CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
31. srp 2009

chrobi, řekli ti i něco jiného... třeba kdy to vypadá na ET?

sune
31. srp 2009

chrobi, my měli prvně 2x 4.b. a 1x 2b.. pak 2x 8b., 1x6b. a jedno se dooplodnilo ještě. pak 2x morule ,1x 6b. a v den et 2. blast. a jinak nic. mě bolel vždy, když jsem čůrala a děloha

ywushka
31. srp 2009

chro: nebooooj!!!

lucka: peklne brisko a potom ze ja mam velke....🙂 taky vam vsem roste
Dneska se me ptala jedna pani:" tak kdy jedete do porodnice?" a kdyz jsem ji rekla,ze mam termin 4.1 tak se mela vyvratit🙂 😀 ,zase vam nafotim brisko alespon po svem🙂,ale uz se tesim na to foceni🙂

lucka.adis
31. srp 2009

ywushko, taky se těším na focení u profíka... jinak mě nafotí i nějaké těhu akty i manžel 😉 ale to všechno až po 25tt.

sune
31. srp 2009

ywa, mně se nezdá, ža bys měla až tak moooc velké. kam se jdeš fotit? do ateliéru v hodoníně?
chrobi, ty nezoufej. dopadne to dobře, uvidíš. nenervuj se tím,at jdou mimča do klidu.
😉 Nic holky, jdu péc opět ciabattu, manželovi moc chutnala. i když jsem ji dělala jen z toho, co jsem měla doma 😉

ywushka
31. srp 2009

sune: ne jedna kamaradka ktera ted zacina s focenim me bude fotit🙂,alespon si to na me natrenuje🙂

sune
31. srp 2009

ywa, aha, tak si to s mimčem užijte 😉

ywushka
31. srp 2009

FOR LUCKA: Bodycka dneska konci,zatim vyhravam,takze na nich mam 30KC a jistim to 45KC,tak uvidime,budu je hlidat,tak snad je vyhraju http://www.aukro.cz/item723193026_bodicka.html a ta zavinovacka: http://www.aukro.cz/item723185030_zavinovacka.html tam uz me prehodila,tak nevim jestli mam pokracovat ja v prihazovani

zabicka007
31. srp 2009

Ywuš,ty jsi taková zcestovalá v internetových odkazech,nemáš nějaké stránky,kde je vypsané,co všechno vlastně potřebuješ pořídit pro miminko? Jako nějaký seznam obsahující kočárek,oblečení,zavinovačku,golfáč a prostě všechno,co má nastávající maminka zakoupit?

chrobacek
31. srp 2009

nervuju .... protože jste měli 8b a já mám 6b ☹

sajmona
31. srp 2009

Chrobi: no tak holka,vsak to nevypada zle,uvidis ze se jeste budou vyvijet,jjestli jsou silny po mamce tak na to maji!!!

chrobacek
31. srp 2009

saj...........no minule to bylo horší to je fakt 😉

mayllou
31. srp 2009

chrobi...já tomu teda ještě jako moc nerozumím, v jakém stádiu je to nejlepší...ale co ti k tomu řekli, že šance nebo není????
ale i tak si myslím že ty 6 buněčné to přece můžou ještě do zítřka dohnat nebo se snad mýlím....já vím, že jseš asi hodně zklamaná, že jsi od toho čekala víc, ale jestli je ještě nějaká šance na ET, tak prosím nezoufej dopředu a bud v klidu....když budeš stresovat, tak tomu taky moc nepomůžeš....ale citím s tebou to je jasný!!!

lucka.adis
31. srp 2009

Ywush, super 😉 jinak na tu zavinovačku můžeš přihodit.. pokud se ti to nebude zdát moc za jednu zavinovačku.

Chrobi, neboj!!!!!!!!!!!!! A věř jim!!!!

sajmona
31. srp 2009

No tak vidis🙂 to je strasne pozitivni,kocko bud silna! Verim ze ti to vyjde!!

zabicka007
31. srp 2009

Chrobi,to že při transferu budou ,,jen,, osmibuněčné,, přece ještě neznamená,že se nechytí? A proč se vyvíjí tak pomalu? To ti asi neřeknou viď? Na OBI už pomohli k tolika miminkům,tak pomůžou i tobě!Vůbec se ti nedivím,že jsi naštvaná a zklamaná,taky bych byla,ale hold musíš čekat a doufat,že se rozjedou u tebe v bříšku!

chrobacek
31. srp 2009

😉 zítra se rozhodne 😉

may přesně jak to říkáš...........můžou to dohnat, ale já beru to jak to bylo minule a to se nám špatně dělily a nedohnaly to

chrobacek
31. srp 2009

žabičko znamená protože minule to nezvládly !!!! tak proto se bojím

lucka.adis
31. srp 2009

chrobi, ale to fakt nic neznamená.. třeba se uchytí i ty, které budou jen " osmibuněčné " a nebo to všechny doženou a budete mít morulky, zkus jim věřit. Zatím se dělí a to je přece dobré znamení. Došla si ohodně dál než já ( ohledně IVF ) a moc ti to přeju!!!!!

lucka.adis
31. srp 2009

.... uvidíš, že tentokrát to vyjde!!!!!

chrobacek
31. srp 2009

jo musím věřit, že to doženou !!!!

chrobacek
31. srp 2009

Lucko jo já vím jsme dál než minule oplodnily se a mají víc buněk, ale prostě ta hrozba toho minule je !!! a zítra se snad uklidním 🙂)) protože povyrostou

simulin
31. srp 2009

Sun, tak že jsi teď kolikátý den po ETu? To jsi měla teda krásné blastíky, určitě to tentokrát vyjde. Moc fandím.
Chrobi a ty nevěš hlavu, uvidíš embryjka zabojují, musíš jim věřit. Podívej se na mě, já měla jedno osmibuněčný a to se potvůrka taky chytlo. 😉 Tak proč by nemohlo tobě. 😎

miradka
31. srp 2009

Luci, to si dobrá, že papáš vitamínky poctivo. Ja občas zabudnem. Nerada jem tabletky a ešte k tomu také veľké...Žabi, aj ja by som sa na to radšej vybodla, ale nedá mi to. Viem, že jem zdravo - jakž takž, hlavne veľa ovocia a zeleniny, ale aj tak mám obavu, aby deti mali všetko čo potrebujú. Resp. oni si to vezmú odomňa, z mojich zásob, ale aby aj mne niečo ostalo...aby som nakoniec nebola totálne vycucaná. Hlavne ten Mg, Ca...

Luci, zdá sa mi, že máš väčšie bruško, ale to bude tým, že už máš doma jednu ratolesť...🙂

Sim, tak som hodila do albíčka nejaké fotky z Macochy a z Boskovíc. Zámok sa mi nepodarilo odfotiť, keď sme išli do zámku nemali sme moc času, lebo o 12 bola posledná prohlídka a cestou z5 som bola po tom kolapse totálne neschopná...

Sune, díky. Musím mrknúť na Ywushkyno bruško, ale Ywa je o mesiac popredu, tak neviem 🙂 ale zase má len jedno mimčo...

sajmona
31. srp 2009

zrovna jsem to chtěla napsat,ža sim měla taky 8b a vidíš 😉

miradka
31. srp 2009

Chrobáčku, zajtra budú určite väčšie, podľa mňa si na tom stále moc dobre. Hlavne že sa držia všetky 😉

chanel
31. srp 2009

Zdravím děvčátka!!! Chrobi: musí děcka bojovat!! Držím pěstičky na zítra!! Saj. Tobě ve středu na OPU. Sune a Cin na pozitivní testíček a všem těhulkám at se cítí skvěle!! Já jsem dneska na sonu moc nezabodovala Levý vaj. 15mm, 13mm,2x 11mm, pravý vaj. 12mm a drobné....takže nic moc, a to mi ještě podle krve snížili dávku na 150j. a ve čtvrtek kontrola, opu asi v neděli nebo v pondělí.Bojím,bojím 😖

chanel
31. srp 2009

Ještě Dakaj na pozitivní testík..omlouvám se....já si vás jdu dočíst,abych na někoho nezapomněla 😠

sajmona
31. srp 2009

je chanel ty jsi byla dneska na obi?A neviděly jsme se??

chanel
31. srp 2009

Dakaj: jestli Tě můžu utěšit, tak u mě byl taky test negativní a krev pozitivní, takže držím pěstičky!! Mayllou:Ty jdeš na laparku pak ivf? nebo hned na ivf, promin, už si to nepamatuji. Ale stimulky se neboj, musíš hodně pít a mě teda první ivf dost bolely vaječníky,ale ted je mi mnohem lépe,jen mi hormony nedělají dobře na psychiku, je ze mě fnukna naprosto kvůli všemu, vůbec se ted nechápu a ten hyperstimulák, by Ti zjistili při kontrole a z krve, to by viděli nadměrný počet folikulů a volnou tek. v břiše! Jsou tady holky, třeba myška Sune a jí hrozil a překonala ho, že ?? Když Ti bude dobře, dá se v klidu u toho chodit do práce!!