CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

snahapada
19. čer 2009

miradka asi jely vsichni pryc to bude nuda a jak ti je jako tehu 🙂

miradka
19. čer 2009

Díky snaho, mám sa celkom fajn, až na to, že asi tak pred 3 týždňami som si kupovala kalhoty na tričko na svadbu a teraz mi v tom tenkom priliehavom tričku vidieť prevísajúce bruško a nevypadá to dobre 😖 Tak neviem či si to mám obliecť...Inak ma nič nebolí, len prsia...stále čakám na nevolnosti...od pondelka mi to bude počítať 7tt tak som zvedavá či to príde 🙂

snahapada
19. čer 2009

no bud rada ze nezvracis je to hrozna vec nevim proc tomu rikaji rani nevolnosti kdyz zvracim prevazne vecer ja bych sla klidne v tom tricku at kazdy vidi ze cekate mimi

snahapada
19. čer 2009

nic dudo hajan mozna se jesteozvu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miradka
19. čer 2009

to máš pravdu, ale nevyzerá to moc pekne, budem si zakrývať brucho kabelkou 😀 Tak zatiaľ pá, dobre si oddýchni

ywushka
19. čer 2009

No me zacaly nevolnosti kolem toho 6-7tt,ale to bylo jen slabounke,potom to postupne zesilovalo a ted to pomalicku ustupuje,i kdyz vcera jsem zvracela,ale dneska uz to bylo zase dobre celkem!!!

Ja vam preju dobrou nocku,jdu do hajan cekat na manzela,snad brzo prijde ze stavby!🙂

miradka
19. čer 2009

tak možem počítať že to čonevidieť príde 😀 Ywush, a ako to zvládate s mužíkom? Mne sa už snívajú pikantné sny a aj mojmu...neviem ako to tak dlho vydržíme... 😖

ywushka
20. čer 2009

krasne dobre ranko!!!🙂 venku porad prsi! ja dneska musim udelat dort,ale jen jednoduchy,tatka ma radeji piskotovy s ovocem🙂 nez pisecky se zelatinou🙂,ma narozky🙂!!! preju hezky den!!

mira: horko tezko🙂 manzel vzdycky kdyz me vidi nahou,tak je sileny 😀

irminka
20. čer 2009

dobré ránko děvčata,
omlouvám se, že jsem tu nebyla, měli jsme doma hrozný nášup....malý s babičkou odlétal včera do US, tak bylo moc starostí...akorát ted volali, že jsou na místě...byla jsem včera celý den hotová, jesltli letí správným směrem Měli hodiny zpoždění, tak nám nervy hrály. Uf , už je to za námi a ted budu měsíc bez chlapečka, co já budu dělat? Nic, jen se válet na gauči .........

jinak všechny pozdravuji a přeji hezký víkend....u nás furt prší, akorát tak pod peřinu, pustit telku a dřimkat 😉

irminka
20. čer 2009

jo, a ještě jsem se chtěla poptat....Co budete dnes vařit? Já vůbec nevím, poradte prosím...... 😉

simulin
20. čer 2009

dobré dopoledne,

venku je tak škaredě 😠 Jsem to tušila, když mám volný víkend, tak to stojí za prd. 😖
irminko, tak hlavně že synáček dorazili v pořádku a ty už si teď můžeš užívat a relaxovat. 😉 Neboj uteče to jako voda a malej bude doma co by dup.
Miradko a Ywushko, no u nás je to uplně stejné, radši manžu ani neprovokuju a snažím se před ním nechodit nahá, i když mu stačí i když mám jen košilku 😀 A chtěla jsem se vás zeptat, jak je to vlastně se sexem, kdy se může a kdy ne? Protože i já už mám choutky, už se mi dokonce 2x stalo, že jsem měla příhodu ve snu.... 😅 😔

irminka
20. čer 2009

silulin: a proč by jsi se nemohla milovat s partnerem? Nedoporučují to před odběrem a tak 3 dny po transferu 🙂
Někdo ti řekl něco jiného?

ywushka
20. čer 2009

simu: me dr. rekla nekdy v 7tt ze sex mi nezakazuje,ze se muze,ale jen velmi opatrne,ale ze jakmile se pry zacne spinit nebo neco podobneho,tak ho zase hned zakazi! Ja jsem nesexovala ani nepamatuju,dokonce nekdo rika vydrzet do 12tt,ted ho mam zase zakazany kvuli tomu dvojcatku!!! Takze asi tak!!! A mela bych pak hroooozne spatne svedomi vuci tomu malinkemu,kdyby i jemu se neco stalo....ze je to treba kvuli tomu sexu,takze manzel to chape a do niceho me nenuti!!!!🙂

ywushka
20. čer 2009

irmi: my jsme delali obraceny rizek s kecupem,slaninou a cibuli!!! Ja takove nejim,mela jsem jen polevku a brambory s maslem a okurkovym salatem,nic jineho mi ted nesmakuje-maso ted nejim zadne,pritom jsem ho mela vzdycky straaaasne rada!!!!

miradka
20. čer 2009

Tak my tiež pre istotu nesexujeme, ale chúťky máme. Tie viem, že jedna holka a to otehotnela prirodzene, mala tiež prvé 3 mesiace nedoporučený sex. Či to dodržali neviem, ale asi sa to tak všeobecne nedoporučuje.

No my sme mali dnes na obed Ruský boršč a tvarohové knedlíky s jahodami 😵 😵 To bola mňamka 🙂

miradka
20. čer 2009

Teda dnes je tu pusto prázdno...ktovie ako sa má Gabka...snáď má silnejšíe //

ywushka
20. čer 2009

no taky cekam na nejake nove info od gabky🙂!!!

jeee knedliky s jahodama to bych si dala taky🙂

miradka
20. čer 2009

asi sa ukáže až v pondelok...jj, bol to výborný obídek 😉 ywush, varíš si doma, či tvoja mamka?

ywushka
20. čer 2009

mira: jak kdy....vetsinou ted vari mamina,nechce abych delala neco tezkeho a radeji me posila si porad lehnout,jen ji asistuju vetsinou🙂!!! Skrabani brambor a okurkovy salat to ted delat muzu 😀 pry🙂 😀 Jinak ja delam jen jednoduche jidla,kde se u toho dlouho nemusi stat a kde se netaham s nicim tezkym🙂,dokonce i kdyz jdu neco smazit,tak mi vytahuje panvicku (to je takova silene tezka od zepteru ma snad 7kg🙂 ) Ja jsem dneska delala jen ten dort a to skrabani brambor 😀

ja uz jdu zalehnout do hajan,tak preju vsem hezky vecer a dobrou nocku

miradka
20. čer 2009

tak to sa máš ako v bavlnke 🙂 tak dobrú noc..a sladké tehulkovské sníčky

miradka
21. čer 2009

Dobré ránko, tehulky, chcela som sa opýtať, kedy ste povedali svojej obvodnej dr že ste tehotné. Myslím, že by to mala vedieť, ale ešte som jej to nepovedala. Za to to včera stihla povedať svokra, sú kamošky...akurát mi je blbé, že som jej to mala povedať už asi dávnejšie. Myslela som, že až budem mať papiere že končím v Brne, tak potom zajdem. Vy ste už boli u obvodnej?

simulin
21. čer 2009

Dobré ránko,
tak děkuji za včerejší rady ohledně sexu 😅 , právě že jsem na internetu četla, že sex by neměl být problém, to víte, ale člověk je jaksi v tomto opatrný, co kdybych začala špinit a tak a taky jsem si říkala, že počkám do UTZ až když bude něco vidět a bude to v pořádku. 🙂
Jinak jsme byli včera s manžou nakupovat v Makru a pak u švagra popřát ještě dodatečně neteři k svátku, no co vám budu povídat, dostala jsem se domů až ve 12 ☹ švagr má totiž program, který my ne a tam byl box a to prostě manža musel vidět. 😠

Miradko, tak v tomto ti moc neporadím, vůbec nevím, kdy se komu co oznamuje. ☹ Ale já si myslím, že dřív jak nemáš kartičku pro těhotné, tak asi ani ne. 😎

ywushka
21. čer 2009

Dobre ranicko holky🙂 kukame s manzelem na telku,sem tam odskakuju do kuchyne mamce neco pomahat🙂,chystame chlebicky,ja jsem je jen namazala a zbytek musi udelat ona nesnesu "vuni" salamu a jakykoliv uzenin,ted nejim nic co je z masa!!! Uz mi za to nadavji,ale co mi jineho zbyva,kdyz se mi z toho dela spatne!!

Preju vam hezky den plny slunicka! Mejte se krasne!🙂

zabicka007
21. čer 2009

Krásné ráno všem zase po delší době!
Předně moc moc držím pěsti Gábě a Crobikovi, Gábi tobě aby bylo vše o.k. a čárky sílily a Chrobi tobě ať se ti tam ta druhá objeví co nedřív - nezapomeň ale, že může být klidně vidět až 12. den nebo i později vzhledem k menšímu počtu buněk než obvykle. Držím Vám pěsti sluníčka, oboum!!!! Jinak Chrobi ptala jsi se na tu morfologii přítele, no to já vůbec nevím ani co to je 😅
Já stále čekám na MS, měla jsem ji dostat včera a pochopitelně nic...byla jsem na služební cestě na dva dny - pátek + sobota, tak jsem sebou vzala i přítele, a musím říct, že jsem se krásně odreagovala, byli jsme mimo jiné na Prachovských skalách, ubytovaní jsme byli ve Sloupě v Čechách, všem moc doporučuju, je tam nádherně (kousek od Máchova jezera).

miradka
21. čer 2009

holky, chcela som sa opýtať, zajtra idem zase do Brna na kontrolu. To by som mala ísť na utz, akurát si nepamätám, či aj na krv. Preto uvažujem kedy mám vyraziť, aby som tam nebola zbytočne moc skoro...ywushka, pamätáš sa na poslednú návštevu?

sune
21. čer 2009

přeji všem hezké odpoledne.
Gábi, snaž se myslet pozitivně, hcg určitě poroste, nude vše v pořádku! Vím, že ty vzpomínky z minulosti pořád hryžou, ale už nastal čas a usmálo se na tebe štěstí, uvidíš. Moc na tebe myslím a držím pěsti 😉
Sim, to jsi vážně dobrá, že ještě i řídíš po Brně.
Holky, kolikrát denně jste jedli ten kajenský pepř? Já mám z něj asi průjem ☹
My dorazili z Obi a nic moc dobré zprávy. Měli tam akutní krvácení- hyperstimulák-tak se dost čekalo. My tam museli ještě dorazit i na výsledky krve osobně. Mám na každým vaječníku 7 folik. Z toho 2-18, 2-16, 3-14 a prý se to bude ještě dělit. Kummel mi řekl, že jsou dle sona vaječníky zvětšené už dost, já už teda nemůžu ani sedet, břicho i záda bolí, že mám jít na neschop. a šetřit se. Ventruba mi snížil dávky na 175 a pokud do úterý mi nenateče břicho, tak přijít až v úterý, jinak dřív. Z krve je jedna hodnota (nevím jaká, jmenoval i hcg) 5,6,což je prý taky už dost,takže riziko hyper. stoupá. Holky mám pocit, že jsem přestimulovaná a to množství je na úkor kvality,takže asi z toho nic nebude. ☹
A abych se zapojila do vaší včerejší diskuze, my už teda taky nesexujem, nejde to 😒

sune
21. čer 2009

Žabi, tak třeba ti ms taky nedorazí, když se ted daří i přirozeně. To by bylo supr! 😉
Miradka, nevím, zda těhule nechodí jinou hodinou 😉 ,ale na sono a krev zvou na 8. hod.
holky, ještě jsem se chtěla, jaké razítko dávají na Obi na neschopenku a jaká je tam psaná diagnóza? IVF má určitě svoji značku-zkratku, aspoň tak o tom tam dnes mluvili. Jde mi o to,že když se dostala do práce moje neschop. z laparky, bylo tam razítko operační gynekologie a každý se pak vyptával. Je mi jasný, že u nás ty baby mají dost přehled a když uvidí značku IVF, pojedete to tam. Přitom já si vymýšlím problém s cystou.

simulin
21. čer 2009

Ahoj holky,
Sun, já právě že po Brně nejezdím, na to bych si fakt netroufla 😖 Jedu tam vždycky z Hradiště autobusem a pak z Vaňkovky šalinkou, je to pohodlnější a jsem tam hned. 😉
Tak to máš teda pěknou úrodičku a kolikátý jsi prosímtě DC? 😕 Se mi zdá, že jsi teprve začala stimulovat. A na neschopenku radši běž, ať si pěkně v klidu. Jinak je tam myslím uvedené Gynekologicko-porodnická klinika Brno, CAR Brno, tak že to možná kolegyním v práci dojde ale zkratka IVF tam není. 😉

Miradko, na krev jdeš určitě a pak tě hned pošlou na UTZ, taky mě štve to ranní vstávání, musím vstávat v 5, protože do Hradiště mi trvá cesta cca 40min. a z tama mi jede busík 6:20, no a v Brně jsem kolem osmé. 😝

Zabičko, aspoňtě ms neotravovala a mohli jste si s přítelem užít pěknou služebku. 😉 A co víš, třeba už nepříjde, já už bych se tady nedivilia ničemu. 😀 Moc bych ti to přála.
Gabi a Chrobi, doufám že jste v pořádku a mimísci taky a pořádně se zahryzávají. 😉

sune
21. čer 2009

Sim, aha, já právě četla, že jezdíš 40km autem a to je teda ta cesta do Hradiště 😉 Úrodu mám asi až moc a vážně se bojím, že z toho nic nebude. Jsem 8DC a začínala jsem 16.,což byl 3DC. Jejda, to právě nechci,aby tam bylo CAR. To naše špionky v práci budou mít hned jasno a pojede to všude. Sim, tě lituju, že musíš tak brzo vyrážet. Já 3 roky vstávala ve 4 hod., moc jsem v práci ani nefungovala a to jsem nebyla těhu jak ty!
Chrobi vlastně nemá net doma,že? A Gabča je asi na víkend na chatičce. Tak to zjistíme až v pondělí, jak je těhulkám 😉 Taky doufám, že už se jich mimča drží zuby, nehty

miradka
21. čer 2009

Sune, neboj to že máš veľa folikov to je dobre. Uvidíš, že budeš mať aj dosť kvalitných vajíčok. 😉 Horšie by bolo, keby si na stimuláciu poriadne nereagovala...

Sim, ešte že som sa na to opýtala, tak radšej vyrazím niečo po 5. Pre zmenu idem autom s jednou kamoškou. No ty to máš tiež poriadne ďaleko.

Jj, Chrobáček je bez netu, tiež na ňu myslím, aj na Gabi. Určite si to užívajú a majú sa dobre. Těším sa zase na týždeň keď nás tu bude viac... 🙂