CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
16. čer 2009

ne že by mi vadil...já se s ním ještě nesetkala 🙂...ale Vrána mě napoprvé taky vyvedl z míry 😀

miradka
16. čer 2009

Počítam mu tak 26 - 28 rokov 🙂 Keď sú chlapi v bielom vyzerajú staršie, tak snáď nemá 24 😀 😀

miradka
16. čer 2009

Vrána vyzerá tak na 32 😀

gabina79
16. čer 2009

to si děláš srandu 😕 , jako že je mladší než já????..kolik byste tipovali Vránovi???? Já na to vůbec nemám odhad, ale řekl abych, že max 35....

gabina79
16. čer 2009

chudáci doktoři, kdyby věděli 😀

miradka
16. čer 2009

😀 ja myslím, že si to užívajú 😀

gabina79
16. čer 2009

Tak to jsem na toho mlaďoška fakt zvědavá 😀 ...teď jen, aby se ukázala ta MS 😒

gabina79
16. čer 2009

Pomalu už by to mohla být Sune s výsledkama 🙂
Sim, takže obrázek asi nemáš, co? Tak příště.... 😉

simulin
16. čer 2009

Tak už to mám holky za sebou, spadl ze mě kámen, Kumel říkal, že všechno narůstá tak jak má, hodnota hcg 6696. No a podotkl, že příště snad budeme z UTZ moudřejší. 🙂

gabina79
16. čer 2009

Já si ho živě představuju an tom UZ...to ucho 😀 ...jinak super hodnoty, Sim 😉 Jen tak dál

simulin
16. čer 2009

No obrázek fakt nemám, nějak mi bylo blbé mu o něj říkat, když tam pomalu ani nic nemohl najít 😀
Jinak gabi, ty jsi ho fakt ještě neviděla, je to fakt mlaďoch, ale strašně sympatický, pořád se usmívá, no být svobodná..... 😀 😉 Řekal bych mu že mu je tak 28-3O, no a Vránovi tak kolem 30.

gabina79
16. čer 2009

Já se asi na tom UZ budu smát, až se na něj podívám 😀 😀 😀 Já se neudržím...

gabina79
16. čer 2009

No já jsem teď dlouho na Obi nebyla, vlastně jen na konzultacích u Vrány a KET se nepočítá, takže mě hošan minul....ale myslím, že si ho ještě užiju 😀

simulin
16. čer 2009

Díky gabi, jen jsem tak přemýšlela, jak se pozná mimoděložní, co když je jedno tam kde má a druhé třeba mimo? ☹ Já vím, jsou to asi blbé myšlenky, ale když dneska tak dlouho nemohl nic najít, tak mě to tak napadlo.

gabina79
16. čer 2009

myslím, že u mimoděložního máš silné křeče v podbříïšku a ty ostatní hormony by asi nebyly v pořádku..

gabina79
16. čer 2009

nestraš, všechno je, jak má být 😉

simulin
16. čer 2009

gabi- určitě si ho užiješ, je tam pořád, aspoň já na něj pořád narážím. Ale je fakt, když mi hledal foliki, tak mi 2x ani neviděl vaječník, přitom brejle nenosí 😀 😀 A co ta Sune, co vlastně byla na OBI?

gabina79
16. čer 2009

Sune začíná se stimulkou...
No vidíš, on potřebuje trochu cviku 😀

miradka
16. čer 2009

Sim, tak to je super, mne sa zdá, že fakt nemám hcg až tak nizke. Keď som mala okolo 4400 a ty máš o 2200 viac, no možno to fakt bude o ten jeden gestačný váček. Alebo budem mať aj ja dve 😀 😀
Gabi, keď som tam išla 2.dc s ms, tak hneď ako som vošla som sa ospravedlňovala, že krvácam úplne desne, že je to po 7 mesiacoch a tiež mi nemohol nájsť vaječník, tak som si robila srandu, či tam ešte nejaký mám 😀 mali z toho dobrú srandu a bol moc milý. Fakt som desne krvácala, tak mi ešte aj farbu krvi pochválil 😀 😀 ja myslela že sa prepadnem od hanby 😅

gabina79
16. čer 2009

Takže říkáš, když bude hlásit, že nejsou žádné folíky, tak se nemám bát, jo? 😀

simulin
16. čer 2009

Tak radši na to ani myslet nebudu. Příští kontrolu mám 25.6. ve čtvrtek, mám ten týden jedinný den volna, tak jsem si ho vydupala, jnak mě chtěli vidět už v úterý. 😉 A necháme se překvapit.

miradka
16. čer 2009

Aj ja myslím, že potrebuje len cvik, preto ho tam stále dávajú 🙂 Inak si myslím, že to bude skvelý dr

gabina79
16. čer 2009

😉 Miradko, fakt, jo???? Tak to bych se před ním propadla do země.....ježíš, no já nemám nijak extra silnou MS, tak mě doufám hodnotit nebude...nebo vezmu nohy na ramena 😀
Máš pravdu, proto je tam pořád, aby se to naučil...jednu dobu tam byl pořád Vrána, to byl na OBi nový...to je asi jejich praxe...
Sim, nad takovýma hloupostma vůbec nepřemýšlej...Ywuš druhý bobek taky nejdřív nebyl vidět a ukázal se až na druhém UZ...a když ti řekl, že krev je OK, tak je to OK

simulin
16. čer 2009

Jj Miradko, já si taky myslím, že budeš mít dvě, navíc jsi o den přede mnou, tak že dneska už by jsi určitě zase měla víc jak včera a nebude to ani o těch 2200, no necháme se překvapit 😉
Tak to se zachoval skvěle, opravdu tam mají profesionální přístup a navíc je to tam samý pěkný chlap, tak že když už nic, aspoň se pokocháme, no ne? 😀
A určitě z něj bude super doktor, chce to jen ten cvik, tak jak přece v každém zaměstnání. 🙂
Aha tak že Sun začíná se stimulkou, tak to je fajn a co holky Chrobacek, ta asi až zítra podá info, že?

gabina79
16. čer 2009

jj, Chrobáček až zítra 🙂

simulin
16. čer 2009

Jo a Miradko, kdy jdeš na kontrolu v pondělí? A máš ještě prednison, já už jen 5ks, tak jsem se na to zeptala Crhy a on mi řekl, že to neuškodí, že se bere asi do 7tt, tak mi ho předepsal a já že už se ho zbavím. 😖

simulin
16. čer 2009

Ach jo, je to nějak dlouhá doba, co tu nebyla. No, zítra už se dočkáme. Gabi a ty už čekáš jen na MS?

miradka
16. čer 2009

Sim fakt ti predpísali prednison? Čadovej som hovorila, že mi dochádza, mám už len 11 tabliet a hovorila, že je to v pohode, že to už bude stačiť...tak v tom nemajú rovnaký názor, alebo je to jedno či sa berie alebo nie. Keď sa uchytí embryo, tak už to asi nie je tak podstatný liek. Na kontrolu idem v pondelok, asi naposledy, teda pokiaľ bude srdiečko

gabina79
16. čer 2009

Jj, nemám ji na den přesnou, včera už mohla přijít a nic, dnes nic, tak uvidíme zítra nebo ještě ve čtvrtek, pak už by to bylo docela podezřelé 😀

simulin
16. čer 2009

miradko-taky bych řekla, že už není tak důležitý a proto jsem myslela, že už ho nebudu mít, jen se mě zeptal, jeslti mi nedělá nějaké problémy a tak, no že když ne, tak že není na škodu a ještě mi šoupl jedno balení 😠

Jejda Gabi, že by....? 😕