CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
12. srp 2009

ywush: velkáááá gratulace k chlapečkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ywushka
12. srp 2009

byl uzasny!! Mam z toho dneska vetsi zazitky nez kdy jindy...🙂

irminka
12. srp 2009

to je krásné jméno, ježiš, opravdu moc hezké.....muj vkus 😉

ywushka
12. srp 2009

Jste zlate holky🙂

miradka
12. srp 2009

Tak to je super Ywush, máte pokračovateľa rodu 😀 Hlavne že je v poriadku.

cincolina
12. srp 2009

ywushka: taky velka gratulace!

ywushka
12. srp 2009

mamka upekla strudl musim ho jit ochutnat🙂

muschka
12. srp 2009

Ywushko, NO TO JE PROSTĚ KRÁSNÝ 🙂 ! Co víc k tomu dodat 😉 ? Jo a představ si, já hňupka si udělala test, prostě nemám co dělat, stejně už na to myslím, no a byl negativní. Jsem 5.den po KET, tak uvidím dál. Tobě ale koukám vyšel slabý proužek už 6.den dokonce po ET, že ju?

Pa, jedu pro granule a k našim na kafe, papa

chrobacek
12. srp 2009

mushko nejsi já jsem tady testovala jak blbá ... tak ještě vydrž zítra tam může být ta // nebo pozítří 😉

miradka
12. srp 2009

Ywush, to je skratka od Teofila? 🙂

miradka
12. srp 2009

Muschko, to je moc skoro, počkaj ešte pá dní...kedy máš ísť na krv?

ywushka
12. srp 2009

mush: jo mela jsem slabou carecku uz 6ty den po ET!!! Ale pokud jsem jsem slysela neco o ketu,tak se mi zda,z nekdy u ketu je to na delsi cekani!!! Negativni test ted jeste nemusi nic znemanat!!

Miradka: jakeho teofila?? Fuuuj to je skarede! Bude je TEO!!

miradka
12. srp 2009

Ywush 😀

miradka
12. srp 2009

TEO, NEO, MIA, LILI a pod. sú krásne mená 😵

simulin
12. srp 2009

Ywushko, taky moc gratuluju, musel to být krásný zážiteček a ještě, když je u toho manža. 😵 Já ho chci taky vzít sebou, teď byl v práci tak nemohl, byla se mnou sestra a ta byla unešená 😵 Říkala, že jak uslyšela srdíčko, že jí vhrkly slzy do očí. 🙂 Myslím, že až tam manža bude, taky se naudrží, je to docela cíťa, občas se mnou bulí i u nějakého filmu..... 😀 😝

ywushka
12. srp 2009

sim: ten muj pry taky s tim mel co delat!!🙂

mira: no holcicku jsem chtela MIU🙂,ale bude to chlapecek TEO 😀

simulin
12. srp 2009

Nj Ywus, chlapi jsou kolikrát větší cíťové jako ženské. 😀 Ale pro nás ženské je to hezké, když se tak chlap umí projevit a dát najevo své pocity. 😉

ywushka
12. srp 2009

😀 to jo🙂 to me bavi

miradka
12. srp 2009

Sim, pekné bruško 😉 ešte zapneš tie rifle?

muschka
12. srp 2009

Holky, tak dík, aspoň vidím, že nejsem jediná, kdo nemůže vydržet 😀 . Zítra to zkusím znovu, když už jsem s tím začala 🙂 .
Ywush, to je zajímavý, že je to KET třeba jinak... Jinak Teo je pěkný jméno, manžel musí být nadšený, že bude klučínek, že 🙂 ? Můj by byl, chlapi chtějí většinou kluka a když je to holka tak jsou stejně strašně dojatí a nadšení, co znám z okolí 🙂

simulin
12. srp 2009

Mir, no právě že to jsou jedny z největších riflí, které ani nenosím, jsou tak o dvě čísla větší a teď už je mám na knap. Proto jsem si koupila ty těhotenské, v těch se zatím cítím jak v bavlnce, i když na nohách jsou ještě takové trošku větší a to jsou vel. 36, prodavačka říkala, že bych měla mít takové číslo jako před tím, no ale já měla 38... 😅

Muschko, aspoň budeme mít každej den krimi......nás budeš napínat.... 😉

muschka
12. srp 2009

To jo Simuli, to kdyby věděl manžel co já tady provádím... 😀

ywushka
12. srp 2009

sim: mas opravdu pekne brisko🙂

mus: no chtel kluka,ale rikal ze at je to cokoliv tak hlavne at je to v poradku,nebyl tak ze za kazdou cenu by chtel jen toho kluka!!! kdyz jsme cekali jeste dvojcatka,tak vzdycky rikal,aby to nebyli dva kluci-chtel parecek,protoze kdyz by to pry byly dve holky,tak to by jen satil a dva kluci se pry nadelaji spoustu pruseru 😀 ,ale nakonec je to jen jeden kluk,ale nejvic nadseny je muj tatka-ten syna nikdy nemel,tak je nadseny z nastavajiciho vnuka!!

ywushka
12. srp 2009

Ja jsem ted povecerela klobasek s chlebikem a jsem osprchovana v pyzamu,tak se muzu vyvalit do postele🙂 Uz me nic nechybi k tomu usinani! Tak se mejte krasne!!! Preju hezky vecer a dobrou nocku

hanulamarkova
autor
12. srp 2009

Dobrou noc, dneska jsme byli krásně plavat na Kraví hoře a byli jsme venku no ani nám nebyla zima...jen tet trochu sítím svaly ale stálo to za to...teť už vykupkaná v pyžamku a pádím do postele. Dobrou nocku

muschka
12. srp 2009

Dobrou noc Babulky 😔

ywushka
13. srp 2009

UZ JSEM ZASE TADY🙂 KRASNE DOBRE RANKO A PRIJEMNY DEN🙂 😀

Ja dnes potrebuju zajet do banky,coz se me nikdy vubec nechce🙂

elennka
13. srp 2009

Dobré raníčko 🙂)

muschka
13. srp 2009

Dobré ráno 🙂
u nás prší, ale stejně jsem byla venku s pejskem, vyžadoval dlouhou procházku i v tom zatraceným dešti 😉 .

Zítra odpo jedeme všichni tři na chatu, už se moc těším. Dnes musím vyžehlit a upéct pizzu. Mám tady takové lehké činnosti na dělání, tak se aspoň neukoušu nudou.

ywushka
13. srp 2009

mush: je pizzu bych si dala,tys mi dodala takove chute ze si budu muset dat dnes taky🙂