CAR na Obilním trhu

misicka455
24. bře 2018

Prosím o informace jak to chodí na obilnáku. V úterý jdeme na první schůzku do car na obilném trhu v Brně a vůbec netuším co od toho čekat. Jdeme k Dr. Crhovi. Je tu někdo kdo u něho byl? Jaký je ?

misicka455
autor
8. pro 2018

@hanyas testovat už nebudu . V pondělí s krve budu bud mile nebo nemile překvapená 🙂))

misicka455
autor
10. pro 2018

Tak bohužel , nevyšlo ☹

hanyas
10. pro 2018

@misicka455 chjo 😨 snad teda příště 🙄

amona
12. únor 2019

@misicka455 ahojky, tak jak pokračujete? Počítám si diskuze, chci změnit CAR. Chodím ns obilnak a příště tam už určitě nepůjdu. Sestřičky uzasny, doktorky na UTZ taky mile a mladý doktor Crha naprostý amatér. Jeho indeminace jdou velmi bokestive, poté pak i 2 denní spineni. Progesteron po IUI taky pokaždé predepuse v jiném množství s začátek v jiný den a když chci aby
J to vysvětlil tak se pořádně odpovědi nedočkám. Dali mi ceník na IVF a ny můj dotaz vo v mem konkrétním případě budu platit zněla odpověď kolik jsem ochotna go toho dát já! Co to je za přístup. Je toho víc a určitě za mě obilnak nabrat. Jsem z něj maximálně zklamaná...

misicka455
autor
12. únor 2019

@amona tak my na obi pokračujeme chodím zásadně jen k doktorce a s tímto doktorem jsem tedy asi naštěstí neměla tu čest. Tento měsíc nás čeká iui . Zatím to chceme zkusit takto párkrát a pak když tak ještě jedno ivf s minimální stimulací skrz ten můj mega hyperstimulák , ale to až někdy na léto a když to nevyjjde tak to tak nemá být a už to nijak dál zkoušet nebudeme.

amona
12. únor 2019

@misicka455 jojo snad budete mít lepší zkušenost. Docent Crha je určitě špičkový doktor ale toho jsem mela jen na první IUI další už mi dělal bohužel Crha mladší. Držím pěsti ať to vyjde.

hanyas
13. únor 2019

@amona doporučuji HELIOS. Opravdu. Cenove to ve finále vyšlo levněji než na Obi a profesionální přístup.

amona
13. únor 2019

@hanyas děkuji. Nakonec jsem se rozhodla pro Reptomedu, jdu tam v březnu ns konzultaci a uvidím jaký z toho budu mít pocit. Další ve hře je právě Helios a Reprofit.

hanyas
13. únor 2019

@amona všude bude líp než na Obilnaku😉

amona
13. únor 2019

@hanyas taky si myslím...

berkovamilada
15. únor 2019

Ahojky holky, můžu se připojit?
My jsme chodili na Obilnak, měli jsme tam 3x inseminaci, bez úspěchu..
Pustili jsme se do ivf, na první pokus se povedlo, máme 3letou holčičku...
Další miminko nešlo, zbylo 5 mrázáčků, v létě minulého rok, jsme absolvovali 3xkryoembryotransfer, celkem přes 30tisic tři pokusy, a nic....
Po každé nádherné embryjko, po každé se zavedlo jedno,....
Jedno se rozpadlo a zaniklo a to poslední jsme darovali na výzkum....
Jsem velice zklamaná, z Caru obilni trh..
Ja vím, první dítě se podařilo, ale strašně se tam střídají doktoři, nikdo nic moc nevysvětlil...
Takže za 2 týdny máme termín v Repromede.....
Moc bychom si přáli ještě jedno dítko...
Tak bych holky potřebovala trošku optimismu,zase jdeme do celého ivf znovu...

hanyas
15. únor 2019

@berkovamilada to zvládneš, neboj 😉 na Obilnaku je reálná šance práve jenom z čerstvého embrya. Věřím, že jinde by se zadařilo i z mrazáku😉

berkovamilada
15. únor 2019

@hanyas děkuji moc....
No, já jsem právě docela Obilnaku věřila,jako to ivf dobrý, nic moc neřeknou, furt jsem se ptala, ale vyšlo to..
Teď jsem tam hledala ty doktory, kteří tam kdysi pracovali a vůbec, bez úspěchu....
Chtěla jsem se pochlubit s dcerkou...
Všichni nový, snad jen pan doktor Crha zůstáva a sestřičky...
Docela nás to potrapilo, ale vim, že jsou na tom zeny hůř....
Tak doufám, že se nám v Repromede bude líbit a klapne to.... 😉
Na Obilnaku jsem i rodila, a taky dost špatná zkušenost...
Tak nevím, raději vše holky promyslet....

amona
15. únor 2019

@berkovamilada ahojky, já na obilnaku zkusila 3x IUI,ale nevyhovuje mi tento Car tak jdu začátkem března taky zkusit Repromedu. Ještě bych zkusila alespoň 1c IUI a pak už asi též půjdeme do IVF. Tak budu nám oběma držet pěsti 😉

berkovamilada
15. únor 2019

@amona tak moc držím pěsti, já mám kamarádku, která z IUI otěhotněla, na podruhé....😉
My to zkoušeli 3x a nezadarilo se...
Ale věřím, že někomu se může zadarit. 🙂
Tak moc držím pěsti, ať tenhle rok, ty vysněný miminka přinese 😍

misicka455
autor
22. únor 2019

Tak mám první IUI za sebou a 6 na krev tak uvidíme . Dělala mi ho dr. Separa .

simeramis
23. únor 2019

Ahoj holky, ja na Obilnak vzpominam uz jen v dobrem, ptze nam dal v roce 2015 hned po prvnim pokusu ivf dcerku, dalsi dva Kety nevysly..
Ale jeden doktor v jinem Caru, o kterem vsichni tvrdi, ze je velka kapacita, nam rikal, ze docent Crha je velmi slusny a solidni clovek, ale ze CAR na Obilnaku je co se tyce embryologie a mrazicich technik nejhorsi v republice...ze jako statni zarizeni nemaji tendence se zlepsovat.. tak to me docela zamrazilo, ptze opravdu moc lidi, kterym by se tam KET povedl, neznam..

simeramis
23. únor 2019

Navic nas pri tech Ketech tlacili do asistovaneho hatchingu a embryoglue, v jinych klinikach je AH i v cene a embryoglue vubec nenabizeji, takze Kety nas vysly dost draze..kdybych tehdy vedela, co vim ted, holt cloveknse porad uci
Kazdopadne vsem moc drzim pesti,

simeramis
23. únor 2019

@berkovamilada ahoj, mam podobny pribeh jako ty, taky mame z Obilnaku holcicku a dva kety pak nevysly, dali jsme za ne 20000 a az zpetne jsem se dozvidala a docitala, ze jsou jedni z nejhorsich v republice co se tyce mrazicich technik a embryologie.. tak jsme zmenili Car a ted cekam na vysledek ET. Drzim ti pesticky, at se zadari a vase holcicka ma brzy sourozence🙂
Nechci je hanit, byli tam fajn, i kdyz jsem se teda taky musela dost ptat a zajimat, a hlavne nam dali napoprve holcicku, takze by me ani nenapadlo to menit, proto jsme ty Kety zkusili..

simeramis
23. únor 2019

A teda co mi jeste zpetne na Obilnaku vadilo, tak moje zdravotni dokumentace, kterou jsem si vyzadala, abychom mohli prejit jinam. Nejenom, ze jsem si to musela zaplatit a cekat asi tyden nez mi to nachystaji, ale jak to mam v tech papirech silene neprehledny, to ani neni mozny.. Kdyz mi davali veskere nase vysledky v Heliosu, vytiskla mi to na pockani, zadarmo a vse krasne prehledne jak u me tak u partnera..
A taky mam z Obilnaku na fakturach jenom castky, ktere jsme platili, nemam tam nikde vubec prehled tech metod, nic, jenom castku.. takze ted po 3 letech jsem si musela vzpominat, co jsme si to tehdy vubec priplaceli..to zase muzu srovnat s jinym Carem, kde to mam vsechno cerne na bilem, kolik jsme platili a za co..

berkovamilada
24. únor 2019

@simeramis
Ahoj, takže dost podobný příběh..... 🙂.
No, právě, když vyšlo na poprvé IVF, mysleli jsme si že třeba nějaký ten Ket vyjde....
Nejsem naivní, myslela jsem, že třeba na podruhé na potřetí...
A nic...
Jak říkáš, měli jsme taky embryoglue, AH, no jeden pokus 10 400kc.....
A za tři jsme tam nechali přes 30 tisíc a ještě Teda 1200kc, mě brali ster z čípku, tou pipelou-jeden cyklus....
Taky jsme šťastní za první dcerku a hrozně moc jsme jim děkovali, přivedli ukázat dcerku..
Byli fajn... Ale asi fakt ten Ket nevyjde, to rozmrazeni prostě nezvládají.....
Co to tak pročítám, až teď, snad to nikomu nevyslo....
My jdeme zítra na první konzultaci do Repromedy, těším se, změna a snad nám to klapne..
Nějaké výsledky mám, ale moc toho na Obilnaku nedávají.....
Tak jsem přemýšlela, jestli si pro tu kartu prostě zajít, nebo uvidím.......
Moc držím pěsti.... Ať vám to klapne...
🙂

amona
24. únor 2019

@berkovamilada taky teď odcházím z obilnaku akú fo Repromedy, za týden bude 1.konzultace. výsledky vyšetření a průběh léčby jsem si jednoduše z karty ofotila....

berkovamilada
24. únor 2019

@amona vidíš to, to mě nenapadlo...
No, teď už to neofotim...
Tak uvidíme, už se na zítra těším, jdeme k paní doktorce Hromadove...... 🙂

amona
24. únor 2019

@berkovamilada držím pěsti a určitě písni jak jdi dopadla a jaký máš z toho tam pocit? 😉

berkovamilada
25. únor 2019

@amona
Ahojky, takže dnešní návštěva Repromedy parádní....
Maji to tam moc krásné, všichni se usmívají,dokonce nám nabízeli kávu, vodu, čaj..
Je tam hrací koutek, se sedackama, s hrackama, naši dcerce donesla milá slečna fruko...
Paní doktorka Hromadova, profesionál, všechno vysvětlí, poradí, milá, hodná...
Vzali mám dneska krev,kvůli genetice, mým hormonům...
Hned jsme platili 8tisic, to jsme nečekali, takže kartou bez problémů....
Konzultace bude 17.4.,mezitim jde manžel dát sperma, a budeme mluvit co dal, ale přejeme si IVF, takže asi stimulace...
Doufáme, že výsledky budou v pořádku...
Takže pocit z dnešní návštěvy, úžasný, opravdu skvělý...a výsledky, co jsem měla s sebou jim stačili, takže na Obilnak pro kartu nemusím.
Naštěstí.....
Tak pak napiš, co ty?

marticcelli
25. únor 2019

Za me mohu Obilnak jen doporucit, pomohli nam uz k 3. miminku 🙂 Sestry ochotne, lekari zkuseni, sice se stridaji,ale vzdy vse vysvetlili, poradili po telefonu, ceny oproti jinym centrum prijatelnejsi, nebrali nas jen jako dalsi "kseft na krame" jako jsme se uz bohuzel setkali na jinych soukromych klinikach. Mnohem radeji si zajedu 200km do Brna, nez tady do Ov k neochotnym lekarum

amona
25. únor 2019

@berkovamilada ahojky tak to je super že to šlo tak hladce. Těch 8 tis jsi platila za co?

misicka455
autor
25. únor 2019

@marticcelli jéé jsem ráda za pozitivní komentář k obi 🙂 Mohu se zeptat jakou cestou se podařilo ? jestli ivf, ket ?

berkovamilada
25. únor 2019

@amona
Brali mě a manželovi krev, z toho udělají genetické testy - něco máme, tak doplnění, a ještě testy kvůli nemocem...
A mě hormonální profil.
A ješte jsem brala dvě krabičky utrogestanu..
Primo tam...
Dají ti na výběr, a poradí se s vámi které testy přesně budete chtít...
My jsme byli raději pro, ať víme na čem jsme...
Manžel jde 12.3.na spermiogram, a 17.4. Máme konzultaci s výsledky.....
Tak snad vše dobře dopadne.....

berkovamilada
25. únor 2019

@amona jako kvůli nemocem v rodině, v genech..
Říkala, že kdyby se náhodou něco odhalilo, můžou nám líp pomoct...
Mělo to být 10 tisíc za oba dva, ale 2500 Kč je teď od nich sleva a 2500kc nám ještě odečtou potom při IVF.
A ten hormonální profil tuším 600kc...