CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
23. črc 2009

chrobi, byli jste na tom líp než my... nám všechny sfragmentovali, takže nebyl ani ET a to, že jsem teď těhule, tak to fakt můžu děkovat pomalu bohu, že se nám to takhle povedlo, ale i tak si určitě čteš mé příspěvky, že to nemám jen tak jednoduché.
Neboj, dopadne to líp než to první, ale musíš tomu věřit a né stresovat 😉

chrobacek
23. črc 2009

jo já tomu věřím jinak bych na to nešla !!

chrobacek
23. črc 2009

akorát pro mě bude utrpení že nebudeme moct snažit...

lucka.adis
23. črc 2009

já taky brala HA a přesto jsme spolu i spali 😵 😀 😀

irminka
23. črc 2009

fakt jde hlavně o stres, ale naprosto tě chápu, že jsi na nervy...máme přístup k netu , tam si všechno najdeme a potom furt přemýšlíme a nervy pracují.......

Moje známá se léčila s neplodností cca 8 let, potom si adoptovala chlapečka, za 2 roky dalšího, protože jim řekli, že jsou neplodní a hotovo. Nějak se s tím smířila a do roka od druhé adopce otěhotněla a ted mají půlroční holčičku. je to zázrak......

chrobacek
23. črc 2009

15.6 začínám zobat HA...konec bude 5.7.09 pak čekání na ms a stimulace...***13.7 nástup na OBi je to 3DC

chrobacek
23. črc 2009

toto je od Hanul z alba takže mrchu dostala teda dost pozdě .....

simulin
23. črc 2009

Mir, nic si z toho nedělej, nic tak hrozného se přece nestalo. Příště to sestřičce řekneš a ona už ti řekne, jestli musíš na krev znovu nebo ne. 😉 Třeba to bude v poho.

Chrobi, já když jsem dřív brávala antiko. , tak mi chodila zhruba třetí den, ale nevím jestli je to to samé. Sand jo. 😅 Teoreticky by měla chodit v té sedmidenní pauze a pak se začíná nové balení. Hlavně nestresuj a klídeček. 😉

Luci, špinění už dobré. A ty se taky nenervuj určitě je to tím stresem a to je pro mimi to nejhorší. Tak že žádné hádky s manžou, nestojí to za to.

Irminko, ty jsi fakt číslo, já bych se na tom kole fakt bála. 😝

simulin
23. črc 2009

Chrobi, tak to celkem vychází, Hanul dostala Ms za 5 dní. 😉

chrobacek
23. črc 2009

sim jojo to mě taky, ale víš co brala jsem ji od prvního dne a ted mám brát od 5 dne ...

no a když si to spočítám, že mrcha bude v neděli + 31 dnů (5DC + 21 tablet + do peti dnů dojde mrcha) tak je stimulace od cca 26.8. = a cca 13den cyklu je OPU tak to je 8.9. a to je přesně můj chlap mimo ČR od 7-9.9., takže to je důvod proč divočím ...... a nevim jestli to začít brát ted nebo za měsíc !!!

irminka
23. črc 2009

simu: já si furt říkám, že co se má stát , to se stane...jsem schopná jít po rovné cestě a zvalit se jak jitrnice, takže na tom kole jsem vcelku jistá, ale je pravda, že už nějaké pády mám teda za sebou, ale ještě před těhotenstvím 🙂

irminka
23. črc 2009

ber to ted a uvidíš, jak to dopadne, když tak si přikoupíš balení, musíš být připravena na všechny varianty

chrobacek
23. črc 2009

a nebo ji vysadím dřív 🙂)

irminka
23. črc 2009

no jasné, to je ale nááápad...chytrá chorákyně 🙂

chrobacek
23. črc 2009

no jo ale nevím jestli dobrej 🙂)))

irminka
23. črc 2009

snad ano, myslím si, že by neměl být problém tovysat třeba o 3 dny dřív a potom uvidíš, kdy to dostaneš a když manža nebude doma, tak si dáš druhé platko,ne?
Jsi v práci?

simulin
23. črc 2009

Chrobi, aha ty už kalkuluješ takto dopředu, no tak to jo, to máš pravdu, ale já bych ji asi taky vysadila a pokud by to nešlo, tak bych brala ještě jednu. Ale to se určitě domluvíš s dotůrkama na Obi, jaké bude nej. řešení. 🙂

Irminko 😀 😀 tak to jsi mě fakt rozesmála....,,jitrnice,, živě jsem si tě představila... 😀 😀

irminka
23. črc 2009

ted mně dovezl známý 15 kg okurků, ooooo večer budu mít co dělat 😝 😝 😝

irminka
23. črc 2009

Šak dojed, máme to kousek a uvidíš, co jsem zač...Se zasměješ.....

chrobacek
23. črc 2009

no já jsem se pochopitelně ptala 🙂 že nám to možná nevyjde a čadová řekla, že si mám přijít pro další protože to chce mít ji cyklus před tj. pokud si spočítám, že nám to nevyjde ... tak ji vůbec brát ted nebudu.... aby jsme mohli snažit sami no jo já jsem děsná, že???? ale nezeptala jsem se jesti to můžu vysadit dřív to mě nenapadlo

chrobacek
23. črc 2009

s tou prací to bylo na koho? 🙂

simulin
23. črc 2009

chrob, nejsi děsná, prostě v tom chceš mít jasno a je fakt asi zbytečné něco začínat, když bude manža pryč. Tak zkus zavolat a poradit se, za optání přece nic nedáš. 😉

Irminko, díky za pozvání, no kdo ví jestli mě nezveš kvůli těm okurkům......... 😀 😀 No nic, musím vás opustit čeká mě žehlení snad z 6-ti praček!! ☹ 😠

simulin
23. črc 2009

chrobi asi na tebe. Já jdu do rachoty až pá a do ne. ☹

chrobacek
23. črc 2009

no já že to tak musí vypadat, ale přesně to je ten důvod.... protože se nechci cpát zbytečně antiko dva měsíce....

sim fůůůůj žehlení to už bych raději dělala ty okurky 🙂)))

chrobacek
23. črc 2009

no já su v rachotě furt 🙂))

miradka
23. črc 2009

tak som volala na gyndu, nedalo mi to...sestrička bola moc zlatá a povedala, že keby tá glykémia vyšla moc špatne, že by sme to zopakovali, takže žiadne strachy už nemám...ale sa mi uľavilo 🙂
Holky, mňa furt bolia bradavky, to je des...a aj žalúdok mám na nič ☹ Nič s ami nechce robiť, mala by som robiť košíky pre mužíka, záložky pre kogyne a vobec sa mi nechce, asi na mňa ide depka či čo.. 😢

chrobacek
23. črc 2009

snaho to je nádhera holka já ti tak závidím 🙂

simulin
23. črc 2009

No vidiš Mir, vždycky se dá nějak domluvit. Uvidíš teď podle výsledků. 😉
Mně naštěstí bradavky nebolí, teda jen když se jich dotknu, ale zase mě začínají pobolívat celá prsa, jinka hlava mě bolela je 1x, no a co se týče žaludku, tak bych řekla že je to lepší, ale zase v poslední době nemám na nic chuť se mi zdá, že i míň jím, no aspoň se tak nepřecpávám. 😉 No a samozřejmě nejhorší jsou ty záda.
Mir, tak se na všechno vykašli a dělej to co chceš a co tě baví, ono si tělíčko o všechno řekne samo.

Chrobi, no pávě, že žehlení nesnáším, proto už ho tu mám tolik, za chvilku nebudeme mít s manžou co nosit. 😅 😀 Tak že musím, ale můžu vám říct, že v tom vedru už jsou spocená až na pr....i!! ☹

chrobacek
23. črc 2009

sim já mám taky tři pračky než se k tomu dokopu .... a jedině se u toho musím tlemit na nějakej film 🙂

hanulamarkova
autor
23. črc 2009

ahoj holky jsem zpátky,
chrobi HA jsem brala od 5 DC a vysadila jsem ji o jeden den dříve...taky jsem se bála co kdyby manža už byl na dovolené tzn. že mrcha mi přišla přesně za 7 ! dní.A jinak můj gynař mi říkal, že když ukončím HA dřív o max 5 dní tak se nic neděje...že se jen posune cyklus tak to skus ty 3 dny by jsem to riskla 😀
Tak úrodička celkem v pohodě máme 7 vajíček 3 jsme si nechali napíchnout a 4 normálně oplodnit a volat si mám v sobotu... tak teť si jdu lehnout. Zatím holky
Jo a snahi jsou totááááálně nádherná miminka 🙂