CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
26. led 2009

len, tě dočista chápu, to by byl fór, co, kdyby to teď mělo vyjít??? blbej humor... já to ivfko taky teď beru jako srandu, jinak by mi jeblo. docela maso, na to, že do sebe peru hromony. ale co, dneska 2. injekce, za chvíli si pro ní půjdu...

len
26. led 2009

Já si tehdy zakázala upnout se k IVF jako k poslední naději... Protože v případě neúspěchu už bych opravdu neměla kam jít dál. ale je to hrozně těžký, to jo. možná mě teď bude někdo kamenovat, ale s odstupem času jsem vděčná i za ten potrat a beru ho jako větší úspěch, než kdyby se nezdařilo vůbec. Jasně, výsledek je stejnej, ale takhle aspoň vidím, že se to někam pohnulo, že se vajíčko v mé děloze zahnízdit umí a teď už je to jenom otázka času.

larri
26. led 2009

Tuli,pichat budu Fostimon a mam kratky protokol.

To bude mit sef zase kecy.Rikala jsem mu,ze koncem unora bebudu v praci a ono to bude zacatkem.Uz se tesim az mu to oznamim.Mam jeste starou dovolenou,takze si budu lebedit.

Len,diky moc
🙂

A jak to vypada s tim zitrkem,kolik nas kde na kaficko? Tuli,tobe to nevychazi?

tulipanekps
26. led 2009

takhle jsem se uchlácholila před skoro 3 rokama, když jsme šla na potrat, že to vyjde, buďte ráda, aspoň víte, že můžete otěhotně, takový kydy. a kam to vedlo? ke 2. ivfku... ale nechci být negativní... jen mi pak štvou ty pipiny, co roztáhnou nohy a béknou na svýho frajera - dělej, chci dítě a napoprvý otěhotní, to snad ani nedokážu nikomu přát... je mi to líto, ale v těhle situacích jsem asi chro chro.. 😖

len
26. led 2009

Ty si budeš brát na IVF volno? Jé, já jsem fakt hrozná, ale k tomu by mě nedokopali ani párem volů 😀 I když pravda je, že svou prací v kanclu si můžu vyskakovat 😉

len
26. led 2009

Tuli, vždyť říkám, že otázka času, i u tebe, akorát teda nikdo neví, kolik toho času nakonec bude muset být 😀

tulipanekps
26. led 2009

larri, tak to budeš jen malinkej krůček za mnou 🙂 já vím, že něco máte domluvený, ale nepočítala jsem se mezi účastníky... tak teda kde a co a v kolik?

len
26. led 2009

Tuli, zítra, snad od 16 do... jak se bude hodit, kousek od Apoli 🙂

tulipanekps
26. led 2009

jj, tak snad len otěhotním před přechodem. vy jste mladý, teda aspoň si myslím, protože jsem ti jukla do alba, ale mě bude za 14 dní 34... tak to se moc čekat už nedá, na to, že jsem si vždycky přála 3 děti... to už bych mohla začít...

tulipanekps
26. led 2009

jj, tak já něco mám od 8, ale od 4 do cca 6 snad bych mohla a ráda 🙂

larri
26. led 2009

Jo,jo, beru si volno.Delam sice kratky,dlouhy,ale 13hodin a hlavne stojim a netaham zrovna lehke veci.K veceru tam je smrad z cigaret,tak jsem si rekla,ze si vezmu volno,at si neco nevycitam.Lonskou dovolenou jsem si nestihla vybrat celou,protoze na laparku ji bylo zase malo,ale vybrat si ji musim.tak jsem se domluvila,ze si ji vyberu ted.

Len,ale jak tady ctu na jinych diskuzich,tak nektere tady maji nemocenske nekolik mesicu,tak to taky nechapu.Ale myslim si,ze je to tim kde a co delas.

Tuli a ty delas nebo jsi doma?

lenickan
26. led 2009

ahoj holky, len poslušně hlásím že jsem dnes 6DC a zobu clostík... a kupodivu mi nic není...🙂) dříve ta půlka tablety s emnou cloumala🙂 byla jsem jak totál bába v přechodu, ted dobrý. Jen cítím pořád břicho.. tak jsem zvědavá co se ve čtvrtek dovím...
Len tu knihu od Řežábka jsem přečetla hned v pátek🙂 hezky to tam píše...asi nemůžeme být v lepších rukách vid?

tulipanekps
26. led 2009

larri, jsem doma na pn...

jasmina309
26. led 2009

Ahoj Apolenky!
Já vás jdu jen pozdravit a dočíst. Punamuju, že sem se z pátečního šoku už vzpaamatovala a beru to jako hotovou věc.
Vyčetla sem, že ta neštastná štítná žláza má na svědomí mý potraty(z 99%), takže se těším na dobu, kdy se hladina hormonů srovná a já budu moci jít do svýho posledního pokusu.
Jen mi teda nejde do hlavy Len, proč ty když hladiny ŠŽ máš ok, proč se tobě nezdařilo těhu... No nejsem dr, je to jen má doměnka

len
26. led 2009

Jasmino, oni mou ŠŽ vůbec neberou jako příčinu neplodnosti nebo potreatu - tím, že je sledovaná a léčená. Vědí o ní, ale neřeší to, jsem v rukou endokrinologa. Příčina tedy bude asi někde úplně jinde 😒

Jo, malá perlička - před revizí jsem musela hlásit, jaké beru léky. Předpokládala jsem, že je to i proto, aby mi ty léky po dobu mého pobytu v nemocnici, dávali. No, chyba lávky, kdybych si je nedonesla sama (a nevzpomněla si, kdy je brát), neštěk by po nich ani pes 😉

jasmina309
26. led 2009

Len, to věřím! Já když nastoupila posledně na pozorování (s tím že sem začla ,írně krvácet, touž se rozjížděl konec třěhu) , tak sem je žádala o Utrogestan , jak mi řekli v Car do telefonu. Byla sem v Litoměřický nemocnici.
No a Utrogestan mi dali až teprve druhý den na požádání a to jsem šla k primářce. (Pak sem se dozvěděla, že se takhle šetří, že na to nemocnice nemá) 😉

jasmina309
26. led 2009

omlouvám se za překlepy, chjo, moje slabá stránka ☹

len
26. led 2009

No, on ten jeden prášek vyjde asi tak na korunu, takže opravdu ušetřili 😀

jasmina309
26. led 2009

Je to k smíchu, vid 🙂

len
26. led 2009

Nooo, s těma překlepama si můžeme podat ruku 😉

jasmina309
26. led 2009

Jdu venčit, tak pá zatím

marcelli
26. led 2009

ahojky holky,tak já jsem včera dopíchala 🙂 injekce,ale cítím se úplně normál...je to v poho nebo vás bolí při píchání hormonů břicho??Zejtra mám ráno nástupna odběr,tak držte palečky,napíšu,jak to dopadlo 😉

amallie
26. led 2009

marceli: tak to na tebe budeme všechny zejtra myslet!!!

kacatko000
26. led 2009

už jsem doma
ahoj holky tak mě dnes pustili, sice o 6 kilo lehčí a žíly na rukách mám jak fetak,ale držíme se. nakonec jsem skončila na metabolické jednotce, obě ruce připojené na kapačky, dostávala jsem specialní výživu co dostávaj třeba anorektičky, vůbec jsem nebyla schopna jíst ani pít, nakonec jsem musela dostat i 2l krve, neměla jsem už moc hemoglobinu a bylo to už o fous, dostavala jsem bilkoviny a další látky do kapaček, ale nějak jsem to přežila. bobci jsou v pořádku, už maj každej skoro 6 cm a máme za sebou i screening na vady a nemoci a ten nám vyšel taky dobře. začínám 4 měsíc ale ještě není vyhráno, musím jíst a pít a udržet to v sobě a zaboha nechci zpátky do nemocnice. ted musim jen ležet a nabírat sílu. tím se taky omlouvám za chyby ale píšu to v postely jen jedním prstem. 😉

larri
26. led 2009

kacatko,to je dobre,ze jsi doma.Doma ti bude vic chutnat a kila pujdou nahoru sami.Davejte na sebe pozor a at se vam dari. 🙂

whoknows
26. led 2009

Ahoj holky, jsem trochu mimo, mám pocit že asi spím nebo a bohužel tady není nikdo kdo by mě štípnul. Před chvilkou jsem si po třídenním vynechání MS udělala testík a byla tam téměř neznatelná čárka, ale byla. Tak jsem vzala ten druhý co byl v tom balení a zopakovala to...a je tam mnohem silnější čárka. Je to možný? Snažím se dlouho, objednala jsem se do CAR a teď že by se to stalo přiŕozeně?!?! Jsem vážně v divným ale moc příjemným šoku... 🙂 😀 😉 😅

len
26. led 2009

Whoknows - ohromná gratulace! 😵 Hele, moje první reakce na // po několikaletým snažení nebyla "hurá, jsem těhotná!!!", ale "A do prd***" 🤐
😀

Kacatko, to je super! 😵 Jsem ti chtěla napsat, kdo všecko tě pozdravuje, ale nechala jsem doma mobila a pak na to úplně zapomněla, promiň ☹ No, hlavně, že jste doma 🙂

whoknows
26. led 2009

Děkuju🙂 Snad bude výsledek stejný i po krevním testu. Je to zvlášní, tak dlouho se člověk snaží a když to konečně přijde tak se strašně diví 🙂

len
26. led 2009

No, já měla po IVF, čili cílená snaha a docela slušná pravděpodobnost, no a stejně jsem to nějak nemohla pobrat 😉 Držím palce, ať to dotáhneš celých 9 měsíců 🙂

tulipanekps
26. led 2009

ahojky, tak jsem tady měla na návštěvě kámošku z koníka, tak jdu dočíst... 🙂