• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Jo nevím jestli je to pozivním myšlením ale po odběru jsem zblblá z narkozy všemu personálu nabízela at se přijedou projet na koni. Je mu chudinkovi 22 a už na něm nejezdíme ale třeba si mimina řekli že nejsem lakomá tak že jim u mě bude dobře.
2. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nitěnko, ty si prdloušek... a už si byla v mekáči? :sunglasses:
2. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
olo kdy jsi viděla na ultrazvuku srdíčká já jdu 10,2 a 20,1 jsem byla na transféru + 5 dní mám šanci ho vidět asi je ještě brzo
2. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už jste si koupily žvejku pedro? já dneska a je teda celkem bez chuti, není to to staré dobré pedro, škoda... :unamused:
2. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tili já jsem po rozvodu tam začala snídaní a končila pytlíkem od strejdy doma večeří... a už ho nechci vidět já nevím co mě to napadlo slíbit to emryjkům,ale zabralo to :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ola, já po narkóze chtěla panáka tullamorky...
2. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nit :grinning: :grinning: :grinning: tak se budeš muset překonat... :grinning: :grinning: :grinning: já zase miluju kfc a čekám, kdy se mi přejí, zatím vítězím já :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem koukla na spolužáky a gympláckejch stránkách píše spolužačka o prvních pohybech mimča a na stránkách vejšky píše spolužačka (která tam nenapsala za 2,5 roku, co jsme po škole ani řádku), že se jí narodilo mimčo. Ale přeju jim to. To jo. Ale sobě a vám taky.
2. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase chtěla furt nikam odejít tak mě ta mladá doktorka musela držet vedla jsem sní monolog.. prý mi říkala že musím ležet že spadnu a já nato že aspon bude sranda ...chudák pak se smála když zamnou byla..prý jsem jim furt říkala že tam není sranda a že chci odejít...
2. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara, to je jako naschvál, ale co ty víš, co budeš psát za 2 měsíce ty????? :sunglasses:
2. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla 38 dní od transferu a to tam byla u obou na 100% ale jedno viděli už 26 dní po transferu. Já nerozpoznala dodnes ani jedno :slight_smile: ale jsou slyšet.
2. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím končit... miláček dorazí zachvilku a tady bouchla bomba :slight_smile: tak jdu čančat a chystat se na návrat pána tvorstva :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový blbosti člověk po narkóze dělá... to je legrační a nakonec si to ani nepamatuješ, co?
vubec si nepamatuju nic..říkaly mi to holky na pokoji
nitěnko, tak to jdi a hlavně nezapomeň načančat nový testy :grinning:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná mě tu něktará po tom výstupu pozná protože jsem tam pobavila všechny
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli to si piš že ráno čuram na paírek za ty roky si ten pohled užiju .. dosyta :sunglasses: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
olo, byly to nervy a zase budou. já ty fotky z utz taky pořádně neumím rozluštit, ale když mi to někdo ukáže a vysvětlí, tak jo... :wink:
2. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nit :grinning: tak hezky pána tvorstva uvítej a pěkný večer :slight_smile: a ráno už čurat na papírek nemusíš, ne? nebo stejně budeš?
2. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa všem a nazítra držím palečky ... a budu tu číhat na zprávičky ..dobrou noc.... znáte ten vtip jak potká žížala žížalu a žížala se ptá žížali tak co kde máš starýho? ale chlapa ho vytáhli na ryby :slight_smile:))))))) :grinning: tak dobrou noc a hezké sny
2. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně žebudu..... už se nemůžu dočkat že uvidím // ale asi naposled jako tečku :slight_smile:))) ne vlastě doktorka říkala že 15 den mám dělat test takže musím i pozítří .-))))))))))) tak papapa :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JKdyž jsem se probrala po narkóze,tak jsme jako první uviděla sestřičku - mladou, blonďatou - tak jsem jí říkala, že je jako anděl :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak pádíííííím pa pokud dorazíš Aknyt :grinning: :wink: tak už tu nebudu ale posílám ti pusu a dobrou noc :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, to je taky zvláštní reakce, tak schválně, co budeš vyvádět zítra :grinning:
2. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli, neboj, ony se ty folíky schovávají... téměř vždy jsem jich měla víc, než jsem okoukala z papírů. Jen minule to Jarošová stopla na UZ tak hezky, že jsem si to stihla spočítat sama a bylo to úplně přesné. A kvantita nechodí vždy spolu s kvalitou - z 23 folíků (poprvé) jsem měla jen 6 embryjek a zbyla 2 na ET, zbytek KO.
budu na tebe pozítří myslet!!!

A Sar, na tebe už zítra, ať máte OPU v pohodě a vytěží se maximum!!!

Zítra začínám stimulovat, dnes dorazila rudoška, takže jsem na svůj první krátký protokol moc zvědavá.
2. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aknyt, takže to vyšlo super. Další stimulantka Apolenka. Přebíráš štafetu.
2. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, už se začínám bát :grinning: je to něco jiného, než jsem měla, takže nevím, co čekat... ale aspoň se něco bude dít - show must go on :wink:
2. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen doufám, že si nebudu rvát vlasy, že jsem ten krátký protokol chtěla - kdybych z průměrné nosnice spadla na nenosnici :wink:
2. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Toho bych se nebála. Kvalitní nosnice zůstane kvalitní nosnicí :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek