CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
22. čer 2009

monterko dělám už od středy a je tam kulovka

gabina79
22. čer 2009

Dobré ráno, Petře, držíme pěstičky, aby bylo všechno OK a měli jste Lucku i s mimískem/mimískama v bříšku co nejdřív doma. Pozdravujte ji 🙂 ...zítra nám dejte vědět, jak dopadl utz 😉

chrobacek
22. čer 2009

Jejda .... tak to je pech s OHSS, hlavně jak ti tvrdili, že to být znova nemůže ☹ ... Lucko držíme ti palce at to už konečně dobojuješ !!!!

simulin
22. čer 2009

lucka: ahojky, moc držím palečky, ať se brzy Lucka uzdraví a mimísci ať jsou v pořádku. 😉 Moc se na ni těšíme a taky na novinky, kolik vás vlastně bude. 😀

monterka
22. čer 2009

Chrobacku: nezoufej,ještě není nic ztracené a ta šance tady pořád je!

chrobacek
22. čer 2009

ale moc nechápu jak se vám to teda povedlo 😀 😀 😀

chrobacek
22. čer 2009

monter... je ale malá 😉 🙂

monterka
22. čer 2009

Chrob: Naděje umírá poslední,tak pořád doufej! Kdy máš jet do Brna na krev?

chrobacek
22. čer 2009

25.6. mrcha by měla dojít 24.6. ale s utrošem předpokládám, že nedojde

monterka
22. čer 2009

Chrob: mně ms dovalila aji když sem brala utroš po IUI,takže nezoufej!

chrobacek
22. čer 2009

jo tak třeba dovalí 🙂

gabina79
22. čer 2009

Po tom utroši to má asi každá jiné...mně po Ketu dovalila až po vysazení...

gabina79
22. čer 2009

Sune, kdepak jsi a jak je????

chrobacek
22. čer 2009

pořád šmíruju grafy jestli je ještě nějaká šance 😉

monterka
22. čer 2009

Chrob: šance je pořád a když ne teď tak příště 🙂 Na kolikátém pokusu si byla?

chrobacek
22. čer 2009

1.ivf proto to tak řeším 🙂)) při druhém asi budu mít trochu jiný přístup...

monterka
22. čer 2009

Chrob: vím že se to lehko radí,ale buď v poho a uvidíš co až ti vyjde z krve. Držím ti pěsti 🙂

chrobacek
22. čer 2009

monterka no právě toho se bojím.... resp. ve čtvrtek ráno budu vědět i bez krve jak na tom jsem ..... hlavně tam nebudu volat já nemám na to abych poslouchala jak mi někdo říká, že je to negativní

hanulamarkova
autor
22. čer 2009

ahoj holky vy ste ubrebentené 😀 ... no mě se to táhne strašně pomalu ale raději pomalu než nijak ...
chrobi drž se a drž se i té poslední jiskřičky naděje no a když ne tak budeš stimulovat skoro tak jak já 😉 budeme se podporovat navzájem...gavi tak co mrcha se rozjela? Nebo jen tak lehce ... moc na tebe myslím
Petře (Luci) držím Vám pěstičky na zítřejší UTZ...OHSS tuším odeznívá, tak jen už na UTZ a šup odpočívat domu...
monterko...ty týdny u tebe jsou suprové i to že jsi hnedka z 1. IVF a šup už tam je mimi no snad se i mě povede na poprvé 😅
simu a ty jak nevolnosti nic? Já když čekala malou tak vůbec za celé těhu jsem jednou blinkala ze smažených vajíček tak mi nesedly 😉 a jinak pohooooda tak snad to budeš mít taky

chrobacek
22. čer 2009

Hanulko doufám, že s tebou do toho mého druhého nepůjdu, ale když jo tak to bude supr budeme tu dvě i když ty bude kousek napřed 🙂

monterka
22. čer 2009

Chrobe: ve čtvrtek ráno si zkus udělat ještě test a uvidíš. Ty máš dostat ms 24.2 a ty těhu testy se můžou dělat v den ms,tak jestli sis je nedělala moc brzo!

chrobacek
22. čer 2009

monterko já mám citlivost 10 a v krvi je to 11DPO 2-5 hodnota HCG, takže by to tam být mělo, ale pochopitelně u někoho je to tam už 8 den a u někoho zase později třeba ten 14 den tj zítra 🙂 takže zítra testuju

gabina79
22. čer 2009

Ahoj Hani, u mě pořád stejné, zatím slabé špinění, normálně umím před ms i dva tři dny špinit, tak uvidíme...tobě už se to pěkně krátí, ani se nenaděješ, začneš stimulku a pak už ti to uběhne, ani nebudeš vědět jak 😉

chrobacek
22. čer 2009

Gábi to je taky supr takto špinit před to nevíš na čem jsi ☹ ach jo.... a půjdeš teda do stimulky nebo jak???

gabina79
22. čer 2009

to mi povídej....momentálně jsem na tom tak, že nechci o ivf ani slyšet 😒

chrobacek
22. čer 2009

fakt? takže počkáš ?

monterka
22. čer 2009

Chrobe: nezbývá ti než doufat! Já se dřív netestovala až dva dny před kontrolou v Brně.

simulin
22. čer 2009

Hani, tak to by bylo supr, kdyby se mi nevolnosti vyhly jako tobě. 😉
No, ale dneska jsem od rána nemohla nic do sebe dostat, nemám vůbec na nic chuť, teď jsem si dala trochu polívky, tak snad se to zlepší.
Jinak mám už asi týden strašně sucho v pusině 😝 a to piju (vypiju denně cca 2.5l) a spím při otevřeném okně. Nemáte s tím některá z těhulek nebo z doslechu zkušennosti. Ráno se probudím a nemůžu ani otevřít pusu jak v ní mám sucho a mám ji přilepenou. 😠 ☹

gabina79
22. čer 2009

Chrobáčku, já fakt nevím.....ještě dám prcoškovi šanci, ale tím pádem z toho budu pěkně mimo, když to nevyjde, takže o ivf se nedá ani uvažovat...navíc si musím dát do pucu to moje zdraví, uvidím, jak budou vypadat výsledky...

chrobacek
22. čer 2009

jo gabčo to chápu ted jsi rozhozená tak nemá cenu to lámat přes koleno takže ted se uvidí co se děje v bříšku a podle toho se rozhodne, kdyžtak půjde s Hančou a se mnou souhlas?