• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

2. února 2017 
Ywuš, ty pohyby to musí být krása :slight_smile: ..tak držím pěsti :wink: ..a co byste vůbec chtěli?
11. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, radši jsem si řekla :wink: jinak tam dojdeš, oni ti automaticky vezmou krev a zpovídají tě, jestli je to těhotenství přirozené nebo po umělém atd. potom jdeš do čekárny a ani né za pár minut už tě volá dr.která ti dělá UTZ. Dojdeš tam, je tam tma.. kalhoty si stáhneš ke kolenům a spodní prádlo si necháváš. Lehneš na lehátko a ona ti jezdí po bříšku a povídá ti k tomu :slight_smile:

Fakt to za to stálo, ještě nám pustila srdíčko a to bylo to nejhezčí :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo, je to kousínek od Obi :wink:

chrobi, mno jo.. vypadá to na holčičku :dizzy_face: jak jsi na to přišla, babizno :grinning:
11. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush, držím palečky na zítra. Dej potom vědět co to čekáte, ty už to budeš vědět na 100% :wink:
11. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíííí to je supr jo prostě aby jste měli páreček víš :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci, to je super, my bychom taky chtěli holčičku :slight_smile: ....no ale uvidíte, jestli se to potvrdí :wink: Díky za popis, jsem hrozně zvědavá :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zatim vsechni podle tech babskych usudku vsichni rikaji ze je tam kluk!:slight_smile: Tak jsem fakt zvedava,snad s tim ten nas sampionek nebude delat zadne caviky a ukaze se v cele krase
11. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych brala aby jsme to věděli na 100%, ale to až v tom 20tt..
Jinak mi teď volali z Prenatalu ty výsledky z krve a vyšlo to všechno negativně :slight_smile: akorát mi doporučili tripl testy, na ty jsem už na Obi objednaná a potom v tom 20tt na velký UTZ mám dojít k nim :wink:

Holky, co jsou ty tripl testy v tom 16tt???
11. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zajimá mě vaše zkušenost s embryo tranferem. Dělají ho u vás v centru pod UZT nebo jen tak?
11. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky mě napadlo, že asi holčiča...., když už máš jednoho chlapáka, teda s manžou dva :grinning:
Na ty krevní testy v 16tt jdu taky a to 2.10., taky nevím o co se jedná, ale doktor mi řekl, že teď už za ně budu platit asi těch 1400,-. Luci a platila jsi teda a necháš si to proplatit u té pojišťovny?

Gabi, no teď jsem se vyhrabala z pelechu a musím uklidit, fotečky až pak..., vydrž prťka, vydrž. :grinning: Já než se rozhoupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivkaj, myslíš jako na Obi? Tam ho myslím dělají bez utz aspoň si to myslím.
11. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: jsou to jen odbery na genetiku!!!
11. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaj: bez UZV
11. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela jsem do lekarny a na postu (autem) chytl me zrovna sileny lijak,takze vzdycky nez jsem stacila vyskocit z auta a nekam prejit byla jsem zmokla jak vodnik
11. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kuchyň mám uklizenou, teď hodit prádlo do pračky a zajít s hafanem než začne zase kydat. :confounded:
Ywuskhko, hlavně ať neprochladneš, tak že hlavně do rychle do suchého.
11. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bola som v knihovne a požičala som si časopisy Betynka. V jednom som práve čítala o všetkých vyšetreniach, ktoré sa robia v tehotenstve a bolo tam, že medzi 6-8tt by mal dr vyšetriť prsia, čo je v podpaží a v prsnej žľaze prítomná nejaká bulka alebo sekrécia z bradavky. Robil vám dr toto vyšetrenie?? :confused: Mne nie...
11. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: neee
11. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, nic mi o placení neříkali :confused: jenom teď na tom screeningu jsem platila 1450,-kč... tak teď nevím, jestli se to platí nebo ne :rolling_eyes: já jdu kolem 4.Září na ty testy na Obilňák
11. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: plati se jen to v tom 12tt!!!
11. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsem sama doma, manžu povolali zase do Uherského Brodu, byl tam včera od půl páté ráno až do dneška do 2hodin ráno aby tam dneska nemusel a teď tam zase musel jet, tak jsem se rozbulela, že budu zase doma sama :pensive: chjo, ty hormony teda semnou cloumají...
11. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je divné, už som o tom vyšetrení čítala aj na nete...ale asi sa nerobí
11. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mir, mě taky nikdo nic nedělal... ale vím, že se to dělat má, taky jsem to někde četla :wink:
11. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/ kuknite sem!:aji super akce na kopletni postylky!!!
11. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush, moc pěkný, ale o postýlce budeme uvažozvat až někdy před vánocama, teď máme na to ještě fůůru času :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se zatim kukame:slight_smile:
11. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tááááááááááák už jsme doma :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anetko, gratulujem k Amálke :wink: ste zdravé? Už kojíš? Budú nejaké fotky? To som zvedavá, čo? :grinning:
11. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, jo četla jsem to taky a myslím, že zrovna to bylo na těch tvojich stránečkách o těhu. Taky jsem čekala, že mi doktor prska prohmátne, já to totiž sama neumím a nic nepoznám, ale on nic. :unamused: Je pravda, že tento gynekolog mi to ještě nikdy nedělal, možná kdybych mu řekla, tak jo, ale já se před nim stydím :pensive: U toho dřívějšího jsem si vždycky řekla a on v poho, vše vyšetřil, tam už jsem byla zvyklá. :sunglasses: Ale tady si fakt netroufám... :sweat_smile:
Anetko, ještě jednou gratuluju, hlavně aby jste byly zdravoučké a měly se k světu. Těším se na fotečky a taky na popis porodu, byla jsi císařem, že? Jak to, malá nechtěla na svět...? :confused:
11. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotka: vitame te doma!! Tak jak holky valcite prvni dny spolu??? Myslim ze dobre!!:slight_smile: Malinka spinka???
11. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenost s imunologickým vyšetřením na OBI?
Moje gynekoložka mi říkala, že vyšší hladina rotilátek by u mě mohla být možnou příčinou neúspěchů s otěhotněním a tak nevím, proč když mám vše supr supr (vajíčka, embrya, jsem v pořádku) mi nevezmou krev na imunologii. Nebo myslíte že to dělají na vstupních testech?
Třeba mám protilátky proti plodu...
11. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem měla jedno zamlklé těhotenství a už rok se nedaří...
11. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek