CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
19. čer 2009

Gabčo tak to se máte to je na přirozené těhu 🙂 ... takže u nás to fakt nehrozí ... 😔

gabina79
19. čer 2009

Miradko, dnes jsem 33DC...
Holky, asi pak zavolám na Obi, myslíte, že mě tam budou chtít vidět???..jestli teda bude hcg v krvi...

chrobacek
19. čer 2009

Gábi jen jim pěkně oznam, že mají těhuli 🙂)

miradka
19. čer 2009

Gabi, určite im zavolaj, budú sa tešiť 😉

chrobacek
19. čer 2009

Gábi kdy si myslíš, že byla ovulka?

miradka
19. čer 2009

Gabi a čo na to povedal tvoj chlap? Ten musel byť z toho paf 😀

ywushka
19. čer 2009

Gabi: jejda to snad neni mozne,uplne straaaaaaaasne mooooc gratuluju,vidis nadeje umira posledni a i zazraky se deji!!! Mooooc gratuluju a drzim vsechny palecky i ty na nohach!!🙂

chrobacek
19. čer 2009

ywushko ten 6 den jsi testovala poprvé nebo jsi testovala i den předtím? já jsem dnes 6den

gabina79
19. čer 2009

Chrobáčku, já na ovulaci nehraju...vždycky jsem s ní měla problém...já vím, že jsem se tě ptala na ty ovu testy, ale nakonec jsem se na ně vyprdla....takže nevím.
Miradko, chlap byl vykulený, když jsem mu ten test ukazovala, tak se ptal, co to jako znamená 😀...řekla bych, že je zatím skeptik (jako já), už jsme měli dva pozitivní testy a nic z toho nebylo....takže asi bude jásat, až nám Dr řekne, že je to pravda, a že je všechno OK...
já mám strach...nemám žádné těhu příznaky

gabina79
19. čer 2009

Ywuš děkuji 🙂 ....ale zatím není k čemu..bojím, bojím

chrobacek
19. čer 2009

ajo a vidíš to se vyplatilo 🙂)))

aha jako že jsi měla pozitivní test a pak došla mrcha?

chrobacek
19. čer 2009

jo ještě Gabčo nechceš si naordinovat utroš???

gabina79
19. čer 2009

ne, pak jsem potratila....

gabina79
19. čer 2009

taky jsem nad utrošem přemýšlela...počkám co výsledky, pak zavolám na Obi a zeptám se...stejně ho moc nemám, jen pár tabletek...

miradka
19. čer 2009

Gabi, normálne keď žena otehotnie, tak tie príznaky prídu asi neskor. Myslím si, že u nás so sim to mali na svedomí tie kvantá hormónov, akoby vybičovali organizmus....Prvý príznak je že nemáš ms 😉

chrobacek
19. čer 2009

no jo tak ale to je něco jiného......na to nesmíš myslet.....

Gabčo jo tak podle krve zavolej na Obil a zeptej se a kdyžtak ti ho napíše tvůj gynekolog .... ale já bych ho určo začala brát, ale měla jsi si z té krve říct i o hodnoty progesteronu to budou chtít na Obil. vědět taky .....

miradka
19. čer 2009

tiež som chcela povedať, že sú doležité aj tie ďalšie dva hormóny. Najlepšie bude, keď pojdeš na OBI, tam sa o teba postarajú aj keď si neprešla IVF. Čadová sa tak starala aj o jednu holku - ako sa len volala...no...

gabina79
19. čer 2009

Miradko, asi máš pravdu, že ty příznaky jsou až později, že po ivf je to brzy kvůli těm hormonům...
Chrobáčku, já byla ráda, že mi Dr udělala aspoň to hcg...

miradka
19. čer 2009

...o majdulu sa starala 😉

miradka
19. čer 2009

to určite, ale pre zdárne tehotenstvo je práve potrebný aj estradiol a progesteron

chrobacek
19. čer 2009

Gábi no jasně..... tak třeba ti na obi řeknou at přijedeš a vezmou ti ji tam zítra znova i na progesteron,,,, ne?

gabina79
19. čer 2009

doufám, že mě na Obi budou chtít vidět, protože to budou výsledky ještě ten den....u mého gynekologa to trvá dlouho a myslím, že normálně ani krev nebere každý den....

chrobacek
19. čer 2009

jo Gábi a neříkala jsem, že budeš těhu dřív jak já???????????????????????? ty jo že bych ty // našla zítra??? 😀 😀 😀

chrobacek
19. čer 2009

já se z toho normálně nemůžu vzpamatovat

gabina79
19. čer 2009

chrobáčku, já se z toho taky nemůžu vzpamatovat....a nechci to zakřiknout, mám strach, že si zavolám na výsledky a oni mi řeknou, že je negativní ☹ ....nemůže ten tt ovlivnit i to nachlazení a ty prášky, co jsem měla??
neboj, určitě budeš mít //...já ti mooc držím pěsti 🙂

chrobacek
19. čer 2009

gabčo no podle mě to nemá co ovlivnit co by ti vyvolalo HCG? prostě to tam je žádný duch ale čárka....

děkuju doufám, že vám taky v pondělí budu mít co vyfotit do alba 😔

gabina79
19. čer 2009

asi máš pravdu...každopádně uvidíme v 11

chrobacek
19. čer 2009

😉 2,5 h to uteče 🙂

gabina79
19. čer 2009

mně to přijde jak dva dny 😒 😀

simulin
19. čer 2009

No dobré ránko holčiny,
Gabi - tak to je nádhera, nemůžu tomu uvěřit, hmmm ....teda můžu, já si to myslela 😉 Teď už jen, aby to bylo v krvičce a to bude, věř tomu. 😵