CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
16. zář 2013

@streghina jéé, gratuluji 🙂 😉 možná si na můj nick už nepamatuješ 😉 🙂 😀

mufinka26
16. zář 2013

@japro dr. Jirsovou mám taky moc ráda 🙂 u ní sme měli vítězný transfér 🙂 Já sem na průchodnosti byla jednou a myslela sem, že mi upadnou ramena 🙂

japro
16. zář 2013

@mufinka26 paráda 🙂 ramena? no docela s etoho bojím prej to bude nák vzduchem no nevím nemám ráda věci co neznám.....

mufinka26
16. zář 2013

@japro Taky sem se toho bála, ale zákrok samotný je OK, jen po chvilce ty ramena a to sem myslela, že mi snad upadnou, i doktor se ptal, jestli mě už bolí, že se i tak pozná ta průchodnost 😉 Mě se to tentokrát vyhne, už ted sme z mužem natěšení jak malý děti na tu návštěvu, tak doufám, že uslyšíme jen dobré zprávy a IVF nám pojišťovna schválí bez problémů 🙂

japro
16. zář 2013

@mufinka26 to je paráda 🙂 že to máte ok 🙂 a jinak se ještě zeptám druhej den jsi pak v pohodě? šla jsi do práce? no kež kdy by mě to nečekalo to znamená že by se inseminace povedla 🙂 😉

mufinka26
16. zář 2013

@japro jojo, druhý den to bylo už ok, normálně sem pracovala 😉 a kdy tam jdete? nás čeká konzultace 2.10, po dvou letech přesně 🙂

petrusejenc
16. zář 2013

ahoj všem 😀 také chodíme k Apolináři 🙂 ted mě 3.10. čeká laparo a Hystero...snad to dobře vyjde..... 😕

streghina
16. zář 2013

@mufinka26 děkuji, pamatuji si, ale ty jsi otěhotněla a já teprve začínala řešit, takže myslím, že jsme se trošku minuly 😉

streghina
16. zář 2013

@japro já šla do práce poprvé hned po profuku, podruhé jsem to ani nečekala a Řezábek řekl a odpoledne na průchodnost a bylo to hned, ani jsem to nečekala, za mě vše ok, nebolelo mě vůbec nic, jen toho vstřiku jsem se trochu lekla, nečekala jsem to, ale je to jako vzduch, když do tebe někdo foukne, jinak vem si slipovku, já ten den pak špinila a druhý den ani památky 😉

jennyska
17. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Máme v ní i téma CAR Apolinář Praha a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/car-vfn-praha/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

japro
18. zář 2013

Ahoj holky tak jsem po IUI no v 8.45 jsem měla kontrolu pak píchnutí perygnylu a v 10.15 jsem šla na sálek 🙂 Přeji všem krásný den.....

mufinka26
18. zář 2013

@japro jéé, tak držím všechno co mám, aby ty mršky pěkně doputovali kam maji 😉 🙂

japro
18. zář 2013

@mufinka26 děkuji moooooc Martí to se hodí 😉 já se ozvu co a jak 🙂

streghina
18. zář 2013

@japro jéé, tak to je super, to nečekaný je možná někdy lepší než plánovaný 😉 tak držím pěsti

japro
19. zář 2013

@streghina Díky moc 🙂 kupujem ted byteček a plánujem a připravujem budování tak mé myšlenky jsou na pul jinde to je taky dobrá věc 🙂

streghina
21. zář 2013

@japro To je dobře, mozek potřebuje občas vypnout 😉 Já mám strašně ráda zařizování, teď jsem dělala návrh pokojíčku, ale spíš mimčo bude s námi, takže to bude takový pokoj i pro návštěvy a manžela, kdyby zlobilo. Dneska jsem vyklízela v ložnici a dělala místo pro věci na miminko. Tak už bych mohla i něco koupit, tenhle týden jsem byla v Tescu, zašla i do dětského oddělení a koukala a nic nekoupila, zatím se nemůžu rozhoupat, asi abych to nezakřikla nebo nevím, jakou barvu 😉

japro
22. zář 2013

@streghina jj to ano zařizování je super už se těším na tvoje zařizování 🙂 moc si to užívej 🙂 my ted jedem výběr pračky , myčky, linky dleždiček.............. k tvému zařizování se časem dostanu 😉

streghina
23. zář 2013

@japro budu díky a ty taky a nezapomeňte na sušičku, to je jediný, co nám při zařizování vypadlo a teď vymýšlíme kam ji dát. Ale pokud máš balkon, tak není problém, my ho bohužel máme do rušné ulice, tak by prádlo večer vypadlo asi jako nevyprané

petulak1988
24. zář 2013

@streghina ahojky jakpak se mas??dlouho jsem tu nebyla.. 🙂 koukam ze uz zacinas pomalu zarizovat atd.. to musi byt krasne 🙂

petulak1988
24. zář 2013

@japro ahojky moc moc moc ti drzim pesticky.. 🙂

japro
24. zář 2013

@streghina děkuji paráda no sušičku mít nebudu ale sušák na okně a jeden doma...ale díky za radu 🙂
@petulak1988 díky moc 🙂

streghina
24. zář 2013

@petulak1988 Ahoj Peti, zatím jen sbírám informace, ještě jsem nic nekoupila, dneska mi přišel návrh pokojíčku, ale musíme to hodně probrat s manželem, kvalita teda neodpovídá ceně. Schvaluji ti odpočinutí od Koníka, já loni taky potřebovala asi 3-měsíční pauzu a jak se máš teď? 😉

japro
24. zář 2013

@streghina
@petulak1988
@mufinka26 jinak holky od prvního dne mě je jak když to mám dostat .....ale nebojte až se budu testovat hned napíšu 🙂

mufinka26
24. zář 2013

@japro to by mohlo být dobrý znamení 😉

japro
24. zář 2013

@mufinka26 a nebo taky ne 😀 no ale 50 na 50 je dobré 😉

mooncaa
24. zář 2013

@japro To je dobré znamení, držím palce.
@streghina Taky zrovna plánujeme pokojík, odkud pořizujete? My zadávali truhlářům, jinde jsme si nevybrali.

petulak1988
24. zář 2013

@streghina ja tyden stimulovala puregonem jen 75jednotek vcera jsem byla na ultrazvuku a mam na kazdem vajecniku minimalne 5folikulu o velikosti 18mm a minimalne dalsich 5na kazdem o velikosti 15mm to byly vcerejsi vysledky,tak pry bych jich tam mohlo byt kolem 20 tak snad ano ,no a hned vcera jsem pichala pregnyl a zitra jdu na OPU tak na me mysli prosim 🙂

japro
24. zář 2013

@mooncaa 🙂 děkuji moc 🙂 dobré psaní 🙂

streghina
24. zář 2013

@petulak1988 určitě budu, teď se nám tu celkem daří, tak to určitě zvládneš 😉 to už je třetí pokus, viď? kolegyně v práci taky stimulovala, měla jen 2 a nechala si je zavést a teď čekáme, jestli to vyjde, taky moc držím pěsti. Já zítra odpoledne jedu taky k Apo, protože se jdu přihlásit k porodu, teda registraci už mám za sebou, tohle je jen potvrzení s porodní asistentkou

streghina
24. zář 2013

@mooncaa já taky zadávala firmě, která nám dělala vestavné skříně a pracovnu, ale pokojíček se jim teda nepovedl v návrhu a cena mě málem složila, čekám na manžela, až dorazí, abychom probrali, co s tím 😎 když si uvědomím, že mi to děti odřou nebo pomalují, tak jsem z toho v šoku, ale dělají taky na zakázku, protože máme pokojík v podkroví, takže netypické rozměry