CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
19. srp 2009

😀 😀 píchám píchám doufám, že i něco kvalitního vypíchám 🙂))

chrobacek
19. srp 2009

a půjdu ve tvých šlépějích .....

lucka.adis
19. srp 2009

Nazdar chrobi, ty píchačko jedna naše 😀 😀

lucka.adis
19. srp 2009

... určitě to na podruhé vyjde, jenom tomu musíš věřit 😉 😵

chrobacek
19. srp 2009

čau těhule 🙂))) .........dneska jdu holky na druhé rovnání páteře Dornovou metodou tak doufám, že to i přispěje ke zdárnému konci 🙂)))

irminka
19. srp 2009

ahoj babulky,
tak zase máme krásný slunečný den, to je moc fajn, ale já jsem raději zalezená v obýváku a dívám se na atletiku...Chlapi nejsou doma, mám navařeno od včerejška, takže pohodička 🙂
Před chvílí mně přišla dobírka, objednala jsem si těhu tričko a těhu pás...Chtěla jsem si to dát do albíčka, ale opět nemohu najít propojovací kabel, já ty moje chlapy snad uškrtím...jdu ho hledat..... 😠

irminka
19. srp 2009

chrobi: a bolí to?

chrobacek
19. srp 2009

nebolí .... ale je to docela makačka 🙂)

elennka
19. srp 2009

ahojda holky, foták zítra můžu vzít, není problém.. mám zrcadlovku... jinak přijdu na tu 14 h... a po 16 h musím mizet ještě do práce.. 😉

irminka
19. srp 2009

tak hlavně, aby to pomohlo chrobi 😉

tak už jsem kabel našla a hodila tričko a pás do albíčka...

zabicka007
19. srp 2009

Holky,dočetla jsem se na jedné diskuzi,že se holka objednávala na to Veveří na začátku 10.týdne a sestra jí nevybíravě řekla,že volá dost pozdě...asi bych tam měla pro jistotu zavolat a objednat se ne? A jak to vlastně je? V pondělí byl první den 9. tt, tzn. že dneska jsem 9tt + 3? Nebo jak? Já to nechápu ☹ jsem trochu blond 😅 HELP ME! 😀

sajmona
19. srp 2009

Ja chci taky pichat🙂 luci to bohate staci,zadnou zrcadlovku🙂 chrobi ty jdes na sraz taky?

irminka
19. srp 2009

určo se objednej už ted.....bývá narváno 😉

chrobacek
19. srp 2009

saj však začneš 🙂))) myslím, že se potkáme v sobotu na UTZ co ty na to?

simulin
19. srp 2009

Achojky kočky,
včera jsem nějak nestíhala a dnes mě zlobí netík. 😉 No jdu vás rychle dočíst, vůbec nevím co nového 😅

veria
19. srp 2009

žabko, ty blondýno, jestli v pondělí byl první den 9 tt, a dneska jsi 8+3. Probíhající 9. týden, chápeš? 😉

lucka.adis
19. srp 2009

Žabko, Veria má pravdu.. já jsem dneska 14tt+1 a to je už automaticky 15tt 🙂 aby se v tom člověk vyznal, že.

Irmi, pěkné tričenko... podobné jako mám já. Objednávala jsi ho přes internet?

sajmona
19. srp 2009

Chrobi covece to je mozny🙂 je divny ze me vzdycky pred mrchou bolely strasne prsa a migrena ale to bylo tak 1 den a uplne to ustalo. Snad se to nebude zbytecne protahovat.

irminka
19. srp 2009

lucko: ano , objednávala jsem to přes net, za 5 dnů jsem to mělo doma, docela rychlovka 😉

chrobacek
19. srp 2009

saj jo myslím, že mě doženeš stačí když mrcha dojde do pátku 🙂))))

žabi je to jak píšou holky 🙂)))

lucka.adis
19. srp 2009

irmi, přes ten net je to fakt rychlé 😉 taky jsem na to nečekela těch 14dní co mi paní říkala..

Saj, mrcha určitě brzo dorazí.. a začneš taky se stimulkou 🙂

sajmona
19. srp 2009

tak snad se brzo dočkám🙂
dneska jsem si dala závazek,že umyju okna,už přes ně nejde vidět,to jsem ale hospodynka🙂

lucka.adis
19. srp 2009

saj, na to se chystám už pěkně dlouho.. ale nějak se nemůžu dokopat 😠 😀

sajmona
19. srp 2009

no já se koukám doma z okna a né že by byly špinavý jen z venku,ale i zevnitř..po.....od much,potvory jedny🙂

sajmona
19. srp 2009

nic jdu na to musím se dokopat,Tak zatím papa jsem zvědavá na zítřek kolik se nás tam nakonec sejde;)

lucka.adis
19. srp 2009

Holky, taky se prozatím loučím.. pěkný slunečný den 🙂 a zítra v Brně ahooooooooj

sune
19. srp 2009

ahoj maminy a čekatelky 😉
Gábi, ano, ta nová dr. je kolem 30 let a dlouhé blond vlasy 😉 A díky, jsi hodná. doufám, že to tentokrát bude lepší. Však se pořádně napapkej a vyfot bříško, jak roste, at máme inspiraci 😉 A jasan, že ti přeji, at to dobře dopadne. Přeji to všem tady, každá si to zaslouží. už máte toho za sebou tolik - nervy, beznaděj, bolesti atd., tak snad přece musí být nějaká spravedlnost a dočkáte se zdravých miminek.
Chanel, co to máš za štávičku z aloe? Já už ted nic zkoušet nebudu,ale když se to zas nepovede, tak bych ji testla 😉 . Jestli budu mít zas béďáků, jak posledně, mohla by pomoci. A nestresuj se hlavně, akorát si ubližuješ. Nějak to prostě dopadne a máš tu vždy obrovskou oporu 🙂
Saj, neboj, mrcha brzy dorazí a už budeš hlásit, že taky stimuluješ. 😉 Už se určitě těšíš,že?
Sim, ahoj, jak se vede? na obi už nechodíš asi že? To už se tam nepotkáme? já tam poznala včera hned hanču odsud.
žabi, napsala jsi to moc krásně, zas už jsem natahovala 😉
Chrobi, tak to se tam asi v sobotu potkáme. i když asi ne, jestli půjdu na odběr, tak už budeš dávno doma, jak posledně. teda ty se cítíš s tím narovnáním zad 😉 já byla na masáži a to jen sedím,aby mě netlačil na vaječníky a i tak cítím vajucha 🙂 Tak doufám, že budeš ted supr nosnice 🙂

cincolina
19. srp 2009

Ahoj Sune, já na Obi byla taky včera a Hanuli jsem poznala taky 🙂, ale ty tu nemáš fotku :(. Jdu na odběr v pátek, tak se možná potkáme... držím palce ať je vše OK. já jdu poprvé tak bojim bojim.

chrobacek
19. srp 2009

sune ahoj stimuluju teprve třetí den takže mi to s tou mou "masáži" vyjde 🙂)) a doufám, že budu krásně odblokovaná na ET 🙂

muschka
19. srp 2009

Ahoj Holky, všechny vás moc zdravím 🙂 !

Přišla jsem právě z OBI. Test hcg je negativní 😖 . Ale nic jiného jsem nečekala. Už je druhý nepodařený pokus přes krásná embrya, takže mi Čadová navrhla automaticky že se mi podívají do dělohy, jestli tam něco nebrání těhotenství. Můžu hned po prvních měsíčkách, takže to bude brzy za mnou. Prostě bojuju dál... 😉