CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulet
24. led 2014

no to ty srůsty opravdu také mohu mít,jsem po císaři.. já před ivf budu chtít,aby udělali hysteroskopii.

mufinka26
24. led 2014

@petulet já sem třeba před prvním IVF měla taky císaře a ještě sem prodělala zamlklý těhu v 10tt, takže čištění dělohy, srůsty sice byly, ale to se zjistilo až při porodu Jarouška. Vůbec nebyl s OPU problém. No a ted najednou toto. Určitě je lepší, když se do tebe nejdřív podívají, zda je tam vše ok, aby si nepřišla o pokus jak já úplně zbytečně 😒

petulet
24. led 2014

@mufinka26 no me se tonuz právě stalo v Podolí,ze jsem přisla o pokus. Žádný vyšetření mi nudeali a rovnou mi hnali do ivf. Ted chci právě všechny vyšetření. Pak jsem tam mela i dva kety po dvou emryjkach a nic.

japro
25. led 2014

Ahoj tak plán v pondělí volat k aploináři objednat se na 14.2 je to pátek chci jirsovou pořád tam je Jrirsová středa pátek holky???

mufinka26
25. led 2014

@japro myslím, že jo, ale radši se zeptej sestřičky až b udeš volat 😉

sasanka033
25. led 2014

@japro ja u ni tudle byla v utery.

sasanka033
26. led 2014

@mufinka26 nazdar zlato, kdy mas mit ms? budes testovat?

dada074
27. led 2014

@sasanka033 ahoj kočko jen jsem se chtěla zeptat,podstupujete další pokus?

sasanka033
27. led 2014

@dada074 ahoj🙂 jojo, zustali jsme u apo a fricime dlouhej protokol. ted jsem v tom umelym prechodu a zitra UTZ, zda je vse ok a zacnu stimulovat puregonem🙂 snad to tentokrat klapne🙂 co ty??

mufinka26
27. led 2014

@sasanka033 ahojky, už sem testovala a test jak padlý sníh ☹ No nic, ve středu jedu k Apolináři objednat se na tu laparku, sem zvědavá, za jak dlouho mě objednají a pak hurá do 3. IVF 😀 Já se nevzdám a Apolinář se mě jen tak nezbaví 😀 😀 😀

sasanka033
27. led 2014

@mufinka26 aha:( tak mam pro tebe tip - ceka se tam na tu indikace desne dlouho, ja tam cekala pres dve hodiny, tak si vem neco na cteni a oblikni se, mozna budes vetsinu casu sedet na chodbe, tak at tam este nenastydnes.

mufinka26
27. led 2014

@sasanka033 no tyblááho, to si mě nepotěšila, prosím tě a kam musím jít s tou žádankou co má?

sasanka033
27. led 2014

@mufinka26 no je to ta G5, to jsou ty proskleny dvere hned u cekarny caru. jojo, obrn se trpelivosti. indikace maji jen ve stredu, proto ten naval.

mufinka26
27. led 2014

@sasanka033 tak to je mazec, to mi ani nikdo v caru neřekl, že to je jenom ve středu. Protože když sem byla na OPU to bylo úterý a Řežábek právě říkal, že si tam můžu dojít hnedka, jenže já bláhová doufala, že to nebude třeba, no nic, děkuji za info a hold si sebou vezmu velmi tlustou knihu a svačinku 😀 😀 😀 Co kdybych tam zdechla hlady 😀 😀

dada074
27. led 2014

@sasanka033 tak to držím palečky ať to klapne a ať reaguješ na stimulku co nejlépe a hlavně ať se pak drobek chytne.U nás nic nového pořád dva v jednom,manžel na nervy,tak už jsem mu musela nakázat ať o porodu mlčí,no vydrželo mu to dvě hodiny než se zeptal jestli je vše ok.Do pondělí nám dali čas abychom to s malou zvládli sami a pak nástup do špitálu a vyvolávačka,ale já jí věřím,do konce týdne bude venku 😉

petrusejenc
28. led 2014

@sasanka033 jj tam mi na G5 mi dělali laparku

luho2012
30. led 2014

Ahoj, zjistili mi asi pravděpodobně neprůchodné vejcovody a mám se rozhodnout jestli ještě půjdu na Laparoskopii, kde by to důkladně prozkoumali nebo rovnou na IVF? Řešil jste to taky někdo?

petulet
2. únor 2014

@luho2012 ahoj,já mam taky neprůchodné vejcvody a nejdřív mi MUDr poslala na laparku a pak následovalo ivf,které vyšlo.

sasanka033
6. únor 2014

@luho2012 resila jsem to samy, laparku si vydupala a stejne jsem do IVF pak sla, takze za me: jdi do IVF, laparka je nadbytecna operace.

04092010
9. únor 2014

Holky myslíte, že po 1. neúspěšném IUI si můžu říct, že to už nechci a chci IVF? Vzhledem k mému věku - 25 - mě nechtějí poslat hned na IVF, prý jsem ještě mladá a mám čas.... ale proč mám čekat třeba dalších xlet jen kvůli tomu, že chci "brzo" dítě, než je ted zvyklé :( začala jsem "brzo" abych měla mimčo takhle "brzo"

Jdu k Apo 18.2. tak to chci říct, ale bojím se ozvat....

petrusejenc
10. únor 2014

@04092010 ....zkus si o to říct,ale pokud jste oba v pohodě tak to dr.hned nehrotí,ale taky je to o vaší peněžence...co vše si můžete dovolit

04092010
10. únor 2014

@petrusejenc no já mám PCO a bez prášků neovuluju... jinak přítel je v pohodě....
no tak s výdaji x tisíc na léky počítám, spíš představa, co pak, když by 4 pokusy nestačily, platit desítky tisíc za jeden pokus, uffff

petulet
10. únor 2014

@04092010 ahoj, já mám taky PCO a IUI mi ani nenabizeli,ale hned Ivf. Prý insemace nemá u me ani význam zkoušet.

mufinka26
10. únor 2014

@04092010 ahoj já taky neovuluji a hned sme šly do IVF, bylo mi 26let, takže s věkem si myslím, že problém nebude 😉

petulet
10. únor 2014

@mufinka26 ahoj,a jak ty pokraujes? 😉

mufinka26
10. únor 2014

@petulet ahoj, no ted se budu teprve objednávat na tu laparku, měla sem tři týdny ATB, z angíny mi to přešlo na průdušky 😒 No snad sem si to vybrala a ted už budu fit 🙂

petulet
10. únor 2014

@mufinka26 aha,no tak to jsi si pořádně zamarodila. Ono to i docela řadí. Malej ma spalovou anginu. No tak ted už to budeš mit za sebou vid? Tak to ani nevis zatím,kdy pujdes vid na laparku

mufinka26
11. únor 2014

@petulet zatím nevím nic, hlavně se teda bojím, co tam zjistí ☹

04092010
11. únor 2014

@mufinka26 děkuji :-*

petulet
11. únor 2014

@mufinka26 tak snad o nebude tak desny,oni s určitě poradí.