CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
6. srp 2009

výsledky screeningu jsou hned, ale výsledky z plodovky trvají až 3 týdny

lucka.adis
6. srp 2009

Holky, mě dává dr.lístek vždycky 27.den v měsíci a zaměstnavateli by jste to měli donést do pěti dnů, jinak se vám penízky zpozdí 😉 jinak já mám ještě vypsanou NP od Kummla z Obi a akorát si mě převzala do péče moje dr.

lucka.adis
6. srp 2009

Mě budou výsledky ze screeningu večer volat..jak dopadla krev, ohledně UTZ bych se měla všechno dozvědět už tam. Se těším jako malé děcko na Úterý 🙂

gabina79
6. srp 2009

No nic, tak jsem volala Dr a domluvila jsem se se sestřičkou, že mi to vystaví i ke konci měsíce (pokud to účetní chce), zítra se tam mám ráno stavit..tak si aspoň domluvím nějaké vycházky....a budu mít klid v duši 😉 ...i když celý ten systém je děs 😠

gabina79
6. srp 2009

Luci, to ti na tom Veveří řekli, že ti budou volat výsledky? 😕 ...a od kdy marodíš?

monterka
6. srp 2009

Gábi od kdy máš neschopenku?

gabina79
6. srp 2009

Ahoj Monti ..PN mám od 6.7. 😉 ...a co ty, jak válčíš s Moudrým? Už si u něho byla od toho velkého utz, kdy ti nic neřekl????

lucka.adis
6. srp 2009

Gabčo, jo řekli mi to do telefonu 😉 že výsledky z UTZ budu vědět hned a z krve večer. Volají ti co a jak.
Jinak marodím od 13.5.. od té doby, co jsem začla se stimulkou 😉 a to mi dali hned vycházky od 14 do 18hodin.

gabina79
6. srp 2009

Luci, vidíš to, pokud si chodíš pro lístek na peníze 27. dne v měsíci, tak je to ke dni nahlášení na sociálku...tak, jak mi to před tím řekla Dr.....no to jedno, zítra tam zajdu, napíše mi to ke konci měsíce a už to nebudu řešit...aspoň se dostanu ven 🙂.....aha, mně nic takového neřekli..tak už vím 😉

lucka.adis
6. srp 2009

Gabčo, já kolikrát posílám lístek na peníze radši poštou, než abych se ukazovala v práci a ještě ke všemu šéfce 😝 takže to kolikrát dojde později, ale mě to nevadí. Hlavní věc je, že tam fakt pokaždé nemusím 😀

monterka
6. srp 2009

Gábi,od 6.7 ti prvních 14dní platil nesch.zaměstavatel a po těch 14dnech si měla poslat lístek na peníze který ti dala dr. Po těch 14dnech ti nesch.platí sociálka a té vždy na konci KAŽDÉHO měsíce posíláš lístek na peníze od dr.který vystaví k poslednímu dni v měsíci.

monterka
6. srp 2009

Jinak u Moudrého sem od té doby byla ale ult.nedělal. Jedu k němu v pondělí a to si ult.zaplatím,páč mám od neděle problémi se žaludkem a skoro nejím tak ať mám jistotu,že je Lukášek v pořádku. Tobě držím pěsti a u něj si nic nenech!

gabina79
6. srp 2009

Monti, po těch 14 dnech jsem posílala, to je OK, akorát v tom dalším je chaos 😒 ..no nic, už jsem to vyřešila, nebudu si s tím dělat hlavu...
Tak ty už víš, že to bude klučina? To ti ale Moudrý neřekl, ne? Určo bude malý v pořádku 😉 ..já jdu ve čtvrtek - to říkal, že možná udělá utz...no ale to ho určitě udělá, protože potřebuji vědět, jestli je prcošek OK před tím screeningem..jakože určo je, ale jen pro jistotu 😉
Luci, já tam taky nejezdím, mám to trochu dál, taky všechno posílám 😉

lucka.adis
6. srp 2009

Holky, já jsem táááák zvědavá, co to bude 😅 třeba nám to taky řeknou ten příští týden, i když to nebude na 100%..

monterka
6. srp 2009

Gábi,teď potřebuješ lístek od dr.k poslednímu červenci a pak další vždycky na konci měsíce. Jojo budeme mít chlapáka a od dr.to opravdu nevím. Byla sem na 3Dult a tam se nám krásně ukázal! Nenech se odbyt a na ult.trvej. Pokud neuleví,tak si ho zaplať ať máš jistotu že je prcek v poho,ale určo je! Taky si ho zaplatím,páč mi obvoďák dal léky na žaludek tak ať mám jistotu.

simulin
6. srp 2009

Jéé holky, vy si to taky necháte říct, co to bude... No to jsem ráda, že nejsem sama. Já to řekla manžovi, že vím co to asi bude a ona na mě, proč se nenechám překvapit a on že to nechce vědět, no jsem zvědavá jak dlouho to vydrží 😀 Ale budu ho napínat,nic mu neřeknu, hrdinovi jednomu.
Jinak dnes jde ke švägrové a ta mi bude hádat, co to asi bude, přej potřebuje jehlu a nit, chce si na mě vyzkoušet jaká je bosorka... 😀 😀 Tak jsem zvědavá, jeslti se trefí.

gabina79
6. srp 2009

Monti, díky...i tobě držím pěstičky, ale určo je vše OK 🙂
Luci, já jsem taky zvědavá 🙂 ...ale spíš s tím nepočítej, že ti to řeknou...podle mě je jen málo Dr, kteří to řeknou, protože to opravdu teď ještě není jisté/dobře vidět 😉

gabina79
6. srp 2009

Sim, my si to určo pak necháme říct 🙂 ..jsem zvědavá, jestli ti to vyvěští podle Dr...na to se používá i prstýnek místo jehly 😉

lucka.adis
6. srp 2009

Gabčo, já se ale zeptám, jestli by už šlo poznat co to asi tak bude.. minule jsem se ptala své dr. a to bylo opravdu ještě brzo, tak uvidím 🙂 za zeptání nic nedám, i když 100% to bude až tako kolem toho 20tt..

gabina79
6. srp 2009

šak jasně, za zeptání nic 😉

gabina79
6. srp 2009

Luci, ještě k tomu obchodu s tričkama...to je v Líšni někde úplně na kraji města..zkoušela jsem to najít na mapě..a nějak se neorientuji...nebo mají prodejnu i někde v centru?

miradka
6. srp 2009

Holky, tak konečne mi prišla výplata zo sociálky!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Super, už som sa nemohla dočkať

Ja dávam lístok vždy sekretárke a ona ho posiela na sociálku, vždy posledný deň v mesiaci.

Sim, to je krása..dvaja chlapci...to by som bralal 😵 😵 a hlavne že sú zdraví...

Holky, mňa furt bolí hlava, zalahnuté mám v uchu a neviem či mám jesť a bude mi z toho zle alebo nejesť a bude mi zle od hladu ☹

gabina79
6. srp 2009

Juchů, tak to je důvod k radosti 😀 ..o kolik se zpozdili? 😉
Takový problém mám vždycky odpoledne a večer...vskutku Hamletovská otázka...jíst, či nejíst? 😀 ....já se vždycky trochu najím - pro prcoška líp, když je mi blbě z jídla než z hladu 😀

miradka
6. srp 2009

Gabi, ja poriadne ani neviem, ale mali mi zaplatiť už od 1.6, takže asi meškala 1 mesiac...a naviac som dostala aj odmeny z práce...síce to nie je závratná čiastka, ale každá koruna dobrá 🙂
Presne Gabi, teraz dlabem hrozno, je moc dobré, ale obávam sa, že až sa postavím, tak mi bude špatne 😠

lucka.adis
6. srp 2009

Gabčo, ty trička se prodávají v obchůdku v Líšni hned na kraji.. nevím jak jinak ti to vysvětlit 😅 na té mapě by se ti to mělo ukázat 😉

ywushka
6. srp 2009

krasne poledne vam preju,my jsme byli s manzelem v jedne prodejne ve skalici nakouknout zase na kocarky,ale bohuzel jsme prisli do spatne prodejny (ja jsem nevedela presny nazev te prodejny-videla jsem ji jen jednou na velkem plakate),takze jsem si to vyhledala na netu a tam mi vysla jen ta druha,no alespon neco,ale nakonec uz vime kde je i ta druha,takze se tam pojedeme asi podivat zitra nebo o vikendu!! Tady totiz nemeli temer zadny vyber!! Vsechny kocarky na jedno brdo,hlavne zepry odebiraji od 60 firem kocarky,ale me prislo ze tam nemaji nic poradneho,same nezname znacky a za docela dost penez!!

elennka
6. srp 2009

ahojda holky, absolutně nestíhám.. ale chtěla jsem vás pozdravit , nestačím ani pořádně dočítat. Jinak tento cyklus mě nevyšel, takže začátkem příštího týdne na krev ma hormonální profil a v září potom na IUI...

ywushka
6. srp 2009

ellen: jaj tak to je nam lito,trebas vyjde ten dalsi

muschka
6. srp 2009

Ahojky, zdravím zase po prácičce. Vidím, že jste strávily krásný den 🙂. A děkuju, že jste si na mě vzpomněly.

Žabi, dnes jsem volala na embryolku kolem 10.hod a řekli mi, že budou postupně rozmražovat a zítra v 9hod mám volat znovu, jestli něco zbylo. Někdy se prý může stát, že nic nezbude. Mám ale 9 mražáčků, tak doufám že zbudou, to by v tom byl... 😉 !

Na 16-ku mám dorazit už v 9,30h, takže budu asi bloumat někde kolem OBI a volat😝 . Kéž by na trasnfer byla Čadová 😵.

Simi, držím moc pěstičky! Já měla výtok při těhotenství minulý rok taky, to nic špatného určitě neznamená.

muschka
6. srp 2009

Elenko, drž se, klidně se i vyplač, ať dostaneš to zklamání ze sebe a nabereš zase vítr 🙂. Je to na prdlačku jak furt vkládáme naděje a čekáme, že?

Ale musíme být silný holky a ono to vyjde 😉!