• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Krasne dobre ranko a prijemny cely den:slight_smile: Ja uz jsem vyspinkana:slight_smile:

Hanu: jejda to jsem ani nevedela co sis taky musela zkusit....to je naprosto silene!!! Uplne vas holky v tomto obdivuju,ze neco takoveho jste prekonaly!!!

ELEN: dobre ranko:slight_smile:
14. srp 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
IRM: a jakou velikost oblecenicka nakupujes?? Ja si porad nejsem nejak jista,jestli mam kupovat i tu 50 nebo 56! Zatim jsme koupili jen 62:slight_smile: doufame ze mu to bude chvilicku trosku vetsi a pak uz to bude akorat:slight_smile:
14. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem od 6.30 v práci, jsem manžu udolala,ať mě do práce odveze...Moc se mu nechtělo, dělám kousek za Brnem, tak jsme museli o krapet dříve vstávat..
Jinak prostě život je potvůrka, a některé z nás to nemáme lehké... a zažívají bolestné chvíle... Hani, to tě obdivuju...
14. srp 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bes, Hani...to je hrozná skúsenosť...teda až mi slzy hrkli do očí. Teraz vám to už musí vyjsť. Zlé už máte za sebou, tak teraz už len samé dobré :wink:
14. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luculko, já byla poslána k Doc.Crhovi, ale teď bych raděj volila Čadovou, takže jsi v nejlepších rukou. Ona je strašně fajn, a naštěstí se tam dost střídají, takže můžeš narazit na někoho jiného na UTZ a pak na konzultaci, na někoho jiného na odběru folikulů a pak Ti někdo jiný dělá transfer embryí. Suma sumárum jsou všichni fajn, no problem. Ale Čadová je jednička :slight_smile: !
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Holky dobré ráno, dnes bude asi konečně krásný den :slight_smile: !

Teda Hanulko, to je fakt síla, nevím co k tomu dodat. Úplně se mi vybavilo, co prožívala sestřenka, osud je někdy tak nevyzpytatelnej :angry:. Já taky někdy myslím na to, že už jsem mohla mít půlroční dítě a to se mi to stalo teprve ve 2.měsíci. Musíme to táhnout dál a věřit :slight_smile:.
14. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, jste zlaté... na mě to tak včera dolehlo, jak jsem bes četla, že to ze mě muselo ven. Je to už 8 let ale pořád to člověka bolí. No stejně kdyby jsme to neprožili tak by jsme neměli naši malou a to je ta nejlepší náplast na každou bolístku. Zatím čekám, co se nám povede s KET a pak se uvidí :grinning:
Chtěla jsem tím bes povzbudit, ať nestrácí hlavu, že to zlé se jednou promění na dobré. :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ywuško kupuj raději 56, když to bude kluk ti bývají větší a mají i větší hlavičky tak ta 56 mu bude určitě po narození ... možná malinko větší ale děti strašně rychle rostou :grinning:
14. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko holky,
Hanul, tvoje vzpomínka mě hodně dojala, netušila jsem..... :cry: Holky jste silné ženské a obdivuju vás. A moc věřím, že tentokrát vám to určitě všechno vyjde a dobře dopadne. :slight_smile:

Bes, včera jsem se už nepřipojila, tady je ten odkaz.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=313591&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D140%26vOrderBy%3D1
14. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I tu jsou podobné osudy www.anjeliky.sk nebo tu na koníkovi v sekci Matka, otec, rodina je diskuse Zemřelo mi dítě....je tam hodně podobných maminek...skus kouknout
14. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulky,
tak já už jsem dovalila zHradištěz tréninku, samo,že nebyl,bude až odpoledne - takové má můj chlapeček informace, jsem se tak vztekla, že mně vyhrkly i slzy do očí, pravda, já jsem doma a mám tolik času, že můžu furt někde rajzovat. Kdyby s ním jel manža, tak by ho hodil zpátky po cestě někde do škarpy :wink: . Ještě, že byl v práci - ale já jsem splachovací a už jsem v klidu.....

Ywusko: ted jsem si na tom aukru objednala ty kombinézky 0-2 měsíce, tak to budou opravdu moc malinké, no snad jim to bude. Říká se, že dvojky bývají dříve, tak uvidím....
A super bylo ted, když jsem přijela z tréninku a manža se mě ptá: Irmi, co jsi si to objednala: Kombinézky 0-2 metry, co to proboha je? No prostě chlap...a já se divím, po kom má ten můj chlapeček tak blbé otázky :slight_smile:
nepochopil , že m - znamená měsíce :wink:
14. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,

koukám, že se tu rozjelo zajímavé a smutné téma :pensive:
Pokud to nevadí, tak se i já přidám. Když jsem otěhotněla poprvé, před tím, než se narodil Áďa, tak jsem potratila v pátém měsíci. Nebylo to nic jednoduchého, když mi oznámili, že je miminko mrtvé :pensive: akorát že já jsem začla silně krvácet a bohužel se s tím nedalo nic dělat, prostě jsem potrácela. Měla jsem hrozné křeče a bolest, že se to opravdu nedalo ani pomalu vydržet, tak jsem poprosila jako Hanča o uspání. Nezvládla bych to dál, kdybych to malé viděla. Jediné co vím, že to byla holčička a po roce se nám podařil Áďa.

Proto jsem hrozně moc ráda, že toho klučinu máme a teď snad i to miminko :pensive:

Holky, jste hrozně moc statečné.. a doufám, že se i vám brzo podaří otěhotnět, ať už s pomocí lékařů nebo přirozeně. Držím palečky!!!
14. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi a ywush: jsem asi blbá, ale nějak to AUKRO nemůžu pochopit :sweat_smile: takže asi zůstanu u nakupování přes normální obchůdky :wink: jinak já mám první dupajdy ve velikosti 56
14. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ani ja nechápem to aukro...ale ste si vytrpeli holky, až mi to príde zázrak, že ja mám tých bobánkov ešte u seba.
14. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tolik vás je, co jste sï tu bolest musely prožít... :frowning2:
Na aukro jsem se kukala včera, no hned bych nakupovala, ale nechám to až budu doma a mimi budou větší. Snad to vydržím, chjo... :frowning2: :pensive:
14. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, ty nemáš doma ani první dudlík :dizzy_face: to já už jo, vlastně to co mám v Albu, už máme doma, kromě těch ostatních věcí.. jsem to s manžílkem prostě nevydržela a snad jsme nic nezakřikli.
Byl i v Globusu a koupil tam 3bodýčka za 120,-kč, vyfotím to a dám to potom do Alba :dizzy_face: :dizzy_face: ty bodýčka jsou v neutrální barvě.
14. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, to s těma kombinezkama a manželem mě fakt rozesmálo :grinning: ! Dobrý :slight_smile:

Holky, já jdu žehlit, ach jo
14. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem dělala včera :grinning: takže mám vystarané na nejbližší dva dny. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě to jednou dočítám, to jsou příběhy, co jste musely zažít! Máte ty děti a těhotenství tak zaloužené :slight_smile: ! Moc vás obdivuju jak jste to vše zvládly a nevzdaly se :wink: :wink: !!!
14. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky všechny moc moc děkuju za držení pěstiček, já ještě ¨žádné dítě ke smůle nemám, ale pořád věřím, že snad jendou ...... už kvůli té strašněé zkušenosti :frowning2: jste všechny strašně hodný, že tak povzbuzujete. no a co tady čtu ty příběho Vás holky, co jste prošly podobnou zkušeností, ale pak přece jen miminko přišlo, tak to člověka povzbudí, že pak přece jen ta "náplast" v podobě mimi přišla. i když je fakt, že na to se prostě nezapomene ...

hanulko: to je taky moc moc zlý a smutný příběh, ale je fajn, že už máš takovou dobu za sebou a hlavně je super, že taky pak přišlo tak brzo miminko :slight_smile: jen se zeptám, Ty jsi nemusela po revizi dělohy čekat půl roku nebo jste jen nevydrželi :slight_smile: :slight_smile:jina moc díky za odkaz

simulinku: děkuji moc za odkaz,jsi hodňoučká

luci:adis: taktéž, moc moc mě mrzí, že taky taková špatná zkušenost, ale zase se v dobré obrátilo ato je super :slight_smile:

jinak holky, rozhodně jsem nechtěla rozjet nějaké smutné téma, hlavně ne kvůli Vám, které jste těhulenky a čekáte svoje drobečky, vždyť Vy se máte radovat a ne číst takový věci .... takže STOP SMUTNÝM PŘÍBĚHŮM a HURÁ DO BOJE S OSUDEM :slight_smile:

všem Vám přeji krásný den :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
besi: máš recht....hlavů vzhůru a do bojeeeee :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano máš pravdu besi, že jsme museli čekat, ale bohužel nebo vlastně BOHUDÍKY nám selhala antikoncepce... a bylo to ...no neboj vyslechla jsem si od DR. svoje no ale hlavně že to dopadlo vše ok. :slight_smile:
14. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no pro mimi nemám ještě nic ani ten dudlík :frowning2: já mám prostě strach, že to zakřiknu. Tak že ještě se snažím vydržet.
Hanul, neříkala jsi, že máte tento víkend hody? No my budeme s manžou opět cestovat, jedeme k jeho bratránkům na Hanou, taky mají hody. Jen doufám, že drobky zase nanapadne zlobit a chtít se tam podívat do nemocnïce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když už byly ve Znojmě, tak proč ne v Přerově, že... :grinning:
14. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

sim nedivím se, že máš strach, ale myslím, že tím, že něco koupíš rozhodně nic nezakřikneš naopak jen sama sebe utvrdíš v tom, že miminko bude :slight_smile:))

já si třeba koupila už těhu domácí obleček :slight_smile:)) prostě vím, že těhulka budu :slight_smile:))
14. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: do boje, ale s MAGNÉSKEM nezapomeň :wink: :wink:

hanuli: máš recht, hlavně že to dobře dopadlo :wink: ale bylo mi jasný, že určo Dr. řádil, t oni prý nadávají když někdo neposlouchá :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, jsem si vyslechla jak jsem neopatrná a hlavně že je to nebezpečné, že děloha nemusí být zahojená dostatečně a tak, no byla jsem z toho paf, ale nakonec mě uklidnil, tím, že to tak asi mělo být a řekl, že si mě bude víc hlídat..tak jsem jezdila co 14 dní na UTZ na kontrolu srdíčka a jeslti děloha roste jak má a v pohodě...

ano máme hody, budeme hodovat a jdeme se prvně podívat i do Slavkova jsou tam taky nějaký trhy a hlavně na bitvu 3 císařů to bude vzrůšo, v zámecké zahradě mají být nějaké atrakce tak si vyrazíme a užijeme sobotu. :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, víš něco o Žabičce? Ale to bys asi napsala sem...Já do ní nechci furt vrtat, když nenapíše sama do odpoledne, písnu jí :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Muschko vůbec ne jen jak psala včera, ale to už jsem sem napsala, ale psala, že dnes po UTZ dá vědět co a jak. Tak uvidíme.
14. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my budeme mít také krásnou sobotu. Manža mně řekl, že mám nechat dvojčata doma a půjdeme skládat dřevo, tak se na to moooooc těším..... :frowning2: :frowning2:

Ale ta žabka je v té nemocnici fakt nějak dlouho, že?
14. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ani my sme ešte nič pre mimčo nekúpili. Moj mužík je dosť opatrný, alebo ako by som to povedala, nechce predbiehať a naviac by sme mali ešte domácnosť dozariaďovať, lebo keď budú deti, tak domácnosť pojde na dosť dlhú dobu stranou...ale ten dudlík...aspoň ten by som mohla kúpiť :sweat_smile: vlastne dva :grinning:
14. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek