak, že když to dostanu nejpozději do 1.7. tak to ještě v červendi rozjedeme, když ne, tak až srpen/září. Tak jsem zvědavá.... Jsem z toho dnes hodně dobře naladěná až skoro nadšená 🙂 Mám fakt radost že už se něco děje 😉

streghina
26. čer 2013

@holanci Ahoj, díky za zprávu, to je tedy fofr, ale samé dobré zprávy, i mě si potěšila 😉 záleží, jak máš dlouhý cyklus, já mám tak 33dc, takže čekám ms příští víkend, takže u nás vyjde to září, tak se budu těšit na novinky, jestli to stihnete a hlavně na tu injekci, asi musí být silná, když působí 7 dní, ne? To je jasný, že každý posun nás nabije energií 😎 a bez doplatku, prostě pajááda 😉 já budu asi zítra volat na tu genetiku, bude to přesně 5 týdnů, ale spíš očekávám výsledky příští týden

streghina
26. čer 2013

@petulak1988 já vím, nervíky se těžko ovlivňují, nejde jim poručit. A jak je? Břicho lepší? 😉

petulak1988
26. čer 2013

@streghina jj to pracuji ale uz to neovlivnim jen mam strasny strach.. ☹

holanci
27. čer 2013

@streghina No já teď poslední dobou 28 dní, předtím to bylo vždy 28 až nejpozději 31, tak jsem zvědavá 🙂 Kdybychom to teď stihli, bylo by to super, když ne, jdeme do toho spolu v září 😉 Ta injekce je vážně super, jsem z ní velmi mile překvapená 🙂 Asi bude dost silná.... 😉

streghina
27. čer 2013

@holanci tak jsem volala na genetiku, výsledky nejsou, mám volat příští čtvrtek 😉

petulak1988
27. čer 2013

@streghina
Ahojky tak nam zbyl jeden jediny bojovnik..bohuzel nemame ani na zamrazeni tak drzim pesticky bojovnickovi co mam u sebe.....pry krasne osmibunecne embryo...coz odpovida stari 3denniho embrya... tak kez by zadne jine nemame...

holanci
27. čer 2013

@streghina Tak to je stejný postup jako u nás 😉, hlavně at je to vše v pořádku ... Ono už to snad uteče 🙂

streghina
27. čer 2013

@petulak1988 jéjda, už ho máš v bříšku, aspoň jedno než žádný, musíš mu věřit, když je takové pořádné 😉 ty ostatní jsou teda pěkný zlobidla, že to tak vzdaly
@holanci jo, určitě to uteče, po a út mám dlouhé v práci, takže to uteče jako voda 😎

petulak1988
28. čer 2013

@streghina ahojky jj uz ho mam v brisku dnes jsem teda akorat jela pro vysvedceni tak snad mu to neublizilo 🙂 vezl me tam pritel autem..uz jsem zase v posteli

holanci
29. čer 2013

@streghina
@petulak1988
holky tak já špiníííííííííííím, to vypadá, že zítra se mrcha rozjede a jdeme teda do IVF ještě teď.... Mám strašnou radost ale zároveň se trochu bojím z toho neznáma, odběru apod. No musím být pozitivně naladěná a snad to zvládneme 😉

holanci
29. čer 2013

Nevíte jestli dělají odběry i o víkendech a kolikátý den se +- odběr provádí? Je mi jasné, že je to u každé jiný den, ale tak jestli se dá říct nějaké rozmezí třeba 12 - 15 DC?

petulak1988
29. čer 2013

@holanci hele to dakt nevim zalezi jak rostou vajicka a ty mas kratky protokol nebo dlouhy...s kratkym vubec nevim

holanci
29. čer 2013

@petulak1988 já mám krátký.

petulak1988
29. čer 2013

@holanci Tak to ti neporadim ☹ holky myslite ze muzu jit nakoupit d obchodaku ??Nebudu nic tahat jela bych s pritelem autem .....uz se doma nudim...jsem druhy az treti den po ET bylo v uteryy..

mavo
29. čer 2013

@petulak1988 normálně ven si myslím můžeš, i na krátké procházky, nemělo by to vadit..

mavo
29. čer 2013

@holanci odběr se dělá i o víkendu, třeba v sobotu určitě, v neděli nevím... a mě ho dělali tak 14DC...

holanci
29. čer 2013

@mavo Díky moc Marti za info 😉 Jsem zvědavá, jak to vše bude a jak to dopadne 🙂

mavo
29. čer 2013

@holanci určitě dobře! a je super ta jedna injekce.. je dobře, že jdou v tomhle oboru kupředu, protože jej bude potřebovat čím dál tím víc lidí :-/