CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mooncaa
24. zář 2013

@petulak1988 Taky držím palce.

@streghina Tak jestli se jim nepovedl návrh, tak bych jim to zkritizovala. Já si teda návrhy dělala sama, cena taky nic moc, ale čekala jsem to, když jsem si tam toho tolik naporoučela (hodně šuplíků s kvalitním výsuvem).

petulak1988
24. zář 2013

@streghina moooc dekuji,kez by to vyslo.. tak taky kolegyni drzim palecky 🙂 zitra dam vedet kolik jich bylo a kolik oplodnili.. no jsem trochu nervozni ,ale uz ne tolik jako drive.. jinak ano je to uz muj treti pokus..pak mame jeste jeden a doufam ze uz ho nevyuzijeme

japro
25. zář 2013

@streghina
@mooncaa
@petulak1988
@mufinka26 ahoj holky tak IUI bylo 18 ve středu..... pořád mě bolí břicho jak když to mám dostat to sem psala byla jsem na noční a od včera mě je pořád na zvarcení nezvdacím ale tak divně to rozdejchávám..... dnes sem si udělala testík a byla tam / jedna čárka vím je brzo ale mám nové zjištění tak sem se chtěla podělit 🙂 přeji krásný den 🙂

petulak1988
25. zář 2013

@japro ahojky to je hodne brzy podle me...ja uz jsem doma z punkce..boli me dost bricho tak uvidime,zitra mam volat

japro
25. zář 2013

@petulak1988 jj držím palce podle mě taky brzo ale řikala sem že vám budu psát co a jak tak sem napsala víš

petulak1988
25. zář 2013

@japro jj 🙂 to je dobre ze se hlasis...me desne boli bricho... chjo

mooncaa
25. zář 2013

@japro Myslím, že je brzo, tak ať to není žaludek, ale mimčo.

@petulak1988 A víš kolik máš zralých vajíček? Držím palce

japro
25. zář 2013

@mooncaa jj je to brzo no vím.... ale chtěla sem o mém kroku informovat 😉 i já doufám že to nebude žaludek 😉

mooncaa
25. zář 2013

@japro Já taky testovala takto brzo, já si testovala, zda už mám vyprchanej pregnyl, takže když se pak objevil duch, tak jsem věděla, že není od pregnylu.

japro
25. zář 2013

@mooncaa jj tak to sem udělala taky tak moc mě zajímlo jestli už je vyprchanej 🙂

petulak1988
25. zář 2013

@mooncaa ahojky mam pry krasnych 5zralych vajicek pekne kvality tak uvidime jak to zvladnou,domluvili jsme se na dvou embryjkach a asistovanym hatchingu

mooncaa
25. zář 2013

@petulak1988 Tak to je krásné, důležitá je kvalita. Držím palce.

petulak1988
25. zář 2013

@mooncaa dekuji moc...no ja byla nejdrive smutna,ze jich je malo ale uklidnili me,tak snad to zvladnou 🙂 cely den spim,boli me bricho

majdaatom
26. zář 2013

Ahojky mohla bych se zeptat zda u Apolináře dávají po ET neschopenku či nikoliv. předem děkuji

japro
26. zář 2013

@majdaatom ahoj no nedávají prej to není nemoc.... já měla marodní od svého doktora 🙂

majdaatom
26. zář 2013

@japro od obvoďáka nebo gyndaře?....nevím na koho se v tomhle obrátit a bohužel momentálně to je v práci tak že s dovolenou počítat nemůžu hold blbá doba 😖

japro
26. zář 2013

@majdaatom normálně sem zavola mému gyndákovi řekla co a jak a manžel tam jel pro neschopenku..... ani sem tam nevolala dopředu ale puvodně sem chtěla 🙂

majdaatom
26. zář 2013

@japro paráda tak v tom případě se zítra domluvím s novým gandákem zda by mi pak dal neschopenku nechci riskovat kor když teď bude záhul v práci ....a v pondělí jdu už na opu tak snad bude dost zralých vajíček

japro
26. zář 2013

@majdaatom no já měla marodní hned po odběru vajíček sotva sem chodila..... doktor to zná a napíše ti to neboj se nic .... držím ti moc palečky at ti vše klapne a zadaří se...

streghina
26. zář 2013

@petulak1988 no, tak super, to je dost 😉 odpočívej, ať jsi připravená

streghina
26. zář 2013

@japro to je brzy, já to zjistila, tak 10dc, ale druhý den nebyla skoro žádná a pak naskočila pořádná, tak nevím, jestli to tenkrát byl pregnyl nebo pitím, dost jsem pila a pak si dělala test, tak to možná bylo naředěný, uvidíš v albu. Ještě vydrž do příštího týdne 😉

petulak1988
27. zář 2013

@streghina vcera jsem si volala poprve a ze se 4krasne vyvijeji a dnes jse si mela volat jesti bude FT nebo nechaji prodlouzenou kultivaci do pondeli a rekla ze jsou stale 4ale nektere uz maji pomalejsi vyvoj a radsi pockaji do pondeli...tak se strasne bojim ze to nezvladnou... nevim chjo mam blby pocit...plus by meli delat AH

streghina
27. zář 2013

@petulak1988 hlavně jim věř, ono na tom hodně záleží, já si taky řekla, že tenhle měsíc je náš a vyšlo to, byla na nás řada, ono tvoje důvěra jim hodně pomůže, sice to jsou divný rady, sama bych si ťukala na hlavu, ale asi na tom něco bude 😉

japro
29. zář 2013

@petulak1988 Péto moc držím palečky zítra budeš volat tak at je vše v pořádku 🙂

mooncaa
29. zář 2013

@petulak1988 Držím palce.
@japro A co ty?

japro
29. zář 2013

@mooncaa díky moc no čekám poctivě 🙂 dnes je 24 DC neboj hned sem pak napíšu 🙂

petulak1988
29. zář 2013

@japro
@mooncaa ja tam nebudu volat mame prijet na 10.45 tak se uvidim az tam..a dekuji

mooncaa
29. zář 2013

@petulak1988 Oni kdyby něco zavolají. Já když jsme byli na KET, tak mi volali, že se v pořádku rozmrazilo, že mám v klidu přijet, ale když jsem zvedla ten telefon, tak ve mě děsně hrklo, že nic, že se nerozmrazilo, ale embryoložka to tušila hned mě uklidňovala.

petulak1988
29. zář 2013

@mooncaa me nevolali ani na et a ani.na Ket. Tak myslim ze nebudou volat at uz to bude dobre nebo ne

04092010
29. zář 2013

ahoj holky, jaká je ted čekací doba na první konzultaci k Apolináři??? Jsem na čekací listině do Gennetu, ale tam si tak 3měsíce počkám 😨 tak přemýšlím, že bych zkusila jiné CAR... ale asi to nebude jinde lepší.... Děkuji!