CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
25. srp 2009

Holky, mám tam ty fotky v Albu: Náš Áďa + dovolená v Rakousku, jestli chcete, tak mrkněte 😉

ywushka
25. srp 2009

Lucka: krasne hlavne ta priroda,uplne zaviiiidiiim

lucka.adis
25. srp 2009

ywushko, bylo tam fakt nádherně.. kdyby jsme nemuseli jezdit domů, tak bych tam fakt zůstala 😀

sune
25. srp 2009

ahoj holky, díky za povzbuzení a útěchu, jste moc hodné. vážně moc děkuji
Saj, to je právě tím, jak píše ywa. Reaguji až moc,takže oni pořád neví, že když mi dají malou dávku na začátek, udělají to nejlepší, co můžou. A to jim říkám pořád. Pak jsem přestimulovaná, vajíček kolem 20,ale nekvalitní. a s tou prací máš pravdu. Práce nám neuteče,ale lidi jsou tak zvědavý a i zlý. Já to hraju tak,aby nevěděli vůbec ani náznakem, že jsem na ivf.Trochu se bojím, že když přijdu o práci a budu muset do nové, tak mě při dalším pokusu vyhodí. No a taky by mi museli trochu tolerovat školu. Ty jsi na neschopence od laparky? jak snášíš stimulku? Poslechni holky a hodně pij. Mně to pomohlo už 2x odvrátit hyperstim. a ulevilo i bolesti.
Sim, jo,jo,každá to máme jinak. Ty moje vaje asi kvalitní moc nejsou, když jsme jich měla tolik a na odběru se ukázalo, že jich je schopných jen 5. Má dr. mi říkala, že ji přijde, že ty spermie nemůžou prorazit tam, tak mám asi tvrdou slupku. Kdy budeš už doma? Ono asi to dojíždění ti moc nepřidá a ta práce. nejlepší je totiž domácí strava a v těhu vůbec. Žádné jídleny, menu atd., tam se toho dá chytnou. Máš u toho průjmu i křeče? Hlavně doplnuj tekutiny. A banán je dobrý, rýže taky a dušená mrkev až později asi. Když ti pak bude lépe, dej si čistý zákys nebo kef. mléko na obnovu. To hodně lidem pomáhá. Tak se drž a mimča taky, ať jste v pořádku.
ywa, já si říkala, že jsi to určitě měla podobné! Mně ted dali 175 na 2dny a pak 100 a pak už taky nic a stejně jsem přestimul. Přesně, jak píšeš. Vaječ. k prasknutí, hýbat se moc nedalo a dr. měli radost, že tak krásně reaguji! Ale těch hodně vajíček je na úkor kvality. Lepší mín, ty jsou kvalitní. Ale měla jsi jich nakonec 8, to je dobré. hlavní je, že se zadařilo a mimčo je na cestě!!

chrobacek
25. srp 2009

sune takže se cítíš dobře? hypers. je v tahu? .... no právě mě štve jak krásně reaguješ a přitom je tam 5 dobrých vajíček a to je druhá stimulka tak já teda fakt nevím ... co je lepší ..... resp. u mě zvedli dávky a k prdu není to lepší ...

chrobacek
25. srp 2009

v kolik máš volat ne mimina?

a co cin?? dnes je asi na ET ne?

chrobacek
25. srp 2009

holky myslíte, že je blbost jít po ET do práce? já mám sto chutí jít stejně tu sedím jen u PC

sune
25. srp 2009

chrobi, to máš krásnou úrodu. uvidíš, že budeš mít vajuch víc jak já. My dali icsi na všechny,ale obě embry. pořád říkali, že je spremi. výborný a minule byl horší a oplodnili se taky. Tak jsme to dali tak. Ale já posledně měla velkou naději, že to vyjde, říkali to i de. že po laparce, to půjde hned atd. a vidíš. nic. Ted už moc nedoufám,ale nevzdávám to. pořád si říkám, 2 tam budou a vyjde to. Ale i tak mám už v plánu, že si pak nechám 2 měsíce klid bez ničeho, jen duphaston na uklidnění vaječníků a pak umělou menopauzu a pak až zsa na jaře ten můj poslední pokus. A to dám icsi úplně všechny. Manža už to taky nějak psych. nezvládá, hlavně tu stimulku. Ještě máme v sobotu pohřeb, ale tam radši asi ani nepůjdu, stačí, že řvu doma.
Tak já jdu volat,co dělají ty mimča. Doufám moc, že všechny ještě bojují.
Chanel, neboj se, musíme taky trochu bojovat. Posledně už jsi byla blízko,tak to ted už vyjde. Věř tomu taky a opakuj si to. To dělá hodně. taky mi slib, že budeš brát prášky,ju. A s těma dvojčatama to máme stejné. Dr. mi to říkal taky. Ale zavést 1 je riziko. Takže já určitě 2, když budou.

miradka
25. srp 2009

Chrobáčku, určite si vezmi pár dní volno, neriskuj, už je to druhé IVF...

chrobacek
25. srp 2009

sune to ne budu mít max 5 jinak jsou to mrchy malé ze kterých nic nebude .... zítra už nepíchám prý tomu dáme jen čas aby dorostly, ale jsou fakt jak minule takže to bude lepší výsledek max o jedno vajko 🙂
no já nevím oni jsou furt strašně nadšený ze všeho a přitom to zase tak supr nakonec není ..... ale prostě musíme sázet na ty dvě protože dvě zůstanou určitě tomu věřím jak u tebe tak u mě 🙂)))..... my taky do dalšího hned tak nepůjdeme... a navíc jsem neštastná z toho že mi nefunguje levej vaječník resp. nereagu je na stimulku a navíc mám polyp v děloze z čeho asi že?

sune
25. srp 2009

tak mám holky strašnou radost. Dvě jsou dnes 6 buněč. a 1 už 8 buněč. a prý se tam vyklubalo přirozeně oplodněno další,ale je malé a bude na nic. A ráno tam volám znovu, že by počkali vzhledem k tomu nevydařenému pokusu až s et ve čvrtek. Tak snad nám zbydou mimča.
Miradka, jak se máš mamino? Ptala jsem se už jednou, nevím, zda jsi to četla, došly peníze v pořádku ze socky.
chrobi, taky bych zůstala doma. A možná bych zvážila laparku, když ti nefunguje vaječník. laparku a pak ivf. mně taky levej nefungovla kvůli těm cystám, úplně ho vcucly,ale ted už se zpamatoval. a věř tomu, že tam ty 2 budeš mít taky. 🙂
Jo holky, v nemocnici se mnou asi vytřeli nějakou stěnu. Jak jsem se vzbudila po narkoze a kapačkách, měla jsem najendou sedřený loket. ještě, že mě to nevzali obličejem 😉

snahapada
25. srp 2009

ahoj holky tak konecne vas jdu pozdravit porad jsem na chate tam neni pc za chvilku opet odjizdim jeste na tento tyden a pak uz budu doma u mne nic noveho zitra budu mit vysledky z tripltestu tak dam vedet jinak uz spim jakz takz a vas vsechny mooooooooooc zdravim a potom se k vam uz zase =pridam doufam zejste vsichni v poradku a zdrave i deticky rostou co mu pritel se uz umoudril tak doufam ze mu to vydrzi tak se zlaticka opatrujte uz na mne volaji a pristi tyden jsem tu a pak si vse doctu to bude hruza ale neva tak pa pa

ywushka
25. srp 2009

snaha: budeme na tebe myslet a snad to umoudreni manzelovi vydrzi!!!

sune: drzime palecky!!!

cincolina
25. srp 2009

Ahoj holky,
hlásím návrat domů po ET. Dvě morulky, 3 mražáčci 😀
Sune, moooc dobré zprávy a Chrobi budu na tebe myslet ať jich je co nejvíc kvalitních.
Je to hrozná loterie, dnes tam byla se mnou holčina co měla vajíček 10 a nakonec zbyly jenom dvě na transfer.

ywushka
25. srp 2009

cin: parada!!! tak ted odpocivej,nedelej nic tezkeho!!! Ja jsem prvni tri dny u toho posledni ET jen lezela!!

ywushka
25. srp 2009

cin: ale urcite to nezalezi na tomto,jestli nekdo lezi nebo nelezi!!! Ale zkus odpocivat at se mrnouskum libi u tebe

cincolina
25. srp 2009

Ywushko, díky! Já se právě chystala napsat Chrobáčkovi, že do práce asi normálně budu chodit. Jsem jen kancelářská krysa a kromě toho finišujem projekty a nechci je v tom nechat. Ale možná budu sedět doma u PC, to vyjde nastejno, akorát doma si můžu občas lehnout 🙂

ywushka
25. srp 2009

MIRADKA: Tam na aukru neni ikonka pro dvojcatka,ale ja to vzdycky vyhledavam!! Tady mas dalsi vecicky!! http://www.aukro.cz/search.php?string=dvojčátka...

cin: Nekdo i kdyby delal cokoliv snad i delal stojky tak otehotni nekomu ani to naproste lezeni nepomuze

ywushka
25. srp 2009

MIRADKA: toto je odkaz na obleceni 50ks pro kluky!! Vypada to dobre a chce za to jen 500Kc http://www.aukro.cz/item718069684_sada_pro_dvoj...

ywushka
25. srp 2009

Dneska jsem holky narazila na tyto stranky-vypada to jako nosene,ale v dobrem stavu!!! Urcite se kuknite http://veeto.mimishop.cz/index.php

chrobacek
25. srp 2009

Cin obrovská gratulace fakt supr výkon 🙂 kéž by tak bylo i u nás 🙂)))

Sune...krásně se drží bojovníčci

miradka
25. srp 2009

Ywush, ty máš super rozhľad, ja sa ešte tak moc neorientujem na aukru. Díky za odkazy. Hneď sa mrknem.

Cin, gratulujem, máš krásny výsledok 🙂 Chrobi BUDE!!! 😉

Sune prepáč, asi som to prehliadla. Peniažky za červen už prišli, teraz sa každý deň dívam, či už dorazili za červenec. Dávajú si na čas... 😠 Ja som asi fakt niečo preskočila, to bude asi tou dovčou. Koľko si si nechala napichnúť vajíčok a koľko bolo prirodzene? Kamoška si tiež nechala 2 na prirodzené oplodnenie. Držím palce, aby sa krásne ujali 😉

miradka
25. srp 2009

Inak pred chvíľkou som sa vrátila od obvodnej a vraj mám vyšší pulz, tak si ho mám ešte merať doma v kľude. No asi to bude aj tým počasím a mám nízky tlak. Potom som skočila do kaufu a fakt som mala zase na mále...vobec nezvládam väčšie vypätie a sústredenosť. K dr to mám asi 10km a 10 späť a v tom hice je to des. Nechápem ako Sim to zvláda a chodí do práce. Inak mám zakázané skoro všetko, teda nemožem ani cvičiť, dr mi hovorila, že keby bolo pár rokov dozadu, tak od 3.mesiaca ležím v nemocnici 😲 😖 Takže už žiadne výlety, len doma odpočinok...

ywushka
25. srp 2009

miradka: to si pis ze mam prehled!!! Dokonce jsem na nejake strance nasla kompletni postylky i s matraci a povlecenim samozdrejme i s postylkou neco kolem 3000Kc!!! Coz si myslim ze je super!!!! Jo tak odpocivej pokud to dr. naridila!!!

ywushka
25. srp 2009

miradka: kdyby jsi chtela tak tady jsou kompletni postylky i s povlecenim a matraci!!! http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/postylky-s-k...

miradka
25. srp 2009

Ywush, tak to vypadá moc pekne a tá cena je asi zodpovedajúca. Na postielky sa chcem mrknúť v polsku, tam sa dá kúpiť už za 800 Kč, ale taká obyč...za 1000 je už pekná.

ywushka
25. srp 2009

miradka: Me se teda libi ze je to komplet i s nebiskama a povlecenim

zabicka007
25. srp 2009

Jaj,tak jsem na Vás zase po delší době nakukla,doma mi nejede PC,takže situace zoufalá!
Předně držím moc pěsti Chrobáčkovi a Sajmonce aby vše dopadlo dobře,Chrobi,ty jsi taková naštvaná ještě se ani pořádně nic nezačalo dít,to není dobrý! Já vím,že bys chtěla,aby spoustu věcí bylo jinak,ale tím negativismem tomu nenapomůžeš! Já jsem byla taky naštvaná a vše dohromady,když mi řekli,že nemám ani jeden vejcovod,end, 4. stupně a srůsty,a podívej,co dokážou za zázraky! Jinak po tom ETu bys radši měla aspoň tři dny dodržovat klidový režim,je to určitě lepší.
Simulin,k tomu hematomu,sexík nebyl,ten byl naposledy už ani nevím kdy,teď už ho mám pro jistotu i zakázaný,takže je vyřešeno 😀
Muschko,tvůj manžel sleduje Červeného trpaslíka? No to já úplně zbožňuju,a moje drahá polovička taky vždycky kroutí hlavou,co to sleduju za hovadinu... 🙂
Gabi,buď ráda,že tvůj manža nechce,abys nic dělala,to u nás je to naopak-i když mi všude říkají ,,chce to klidový režím,, tak ten můj workoholik to pořád nechce pochopit a je dotčenej, že den po propuštění z nemocnice odmítám jít posekat trávník...no děs 😠
Saj,já jsem z prednisonu taky neměla žádné vedlejší účinky,nemá se na něj pít alkohol,ale to je tak všechno,co vím.
Cincolino,tobě moc gratuluji k morulkách i mražáčkům, já myslím,že to je značka ideal! 🙂
Sune,tak snad se to už v dobré všechno obrátí,jinak s tou odřeninou to je teda síla,i když minule jsem tam pozorovala toho zřízence co vozí pacientky na laparku a vlastně se tomu ani moc nedivím,vypadal jak nametenej 🙂
Jinak já pořád špiním,snažím se odpočívat,v pondělí 31. jdu na kontrolu tak uvidíme,co bude dál.
Moc všechny zdravím a brzo zase nakuknu

chrobacek
25. srp 2009

😉 zabičko ahoj děkuju moc za pěstičky 🙂)) budou se hodit 🙂))) no jsem zklamaná, protože jsem doufala, že se dohrabeme k většímu počtu, ale levej prostě na to kašle .... tak pravej to dohání 🙂) ale moc mi to nejde do hlavy protože když mi dělali HP a já tam byla 12DC tak jsem měla na obou vaječnících celké folíky, tak nikdo nepochyboval, že valí oba no to je ted jedno ..... já jsem naštvaná spíš na sebe, že jsem možná fakt radši měla předtím na tu laparku víš? .... a jen se bojím, že to dopadne jak minule neco neoplodní neco se zastaví a zbydou s bídou dvě ..... no ale pochopitelně jen maluju čerta na zed a budou morulky jak vyšité to víš, že by mi stačilo bohatě dopadnout jak cin dvě morulky a tři v mražáku pro jistotu 😉 😉 😉 tak jo vezmu si dovču když říkáte .....

sune s tím jak tě odřeli to je teda fakt drsný !!! a je supr že ti prodlouží kultivaci o jeden den já bych to při tom počtu co máš a minulem co jsme měly my dvě stejně chtěla taky dnes jsme to řešili s manželem, že je chceme nechat radši na misce jak jít zbytečně na ET a příjít o pokus ...... tak jako minule ... tak moc držím palec at se ty tvoje supr dělí 🙂)

sajmona
25. srp 2009

Ahooj holky dneska fofr dostala jsem se k pc az ted. Sune gratuluju vypada to prece jen dobre drzim pesti. Cin: super mimi uz mas u sebe,drzim pesti,at zustanou🙂 jejda zabicko kde jsi se nam toulala,uz jsem mela strach ze jsi na nas zapomela🙂chrobi,myslim ze i tak mas super urodu,jak rika sun lepsi kvalita nez kvantita. Ja budu neco vedet az ve ct,jdu na 1 utz a krev. Zatim me je fajn,nic neboli,ale ze se v brísku neco deje to citim. Tak dobrou nocku vsem a zitra papa