• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
výsledky screeningu jsou hned, ale výsledky z plodovky trvají až 3 týdny
6. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě dává dr.lístek vždycky 27.den v měsíci a zaměstnavateli by jste to měli donést do pěti dnů, jinak se vám penízky zpozdí :wink: jinak já mám ještě vypsanou NP od Kummla z Obi a akorát si mě převzala do péče moje dr.
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě budou výsledky ze screeningu večer volat..jak dopadla krev, ohledně UTZ bych se měla všechno dozvědět už tam. Se těším jako malé děcko na Úterý :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak jsem volala Dr a domluvila jsem se se sestřičkou, že mi to vystaví i ke konci měsíce (pokud to účetní chce), zítra se tam mám ráno stavit..tak si aspoň domluvím nějaké vycházky....a budu mít klid v duši :wink: ...i když celý ten systém je děs :angry:
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to ti na tom Veveří řekli, že ti budou volat výsledky? :confused: ...a od kdy marodíš?
6. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi od kdy máš neschopenku?
6. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monti ..PN mám od 6.7. :wink: ...a co ty, jak válčíš s Moudrým? Už si u něho byla od toho velkého utz, kdy ti nic neřekl????
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, jo řekli mi to do telefonu :wink: že výsledky z UTZ budu vědět hned a z krve večer. Volají ti co a jak.
Jinak marodím od 13.5.. od té doby, co jsem začla se stimulkou :wink: a to mi dali hned vycházky od 14 do 18hodin.
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vidíš to, pokud si chodíš pro lístek na peníze 27. dne v měsíci, tak je to ke dni nahlášení na sociálku...tak, jak mi to před tím řekla Dr.....no to jedno, zítra tam zajdu, napíše mi to ke konci měsíce a už to nebudu řešit...aspoň se dostanu ven :slight_smile:.....aha, mně nic takového neřekli..tak už vím :wink:
6. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, já kolikrát posílám lístek na peníze radši poštou, než abych se ukazovala v práci a ještě ke všemu šéfce :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to kolikrát dojde později, ale mě to nevadí. Hlavní věc je, že tam fakt pokaždé nemusím :grinning:
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,od 6.7 ti prvních 14dní platil nesch.zaměstavatel a po těch 14dnech si měla poslat lístek na peníze který ti dala dr. Po těch 14dnech ti nesch.platí sociálka a té vždy na konci KAŽDÉHO měsíce posíláš lístek na peníze od dr.který vystaví k poslednímu dni v měsíci.
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u Moudrého sem od té doby byla ale ult.nedělal. Jedu k němu v pondělí a to si ult.zaplatím,páč mám od neděle problémi se žaludkem a skoro nejím tak ať mám jistotu,že je Lukášek v pořádku. Tobě držím pěsti a u něj si nic nenech!
6. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monti, po těch 14 dnech jsem posílala, to je OK, akorát v tom dalším je chaos :unamused: ..no nic, už jsem to vyřešila, nebudu si s tím dělat hlavu...
Tak ty už víš, že to bude klučina? To ti ale Moudrý neřekl, ne? Určo bude malý v pořádku :wink: ..já jdu ve čtvrtek - to říkal, že možná udělá utz...no ale to ho určitě udělá, protože potřebuji vědět, jestli je prcošek OK před tím screeningem..jakože určo je, ale jen pro jistotu :wink:
Luci, já tam taky nejezdím, mám to trochu dál, taky všechno posílám :wink:
6. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem táááák zvědavá, co to bude :sweat_smile: třeba nám to taky řeknou ten příští týden, i když to nebude na 100%..
6. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,teď potřebuješ lístek od dr.k poslednímu červenci a pak další vždycky na konci měsíce. Jojo budeme mít chlapáka a od dr.to opravdu nevím. Byla sem na 3Dult a tam se nám krásně ukázal! Nenech se odbyt a na ult.trvej. Pokud neuleví,tak si ho zaplať ať máš jistotu že je prcek v poho,ale určo je! Taky si ho zaplatím,páč mi obvoďák dal léky na žaludek tak ať mám jistotu.
6. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky, vy si to taky necháte říct, co to bude... No to jsem ráda, že nejsem sama. Já to řekla manžovi, že vím co to asi bude a ona na mě, proč se nenechám překvapit a on že to nechce vědět, no jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :grinning: Ale budu ho napínat,nic mu neřeknu, hrdinovi jednomu.
Jinak dnes jde ke švägrové a ta mi bude hádat, co to asi bude, přej potřebuje jehlu a nit, chce si na mě vyzkoušet jaká je bosorka... :grinning: :grinning: Tak jsem zvědavá, jeslti se trefí.
6. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monti, díky...i tobě držím pěstičky, ale určo je vše OK :slight_smile:
Luci, já jsem taky zvědavá :slight_smile: ...ale spíš s tím nepočítej, že ti to řeknou...podle mě je jen málo Dr, kteří to řeknou, protože to opravdu teď ještě není jisté/dobře vidět :wink:
6. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim, my si to určo pak necháme říct :slight_smile: ..jsem zvědavá, jestli ti to vyvěští podle Dr...na to se používá i prstýnek místo jehly :wink:
6. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, já se ale zeptám, jestli by už šlo poznat co to asi tak bude.. minule jsem se ptala své dr. a to bylo opravdu ještě brzo, tak uvidím :slight_smile: za zeptání nic nedám, i když 100% to bude až tako kolem toho 20tt..
6. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak jasně, za zeptání nic :wink:
6. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ještě k tomu obchodu s tričkama...to je v Líšni někde úplně na kraji města..zkoušela jsem to najít na mapě..a nějak se neorientuji...nebo mají prodejnu i někde v centru?
6. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak konečne mi prišla výplata zo sociálky!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Super, už som sa nemohla dočkať

Ja dávam lístok vždy sekretárke a ona ho posiela na sociálku, vždy posledný deň v mesiaci.

Sim, to je krása..dvaja chlapci...to by som bralal :dizzy_face: :dizzy_face: a hlavne že sú zdraví...

Holky, mňa furt bolí hlava, zalahnuté mám v uchu a neviem či mám jesť a bude mi z toho zle alebo nejesť a bude mi zle od hladu :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchů, tak to je důvod k radosti :grinning: ..o kolik se zpozdili? :wink:
Takový problém mám vždycky odpoledne a večer...vskutku Hamletovská otázka...jíst, či nejíst? :grinning: ....já se vždycky trochu najím - pro prcoška líp, když je mi blbě z jídla než z hladu :grinning:
6. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, ja poriadne ani neviem, ale mali mi zaplatiť už od 1.6, takže asi meškala 1 mesiac...a naviac som dostala aj odmeny z práce...síce to nie je závratná čiastka, ale každá koruna dobrá :slight_smile:
Presne Gabi, teraz dlabem hrozno, je moc dobré, ale obávam sa, že až sa postavím, tak mi bude špatne :angry:
6. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, ty trička se prodávají v obchůdku v Líšni hned na kraji.. nevím jak jinak ti to vysvětlit :sweat_smile: na té mapě by se ti to mělo ukázat :wink:
6. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne poledne vam preju,my jsme byli s manzelem v jedne prodejne ve skalici nakouknout zase na kocarky,ale bohuzel jsme prisli do spatne prodejny (ja jsem nevedela presny nazev te prodejny-videla jsem ji jen jednou na velkem plakate),takze jsem si to vyhledala na netu a tam mi vysla jen ta druha,no alespon neco,ale nakonec uz vime kde je i ta druha,takze se tam pojedeme asi podivat zitra nebo o vikendu!! Tady totiz nemeli temer zadny vyber!! Vsechny kocarky na jedno brdo,hlavne zepry odebiraji od 60 firem kocarky,ale me prislo ze tam nemaji nic poradneho,same nezname znacky a za docela dost penez!!
6. srp 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, absolutně nestíhám.. ale chtěla jsem vás pozdravit , nestačím ani pořádně dočítat. Jinak tento cyklus mě nevyšel, takže začátkem příštího týdne na krev ma hormonální profil a v září potom na IUI...
6. srp 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellen: jaj tak to je nam lito,trebas vyjde ten dalsi
6. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím zase po prácičce. Vidím, že jste strávily krásný den :slight_smile:. A děkuju, že jste si na mě vzpomněly.

Žabi, dnes jsem volala na embryolku kolem 10.hod a řekli mi, že budou postupně rozmražovat a zítra v 9hod mám volat znovu, jestli něco zbylo. Někdy se prý může stát, že nic nezbude. Mám ale 9 mražáčků, tak doufám že zbudou, to by v tom byl... :wink: !

Na 16-ku mám dorazit už v 9,30h, takže budu asi bloumat někde kolem OBI a volat:stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kéž by na trasnfer byla Čadová :dizzy_face:.

Simi, držím moc pěstičky! Já měla výtok při těhotenství minulý rok taky, to nic špatného určitě neznamená.
6. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenko, drž se, klidně se i vyplač, ať dostaneš to zklamání ze sebe a nabereš zase vítr :slight_smile:. Je to na prdlačku jak furt vkládáme naděje a čekáme, že?

Ale musíme být silný holky a ono to vyjde :wink:!
6. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek