CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kvetinka84
21. dub 2014

@japro no u nás si nakonec dal panáka manžel a já jsem řídila, tak jsem byla mimo podezření🙂

japro
21. dub 2014

@kvetinka84 se to vyřešilo samo 😀

japro
22. dub 2014

tak jsem byla dnes ošefovat předoperační vyšetření a krev v pátek jedem do CARu na ultrazvuk a než vyjedu zajdu si pro něj to to jde jak po másle 🙂

kvetinka84
22. dub 2014

@japro Ahoj, já jdu na předoperační zítra a na tu kontrolu jedu ve čtvrtek. Jak se cítíš? Já jsem nějaká pořád smutná, nevím proč, a jsem strááááášně unavená. Dneska jsem si musela jít s malým po obědě lehnout. No a jsem strašně nafouklá, břicho jak v 5. měsíci. Není to divný, po 4 injekcích? Já si přijdu, jak kdybych to prožívala poprvé, vůbec si nepamatuju, jak to bylo při minulé stimulce. Můžu se zeptat, kolik ampulek toho fostimonu si pícháš?

japro
23. dub 2014

@kvetinka84 ahoj no začalo mě bolet břicho a jsem unavaná jak pes 😀 celej den sem ospalá .....píchala jsem si první dva dny 4 a ted po 3ks to určí podle toho jak tělo reaguje na hormony s předešla no a při ultrazvuku se to muže dopřidat....... ty už jdeš zítra na tu kontrolu držím moc palečky 🙂 my jedem na vejletík v pátek 😉 holka já sem ti vždy taková nervozní a pořád bych en chodila na wc 😀 ale dobré je že manžel jezdí pokažde semnou 🙂 tak se opatruj a zase brzo napiš 🙂

kvetinka84
23. dub 2014

@japro Tak to já píchám každý den 4 amp. Mám sníženou ovariální rezervu, takže se nečeká moc velká úroda a proto do mě pumpujou těch hormonů co nejvíc. Dneska mě teda bolí břicho fest. Ráno jsem byla na těch předoperačních. Jj, zítra jedeme, díky za držení palců🙂 Já tam taky vždy jedu nervozní. Manžel také jezdí pokaždé se mnou, já bych se sama takovou dálku bála řídit. No vidím to, že zase po obědě ulehnu s malým🙂

japro
23. dub 2014

@kvetinka84 jj mě minule i přidávali hormony no v pátek se pozná třeba pujdem spolu na odběr vajíček 😀 jj spát se mě chce celej den jsem ko jen nemužu pak bych byla odulená a v noci spal zle já spím málo a blbě víš.... sem si ted v práci dohodla stálou ranní tak to jde noční bych asi nedala 😀 jj i mě bolí už dosti spodek ale zase dobré že se tam něco děje 🙂 tak se opatruj a zítra dobré zprávy a napiš pááááááááá

japro
24. dub 2014

@kvetinka84 tak asi ještě nejsi doma tu čekám jak jsi dopadla sem na tebe v práci myslela 🙂

kvetinka84
24. dub 2014

@japro Ahoj, jéééé děkuji, já se k počítači dřív nedostala, přece jen cesta daleká, navíc D1 brutálně rozkopaná, stálo to zato. No a pak jsem musela ještě k babičce pro malého, doma ho rovnou vykoupat, dát večeři a uspat. No mám asi dobré zprávy, levý vaječník teda nereaguje na stimulaci, ale ani jsme to od něj nečekali, minule byl taky marný. Ale na pravém napočítala 8 folikulů, říkala, že rostou moc pěkně. Sliznice také OK. Tak věříme, že to klapne, jsem nabitá pozitivní energií. Zítra také mooooc držím palečky a těším se na dobré zprávy

petulet
24. dub 2014

@japro
@kvetinka84 holky moc vám držím palecky, ať vám to vyjde. Myslím na vas. 🙂

kvetinka84
24. dub 2014

@petulet Díky moc, jdu spát, mám toho po dnešku dost🙂

japro
25. dub 2014

@petulet děkujem 🙂

japro
25. dub 2014

@kvetinka84 no paráda to věřím že jsi toho měla hodně a že jsi byla unavená to já jsem taky vždy z cestování 🙂 8 ks to je super mám radost že máš radost 🙂 a ani jsi nenapsala kdy jdeš na OPU a nebo další ultrazvuk? tak si pořádně odpočin a zase napiš chápu že nemužeš bejt na pc tak často s prckem 🙂

japro
25. dub 2014

@kvetinka84 ahoj tak já mám na jedné straně 10 a na druhé 6 ks sem zvědavá co nakonec odeberou 🙂 jinak jdu na OPU ve středu 🙂

kvetinka84
25. dub 2014

@japro Ahoj, tak to máš krásné, to je úrodička, máš jich dvakrát tolik, co já. No já jsem včera byla tak roztržitá, že jsem ti ani nenapsala podrobnosti, promiň jsem tele. Já jdu na OPU už v pondělí. Docela mě to zaskočilo, nečekala jsem to tak brzo. Dneska jsem se na počítač dřív nedostala, byla jsem posedět s kamarádkama a přišla jsem domů teď. No to bude ráno krušné, až budu muset vstávat 😒 Tak dobrou

japro
26. dub 2014

@kvetinka84 no paráda to je fakt rychlost tedy 🙂 v pondělí 😉 no poseděla jsi aspon ses odreagovala a přišla na jiné myšlenky 🙂 tak v pondělí budu držet palečky a myslet na tebe 🙂 opatruj se

anew
27. dub 2014

Ahoj holky, chystáte se teď některá v květnu na IVF?🙂

japro
28. dub 2014

@anew no já jdu 30.4 na OPU ........

kvetinka84
28. dub 2014

@japro
@petulet
@mufinka26
Ahoj holky, tak se hlásím po OPU, máme to za sebou a hlásím 7 krásných vajíček a nadprůměrný spermiogram. Tak si myslíme, že to je dobrý výsledek. Jinak teda dnešek stojí za to. Ráno jsme vstávali před 5, po cestě do Prahy jsme chytli brutální zácpu 12 km dlouhou na D1, díky bohu, že si v CARu dávají přes hodinu rezervu na příjem a vyřízení všech formalit než se jde na sál na odběr, jinak jsem si užila ovulaci v koloně na dálnici. No a cesta domů byla to samé v bledě modrém. Cestou jsem si rozbouřila břicho a teď mě pekelně bolí, sotva lezu. Taky vás tolik bolelo břicho? Nechali jsme je oplodňovat sami a zítra mám volat, jak to vypadá a kdy bude ET. Hrozně mě překvapila ta zmodernizovaná část caru, ten sálek je naprosto komfortní

mufinka26
28. dub 2014

@kvetinka84 krásná úroda, mě se ten sále taky moc líbil 😉

kvetinka84
28. dub 2014

@mufinka26 jo, sálek byl super a všichni tam na mě byli tááák milý, normálně nebýt té šílené bolesti břicha a zad, tak bych se mi tam líbilo. Taky tě někdy po OPU bolely i záda, je to normální? Přijde mi to jako silná bolest jako při MS

lararose
28. dub 2014

Zdravím, mě by zajímalo, kdo z Vás ten primář Řežábek zákrok ať je to IVF i IUI Vám povedl a díky němu otěhotněla?

mufinka26
28. dub 2014

@kvetinka84 Ty jo holka aby se ti nerozjel hyperstimulák.. hodně pij 😉

kvetinka84
28. dub 2014

@lararose Moc dobře nechápu otázku. Já u prvního IVF měla při OPU i ET as. Řežábka, ale nepovedlo se. U druhého IVF jsem měla u OPU dr. Bláhovou a ET as. Řežábek a povedlo se. Tak jsi to myslela? Myslíš, že záleží na tom, kdo zrovna ti ten výkon dělá?

mufinka26
28. dub 2014

@lararose mě dělal Řežábek odběry vajíček a asi jednou transfér, ten se nezdařil, ale ten transfér neni ani tak o doktorvi 😉 Ono je to hodně o velkém štětsí 😉

kvetinka84
28. dub 2014

@mufinka26 já myslela, že hyperstimulák je když je hodně vajíček, třeba 20 a víc, já jich zase tolik neměla. No jako je to síla, lezu bolestí po zdi☹

petulet
28. dub 2014

@kvetinka84 super, krásná úroda, moc držím palce,at se krásně vyvíjí 🙂

mufinka26
28. dub 2014

@kvetinka84 hele já být tebou, tak ráno cinknu do CARu, sestřička ti určitě poradí 😉

kvetinka84
28. dub 2014

@mufinka26 dobrá, uvidím jak mi zítra bude

petulet
28. dub 2014

@kvetinka84 no já hyperstimulak mela,ale mela jsem hodně vajíček. Netusim z čeho by jsi to mohla MIT. Ale zkus hodně pit a ml. výrobky a ležet. Ať je ti brzy líp.