• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
@streghina jéé, gratuluji :slight_smile: :wink: možná si na můj nick už nepamatuješ :wink: :slight_smile: :grinning:
16. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro dr. Jirsovou mám taky moc ráda :slight_smile: u ní sme měli vítězný transfér :slight_smile: Já sem na průchodnosti byla jednou a myslela sem, že mi upadnou ramena :slight_smile:
16. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufinka26 paráda :slight_smile: ramena? no docela s etoho bojím prej to bude nák vzduchem no nevím nemám ráda věci co neznám.....
16. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro Taky sem se toho bála, ale zákrok samotný je OK, jen po chvilce ty ramena a to sem myslela, že mi snad upadnou, i doktor se ptal, jestli mě už bolí, že se i tak pozná ta průchodnost :wink: Mě se to tentokrát vyhne, už ted sme z mužem natěšení jak malý děti na tu návštěvu, tak doufám, že uslyšíme jen dobré zprávy a IVF nám pojišťovna schválí bez problémů :slight_smile:
16. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufinka26 to je paráda :slight_smile: že to máte ok :slight_smile: a jinak se ještě zeptám druhej den jsi pak v pohodě? šla jsi do práce? no kež kdy by mě to nečekalo to znamená že by se inseminace povedla :slight_smile: :wink:
16. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro jojo, druhý den to bylo už ok, normálně sem pracovala :wink: a kdy tam jdete? nás čeká konzultace 2.10, po dvou letech přesně :slight_smile:
16. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem :grinning: také chodíme k Apolináři :slight_smile: ted mě 3.10. čeká laparo a Hystero...snad to dobře vyjde..... :confused:
16. zář 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 děkuji, pamatuji si, ale ty jsi otěhotněla a já teprve začínala řešit, takže myslím, že jsme se trošku minuly :wink:
16. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro já šla do práce poprvé hned po profuku, podruhé jsem to ani nečekala a Řezábek řekl a odpoledne na průchodnost a bylo to hned, ani jsem to nečekala, za mě vše ok, nebolelo mě vůbec nic, jen toho vstřiku jsem se trochu lekla, nečekala jsem to, ale je to jako vzduch, když do tebe někdo foukne, jinak vem si slipovku, já ten den pak špinila a druhý den ani památky :wink:
16. zář 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :wink:

Máme v ní i téma CAR Apolinář Praha a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/car-vfn-praha/ ? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
17. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem po IUI no v 8.45 jsem měla kontrolu pak píchnutí perygnylu a v 10.15 jsem šla na sálek :slight_smile: Přeji všem krásný den.....
18. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro jéé, tak držím všechno co mám, aby ty mršky pěkně doputovali kam maji :wink: :slight_smile:
18. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufinka26 děkuji moooooc Martí to se hodí :wink: já se ozvu co a jak :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro jéé, tak to je super, to nečekaný je možná někdy lepší než plánovaný :wink: tak držím pěsti
18. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@streghina Díky moc :slight_smile: kupujem ted byteček a plánujem a připravujem budování tak mé myšlenky jsou na pul jinde to je taky dobrá věc :slight_smile:
19. zář 2013 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro To je dobře, mozek potřebuje občas vypnout :wink: Já mám strašně ráda zařizování, teď jsem dělala návrh pokojíčku, ale spíš mimčo bude s námi, takže to bude takový pokoj i pro návštěvy a manžela, kdyby zlobilo. Dneska jsem vyklízela v ložnici a dělala místo pro věci na miminko. Tak už bych mohla i něco koupit, tenhle týden jsem byla v Tescu, zašla i do dětského oddělení a koukala a nic nekoupila, zatím se nemůžu rozhoupat, asi abych to nezakřikla nebo nevím, jakou barvu :wink:
21. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@streghina jj to ano zařizování je super už se těším na tvoje zařizování :slight_smile: moc si to užívej :slight_smile: my ted jedem výběr pračky , myčky, linky dleždiček.............. k tvému zařizování se časem dostanu :wink:
22. zář 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro budu díky a ty taky a nezapomeňte na sušičku, to je jediný, co nám při zařizování vypadlo a teď vymýšlíme kam ji dát. Ale pokud máš balkon, tak není problém, my ho bohužel máme do rušné ulice, tak by prádlo večer vypadlo asi jako nevyprané
23. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@streghina ahojky jakpak se mas??dlouho jsem tu nebyla.. :slight_smile: koukam ze uz zacinas pomalu zarizovat atd.. to musi byt krasne :slight_smile:
24. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro ahojky moc moc moc ti drzim pesticky.. :slight_smile:
24. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@streghina děkuji paráda no sušičku mít nebudu ale sušák na okně a jeden doma...ale díky za radu :slight_smile:
@petulak1988 díky moc :slight_smile:
24. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Ahoj Peti, zatím jen sbírám informace, ještě jsem nic nekoupila, dneska mi přišel návrh pokojíčku, ale musíme to hodně probrat s manželem, kvalita teda neodpovídá ceně. Schvaluji ti odpočinutí od Koníka, já loni taky potřebovala asi 3-měsíční pauzu a jak se máš teď? :wink:
24. zář 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@streghina
@petulak1988
@mufinka26 jinak holky od prvního dne mě je jak když to mám dostat .....ale nebojte až se budu testovat hned napíšu :slight_smile:
24. zář 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro to by mohlo být dobrý znamení :wink:
24. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mufinka26 a nebo taky ne :grinning: no ale 50 na 50 je dobré :wink:
24. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro To je dobré znamení, držím palce.
@streghina Taky zrovna plánujeme pokojík, odkud pořizujete? My zadávali truhlářům, jinde jsme si nevybrali.
24. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@streghina ja tyden stimulovala puregonem jen 75jednotek vcera jsem byla na ultrazvuku a mam na kazdem vajecniku minimalne 5folikulu o velikosti 18mm a minimalne dalsich 5na kazdem o velikosti 15mm to byly vcerejsi vysledky,tak pry bych jich tam mohlo byt kolem 20 tak snad ano ,no a hned vcera jsem pichala pregnyl a zitra jdu na OPU tak na me mysli prosim :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mooncaa :slight_smile: děkuji moc :slight_smile: dobré psaní :slight_smile:
24. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 určitě budu, teď se nám tu celkem daří, tak to určitě zvládneš :wink: to už je třetí pokus, viď? kolegyně v práci taky stimulovala, měla jen 2 a nechala si je zavést a teď čekáme, jestli to vyjde, taky moc držím pěsti. Já zítra odpoledne jedu taky k Apo, protože se jdu přihlásit k porodu, teda registraci už mám za sebou, tohle je jen potvrzení s porodní asistentkou
24. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mooncaa já taky zadávala firmě, která nám dělala vestavné skříně a pracovnu, ale pokojíček se jim teda nepovedl v návrhu a cena mě málem složila, čekám na manžela, až dorazí, abychom probrali, co s tím :sunglasses: když si uvědomím, že mi to děti odřou nebo pomalují, tak jsem z toho v šoku, ale dělají taky na zakázku, protože máme pokojík v podkroví, takže netypické rozměry
24. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek