CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
18. čer 2009

Ahojky holky,prijeli jsme odpoledne z "vyletu" a uz mam v albicku novou fotecku sampionka🙂!!

Jinak vam preju hezky vecer a prijemnou dobrou noc

simulin
18. čer 2009

Ywuskho ten je krásnej, ať se vám daří. 😉 Už se těším, až budu mít taky takovou, stačila by i úplně malilinkatá 😵

ywushka
19. čer 2009

simu: ja vim,je KRASNY po me 😀

dneska jedu zase neco vyrizovat s manzelem na slovensko,takze budu mit zase zaneprazdneny cely den!

Preju hezky den vsem plny slunicka🙂

miradka
19. čer 2009

Dobré ránko holky, dnes bude zase krásny deň! Tak si ho užite. Dnes by som sa mala dostať už do toho Polska...mám vám kúpiť krowky? 😀

ywushka
19. čer 2009

mira: koho??🙂

miradka
19. čer 2009

krowky 😀 to sú tie mliečne cukríky čo fajne idú do zubov a vyťahujú blomby 😀 😀 ale už dávno som na také nenatrafila, väčšinou sú fakt moc dobré 😝

chrobacek
19. čer 2009

dobré ráno,

miradko já chci radši // jak bombony 🙂

ywushko užij si výlet 🙂

gabina79
19. čer 2009

Ahojte holky, já jsem dnesk úplně mimo.... 😅

chrobacek
19. čer 2009

Gabčo tak to si děláš prdel ne??? takže kdo to měl pravdu když říkal, že jsi těhotná:??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ježiš holka to snad není možný gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabina79
19. čer 2009

Kukněte se do mého nového albíčka....není to moc dobře vidět, ale je tam...zatím...

chrobacek
19. čer 2009

ježiš gábí já jen ten název prcošek a zastavilo se mi srdce !!!!!!!

můžeš mi ještě říct jakej jste měli naposledy spermiogram????

gabina79
19. čer 2009

díky chrobáčku, ale myslím, že ještě není k čemu....pořád mám teplotu,pořád mi není vůbec dobře...a jeden test se může zmílit, navíc může být ovlivněný tím mým nachlazením...

miradka
19. čer 2009

chrobáčku, skúsim to zohnať ale nesľubujem, ale neboj, dočkáš sa aj ty // 😉 . Normálne mi je ľúto, že som nikdy nevidela svoje //. Asi si kúpim test a potom si ho zarámujem 😀

Gabi, čo sa deje? Bolí ťa ešte v krku?

chrobacek
19. čer 2009

prd to je lajna jak hrom !!!! proč jsi asi taky nemocná?? protože jsi těhule 😀 😀 😀

chrobacek
19. čer 2009

Miradko tak to si kup a udělej si ho 🙂)) já je asi taky neuvidím dnes už ywushka // měla i pilotka já nemám nic ☹(

miradka
19. čer 2009

Ty bláho, to je bomba!!!!!!!!!!!!!!! WAW Gabi, to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!! Mrkni sa na všetky tabletky čo berieš, či sa možu v tehotenstve!! GRATULUJEM 😵

gabina79
19. čer 2009

Holky nechte toho, já začnu brečet, já jsem na nervy....byla jsem u doktorky, vzala mi všechny ty stěry atd, tak jsem jí řekla, jestli mi může udělat i hcg, tak že jo...tak výsledky by měly být v jedenáct...do té doby ničemu nevěřím....a dokud mi někdo neřekne, že jsou i ostatní hormony v pořádku, tak taky ne...

chrobacek
19. čer 2009

jejda no já se zblázním v 11 budeme vědět 🙂) ale já už vím !!!

miradka
19. čer 2009

Chrobi, je to individuálne, napr chanel asi nemala hneď //

miradka
19. čer 2009

Jémine ja nejdem do Polska, budem čakať na 11 😀

chrobacek
19. čer 2009

miradko jo to je pravda, ta neměla nic 10 den ... a přitom v krvi to bylo.....

gabina79
19. čer 2009

Miradko, děkuji...já už raději nic neberu...akorát jsem přemýšlela nad těma Echinacea kapkama, jestli bych je mohla 😕 tam nic napsané není

miradka
19. čer 2009

no vidíš 😉 😉 Dnes si ktorý deň?

miradka
19. čer 2009

hmmmm...skúsi si zadať presný názov do goggle a k tomu tehotenstvo alebo bez tehotenstva - či ti nájde nejaké info..

gabina79
19. čer 2009

Víte, co je napsané na tom šumivém aspirinu C, kterým jsem se ládovala?...."v současné době není známo, zda Aspirin na počátkku těhotenství poškozuje vývoj plodu u člověka"..každopádně v třětím trimestru se podávat nesmí.. 😅

chrobacek
19. čer 2009

gabčo vím, že jsi mi to jednou psala, ale jak jste na tom aktuálně se spermio? ať máme nějakou útěchu, že to jde i přirozeně ?

miradka
19. čer 2009

To som našla na rodine:
Vážená paní magistro,
v šestém měsíci těhotenství jsem se nachladila (bez teplot) a v lékárně jsem konzultovala užívání třapatky (echin.), bylo mi řečeno, že ji mohu užívat, ne však déle než týden. Ne déle než týden jsem ji tedy užívala, ale nedávno jsem si na internetu přečetla, že se ech. má v těhotenství používat "opatrně".Používala jsem ji ve formě kapek, tj. v čtyřicetiprocent. roztoku alk. .Nyni jsem tez nasla na netu obdobny lek s pozn." z duvodu obsahu alkoholu nepouživat v těhotenstvi". Za týden používání jsem tedy ve formě kapek (max 3x denně 20 kapek tj. 1.2 g alk. denně)užila alkohol rovnající se přibližně obsahu alk. v necelém 1 dcl vína (celkem 10 g alk.). Může to mít nějaký vliv na moje miminko? Děkuji velice za odpověď Radka
Dobrý den,
buďte bez obav, takové množství alkoholu vliv na miminko mít nebude. Já bych také nedoporučovala užívat echináceu dlouhodobě. Spíše příště zkuste nějaké homeopatikum nebo Biotussil gtt, Bronchicum elix../obsahují také alkohol, ale to proto aby se vyloučily účinné látky/. Naďa

miradka
19. čer 2009

Nj, ale našla som aj toto:
Dobrý večer,
před početím bych v užívání neviděla problém. Vysadila bych ji během prvních 14 dní těhotenství. Neužívejte déle než 2 měsíce vkuse. Pokud byste chtěla brát i v těhotenství, tak až 2. či 3. trisemestr a raději ve formě sirupu. Mějte se pěkně. Naďa

gabina79
19. čer 2009

Chrobáčku, já jsem ten spermiogram neviděla, jen nám řekli, že byl vcelku dobrý..na kartičce má napsané 45 mil/ml, 25% pohyb, 75% patologických forem...

gabina79
19. čer 2009

no takže raději nic....