CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
30. led 2009

holky, vaše chlupatá debata je zajímavá, vždyď s tím bojujeme snad všechny.. 😎 😎

larri
30. led 2009

Nitenko,az se rano probudis,tak jeste napis co na to tvuj milacek 🙂

tulipanekps
31. led 2009

brý ráno cholky, tak já jsem vyloupnutá, jedu něco koupit a okolo poledne na pigáro. 😎 už 7. v pořadí. celkem to utíká.

larri, ty už pícháš 5. den, co? 😉

nitenka
31. led 2009

dobré ranko holky tak musím se pochlubit že jsem dělala ráno tedtík a // je silnější než včera ,špinění ustalo tak snad je vše ok.. Volala jsem včera Alešovi zda nezajdeme na jídlo do hospůdky no a tam jsem mu řekla že mám na testu // koukl se a neřekl nic jen se mu zalskli oči a takovej ten usměv ... bylo to mylé byl kouzelný pak mě vzal do krámu a koupil mi tepláky a svetr a nějaké blbosti .. večer říkal at jsem zatím v klidu,že ještě je brzo se radovat,ale když dneska viděl tu silnější čárku dal mi velkou pusu a šahal mi na břicho a ptal se co dělá bublina... prostě splněnej sen nas všech..holky a to vás čeká taky nebojte.. je to boj ale chce to jen vydržet

tulipanekps
31. led 2009

nítěnko, to je nejlepší lednová zpráva!!!!!!!! tys to tak hezky napsala, že tady bulím... tak potichoučku gratuluju ještě jednou. 🙂

neme
31. led 2009

nitenko,
moc ti gratuluju, také si mě rozbrečela.přeju ti to, zasloužíš si.hlavně at je vše v pořádku.já sem jenom nakukuju, nestíhám číst vše. také chodím k apoli, začínám asi za týden s injekcema, mám šílený strach. na první ultrazvuk jsem objednaná až 7.den cyklu, není to pozdě?
holky, vám všem přeju at to vyjde.jsou to šílené nervy, já toho moc nenaspim, mám strach, že to nevyjde.ach jo.
bulim, jak alík, když si čtu znova tvůj příspěvek. 🙂

nitenka
31. led 2009

Jinak jsem chtěla říci všem holkám co byly na srazíku u Džoudýho, že jsem už byla tehu a všechny jsem vás tam nakazila 🙂 takže je víc než jisté že jste odemě nakažené těhotněním a brzy budete mít taky // 😝

larri
31. led 2009

Ahojky,
Nitenko,vidim,ze si nas tady rozbrecela vsechny.Ja mam ze slzycek mokrou mikcu,jeste ze jsem sama doma.

Tuli,picham 5.den a k tomu jsem dneska jeste dostala injekci do ruky=Orgalutran.Mam to jenom na dva dny.jeste zitra.
Name,ja mam taky 6 injekci a v pondeli 7 den jdu na ultrazvuk.Tak jsi dalsi,ktera je za nami.

Letosni rok zacala Nitenka vyborne,pak jde Saralinda,Tuli a ja.No a pak by mela zacit pichat Aknyt a ty.Nevim,jestli jsem na nekoho nezapomela.Kdyz,tak se pripomente,at v tom mame prehled.
Jo a Marcelli je po transferu,takze drzime pesti a cekame dobre zpravicky.

larri
31. led 2009

Ted mne Nitenko stve,ze jsem u tebe nesedela bliz.Ale ja si myslim,ze to stacilo a nakazila jsi vsechny stejne.

Len,nerozmyslela sis to a pujdes driv nez v kvetnu.Planujes to nejak tak,ne? Nebo to zase pletu?

nitenka
31. led 2009

holky tak to jsem nechtěla omlouvám se.. Lareii se ptala co miláček na test a já se rozepsala... už 4 krát jsem mu oznamovala,že to nevyšlo takže u nás po tom všem je to fakt velikej krok.. holky každá se dočkáte vím to už to vím... já se také bala ,ale chce to jen čas a nejhorší jsou ty nervyčky už si fakt říkám,že u mě to byla psychika... už se těším jak se ke mě připojujete 🙂 utíká to rychle 🙂holky bude nikdo 10,2 u apolináře? jdu tam na ultrazvuk pokud // vydrží 🙂 😲

len
31. led 2009

Larri, nerozmyslela, mám koupený letenky a 10.5. se vracíme z dovolené, takže dřív do IVF nepůjdu 🙂

marcelli
31. led 2009

OLA69 vítáme tě na našich stránkách!!Mám úplně stejný problém jako jsi měla ty,je mi 37 a jeden vejcovod mi po mimoděložním těhu vzali a zůstal mi jeden nefunkční.Proto jsem si dala včera zavést jen jedno embryo,jinak myslím,že by se chytla obě.Jedno mimi 17letý už mám,takže mi ještě jedno bude stačit 😉 Tobě se to povedlo na 1IVF?

marcelli
31. led 2009

SARALINDA:tu krev mi brali na nějaký výzkum,takže ani oni ani já se nedozvím výsledky.Já jsem si hned byla jistá,že budu mít tolik vajíček,protože mám vaječníky v poho,menstruaci jsem měla vždycky pravidelnou,jen ty vejcovody jsou nefunkční.Mít v poho ty vejcovody,tak mám mimi každý rok 😀

marcelli
31. led 2009

NITENKA:ahojky za jak dlouho jdeš po transferu na ultra?

len
31. led 2009

Nóóó. Marcel, já si nejem jistá, jestli to takhle jde odhadnout, je mi 28, cykly mám jak hodinky, pravidelně ovuluju, někdy mi i přirozeně dozrává víc než jedno vajíčko, FSH vzorný... No a stejně i při nemalé stimulaci jsem měla vajíček jen šest 😉 Já mám i ty vejcovody, chlapa ze vzorným spermiogramem a doktoři mě přesvědčují, že v tomhle stavu musím být během pár cyklů těhotná, jenomže jaksi skutek utek 😀 Jsou věci mezi nebem a zemí... 😉

larri
31. led 2009

Nitenko,nemusis se omlouvat,plakaly jsme stestim.

Len,nevim kam jedete na dovolenou,tak si dovezete mimi od tama.Moje segra jela na svatebni cestu do Spanelska a jelo jich vice znamych,ale vsichni v parech.No a do dvou mesicu jich 5 otehotnelo.Tak jsme vsichni narazeli,co na te dovolene delali.No ale taky je to uz 11let.A to mam o 1,5 roku mladsi segru.To je taky trochu paradox,segra chtela dve deti a jak si je naplanovala,tak ji to vyslo.Je fakt,ze pred druhym potratila,ale hned jak to slo,prisla do jineho stavu.A to holky nekecam,mela problemy.Absolovala 3gyn zakroky.

len
31. led 2009

Larri, za dobu snažení jsem byla na dovolených: v Irsku, ve Walesu, v Maďarsku, na Islandu, ve Skotsku a Anglii, no a samozřejmě taky v ČR - na Vysočině, na Šumavě, na Orlíku, na Slapech a loni na Moravě... Jediný // jsem našla po "dovolené" u Apolináře 😀 Přesto jsem si jistá, že kdyby se nám to zadařilo, najdou se lidi, co mi řeknou - vidíš, vidíš, ty tu lítáš po doktorech a přitom stačí odjet na dovolenou 😀

saralinda
autor
31. led 2009

Nítěnka - super, že // sílí. Jsi jednička.

Tak holky já dneska budu píchat Fostimon naposledy - tedy 11.den. Uff. A zítra večer Pregnyl.
Tak to máme - larri je dnes 5.den píchání, tulip 7.den a já 11. - to jen shrnutí o Apolenkách píchačkách 😀

Len - tak to jsi toho opravdu nacestovala hooodně.

len
31. led 2009

Nojo, cestování je naše veliká láska, tak dokud nejsou děti, cpeme peníze do poznávání Evropy 🙂
Jinak si tu připadám totálně out, když ani nepíchám, ani netestuju 😀

larri
31. led 2009

Len,nejsi out,uz jsem ti to rekla v cajovne.Jsi jako moje mama,se vsim mi poradis a vysvetlis.Ted se doufam moje mama neurazi,ale v tomhle mi neporadi vubec.Zrovna dneska rikala,ze jak je stara,tak se nektere veci dozvida az ted.Myslim tim,kdyz ji volam ohledne ivf.No to teda jsi cestovatelka,ale vidis,ze jak se rika vsude dobre,doma nejlip,tak pro tebe plati:vsude se muze zadarit,ale u apoli se urcite podari.

Len a kazda p....e,ale jinak.Promin,nechci byt sprosta,nevim jak to napsat.

len
31. led 2009

Larri, teď se červenám 😉
Abych se aspoň hnula, příští týden snad budou konečně výsledky z tý genetiky a taky cytologie, doufám, že to všecko bude negativní... No a týden na to rvaní prvního zubu, achich, už teď mě to bolí 🤐 Tak doufám, že mou bolest budete mírnit samýma dobrýma zprávama o //, bude vás tu na to dost 😉

larri
31. led 2009

Len,mne trhala dve osmicky a boli to.Vis co,az povoli injekce,tak to bude skubat.Jenomze ja si myslim,co je tohle za bolest proti tomu co mas za sebou.

len
31. led 2009

Jsem srab 🤐 Už mám nakoupený velký balení Ibalginu...
Teď by bylo samozřejmě nejlepší najít ve středu pozitivní test, abych to trhání odložila na neurčito. Jenomže víš, co jsem říkala v čajovně - nidky jsem o těch osmičkách ani nevěděla, ale od tý doby, co jsem viděla rentgen, sugesce funguje spolehlivě a slušně mě pobolívají 😀

tulipanekps
31. led 2009

larri, ještě ne, až zítra, protože jsou folíky malý, tak to zatím není potřeba.
p.s. psala jsi na únor 😀

zirafka105
31. led 2009

Leno, to chce voplachovat whiskou... na to mi vzdycky fungovala 🙂

zirafka105
31. led 2009

p.s. ja jsem vsudezdejsi 😀

larri
31. led 2009

Ja vim,tady jsem te nevidela,tak at v klidu popapkas a necestujes.

tulipanekps
31. led 2009

zirafko, už vidím p.s. a myslím, že píšeš mě 😀

len
31. led 2009

Ziraf, dobrý, whisky léčba mi celkem vyhovuje 😀

zirafka105
31. led 2009

tulipanku - no jestli chces, tak ti taky neco napisu 🙂 treba ze mas hezky srazovy fotky 🙂