CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, já mám občas pocit, že nám dělají milost.... a tohle říct mímu manžovi, tak ho tam už nedostanu. to ho budeš muset dneska ale parádně obdivovat a povzbuzovat... chjo..

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt a dík za palečky 😀 to budeme všechny jak pochroumaný, jak si je budeme vzájemně držet 😀

tulipanekps
2. únor 2009

larri, vědět dám, taky na tebe myslím, za chvíli se pustím do výtvarné výchovy, namaluju xicht a pomalu vyrazím...

tulipanekps
2. únor 2009

holky a co byste říkali tabulce?

tulipanekps
2. únor 2009

• Těhulky:

*ola69* - IVF, 2 bobánci

*nitenka* - 3. IVF, KET 21. 1. - 2 bobánci

• čekatelky na //:

*marcelli* - 30. 1. transfer - 1 bobánek

• Stimulantky:

*tuli* - 2. IVF, krátký protokol, 24. 1. mrcha, od 25. 1. 225 jednotek Fostimonu, kontrola 30. 1. - 8 folíků 10-11 mm, dále 225 jednotek a v neděli Orgalutran, další kontrola 2. 2.

*larri* - 1. IVF, folíci rostou, kontrola 2. 2., opu

*saralinda* - 1. IVF, stimulace Fostimonem, 3-4 folikuly, OPU 3. 2.

• cekatelky na stimulaci/KET:

*aknyt* - 4. IVF, začátek stimulace únor

*len*

• cekatelky na IUI:

tulipanekps
2. únor 2009

tak to je pokus, kdyby nic, nemusíme v ní pokračovat... končím, jdu se chystat na kontrolu.

saralinda
autor
2. únor 2009

Tulip, ty jsi dokonalá, takto si to pamatovat. Myslím, že je super, že jsi dala tabulku do kupy. Díky.

tulipanekps
2. únor 2009

sari, dík za kompliment 🙂 , taky jsem trošku listovala. možná jsem na někoho zapomněla, tak se dopište 😉

len
2. únor 2009

Já jsem tam naprosto kompletně 😀
Děkuju 🙂

aknyt
2. únor 2009

tuli, tak to moc hezký souhrn, aspoň má člověk přehled 🙂
Je fajn, že byl srazík, aspoň si i představím konkrétní osoby.

tulipanekps
2. únor 2009

len, promiň, ale jsi na čekané, ne???? 😎 😎 😎 nebo si tam písni, že se snažíte normálně a uvidíte co dál v květnu...

tulipanekps
2. únor 2009

jj, aknyt, taky jsem v tom měla už trochu maglajs 😀 a ty konkrétní xichtíky za přezdívkama jsou fajn 😀

len
2. únor 2009

Né, Tuli, fakt, nemám, co bych k tomu dodala, momentálně jsem těsně před MS a nic zajímavýho se se mnou neděje 😉

aknyt
2. únor 2009

Tuli, taky mám pocit, že už tam manžu, po těch kecech, nedostanu tak snadno ☹ Ale můžu být ráda, že ho dneska vzali.
Občas mě překvapilo, že jedna sestra tvrdila, že něco nejde a druhá (když se člověk nenechal odbýt) s tím problém neměla.

len
2. únor 2009

Aknyt, to máš všude, holt je v životě třeba bejt huba pořádně prořízlá a jeden se nestačí divit, kolik totálně nemožných věcí jde levou zadní... To máš jak když jsem stála na poště a něco chtěla po ženský za přepážkou. A ona na to - to nejde, to bych se musela jít podívat dozadu... No tak já naprosto klidně - no tak se prosím jděte podívat... Tak šla a přinesla mi, co jsem chtěla, vždyť je to její práce 😉

aknyt
2. únor 2009

To jsem tam přišla s křečema v břiše s podezřením na mimoně (od nich) a jedna sestra mi řekla, že UZ dělá Řežábek a ten nesnáší vyrušování, že mám přijít ve dvě (bylo osm) a druhá sestřička to vyřešila tak, že mě vmáčkla k Jaržembovský, co měla konzultace, tam UZ taky mají... Jak to tam pak proběhlo je o něčem jiném, to bych už neopakovala ☹, ale prostě jsou lidi, kteří cestu najdou a lidi, co ji nehledají 🙂

len
2. únor 2009

Hele, ono je vždycky nejpohodlnější říct "nejde to" a já přiznávám, že se k tomu občas uchyluju taky. Ale někdy je holt těžký si přiznat, že to jde, ale vyžaduje to po mně nějaký úsilí... Ale to je tak všude, spíš mám z Apolináře pocit, že když se chce, tak tam jde všecko (pravda, někdy s trochou řečí, ale jde) 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

holky, tak já zatím končím, zjevím se navečer. papapapapapapapapapa

aknyt
2. únor 2009

tak ahoj 🙂

tak kde je ta Nitenka s výsledkem krve?

nitenka
2. únor 2009

ahojky holky tak výsledky mám hcg 402,2 což je prý super zaprvé to říkala Aknyt a pak jsem koukla na tabuůlku a dobrý,ale poznat zda 1 nebo 2 stejně nejde,ale hlavně že hcg je hezky a vypadá že vše ok Od početí
Od PM
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

nitenka
2. únor 2009

deda ruli..to koukám ty jsi fakt hlavička hytrá jak si to pamatuješ🙂 šikula šikovna 🙂 fakt pěkný 🙂 😀

nitenka
2. únor 2009

omluva teda Tuli 🙂 já píšu jak blbec mám klávesnici pod stolem a nevidím na ní.a ke všemu jsem pako ušatý 😀

tulipanekps
2. únor 2009

ahoj holky, tak zprávy jak z márnice... z pátečních 8 folíků, který měli 10-11 mm jsou dneska 16mm jen 4. tak místo pregnylu jsem dostala další dávku fostimonu a orgalutranu, pregnyl 10000 zítra a opu ve čtvrtek a jestli bude co, tak transfer v pondělí (na moje narozeniny...). už jsem to obulela...

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, krásný, hcg bájo!!!!! super, na to kolikátý jsi den od transferu, tak véééééliká gratulace!!!!!!!

tulipanekps
2. únor 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš • Těhulky:

*ola69* - IVF, 2 bobánci

*nitenka* - 3. IVF, KET 21. 1. - 2 bobánci

• čekatelky na //:

*marcelli* - 30. 1. transfer - 1 bobánek

• Stimulantky:

*tuli* - 2. IVF, krátký protokol, 24. 1. mrcha, od 25. 1. 225 jednotek Fostimonu, kontrola 30. 1. - 8 folíků 10-11 mm, dále 225 jednotek a v neděli Orgalutran, kontrola 2. 2. dalších 225 jednotek a Orgalutran - 4 folikuly 16mm, Pregnyl 3. 2., opu 5. 2., jestli bude co, tak transfer 9. 2.

*larri* - 1. IVF, folíci rostou, kontrola 2. 2. - hodně folikulů, opu 6. 2.

*saralinda* - 1. IVF, stimulace Fostimonem, 3-4 folikuly, OPU 3. 2.

• cekatelky na stimulaci/KET:

*aknyt* - 4. IVF, začátek stimulace únor

*len*

• cekatelky na IUI:

saralinda
autor
2. únor 2009

Ještě tvrdnu v práci - zítra jdu na OPU, tak tu nebudu a je tu hafi urgent věcí 😠
No,ale nevydržela jsem a musela nakouknout jak dopadla Tuli.
Tuli, jestli bylo foliku 8 a teď jen 4 tak je možné, že nějaký se schoval za jiný veliký (16mm). Nebuď smutná. Pravda se pozná až při OPU, do té doby je ještě mnoho nadějí, tak se jich drž: Vem si mě, Řežábek mi našel jen 1 folik a Jarošová 3-4. No uvidím, co najdou při OPU. Naděje mi ještě neupmřela a vím, že musím být statečná. Dokud nějaká šance je, tak věřím., Až nebude, tak, jak se zbám, budu bulet. Ale teď ještě ne.

Jinak mě dneska i včera bolelo břicho, tak snad nějaký folik vyrostl.

Díky, že na mě budete zítra myslet. Odpoledne písnu (pokud půjde net).

tulipanekps
2. únor 2009

sari, já vím, jen jsem nečekala takovou pecku. lepší čekat míň a mít víc než opačně... to je právě ono, řežábek asi neumí hrát na schovávanou... jsi statečná, tak si z tebe budu brát příklad. ty středa, já čtvrtek a larri pátek, to jde pěkně po sobě... tak tfuj, tfuj, tfuj a držím palce!!!

nitenka
2. únor 2009

tuli nesmutni IVF jsem byla na ultrazvuku a bylo poprvé,12 vajíček což u mě nikdy dřív,ale na levém vaječníku malé a na pravém velké takže mi také doktor takovej mladej dal další léky a říkal,že to zkusíme dohnat a doufat že napravo neprasknou..měla jsem jít na Opu v pondělí ale šla jsem až ve čtvrtek s Anyt .-Na levém vaječníku vajíčka krásně dorostla bylo jich 11 a 12 se oplodilo,ale Pk přežila jen 4 emryjka a jedno znich se mě ted drží 🙂tak hlavu vzhůru bude to ok 🙂 držím palečky

tulipanekps
2. únor 2009

ale jo, myslela jsem si, že jsem silná a optimista... uvidím, co ze mě vymáčknou, teď s tím už nic neudělám. když tam jsou 4, tak tam jsou 4, kdybych ještě uměla nějaký vyčarovat... ve čtvrtek budeme moudřejší, v pátek budem vědět embryjka a pak bude krušný víkend...

a co ty nitěnko, jak ti je těhulko??? 😉 😉 😉

saralinda
autor
2. únor 2009

Tuli, kdybys přišl ana to jak pár vajuch přičarovat, tak mi tu fintu, prosím, prozraď, ale co nejrychleji na OPU jdu už zítra. Večtvrtek ti budu držet pěstičky.