• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
to mně by nevadily větší prsa...jenže myslím, že já přes prsa moc nepřiberu a pak to stejně půjde zase dolů :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuš, jo to je nepříjemné, když se musíš před lidma producírovat se šampuskou...mě teď zmátlo to, že tu první moč posílají do laboratoře a pak ty další už prubnou jen tam přes papírek....tak snad nebudou ty první výsledky zkreslené :confused:
4. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cucim zase na aukru!:slight_smile:! Umyla jsem si hlavu,tak si ji musim jit vyfoukat :unamused: ,ale nejak se mi nechce! Vcera tu byla nta manzelka od bratranka,ted jsou na druhe IUI,tak rikala ze naposled a pak uz zkusi jen umele!Chodi do UNICI! Kolik stoji IUI na obi?? V te unice me rikala ze 2000kc,ale me se zda ze obi je podstatne levnejsi!! A jsem se ji ptala jestli si uz jim udelali nejakou imunologii,tak rikala,ze se o tom teprve vcera docetla v casopise,ze to udelane nemaji a ze si o to asi zazada! Me tyto soukrome centra pripadaji takove divne....
4. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
IUI na Obilňáku by měla být hrazená pojištovnou- stimulace clostilem bez doplatku/ 6x ročně/, stimulace injekcemi Fostimonem 300 Kč/ 3 x za život, jako IVF/ a jinak dle ceny preparátů. jinak přeji pěkný den
4. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, IUI je zdarma myslím 6x do roka!
Sim, ja mám navrch 2 kg a niečo z toho budú aj prsíčka...chlap z nich nespustí oči :grinning: a ja tiež :grinning:
4. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

ywush: já s tou šampuskou byla na soudě, když jsem ležela v nemocnici, tak jsme měli jednání ohledně Adama a já si ještě musela zapisovat při tom OHSS tekutiny. (výdej a příjem) Takže jak jsem tam před těma policajtama vytáhla tu šampusku, šli oba dva do vývrtek a dělali si ze mě prdel :angry: takže vím, jak si se cítila.. M tam byl semnou a docela se taky bavil :rolling_eyes:

Sim, já mám o dvě kila víc a o prsách ani nemluvím :angry: leze mi to s podprsenky a to ji mám tak dva tři měsíce novou :rolling_eyes: M na nich může oči nechat, ale mě to vadí a to jsem teprve ve 12tt.
4. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: jejda:grinning:

jaj tak to jsem ji mela rict ze to je zdarma,me se zdalo ze tu nekdy nekdo psal,ze to platil.....
4. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuš, u té iui asi záleží čím stimluješ, někdy asi něco málo zaplatíš :wink:
4. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: aha tak to napisu hned Hane! Ja jsem jim hned od zacatku rikala,co chodi do UNICI,ze je draha,penez na rozhazovani nemaji,by me zajimalo kdo je tam poslal!
4. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s tím soudem si mi připomněla, včera se tu stavovala ségra a měla obrovskou radost, protože její ex konečně souhlasí, aby si malou osvojil švagr...už léta o ni nemá zájem, ani neplatí alimenty, akorát dělal naschvály...někteří chlapi jsou holt hovada :angry:
4. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, my to tak taky měli.... Adama mám s jiným partnerem a ten o něj neměl zájem, proto si ho chtěl osvojit můj " už " manžel. No trvalo to dlouho, než svolil. :wink:
4. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte konečně vyřešené :slight_smile: :wink: ....já doufám, že ten její ex ještě necouvne...
4. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce, aby to došlo do konce :wink:

Gabčo, kdy budeš mít nějakou fotečku miminka?
4. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky...fotečka by mohla být příští týden, to jdu ve čtvrtek na kontrolu :wink: ..a pak bude 19.8 - to jdu na to Veveří..paní říkala, že berou i krev a nemusíš být nalačno :wink: ..tak mi pak musíš poreferovat, jak to tam probíhalo, abych věděla do čeho jdu :wink:
4. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, tobě držím pěstičky na zítra na ten screening, ať mají obě miminka všechno, co mají mít :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, ke komu jdeš? Já ani nevím, ta paní byla docela nepříjemná, ale řekla mi, že tam může semnou i manža, takže se těší jako malej kluk :grinning:
Se už těším, až uviídm mimiňouska, v Pondělí mám kontrolu u své dr. a potom v Úterý ten screening :wink:
To víš, že ti potom písnu co a jak.

Sim, džím palečky na screening!!!
4. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem Vás po dlouhé době pozdravit!! Gábi, mám z Tebe radost!! Moc gratuluji a přeji miminku a Tobe jen to nej a jsem zvědavá co nosíš pod srdíčkem, jestli to bude holčička :slight_smile:) Ywushko, krásné bříško!! Sim,Miir,Luci...taky Vám to pěkně utíká!! Hanka, ta doufám, bude taky těhotná!! A ostatní holky taky zdravím. Já mám ještě čas až koncem srpna, ted si ještě zajedu na chvilku k moři!!!!
4. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti ani nevím, paní neříkala, ke kterému Dr..a byla vcelku příjemná..taky jsem manžovi říkala, že může jít se mnou a prcoška uvidí, tak se taky těší jak malej :slight_smile:
Luci, kde nakupuješ těhu věci a ty krásné tričenka s nápisama? Tady nic není :frowning2: , tak pak budu muset vyrazit do Brna :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, díky už bych to chtěla mít za sebou, ale těším se až uvidím zase bobky. :wink:
Luci a Mir, no můj manža je taky nadšenej z poprsí, já mívala sice vždycky C, ale jak jsem byla v umělém přechodu, všechno mi to spadlo a já měla ani ne B. :frowning2: No a teď, netroufám se ani měřit. A stejně je mám tak citlivé, že manžu jen odháním jak dotěrné muchy. :grinning:
4. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chanel, stýskalo se mi po tobě, dlouho ses neozvala..správně, jeď načerpat pozitivní energii k moři a pak šup na to a bude to OK :slight_smile: Budu ti moc držet pěsti :slight_smile: ...díky, ještě nemáme vyhráno, ale věřím, že to bude dobré..bojím se té další kontroly, ale myslím, že to prcošek zvládne :slight_smile: ...podle toho, jak se mi zlepšila pleť bych řekla, že to bude kluk, ale doufám v holčičku...ale stejně je to jedno, hlavně, aby bylo a bylo zdravé :slight_smile:
..a na srazík teda nepůjdeš?
4. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a Gabi díky. Vás to čeká za chvliličku, taky budu držet všechny prstíky i na nohách. :wink: :wink:
Luci na ty trička jsem se taky chtěla zeptat, jsou super a mají tam i kalhoty nebo jiné oblečení?
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chanel, uteká to veru strašne rýchlo...no aj tebe sa to blíži, tak si uži pri mori...ja možem len snívať :dizzy_face:

Sim, ja mojmu hovorím, aby ich hladil s maximálnou nežnosťou, každý deň ma pekne natiera elatikom, tak mu furt primpomínam, aby s nimi zaobchádzal ako so svojim pokladom tam dole :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, ty trička jsou na jedné adrese, hodím vám sem odkaz, ale je lepší si je dojet vyzkoušet :wink: já si u ní koupila dvě s nápisem a potom i ty těhu ryfle. Nápis mám: " tady bydlím já" a potom " plánuju svůj útek v Únoru " akorát dodací lhůta je tak cca 14dní.

Ahoj Chanelko, tak jak se máš?
4. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ywuško, já za IUI na OBI platila 1100,- za transfer soupravu 300 za konzultaci a musela jsem si dokupovat asi 3-4 fostimony..cca 1200 Kč... to znamená 2600 dohromady...to je určitě individuální ale ta transfer souprava a konzultace se musí uhradit....
no jdu něco ukuchtit dneska chci děla šunkafleky mnaaam :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, supr, díky moc...já si taky myslím, že je lepší si to vyzkoušet, přece jen ty velikosti budou trochu jiné :grinning:...tak se navnadím a pak někdy vyrazím :grinning:
Hani, šunkofleky už jsem dlouho neměla, ty bych si možná dala....tak pak dobrou chuť :slight_smile: ..já jsem si včera udělala na dnešek rizoto, tal si musím akorát zajít do sklepa pro řepu a pak si to jen ohřeju :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, ty jdeš na ten screening na to Veveří? Jak dlouho dopředu ses objednávala na ten 12. týden?
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY PISI Z KAVARNY JSEM NA CHATE TAK TAM NENI POCITAC VSEM MOC GRATULUJI NEMUZU TO VSE DOCITAT AZ PRIJEDU PRISTI TYDEN DOMU TAK TO DOCTU PRIBRALA JSEM 3 KG A JINAK S TIM SPANIM PORAD STEJNY VE CTVRTEK JDU DO BOHUNIC NA TO CENTRUM SPANI TAK DAM VEDET JINAK VSECHNY ZDRAVIM OZVU SE PA
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi, já se objednávala včera a objedanali mě na 19.8.....to bych měla být 12+5....Dr mi říkal tak týden až 14 dní dopředu :wink:
Ahoj Snaho, tak to si ještě moc nepřibrala...tak snad ti s tím spánkem pomůžou :wink:
4. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
snaha: jsi sikulka!!!! Uzivej si chaty a poradne se uvolni!!!Prdosci to zvladnou a ty s nima!!!

hanu: dekuji za info!!! Sunkofleky jsou zapecene testoviny?-ty budu delat ja zitra

chanel: mej se krasne u more,poradne se odreaguj a uzij si to!!!
4. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek