• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Sune budu na tebe moc myslet v sobotu :slight_smile:)) budu předvoj :slight_smile:)) ale jsem tam holt dřív jak ty :slight_smile: a jaké jsou poslední zprávy z UTZ?
20. srp 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty nejsi na srazu? díky předvoji :wink: my na sebe myslíme pořád vzájemně,co :wink: ty jdeš na sono až ted poprvé,že? no jsem asi zas nosnice :wink: mám 18,17, 4x- 16, 14,13-2x,12,11-3x a drobné. takže už jdu večer na pregnyl.
20. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sune já jsem v práci :slight_smile:) na sraz teda ve tři jít nemůžu :slight_smile:

jojo ted poprvé a doufám, že tam budou folíky minimálně.........minimálně jich tam bude 10 :slight_smile:))))))

no to máš úrodičku jen co je pravda ... kdy bude ET asi středu? nebo až ve čt?
20. srp 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych věřila v minimálně 7 vajíček ... možná budou ještě i ty z těch 13 .. takže 7-9 je můj tip :sunglasses:
20. srp 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, ty mi pěkně přeješ. kéž by jo. polsedně jichy bylo taky hodně a stejně se vydolovalo jen 5 schopných.
tak doufám, že se nenecháš zahanbit a budeš mě následovat :wink: tak se měj hezky, já jdu domů odpočívat, není mi ok.
20. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ti prostě předpovídám toto :slight_smile:))) tak páá budu se snažit tě dohnat :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, já už jsem taky doma.. stihla jsem i nakoupit, fotky dám do albíka večer... :wink: :wink: jsem ráda, že jsem vás poznala :sunglasses:
20. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda me je uplne lito,ze jsem nemohla prijet,manzel byl jeste ve dve odpoledne s kamionem v breclave a prijel uz pozde:frowning2: a ja jsem se tak tesila! Snad jste se pobavili a bylo setkani prijemne!!
20. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell, já ještě chvilku brouzdala se žabkou po Vaňkovce a taky jsem pokoupila.. srazík byl super, snad nás tam bude příště víc :wink: každopádně jsem vás moc ráda poznala..
20. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell, můžeš udělat nové Album a nazvat ho nějakým názvem, ohledně dnešního srazíku. Potom tam aspoň můžeme přidávat ostatní fotky :wink:
20. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,

moc vás zdravím :slight_smile: . Je mi to taky líto, že jsem nepřišla. Pejska včera večer přepadl průjem a tak jsem spěchala domů, abych se podívala, jak je na tom. Doma jsem našla několik sranečků a ještě odpoledne venku se to opakovalo. Ale teď manžel hlásí, že hovínka mají tvar :wink: . Takže dobrý :slight_smile: .

Ráda přijdu příště a těším se na vaše fotečky, papa
20. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak tet jsem konečně dorazila domu, stěhovali jsme a už toho mám ale opravdu plné brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes: moooc mě mrzí, že jsem s vámi nebyla ale musíte si to hodně rychle zopakovat. Moc jsem se na vás těšila ale nešlo to. :frowning2: Příště tak husp dávejte fotky ať můžu závidět...no jdu do postele a ozvu se zítra pa :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell, díky za fotky :wink:
20. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak já už taky hlásím příchod, dojela jsem z Brna tak vyšťavená, že jsem si šla se ségrou na malé pivko, a řeknu vám že bodlo. :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak srazík super, jen jak říká Lucka škoda, že nás nebylo víc, tak snad příště. :wink:
20. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vám to ale sluší :slight_smile: !!!
20. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen moje maličkost se nefotila... příště :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell, ale když jsi taková fotografka, tak by jsi mohla udělat lehkou fotomontáž, ne... :sweat_smile: Aby jsi tam taky byla.
20. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell, popíšeš nás tam?

Sim, fakt bych tě nepoznala :grinning:
20. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím :wink: :wink: :wink:
20. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem doma,rovnou ze srazu jsem letela jeste na zahradu a pak zase ikea neco dokoupit. Bylo to super jste vsechny mooc sympaticky fakt. Uz se tesim na dalsi
20. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jeee holky vy jste se meli!!!!

Ja uz vztavam,mam byt uz v osm u kadernika,to je sileny cas!! Preju vam krasny slunickovy den
21. srp 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky... :slight_smile: přeji pěkný sluníčkový den
21. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak teda fakt jsem nešťastná, že jsem tam s vama nebyla určitě jste se měli super. Tak příště. :wink:
21. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak hlásím, že jsem včera měla sraz s kamarádem co se rozvádí, tak jsem předpokládala, že to bude na dlouho... a taky, že bylo .. tak jsem si injekce píchla sama ...musela jsem nestíhala jsem to domů.... no teda maso ... fuj tajksl ... tak už jsem i statečná :slight_smile:))
21. srp 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajmon.. co mrcha?
21. srp 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to je super...jsi statečná no vidíš jde to! Za chvíli bude z tebe profík. :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky,
tak teda srazík vypadal dobře, alespon jste na sebe nemuseli tolik křičet, když vás bylo jenom 5 :slight_smile: . Neumím si představit, kdyby se nás tam sešlo třeba 20, jak by to vypadalo..........Švitořilky hadra :wink:
Tak snad příště nás bude víc, moc mě to mrzí, že jsem vás nepoznala osobně
21. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, jsem ti včera psala, že jsi určo statečnější než já a ona je to fakt pravda :grinning: :grinning: já bych si to fakt sama nepíchla..
21. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko no nakonec mě okolnosti donutily, ale málem jsem to vzdala :slight_smile:) píchla jsem se trochu a nešlo to dál tak jsem to zase vytáhla říkám si to si nemůžu v životě píchnout teda ten decapeptyl, protože pero je v pohodě....
no ale říkám si musím, protože jinak mi to píchne manžel až v deset večer a to asi není úplně optimální .. :wink: tak už jsem zkušená ivfkařka :slight_smile:)))
21. srp 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek