• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

30. srpna 2016 
Noboj, nebude, já myslím, že 7. den je běžný :slight_smile:
3. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Len a to jsi volala přímo doktorce a nebo k sestrám? My volali přímo k doktorce a bylo to v pohodě a vše nám řekla.
3. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Přímo k doktorce si myslím, na to číslo, co mám na vizitce :angry: bylo mi řečeno znovu zavolat v jednu, ale to mají smůlu, budu strašit co hodinu...
3. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, a to jste byli u Veselé? Na nás byla hodná... ale když se nedáš odbýt, tak to určitě vzdají dřív než ty :wink:
3. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
len jsou i jiné varianty než IVF vid? Ona mi ta moje doktorka pořád cpe do IVF
3. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, dá se stimulovat Clostilbegytem nebo Clomhexalem v kombinaci s IUI (tedy pokud jsem pochopila, že ti neroste sám folík). Dá se taky před IUI stimulovat nízkými dávkami Puregonu... Tio posoudí oni, co má smysl zkoušet a jak, ale většinou nezačínají hned s IVF, pokud jsou průchodné vejcovody a není špatný spermiogram.
3. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, on to zvedl někdo jiný, nechci moc spekulovat, ale dotyčná mi přišla ožralá :confused: Ani se nepředstavila... O hodinu pozdějc to zvedla Veselá a řekla mi, že výsledky ještě nejsou a že je to divný :angry:

Lenicko - záleží na co... S některýma diagnózama jiná varianta než IVF není, s některýma se dá experimentovat. V CARu jim pověz, že byses prozatím IVF ráda vyhnula a uvidíš, co ti povědí. Naděje umírá poslední :wink:
3. únor 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, tak to mi nesmíš nikdy volat před osmou ráno, to taky působím jako ožralá :grinning: ale nejsem...
Určitě to najdou, když jim ještě 2x zavoláš, tak vyměknou.
3. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, jenomže oni tam makaj od sedmi a když volám v 8:30, tak už by trochu při smyslech být mohli, no ne? :grinning:
3. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Len to je pravda, umírá poslední:slight_smile:)) uvidíme co mi naordinují... věřím, že snad na FSH bych reagovala... a to by se dalo IUI třeba - snad, doufám...
Len a ještě jaký máš názor na antikoncepci a poté následnou stimulaci?
3. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, nejsem doktor, ale popravdě tomu moc nedůvěřuju... Ani jsem se nesetkala s tím, že by to u Apolináře někomu prováděli.
3. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Len, taky vstávám v 5 a obstojně funguju v 8 a normálně až po deváté :grinning:

Leni, mně nikdy clostík nefungoval a FSH mi zabírá... S nasazením antikoncepce a jejím vysazením nemám zkušenosti v souvislosti s léčbou neplodnosti, ale prý se to občas dělá kvůli "nastartování"
3. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně to přijde docela směšný, když kolem sebe vidím lidi, co mají ještě rok po jejím vysazení neskutečný problémy - moc nastartovaný mi teda nepřijdou :grinning: Ale kdo ví, jenom mi proncip - tělo blbne, tak ho uspím a budu doufat, že po probuzení bude najednou OK, nepřipadne moc důvěryhodnej. Ale pokud někomu nevadí, že ztratí tři měsíce s nejistým ziskem :unamused:
3. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
saralinda moc moc na tebe myslím a držím palce :slight_smile: přeji tu uspěšný den a at je vše ok a ty brzo maminka :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Sara už to teď má asi za sebou :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli pak písne, jak to dopadlo, jsem pěkně napnutá, kolik jich nakonec našli :slight_smile:
3. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
aknyt: len: no nechce se mi do tho 3 měsíce jsou dost a jak píše len je to nejistá záležitost:slight_smile: ale co v tomto případě není... asi bych prvně zkusila to FSH, myslím že bych snad taky mohla reagovat...
Nějak mi došla trpělivost a elán zkoušet hokusy pokusy... prostě bud se na to vy..ru uplně:slight_smile: a nebo to budu tlačit...
3. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, taky by se mi nechtělo do toho jít a čekat, jestli možná... Neboj, on elán zase přijde, až se začne něco dít :wink:
3. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
snad jo... ted jsem se rok a půl plácala od devíty k pěti a ovulace nikde... a to nemluvím o těhu:slight_smile:
3. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOOOJ holky,Aknyt ja byla na ultrazvuku taky az 7.den,to bylo vcera a dostala jsem pridane injekce jeste na 2DNY.Dneska jsem byla na posledni. :slight_smile: Cim vic jich mam,tim lip mi je.Neni mi na zvraceni,ale brisko poboliva.A taky nervy.
Ja jsem do 15.2: nebo do 19.2.doma,tak kdyby byl srazik v te dobe,tak se tesim.Pak uz musim pocitat pracovni dny.Dneska jdu naposled do prace,hura,hura,hura.Asi tam pujdu s usmevem a nenecham se nikym ani trosicku vyprovoovat.A jak rika Nitenka= USMIVAT,USMIVAT,USMIVAT.
3. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste nekdo? Za chvili pobezim do prace a vy nikde.Jo,to kdyz jsem v praci,tak to tady jede.Vecer nestiham cist. :frowning2:
3. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu, zrovna řeším, jestli zkusit zavolat někomu jinému z CARu, moc se mi to nelíbí, ta kontrola až v pondělí. Měla bych kvůli tomu opožděnou dávku o 6 hodin... Proč je 4. den stimulace moc brzy?
3. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Aknyt, myslím, že za 3 dny se to tak sotva začne hýbat, folikuly budou ještě maličký... já mám ale fakt pocit, že ten 7. den chodí skoro všichni...
3. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jinak prej ta genetika bude určitě (!!!) ve čtvrtek. Prý byli nemocní :rolling_eyes: Já teda nevím, ale už na základní škole nám říkali, že "nestihl jsem, byl jsem nemocný" je fakt blbá a trapná výmluva, kterou dospělí lidé opravdu nemohou používat...
3. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je fakt ubohý... ta výmluva :frowning2:
Taky mi v CARu vždycky kladli na srdce, že by se mělo píchat ve stejnou dobu +/- hodina a teď mi těch 6 hodin připadá dost... prostě mi to doktorka řekla jinak, než pak udělala sestra, tak jsem z toho rozhozená...
3. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že v návodu je +- pár hodin... tak zkus trochu posouvat už ty předchozí dávky, ať tam pak ten rozdíl není moc veliký.
3. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to mě taky napadlo, ale štve mě to, že to budu muset tahat s sebou do práce... ale nějak to vyřeším. jen fakt nechápu, proč každá říká něco jiného, snad se můžou aspoň domluvit... no nic, stejně nic nenadělám. A ještě jdu v pondělí k někomu, ke komu moc nechci... prostě dneska bych se měla zahrabat a nevylézt až do zítřka
3. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ke komu jdeš?
Hele, já mám teď nikoli den blbec, ale už 14 dni blbec, pořád čekám, kdy se to zlomí a ono pořád nic :grinning: Už si pomalu odškrtávám dny do dovči :wink: Navíc mám příšerný MS křeče a prášky doma, jo a pořád téměř nekrvácím, nějak se tělo nemůže rozhoupat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ke Koryntový - nikdy mi nic neprovedla, ale nesedí mi. Byla dost skoupá na informace a odpovídala celkem neochotně (asi jsem se ptala jako blb). Jenže na odpoledne jsem to už odkládat nechtěla, stejně jsem nevěděla, kdo tam bude.
3. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo, mně toho taky moc nenavykládala... Začínala jsem s ní IVF, vrazila mi do ruky zelený lejstro, řekla si o 30 Kč a veškerý info mi pak podávala sestra :grinning:
3. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
len ahoj tak budu mít opravdu dlouhý protokol ,ale tu 1injekci 2dc,což jsem teda čuměla ,no prej to tak u nás v caru dávaj..sakra takže to bude pro mě zase o 14dní dýl..ale aspon něco a budu mít puregon v peru
3. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek