CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
22. pro 2013

@japro kočko, to mě strašně mrzí ☹ ☹

mufinka26
22. pro 2013

Ahoj holky, tak já ted už čekám jen na slečnu mrchu a hurá do stimulky 😀 počítám, že na silvestra už budu pěkně píchat hormony 😀

japro
23. pro 2013

@luho2012 ahgoj jj Kušníruk tak se to řiká ale nevím jak píše znám měla jsem jí ........

japro
23. pro 2013

@mufinka26 jj paráda to máš za chvilku držím palečky 🙂

japro
23. pro 2013

Ahoj Všem ..... přeji krásné vánoční svátky a v novém roce vše nejnejnejnejlepší a at klapne to co si přejem :-*

petulei
30. pro 2013

Ahoj holky,tak mame za sebou prvni ultrazvuk a mame dve srdicka 😉 jeden mrnous je teda mensi,ale pevne verim tomu,ze to vsechno dozene.a.nevzda to🙂 za 14dni jdem radsi na.kontrolni ultrazvuk... A tatka plakal radosti 😉

cherralie
30. pro 2013

@petulei Paráda. Moc gratuluji.

petulei
30. pro 2013

@cherralie diky dik 😉

japro
30. pro 2013

@petulei jupííííííííííí gratuluji .-)

petulei
31. pro 2013

@japro dekuju kocko..😉 jak je Tobe? Uz je aspon trosku lip?

japro
1. led 2014

@petulei ahoj no břicho už bolí jen občas a i srdíčko .... snažím se na to nenyslet ale ........jsem ted v 6tinedělí a nevím kdy ještě pojedu k apolináři .... ted bude náštěva co a jak dál ale to bylo IUI a ted IVF ale mužu říct že to je boj v červnu 35 let ..... tak tfuj tfuj tfuj at vše je jak má 🙂

petulet
4. led 2014

Ahoj ve spolek, chtěla bych jít k Apolinari absolvovat Ivf a chtěla bych vědět, jaké jsou asi objednavaci doby a kdo z doktoru je tam příjemný?

petulet
4. led 2014

A všem tehulkam jinak gratuluji

mufinka26
5. led 2014

@petulet obj doby tak cca měsíc dva, na tu první onzultaci, ale třeba mě objednali za čtrnáct dní 😉 Jinak všichni doktoři jsou tam OK, alespon já sem se nesetkala přímo z nikým kdo by mě vytočil nebo tak. Přeji hodně štěstí, já ted stimuluji na 2. IVF 😉

petrusejenc
6. led 2014

@japro tak koukej bojovat...mě bude 35 ted 24.1.....zítra jdu na ko 7+1...jsem celá nervní co tam bude nebo nebude :-/

japro
6. led 2014

@petrusejenc jj budu se snažit 🙂díky ...... držím mooooc palečky a těším se na foto 🙂 at je vš v pořádku .-)

japro
6. led 2014

@petulet ahoj jj na první pohovor jsme čekalitak 2-3 měsíce tak tam zavolej a oni ti řeknou no..... 🙂

petulet
6. led 2014

@mufinka26 oki děkuji moc, tak hodně štěstíčka. tak to už abych se tedy pomalu objednala 🙂

petulet
6. led 2014

@japro děkuji 🙂

petulet
6. led 2014

a ještě se chci zeptat, nechala si nějaká z vás nechat udělat to PDG?

petulet
6. led 2014

@petrusejenc jé to moc gratuluji a držím palce 🙂

petrusejenc
7. led 2014

děkuji
@petulet

petulet
7. led 2014

AhojkY, tak jsme objednany na konzultaci na 6.3 k Rezabkovi.

mufinka26
8. led 2014

@petulet ahojky, u Řežábka sem taky párkrát byla 😉

mufinka26
8. led 2014

@petrusejenc krásný zprávy, gratuluji 🙂

petulet
8. led 2014

mufinka 26 a dobrý u něj? Já jsem o něm četla, ze je pohodovy. 🙂

mufinka26
8. led 2014

@petulet ale takjo, docela je, akorád já sem taková malá bachyně a to si pan doktor vždycky nezapomněl říct, že bych měla zhubnout 😀 😀 😀 Jinak je ale dobrej 😀

petrusejenc
8. led 2014

@petulet .....je fajn pan doktor!!! jedna holčina tam chodí jakou dobu ,ale vždycky narazila na lékařu....pořád se jí nepovedlo otěhotnět a až když tam vyla nedávno a měla Řežábka...tak jí hned od prvního pohledu řekl,že má moc mužského hormonu a že jí špatně pracují nadledvinky...proto nemůže otěhotnět.Hned jí nasadil léčbu a všiml si to podle jejího vzhledu jedině on........tak je konečně snad na dobré cestě za miminkem 😀

streghina
8. led 2014

@petulet za sebe jedině schválím, pomohl mi už 2x otěhotnět (poprvé bohužel ZT) a jen upravil dávky hormonů a přirozeně jsem otěhotněla, přístup opravdu příjemný, na rozdíl od jiných jeho kolegů, už bych šla jedině k němu nebo Mudr. Jirsové 😉 hodně štěstí

petulet
8. led 2014

@mufinka26 si z něj nic nedelej, hlavně at ti pomuze 🙂