CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
14. srp 2009

ja jsem u obou transferu mela CRHU a nemuzu si stezovat!!! Setricky jsou na embriologii uzasne a strasne uklidnuji,nejdulezitejsi je se poradne uvolnit a jak rikaji sestricky,prvni pulhodinu se snazit po transferu usnout,to pry hodne pomaha

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

bohužel to u mě z psychyckého hlediska nehrozí, já chrápu když spím, to znamená že nespím na cizích místech...no prostě neusnu 😅

chrobacek
14. srp 2009

ywush... prosím tě jak jsi psala o tom špinění při HA bylo to i slabé krvácení? sorry že furt toto melu dokola, ale mě prostě připadá, že to je mrcha.....

chrobacek
14. srp 2009

holky novinka na obil.

Andrologická ambulance byla vybavena novým špičkovým mikroskopem, který usnadňuje vyšetření spermiogramu a především morfologického hodnocení spermií. Obrázek je presentován v naší fotogalerii.

hanulamarkova
autor
14. srp 2009

no to je bezva, tak já letím nakoupit a domů, konečně víkend hezky si ho užijte holky pa

miradka
14. srp 2009

Chrobi, u mňa zvýšili dávky na 250 a keď som išla asi na 2 -3 kontrolu, zabudla som tam zavolať na výsledky, tak druhý deň mi sestrička celá vyplašená volala, že musím znížiť dávky...tak zase 225. no a predtým som mala drlhý protokol a k tomu synarel a teraz krátky z dovodu umelého prechodu - hneď som naviazala a namiesto synarelu som mala dekapeptyl.
Vidíš, možno aj to je odpoveď prečo sa spermiám až tak nevenovali. Majú nový mikroskop 😉 Tentokrát to vyjde chrobi, neboj 😉

chrobacek
14. srp 2009

😉 Hani pá hezký víkend.....

mir... supr já doufám, že u mě to bude stejně těch 250 nebo 262 co dávají... doufám 🙂.... jo vyjde 😉

chrobacek
14. srp 2009

na netu jsem našla dotaz a odpověd, že ženská po cilestu taky krvácí nonstop dr. jí řekl, že za 3 měsíce se to zlepší nebo změnit HA.... no to je sice supr... ale co já a 2DC, že? budu doufat, že bude .....tak jak psala cin...

chanel
14. srp 2009

ahoj princezny, tak jsem se vrátila z dovolenky a co to tady čtu.....brečím. Besi, Luci a Hani, je mi to moc líto! Určitě ted už bude všechno v pořádku!!! Moc Vám to přeji. Ywushko gratulace k synátorovi!! Žabce k srdíčku a SIm a MIr, k uspěšnému zakončení třetího měsíce..toto letí!! Chrobi tak kdy na to jdeš? Já čekám na ms, tak asi do 10 dní madam dorazí a můžu začít,ale mám plný gaťata strachu...

chanel
14. srp 2009

Cin a Sune, přeji bezproblémovou stimulku!!!! A hodně pít na to nezapomínejte!!!!!!

chrobacek
14. srp 2009

chanel ahojky 🙂 no asi nikdy ☹ ☹ 😠

muschka
14. srp 2009

Hani, nic si z toho nedělej, já po ET taky nikdy neusnula, slyším každý cinknutí, každej zvuk. Ale s Žabičkou jsme tenkrát vykecávaly o 106 a podívej jak jí to vyšlo 🙂 !

Holky mějte krásný víkend, my jedeme na chatu, asi za hodinku, už mám nabaleno, pesan taky sbalil kufírek a čekáme na pánečka až nás odveze všechny tři 🙂

chrobacek
14. srp 2009

Musch hezký víkend...

já taky kecala s paní co tam byla se mnou 😉

miradka
14. srp 2009

Ahoj Chanel, vitaj po dovči a díky za gratuláciu. Dobre si si oddýchla? Mám pre teba dobrú správu, ten čas skutočne tak letí, že 10 dní je tu cobydup 😉

Holky, celý deň sa nemožem zbaviť bolesti hlavy. Aký paralen sa može v tehu užívať? Teraz je toľko druhov a megadáviek, že mám obavy púšťať sa do toho, ale tá tupá bolesť je už neznesiteľná. Asi sa z toho už zbláznim. 😢

ywushka
14. srp 2009

chanel: vycitena hlava a s chuti do toho a pul je hotovo! Vitej z dovolenky,odpocata🙂 parada!!🙂

chro: ja jsem mela takove spineni-nekdy spis jen hnede,pak treba i s troskou krve!! Uvidis!!Kolik mas jeste tabletek???

chrobacek
14. srp 2009

yw. ☹(( já mám normálně krev, ale ne moc a ne furt.... tabletky jsem měla ještě dvě ale hodila jsem je do koše tak uvidím jak to teda bude pokračovat dál.... fakt se bojím, že to už byla mrcha ....

chrobacek
14. srp 2009

nevím zda to je možné při braní prášků

ywushka
15. srp 2009

chro: uvidis co to udela po tom vysazeni prasku,myslim si,ze teprve by mela mrcha prijit!!!Proste hned jak budes mit jasnou krev,tak volej na obi a nahlas se na stimulku (teda pokud ted zacinas).

Ja uz jsem uz zase vyspana,brzo jsem usnula!! Preju vam hezky den plny slunicka!!Nevim co dneska budu delat manzel se bude urcite ucit na ty zkousky pondelni a ja budu muset cucet sama do bedny! Zitra mame prvni vyroci svatby,tak si zajedeme nekam na obed🙂 Uz se uplne tesim🙂

elennka
15. srp 2009

dobré ráno 🙂.... manža jde za chvilku do práce / na dopoledne/ a odpoledne jedeme na chalupu k našim, pomáhat čistit les po vichřici... doufám, že přežiju... už teď mě všechno bolí...

simulin
15. srp 2009

Dobré ránko,
taky nějak nemůžu spát, nejvíc mě štve, že když jsem doma, tak jsem vzhůru už od 7 a když jdu do práce spala bych jak šípková růženka. 😒 Ale to je asi zákon schválnosti.
chanelko děkuju, doufám, že jsi si na dovči pěkně užkila a odpočala.
Musch, užij si na chatičce. Pesan musí bejt moc spokojenej...., takhle si užívat přírody. 😎
Chrobi, neboj určitě začneš stimulovat, ms se ještě dostaví. A pokud si nejsi jistá, na Obi to určitě všechno zjistí s krvičky a h. profilu. 😉
Mir, taky mě sem tam pobolívá hlava, ale zatím jsem to vždycky nějak zvládla bez prášku. Ale tenkrát jsem se na to ptala Crhy a říkal ten paralen, ale uplně ten obyčený ne paralen plus, ten by se prej neměl...... 😕
http://www.porodnice.cz/node/41119

zabicka007
15. srp 2009

No teda baby, vy jste mě vůbec nešetřily a nakecaly jste toho tak na dva dny čtení!!! 😀 Tak nic, nejdřív uvařím a pak k Vám zasednu a vše dočtu...jinak už je mi zase dobře, dostala jsem fotečku, sice hodně rozmazanou,ale jasně jsem viděla to bušící srdíčko...no co Vám budu povídat, spadl mi kámen ze srdce. Mám mít klidový režím, ale drobným pracím se prý vyhýbat nemusím. Všechny Vás moc zdravím, fotečku dodám odpoledne ju? Pa pa pa zatím 🙂

ywushka
15. srp 2009

sim: me kdyz boli hlava dam si paralen-mam to osvedcene a povolene ze vsech stran-od gyndare,obvodaka a dokonce i na konikovi se o tom pise!!!

zabi: vitej doma🙂 Hlavne nedelej nic tezkeho!! Za me porad delaji vetsinu ostatni-manzel povesi pradlo,pomuze me vyskladat mycku,ja jen uvarim🙂 a max tak umyju koupelnu....zbytek dela mamka kdyz je doma....

irminka
15. srp 2009

dobré ránko babuchy 🙂
žabi, to je super, že jsi doma, ty fakt musíš už jen odpočívat a být naprosto v klídku 😉

Tak my máme naplánováno to slavné skládání dřeva, ted jsem dovalila z obchodu- na kole 😅 , hodila jsem myčku, převleču postele, hodím pračku, pověsím pračku, něco uvařím a budu úúúúplně hotová a to nebude ještě poledne 🙂 ...tak se zatím mějte holčiny, jdu pracovat, papapa

gabina79
15. srp 2009

Ahojte holky 🙂
Vítám Žabičku a gratulujji k srdíčku 🙂, tak hlavně být v klídečku a bobek to učitě zvládne 😉 ..kdy jdeš na další kontrolu? Ještě na Obi nebo už ke svému dr? Držím pěstičky.
Chanelko, ahoooooj, není jak po dovči, že? Jak se jinak máš? Takže už taky brzy začneš se stimulkou? Tak podávej průběžné info! Budu na tebe myslet a držet ti pěstičky 🙂 😉

hanulamarkova
autor
15. srp 2009

AHojte holky, žabi moccc gratulací k srdíčku. Je to bezva, dávej na sebe pozor a odpočívej!
holky já dneska dělám bramborový salát a můj smažené kuřecí stehna...mnamka to bude tak se hezky doplňujem 😀 není nad spolupráci v kuchyni

pilotkaanetka
15. srp 2009

Ahoj holky až bude víc času tak sem hodím fotky naší prdelky 🙂 ted jsem uklízela a leje ze mě jak z vola 😀 ted jsu krmit užý se ozývá

gabina79
15. srp 2009

Hani, tak o tom si můžu nechat zdát, že by můj manža něco uvařil 😉 ...leda tak párky 😀 ...mňam, ale bramborový salát bych si dala, ten mám ráda 🙂
Já jsem od včerejška sama doma, tak si udělám jen nějakou rychlovku - těstoviny (ty mám taky hrozně ráda) s nějakou plpou 😀

gabina79
15. srp 2009

Ahoj Anet, jak vám to spolu jde? 🙂 ...je Amálka hodná, spinká? Už se těšíme na fotečky 🙂

pilotkaanetka
15. srp 2009

jj je hodná je to naše zlatíčko 🙂 v noci se budí jen kolem jedenáctý a pak až kolem šestý ráno tak to je super jen aby ji to zustalo 🙂

gabina79
15. srp 2009

tak to je super..ať jí to vydrží co nejdýl 😉