• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
My měli v 7 tt sice srdíčko viditelné, ale bez akce. Ale do konce 8 tt by se mělo objevit. Do té doby prý "stačí" když drobek roste.
1. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
len, u mě se zase uklidnily MS příznaky, tak snad ještě vydrží aspoň do středy :grinning:
1. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ti pořád držím palce, aby nedorazila, neboj :wink:
1. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já tobě přeju totéž :slight_smile:
1. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No, zítra ráno změřím teplotu a bude jasno :slight_smile:
1. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ola69 na migrénu mě pomáhá francofka na hlavu a studenej ručník za krk, ne že by to zabralo uplně ale uleví se mi.. také vždy po KET jsem měla migrény je to z hormonů potvrdil mi to lékař v caru řežábek
1. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
len, tak už mám, bohužel jasno, do středy to nevydrží, začla jsem špinit :frowning2: tak asi fakt budu muset IVF o měsíc odložit.
1. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, to mě mrzí :frowning2:
Ale stejně bych zítra hne ráno zavolala do toho CARu, jestli náhodou by nevzali manželovo sperma k zamrazení dřív, za pokus nic nedáš...
1. únor 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
on nechce, že prý by to dopadlo jako posledně... asi se bojí, minule z toho byl v šoku, že mu to nedoporučili mrazit. Přitom si myslím, že na ICSI těch spermijek nemusí být tolik
1. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to nehroťte... Já vím, mně se to říká, ale on už ten jeden měsíc není taková hrůza a pak to aspoň budete mít v klidu :wink:
1. únor 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, kdybych měla jistotu, že se to za měsíc nebude opakovat :frowning2:
1. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako že ho zase někam nepošlou?
1. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
V lednu byl v Německu a Brazílii, teď poletí do Gabunu, pak ho čeká Togo...ale nevím kdy. Zítra zkusím zavolat do toho CARu a podle toho se zařídíme.
1. únor 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale mám z toho všeho pocit marnosti. Snad nikdy jsem neměla MS po 28 dnech a teď jako na potvoru musí přijít :frowning2: Kdybych věděla, že se teď zadaří, tak bych to odložila v pohodě, ale takto mám pocit, že pořád jen ztrácím čas
1. únor 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jen na vás nakukuju :slight_smile: na zítra držím palečky at je ultrazvuk hezkej :slight_smile: a samé dobré zpravyčky... :grinning:
1. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
aknyt sluníčko moje drž se...
1. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem moc zvědavá na ochotu a pružnost našeho CARu, zítra to prověříme :wink: Ale mám trochu strach... manža už připustil, že tam půjde, pokud budou souhlasit oni.
1. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím, dnešek hektika, návštěva našich a tak... tak se zjevím buď ještě později večer, ale tady je stejně liduprázdno nebo zítra. papapapapapa a moc na vás myslím. nitě, tak drobkům povídej pohádky, ať se jim u tebe líbí ještě víc :wink: a aknyt, ty to nemáš lehký... chjo, tak aspoň, že manža připustil mražení... papapa
1. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
larri, určo si dáme vědět, jak jsme dopadly, ale ty tam jdeš ráno, žejo?
1. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dočtu zítra nebo v noci, zatím papapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tulip a larri - zítr abudu držet pěstičky. Dejte vědět, ajké jste slípky.
Aknyt, tobě přeji, ať jsou zítra v CARu vstřícní a vyjde vám to.
Já už mám v sobě 10.000jednotek Pregnylu. Fakt to docela bolelo. Dneska mě chvílema pobolíval (tlačil) i vaječník, tak třeba tam fakt něco roste :slight_smile: jj, naděje umírá poslední, i když strach mám.

Zítra ráno jdeme přebírat byt (kupujeme nový). Jsme připraveni, že vad a nedonělků tam najdeme hodně, ale doufám, že to nebude přespříliš a nebudeme úplně v šoku. No, do konce únor abychom se tam chtěli nastěhovat (no, v podstatě musíme, končí nám nájem :grinning: ), tak už se mooc těším. Doufám, že si toho všimne i nějaký/á kandidát/ka na miminko a že se mu/jí bude dětský pokojíček líbit a zamíří ke mě do bříška. :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sari, tak to už jen čekání do úterka, po tom všem čekání tohle uteče... a pak se mimí zavrtá, protože bude nadšené z pokojíčku :grinning:
1. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
DOBRE RANO,Aknyt drzim pesti a budu na tebe myslet.Tuli,ja mam ultrazvuk v 9.15,tak az dorazim domu,dam vedet.Dneska jsem nejak spatne spala,takovy strach z neceho,tak jsem radci vstala,at nezaspim.
2. únor 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem jenom chtěla poreferovat Nitence, že její nakažlivé schopnosti - teda nic moc :wink: Teplota vzorně dole, takže zítra MS, cyklus 23 dní a za týden začínáme znovu - asi jsme si s Aknyt vzájemně málo držely palce :grinning:
2. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jsme zpět z hor:slight_smile:
ve čtvrtek folikulometrie: 9DC, krásná sliznice 10mm, ale foliky žádné... tak jsem z toho byla totálně na sr...y.

Dnes 13DC jdu zase tak nevím jestli tam něco bude...Len co myslíš je možné že by to mohlo ted být?
2. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Možné je všechno, držím palce :wink:
2. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ale pravděpodobné ne... já vím...dneska sí jí řeknu o dokumentaci tak jsem na to zvědavá co řekně:slight_smile:
2. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
brý ránko...

larri, neboj, bude to ok, ale ty si už asi na cestě...
2. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
len, víš co by ti poradila moje taktní kamarádka, mimochodem jsem to říkala v čajovně... musíte víc š... :sunglasses: pardón... :wink:
2. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
asi vás ten nahoře zlobí, jako zlobí u nás... :confounded:
2. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek